generique rhinocortivermektine stromectol hydroxychloroquine generique rhinocortseretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » nerdesin ey sevgili

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
nerdesin ey sevgili

5 Mesaj

En Son On: 10.05.2005 - 22:42
Cinsiyeti: ----- 
Karanligin zifiriye dogru aktigi, yine ayin ondörtlü halinden hic bir sey kaybetmedigi,o gül tebessüm yüzüyle etrafina isik sactigi,simseklerin caktigi,gök gürültüsünün ayyukaya ciktigi,arkasindan rahmetin cikardigi o manevi nidanin altinda los görüntü veren mum isigi...
Ve sevda aksaminda yazilan masuka bir name...
Belki seni ta uzaklara götürdü.Belkide hala o an devam eden bir aksam gibi geldi gözönüne...Ne zaman düsünsem dalarim ta uzaklara...Ne zaman sen aklima gelsen gölleri cekip uclarindan,yildizlari seyrederim sularda,az ötemde gemiler olur,gemilerde sen olursun,aklim bir sarkac döner durur ortalarda...
Ve ne zaman baksam gözlerine savas sonrasina döner icim...
Iste ben bunun icin seni düsünürüm,seni ararim ve seni anarim.
Tipki Leyla`nin Mecnun`á aski gibi...
Leyla icin susuz cölleri asmak...
Sirin icin daglari delmek...
Asli icin yanip tutusmak...
Iste ben o mor salkimli sokakta yürürken,her adimda sen aklimda olur ve kendimi sevda sokaginda hissederim.
O anda aklim takilir,hayalim durur ve sadece sen olursun yanimda ve ben hayal alemine dalarim...
Ve iste o anda...
Sadri`nin agziyla;
Ben sevdanin sokaginda oturuyorum
Geceler hic bitmiyor, ben hic uyumuyorum
Gecenin efkari iniyor perde perde
Sevdanin hayali vuruyor arada bir icime...
der o hos namelere kendimi kaptirir dalarim ta uzaklara...
Ekleme Tarihi: 19.03.2005 - 17:40
Bu mesajı bildir   mer-sa üyenin diğer mesajları mer-sa`in Profili mer-sa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 464 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.51409 saniyede açıldı