ivermectin ivermectin dexamethasone colchicine lopinavir ritonavir cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » RAVDA.net UYARILARINA DEVAM EDECEKTiR... HAKSIZLIGIN HER TÜRLÜSÜNE KARSIYIZ

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 19 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
RAVDA.net UYARILARINA DEVAM EDECEKTiR... HAKSIZLIGIN HER TÜRLÜSÜNE KARSIYIZ

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Cinsiyeti: Erkek 
BBDK Başkanı Tevfik Bilgin'den, kredi kartlarında taksit uygulaması ile ilgili bankacılara uyarı geldi. Bilgin, uygulamanın bankaların mali bünyesine zarar verecek hale gelmesi durumunda müdahale etmekten çekinmeyeceklerini vurguladı.
Kredi kartlarıyla ilgili düzenlemenin 10 yıldan bu yana yapılmaya çalışıldığını, ancak geçen yıl kredi kartı hacimlerinin artmasının bu konuya daha fazla ilgi gösterilmesine neden olduğunu dile getiren Bilgin, kredi kartlarının takip oranının artma eğiliminde olduğuna dikkat çekti. Bilgin, şöyle devam etti:

"Amaç, tüketici kadar bankaların da menfaatlerini korumaktır. Amaç kredi kartını öldürmek değil. Böyle bir şey düşünülemez. Bizim ismimiz Bankacılık Düzenleme Kurulu'dur, Bakkallar Düzenleme Kurulu falan değildir. Böyle yaklaşım sergilenmesinin mantığını anlamış değilim. Herkesin görüşlerini değerlendireceğiz."

Taksit uyarısı

Kredi kartına taksit uygulamasının dünyada Türkiye ile birlikte Yunanistan, İsrail ve Brezilya gibi ülkelerde de yapıldığını, ancak taksitlerin en fazla 6 ay olarak alındığını ifade eden Bilgin, Türkiye'de ise 20-24 aya varan vadelere ulaştığını anlattı.
Bankalarında bu durumdan rahatsız olduğunu ve konuyla ilgili bir düzenleme yapılmasını talep ettiğini söyleyen Bilgin, şöyle devam etti:

"Ben de bir düzenleme yapma gayreti içinde olabileceğimizi onlara hissettirdim. Ama (Mümkünse siz kendiniz anlaşın, aranızda bu akıntıya kapılmayı düzenleyin) dedik. Ama çok ilginçtir bunu söyleyen bankacılarımız başka başka açıklamalar yapıyor. BDDK Başkanı olarak bankaların mali bünyesine zarar verecek bir uygulamanın artması karşısında, bankalara rağmen her türlü tedbiri alma yetkim var. Bunu da gerekirse bütün cesaretimle alırım."
Ekleme Tarihi: 02.03.2005 - 13:22
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
abdussamet-samet su an offline abdussamet-samet  
sayın fatih bana kendinizi tanıtırmısınız

34 Mesaj -

En Son On: 08.06.2006 - 12:18
hani nebileyim ravad yöneticisi deseme değil gibi gözüküyosunuz daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:07
Bu mesajı bildir   abdussamet-samet üyenin diğer mesajları abdussamet-samet`in Profili abdussamet-samet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ALLAH OKS YE GİRENLERE YARDIMCI OLSUN DUALARINIZI BEKLİYORUM

34 Mesaj -

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN BANADA İNŞALLAH OKS Yİ KAZANIRIM DUALARINIZI BEKLİYORUM
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:09
Bu mesajı bildir   abdussamet-samet üyenin diğer mesajları abdussamet-samet`in Profili abdussamet-samet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

Abdussamet kardeşim...

Forumu alt üst ediyorsun.. Lüzumsuy eklemeler yapma lütfen. Ve Her şeyi kategorisine ekle...

Özel mesajında kapalı.. Özel mesajınıda açıver lütfen. Bazen görevliler size ulaşmak isteyebilirler..

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:30
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sennnnnnnnnnnnnnnn

34 Mesaj -

ya senin neden özel masajın açık değil sorabilirmiyimmmmmmmmmmmmm açabilirsinnnnnnnnnnnn şimdi mesal
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:33

Moderator
1050 Mesaj -

Abdussamet...

Benim özel mesajım açık... Üstte RAVDATeam linkine gir. Oradan gönderebilirsin...

Şu harfleride israf etme lütfen...
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:35
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 12:07
Bir günde çıkıp tüketiciyi düşündüklerini söyleyecekler mi acaba ?
Ekleme Tarihi: 07.06.2006 - 17:44
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
duyuru ravda yaaaaa

34 Mesaj -

ben ravda nın haklıların yanında olduğunuda inanmıyorum
bence sadece kendi çıkarları içim yapıyorlar
bu yazımda sonra beni üyelikten çıkarıcaklardır ama ben doğru söylüyoeum tama r5avda iyi bi site olabilir ama neden konuklarını ömzgür bırakmıyor ben buranın özgür b,i site olduğunu düşünüyor dum arkadaslarıma da söyliyeceğim sitenin nasıl olduğunu
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:03
ravda yönetiminden cevap bekliyorum hemde sürekli kendi yazılarını çıkartıyorlar

34 Mesaj -

bunun cevabını tüüm üyeler önünde yazılmasını istiyorum
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:05

Moderator
1050 Mesaj -

Neyin cevabını istiyorsun?

Kendi çıkarımız nedir acaba bende çok merak ediyorum sevinçli

Senin hangi özgürlüğün ne şekilde engellendi..?
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:09
mutlumusun geri kafalılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

34 Mesaj -

burada ki tüm konuşmalarımız engellenmiş
kendimizi rahatça ifade etme sansımız kısıtlanmış tır
burada sadece sizin dediklerinize uyamam
siz burada öyle bi otorite kurmusunuzki üyeleriniz dahi sürekli eskiyi savunuyor burası tamamen teknolojiyi ilme burada ALLAH kelemının alınması güzel bişi ama sanki bizler bir koyunuz siz de bir çoban ben isterimki bu site de daha çok teknoloji islam ilim gibi seylerden konuşulsun veya hani ortak bir konuşma yerş hazırlansın orada herkes förüşünü beyan etsin ama burada insanlar baskalarının görüşünede saygı göstermiyorlar
bu kadar terbiyesizlik de olmaz insanlarla dalga geçmek bari küçüklere biraz saygı duyun bir yazı yazdım birisi bana diyorki ravda nın küçüklere de yeri var sen oraya üye ol lütfennnn biraz kafanızdaki o gerilikleri atın ve mutlu olun üyelikten çıkmyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:17

Moderator
1050 Mesaj -

düsün

Ben bir şey anlamadım... telaşlı
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:28
Gast MuR@T MuTLu  

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
evet bende yönetimden altıma 2009 model

bir oto ve ceyizime yardım istiyorum

birde al mendile bas harflerimi işleyinsevinçli
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:35
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
suzunkopru su an offline suzunkopru  

179 Mesaj -

En Son On: 14.10.2009 - 11:39
Canım kardeşim Abussamed, henüz yaşınızın vermiş olduğu delikaknlık duyguları ile hareket ediyorsunuz. Bu güzel kardeşimiz henüz 14 yaşında ve çok zeki. Bir abisi ona dediki senin yeşil kalbin burada sararır, yanlış anlama ama çocuk bölümüne üye ola dedi. Bu güzel kardşimiz Abdüssamed ise bu kelimenin manasını anlayamadı ve gençliğin verdiği anlık öfke ile bazı yazılar yazdı. Güzel kardeş, delikanlı Abdüssamed: Abilerin sana demek istedi ki, senin kalbin çok temiz yemyeşil (Yeşil cennet rengidir) yani çok nurlu, burada ise seni yaprakların solduğu gibi sarartırlar, yani senin anlayamayacağın bazı konular olur, güzelim yaprakların (yani temiz kalbin) solar. Canım benim. Fatih abin de konuyu anlayamadı, çünkü o mesajı okumayan anlayamaz, görmemiştir o yüzden delikanlı. Benim yeğenim var senin yaşında. Aynı onu gibisin tatlı kelebek, güzel kardeş.

Bu mesaj 1 kez ve en son suzunkopru tarafından 08.06.2006 - 12:45 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:42
Bu mesajı bildir   suzunkopru üyenin diğer mesajları suzunkopru`in Profili suzunkopru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 10:54
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı suzunkopru

Canım kardeşim Abussamed, henüz yaşınızın vermiş olduğu delikaknlık duyguları ile hareket ediyorsunuz. Bu güzel kardeşimiz henüz 14 yaşında ve çok zeki. Bir abisi ona dediki senin yeşil kalbin burada sararır, yanlış anlama ama çocuk bölümüne üye ola dedi. Bu güzel kardşimiz Abdüssamed ise bu kelimenin manasını anlayamadı ve gençliğin verdiği anlık öfke ile bazı yazılar yazdı. Güzel kardeş, delikanlı Abdüssamed: Abilerin sana demek istedi ki, senin kalbin çok temiz yemyeşil (Yeşil cennet rengidir) yani çok nurlu, burada ise seni yaprakların solduğu gibi sarartırlar, yani senin anlayamayacağın bazı konular olur, güzelim yaprakların (yani temiz kalbin) solar. Canım benim. Fatih abin de konuyu anlayamadı, çünkü o mesajı okumayan anlayamaz, görmemiştir o yüzden delikanlı. Benim yeğenim var senin yaşında. Aynı onu gibisin tatlı kelebek, güzel kardeş.

Allah Razı Olsun alkıs alkıs alkıs

DOĞRU SÖZE NE HACET GENÇLER GELİCEK NESLİMİZ NASIL GÖRMEK İSTİYORSAK ÖYLE DAVRANMALIYIZ.
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:52
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sicilyali su an offline sicilyali  

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 01:24
Bir zamanlar bir genc vardi. Cok agresif ve saldirgan davranirdi...

Bir zaman gecti aradan, bir baktik ki o begenmedimiz agresif ve huysuz genc gitmis, yerine ahlakli, konusmasini bilen, kibar, mantikli düsünebilen, nerede nasil davranmasi gerektigini bilen bir genc gelmisti.

Bunun bir anda nasil oldugunu anlayamamistik.

Ama...

Bildigim bir tek sey vardi !..
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 12:56
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Abdussamedimin heyecanını anlayabiliyorum.Çokta zeki MaşAllah.

Yönetimi eleştirebilmesi ayrı bir guzel. Haksızlığa karşı koyun gibi başeğenlerden değil.

Yerim ben onu ya . Bıcırık kardeşim benim.

Ben heyecanını kaybetmemesi için bir tavsiye de bulundum. Ravda Çocuk bölümüne girebileceğini tavsiye ettim. Nihayetinde o da bir bireydir ve özgürlüğü vardır. İstediğini yapmakta özgür .

Abdussamedim, canım kardeşim soylediğimi yanlış anlama olur mu? Sen delikanlı bir adamsın. Tavsiyemdeki inceliği anlayabilecek keskin zekanda var.

Nerde olursan ol bu abin seni Seviyor...
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 13:19
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
suzunkopru su an offline suzunkopru  

179 Mesaj -

En Son On: 14.10.2009 - 11:39
Zamanında çocuklar ile çok ilgilendim. Onları tanıdığım kanaatindeyim. Çocukların bizi anlayabilmesi için onun yaşındaki halimize inmeniz gerekiyor. Mesela; Dün camide 4 yaşlarında şirin bir çocukla karşılaştım ve onu sevdim. Onunla sohbet etmek istedim, ancak yaşı itibarı ile beni anlaması çok zordu. O zaman şunu düşündüm, 4 yaşındaki bir erkek çocuğu güçlü olmayı ve fiziken büyük olmayı sever, yavaşça ayağa kalkarken gülümseyerek şöyle dedim, baaaak ben senden daha büyüküüüm, çocuk bir baktı ki, (sanıyorum şöyle düşündügöz kırpma gerçektende benden büyük, hemde şişko
kahkaha, sonra 6 yaşlarındaki abisi gülümsedi o ufak dünyalar tatlısı çocuk ise gördüğü ilgiden mutlu oldu ve namaza devam ettiler.
Şimdi bu arkadaşımız ise 14 yaşlarında ve kendisinin artık büyüdüğünü ve büyüklerini rahatlıkla anlayabileceğini düşündüğü bir yaşta, kendisine büyük insan gibi davranılmasını çok sever, ama anlayamayacağı durumlarda yaşının gerektirdiği şekilde davranmamız gerekir, genelde gençlerin isyan ettikleri yaşlar bu yaşlardır, elimizden kaybetmemek gerekir, hele Abdüssamed gibi delikanlı abilerimizi el üstünde tutmalıyız.
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 13:29
Bu mesajı bildir   suzunkopru üyenin diğer mesajları suzunkopru`in Profili suzunkopru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

2683 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı suzunkopru

Zamanında çocuklar ile çok ilgilendim. Onları tanıdığım kanaatindeyim. Çocukların bizi anlayabilmesi için onun yaşındaki halimize inmeniz gerekiyor. Mesela; Dün camide 4 yaşlarında şirin bir çocukla karşılaştım ve onu sevdim. Onunla sohbet etmek istedim, ancak yaşı itibarı ile beni anlaması çok zordu. O zaman şunu düşündüm, 4 yaşındaki bir erkek çocuğu güçlü olmayı ve fiziken büyük olmayı sever, yavaşça ayağa kalkarken gülümseyerek şöyle dedim, baaaak ben senden daha büyüküüüm, çocuk bir baktı ki, (sanıyorum şöyle düşündügöz kırpma gerçektende benden büyük, hemde şişko
kahkaha, sonra 6 yaşlarındaki abisi gülümsedi o ufak dünyalar tatlısı çocuk ise gördüğü ilgiden mutlu oldu ve namaza devam ettiler.
Şimdi bu arkadaşımız ise 14 yaşlarında ve kendisinin artık büyüdüğünü ve büyüklerini rahatlıkla anlayabileceğini düşündüğü bir yaşta, kendisine büyük insan gibi davranılmasını çok sever, ama anlayamayacağı durumlarda yaşının gerektirdiği şekilde davranmamız gerekir, genelde gençlerin isyan ettikleri yaşlar bu yaşlardır, elimizden kaybetmemek gerekir, hele Abdüssamed gibi delikanlı abilerimizi el üstünde tutmalıyız.

Abi çok haklısın.Sevmek korumak lazım. Geleceğe umutla bakmak için...
Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 13:34
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 818 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.12552 saniyede açıldı