chloroquine generique luvox kaletra stromectol kaletra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Anasayfadaki yazıyı anlayamadım

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Anasayfadaki yazıyı anlayamadım

1 Mesaj

En Son On: 05.09.2006 - 12:49
Cinsiyeti: Erkek 
Selamunaleykum

Ravda.net sitesinin yetkili kardeşlere bi sorum var.

Kardeşler ben bu siteye fazla girmiyorum cok nadir bakıyorum bugunde girdim ve bişey dikkatimi çekti.Anasayfada günün yazısı var ve yazının altında bu yazı izinsiz başka yerlerde yayınlanamaz yazıyor.Şimdi bu yazının içeriğine bakınca hadis olduğu anlaşılıyor yani kimsenin tekelinde değil.Sanki kendi yazınız gibi nasıl yazıyı tekelenize alıyorsunuz anlayamıyorum.

Hadisi rivayet eden raviler bile peygamber'den a.s duyduğunu herkeze duyurmakla mükellef.Bu asırda yaşayan müslümanlar olarak hadisleri bulmak cok daha kolay kaynaklar elimizin altında.Siz ise sanki değerli bi eserinizi korur gibi yasak koymuşsunuz.Bunun nedenini öğrenebilirmiyim inşallaah ben yanlış anlamışısımdır.

Birde bu hadis hangi hadis kitabında geçiyor kaynağını öğrenebilirmiyim?
Ekleme Tarihi: 23.02.2005 - 13:46
Bu mesajı bildir   gastyok üyenin diğer mesajları gastyok`in Profili gastyok Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Cinsiyeti: ----- 
Ve aleyküm selam kardeşim

Sitemizde yayınlanan yazıların altına, gerek köşe yazarlarımızın yazıları olsunö gerek iktibas yazılarımız olsun, mutlaka yasal bir uyarı koymak zorundayız. Evet, bugünün yazısını bir kitaptan alıntı veya başka bir siteden alıntı yaparak, ekledik, ancak eklemeden evvel site sahibi kardeşlerimizden de müsaade istedik. Gelişi güzel hele de anasayfaya eklenecek şeyleri müsaadesiz alamıyoruz. Bu bir gereksinim ve zorunluluktur.

Alıntıyı aldığımız kardeşimiz bir kaynak göstermedi, ancak bu gibi yazıların bulunduğu siteleri google.com dan rahatlıkla kaynakları ile bulabilirsiniz..

Selam ve dua ile gül
Ekleme Tarihi: 23.02.2005 - 14:00
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Cinsiyeti: Erkek 
ESSelamu aleykum kardesim.

Anasayfadaki yazinin altinda izinsiz alinti yapilamaz ibaresi Ravda.net icin yazan yazarlar icin gecerlidir..Oradaki ibare sayfa düzenninden kaynaklanmakta ve otamatik olarak gözükmektedir..

Tabiki ayet ve hadisler izin almadan kulanilabilir.. Sayet sayfadaki yazilar bir yazarimiza aitse izin istenildigi taktidrde RAVDA.net`ten iktibas yapilmistir ibaresi belirtilerek yayinlanmasina izin vermekteyiz..

InsaALLAH durumu aciklaybilmisizdir degerli kardesim..

Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 23.02.2005 - 14:03
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 542 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54168 saniyede açıldı