lopinavir ritonavir hydroxychloroquine generique luvox ivermektin generique kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 17 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
Cinsiyeti: Bayan 
Selamun aleykum;
sizlerle bir anekdot'umu paylasmak istiyorum...

Ben yurt disinda kaliyorum... Bizim burada tirenler oluyor cok uzun, sabah erken saatlerde bir yere gitmek icin tirene bindim, arkaya oturdum sonra uc genc bindi bunlarin ikisi kiz biride erkekdi... beni gormediler...
Simdi iki kizin arasinda bir erkek olunca genc oglan simarmaya basladi, tafra atmaya basladi sonra kizlarin iyice ilgisine cekmek icin ortaya bir konu atti, kendinden gayet emindi... basladi konusmaya "iste ben ALLAH'in varligina inanmiyorum..." dedi.
Uc gencin arasinda mini bir tartisma oldu "iste var" "yok!"...
Sonra genc oglan dediki eger ALLAH varsa gelsin biri beni dovsun 10'a kadar sayiyorum varligini belli etsin bakalim gercekten varmiymis yokmuymus dedi...
Simdi yerinde kalkmada o genc oglani evire cevire dovmede goriyim!!!
Kendi kendime dedimki dovsemmi dovmesemmi...?????
O sinrada genc oglanin ukala ukala saymaya baslamamisini fark ettim...
1, 2, 3, 4, 5...
Yavasca kalktim yerimden gittim ensesine bir tokat yapistirdim...
Genc oglan neye ugradigini sasirdi bana tuhaf tuhaf bakti...
Bende dedimki "bak goruyormusun ALLAH varmis, eee anlat bakalim simdi ne yapmayi dusunuyorsun?"
Genc oglan bir sey diyemedi bende tirende indim yoluma devam ettim...
Biliyordum bu bana ALLAH tarafindan bir sinavdi...

SIZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ ????
Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 19.02.2005 - 17:43
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
Themenicon   

307 Mesaj -

En Son On: 18.01.2006 - 12:18
Cinsiyeti: ----- 
Insaallah hidayete ermistir o kardesimiz ve dersini almistir bu sekil...negatif

ben olsaydim bende ensesine bir tane gecirirdim,belki de bu iman etmesi icin bir vesiledir

Yüce Rabbim bizleri ve gelen nesilleri korusun...

selam ve dua ile gül
Ekleme Tarihi: 19.02.2005 - 17:47
Bu mesajı bildir   GuLdesTe üyenin diğer mesajları GuLdesTe`in Profili GuLdesTe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MiRaY su an offline MiRaY  
Themenicon    Cok iyi yapmissin

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 01:20
Ben olsamda aynisini yapardim.Eger yapmasaydin Allah baska sekilde varligini ona orda hissettirdi.sevinçli Insallah hidayet vermistir Allah.
Ekleme Tarihi: 20.02.2005 - 00:09
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 23:55
Allah razi olsun kardesim, en dogrusunu yapmissingöz kırpma

bende ayni seyi yapardim herhaldesevinçli
Ekleme Tarihi: 20.02.2005 - 00:43
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet-54 su an offline mehmet-54  

221 Mesaj -

En Son On: 20.12.2007 - 01:45
Cinsiyeti: Erkek 
AKLINIZDAN NE GECERSE ONU YAPARDINIZ TABIKI.......IMTIHAN DÜNYASINDAYIZ TABIKI....DÜNYAYA NE ICIN GELDIGINI UNUTANLARDAN DEGILIZ SANIRIM....ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.....ALLAHA EMANET OLUNUZ

Allah Razı Olsun

Bu mesaj 2 kez ve en son MEHMET-54 tarafından 20.02.2005 - 10:42 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 20.02.2005 - 10:40
Bu mesajı bildir   mehmet-54 üyenin diğer mesajları mehmet-54`in Profili mehmet-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
S.a

941 Mesaj -

ALLAH razi olsun hepinizden...aşık
ALLAH'a emanetsiniz...sıkıntılı
Kendinize iyi bakin...
Selam ve dua ile...Güle Güle Güle Güle

Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 20.02.2005 - 14:23
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: S.a

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Esra-Can-Kardesim
bunu COK IYI YAPTIN, cok iyi hareket ettin, cok beygendim hareketini.. Sana BRAVO diyorum..

ALLAH razi olsun, bencede en dogrusunu yapmissin..aşık

Bises pour toi (Sana öpücükler)
Ekleme Tarihi: 06.04.2005 - 11:16
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hazan_ su an offline Hazan_  

12 Mesaj -

En Son On: 24.09.2005 - 21:04
Allah razi olun ersa-can kardesim cok güzel yapmissin, inan okudugumda cok güldüm, gercekten mükemmel hareket etmissin, sonra düsündüm, acaba o cesareti ben gösterebilirmiydim diye, üzüldüm... eline saglik, Allah varligini seni vesile ederek göstermis

Selam ve dua ile

Hazan
Ekleme Tarihi: 07.04.2005 - 22:44
Bu mesajı bildir   Hazan_ üyenin diğer mesajları Hazan_`in Profili Hazan_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 23:01
o kadar insanin arasindan bir bayanin tahamülsüzlügünü takdir ediyoruz...
Güzel de yapmissin bacim...
Ama suna eminimki erkekler olarak hemen (tokadiniz kadar olmasada) sert sohbete dalarak POLEMiK olustururduk...!
insaAllah her daim imtihanda oldugumuzu unutmaz ve tokat yemeyenlerden oluruz...

Esselamu Aleyküm
Ekleme Tarihi: 08.04.2005 - 04:29
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Esra_Can.. yüregine saglik cok iyi etmissin. Zaten kendisi dayak istemis.

Görülmeye degerdi aslinda.. bizimle paylastigin icin Allah razi olsun. Bir daha zor öyle konusur, dersini almistir Allahin izniyle. (d)

Biz ne yapardik sorusuna gelince. Bilemem kendim icin, aslinda korkak bir tip degilim yapabilirdim diyebilirim, fakat o durumda olmadan yapardim veya yapmazdim diyemicem.

Tekrardan eline binlerce saglik gül
Ekleme Tarihi: 08.04.2005 - 11:40
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
S.a

941 Mesaj -

Yorumlariniz icin tskler... desteklediginiz icin ALLAH razi olsun (bu arada "ben" diye yazdik ama ben yazmadim bi ablam var o yazdi basindan gectigi olayi ben yasamadim yani)
Tekrar hepinize tesekkur ederim...aşık
En cooooooooookk sevdigime emanetsiniz...gül
Esselamun aleykum...Güle Güle

Ekleme Tarihi: 19.04.2005 - 18:41
RE:

941 Mesaj -

Alıntı
Orijinali utarant

-Bence yanlış yapmışsın.
Bırakacaktın Allah'ın tokadını yesin ukala. Yesin de görsün bakalım var mıymış yok muymuş.
-Gerçi yine sana rastgeldiği iyi olmuş. Sadece enseye bir tokat atmışsın. Ya bizim koçyiğitlere rastgelseydi. Valla çocuğun hal-i pür melâlini tasavuur edemiyorum. Bir de bu koçyiğitler ulusalcıysa Allah taksiratını affetsin demek kalırdı bize heralde.

Butun yorumlara acigiz...göz kırpma
ALLAH razi olsun... Selam ve dua ile...aşık Güle Güle

Ekleme Tarihi: 19.04.2005 - 18:43
kardelen_53 su an offline kardelen_53  

17 Mesaj -

En Son On: 27.03.2007 - 21:55
vallahi vuran ellerin dert görmesin (arkadaşınmış olsun),ben şeyi merak ettim o olaydan sonra genç ne yaptı???
Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 18:11
Bu mesajı bildir   kardelen_53 üyenin diğer mesajları kardelen_53`in Profili zum Anfang der Seite
talha serdar su an offline talha serdar  

186 Mesaj -

En Son On: 22.09.2006 - 20:55
TASAUFDAN YOLACIKARAK OLAYLARA BAKACAK OLURSAK
BENCE HATA CÜNKİ ALLAH C.C HU DİRİDİR HAYDIR
BUYDURDUĞU GİBİ BENKENDİMİ KORURUM BUYURUYOR
İŞN ÖBÜR YÖNÜDE BİZ KİMİZKİ YARATILANA TOKAT ATMAK
YAPAN YAPTIRAN BELLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

HAKKINIZI HELAL EDİN BU AYRI DÜŞÜNMEMİZİN
SEBEBİDE İDRAK MESELESİ
Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 18:20
Bu mesajı bildir   talha serdar üyenin diğer mesajları talha serdar`in Profili talha serdar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gultanem su an offline gultanem  
RE: Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

26 Mesaj -

En Son On: 11.09.2008 - 15:55
selamun aleykum
ben olsaydım daha farklı bir sekilde ifade edebilirdim ALLAH ın varlığını bu şekilde yapmazdım ama belki hayırlısı buydu kimbilir
Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 19:42
Bu mesajı bildir   gultanem üyenin diğer mesajları gultanem`in Profili zum Anfang der Seite
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  

785 Mesaj -

En Son On: 15.12.2007 - 15:26
Bir gun Kainatın Sultanı Efendimiz Sav hazretlerinin yanına bir müşrik gelerek..

Ya Muhammed Miraca cıktığını söylemişsin doğru mu?

Efendimiz Sav evet doğrudur...diye cevap verir.

Peki o zaman bir Ayağını kaldırırmısın..

Efendimiz kaldırır...

Diğerini Kaldırırmısın...

Efendimiz Sav Diğerini Kaldırırsam düşerim...

O Zaman nasil miraca cıktın dediğinde...

Efendimiz Bu soruna Hz Ali cevap versin der..

ve o nasipsiz müşrik aynı soruyu Hz Aliye Sorunca.. Hz Ali ra Zülfikar-ı çeker kınından ve kafiri kellesini uçurur...

Şimdi efendimiz Sav Eğer ki orada iman etme nasibi ve pak niyyetle gelseydi o kimse, İşaret parmağı ile ayı ikiye ayıran o Şah-ı rusul İki ayağını da kaldırırdı..

Lakin sunnetullah bu sekilde cereyan etmedi..

Kardesimizin bu hadisesinde de Hz Allah'ın varlığını İnkar eden ve ukalaca alay eden bir kimse O an İçin Allah var İse gelsin beni Dövsun demesi Haşa.... Kendisine verilecek En İyi cevap bir osmanlı tokadı ve cevabının İstedigi Sekilde bir yanıtı olacaktır...

Bazen bir musibet bin nasihatten iyidir...

Allah Razi Olsun hepinizden...

Measselam....gül

Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 21:24
Bu mesajı bildir   ~KeMaL~ üyenin diğer mesajları ~KeMaL~`in Profili ~KeMaL~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  

475 Mesaj -

En Son On: 02.04.2007 - 22:17
Esra kardesim cok iyi etmisin
Ellerine saglik
ama o genc dayak istemis sen tokat atmisin
gözünü iyi bir morartsaydin icim buz gibi olacaktisevinçli

ALLAH razi olsungül
insallah akillanmistir
Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 23:11
Bu mesajı bildir   ~MiNA~ üyenin diğer mesajları ~MiNA~`in Profili ~MiNA~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 403 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
geeflowx (39), ayseDK91 (33), umit09 (53), zehra25 (44), akutisarizar (47), merca (45), Melek_87 (37), Ehl-i Sunnet (42), lider42 (48), Mukim (55), Gizem_Perdesi (37), gök_börü (46), vuslat94 (37), srf (42), m_emin (51), mustafa508 (37), EBRAR-NESIBE (44), ahmerium (50), c gul (40), asumansule (38), adalý (51), recep_ (38), YanaYana (36), Selime (38), AllahuAkbar (40), esses (31), faruksabri (35), sevde8838 (36), süleyman555 (41), Seheryildizi (33), pech45 (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55861 saniyede açıldı