stromectol kaletra generique colchicine kamagra generique luvox voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 26 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Biraz uzun oldu ama insaallah okuyunuz....
24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...
tam 2 yil öncesiydi....Öyle bir güzellik, böyle bir mekanda, acaip duygulardi...
Saat 11:00 de kapilar acilacakti..
Bekleyis.. bekleyisti....bir tek sey icin...bir tek kisi icindi....milyonlarca kalbin asktan heyecanli atisi vardi... kavusma zamani bulusma zamaniidi...

Ve iste o an: BismillahirRahmanirRahim...
Yesil direkler, yesil levhalar...Allahim orda iste tam orda...
essalatu vesselamu aleyke ya rasulalllah...
sagda ebu bekr siddik, solda emiril mü'minin esselatu vesselamu aleyke ya eba bekr..., essalatu vesselamu aleyke ya emiril mü'minin....

ordada engeller vardi...görevli bacilarimiz, beyaz ince bir perde vardi aramizda...kapatmislardi ...haklilardi belliki kendilerince ...
evet evet iste selvi boylumun mimberi...peki ya su boynu bükük mihrabina ne demeli...onlarda hüzünlü idiler...:(

gercekten cennet bahcesi burasiydi...o var iken daha güzeldi....
Hadis-i serif: benim evim ile mimberim arasinda, cennet bahcelerinden bir bahce vardir. kim orda iki rekat manaz kilarsa..." Allahim evet iste burasi..hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun...iki rekat manaz banada nasib olmustu...
kilan iki rekati mutluluktan ucuyordu...Muhammed asiklari ordaydilar hep...
kalabalik dahada cogaliyordu...
ama ne oluyordu birden...eyvah, yarabbi olamaz..Allah resulünün yaninda, huzurunda bagirmak, kizmak, olurmuydu hic?
bu bir edepsizlikti onun yaninda..susun neolursunuz sesiz olun diyordum,isaret ediyordum, görüyorlardi bagiranlar isaretimi ama yinede susmuyorlardi....
hayir hayir..:(
rahmeti bol Allahim sen yine o sevgilinin yüzü suyu hürmetine bagisla ...

o günü nasil unuturum..sevinsemmi aglasammi? hem ordayim hem bu gibi görüntüler görüyordum...dayanamiyordum daha fazla ve agir agir cikiyorduk....

Bogazima birseyler dümümlenmisti..agliyordum sesszice....
gözlerimde yas yoktu cünkü hepsini orda akitmis bitirmistim belliki...
yüregim agliyordu..ruhum..okadar özlemiski...
ve yavas yavas semsiyelerin altina geliyorduk ki görevli bir bacim yanima gelip; birseyler soruyordu..ama bu arabcaydi, bilmiyordum ki anlayamiyordum.:(
Ne diyordu acaba?;ama birseyler sordugu belliydi..nicin agliyorsun?diyordu belkide;

Hz.Sümeyra gibi; Eyne rasulallah? Dedim..sadece..ve sadece RASULALLAH cikiyordu dudaklarimdan;
Görevli kardesim ;Allah Kerim; demisti, ve öyle bir sarildi ki, dostlar; o anda Hz.Fatima (r.anha) annemiz sarilmiscasina hissettim;
öyle bir sarilisti iste.

kapiya yönleniyorduk cikmak icin ki arkadaslarim Zemzem ikram etmislerdi..al ic diye.Önce istemedim.sonra ne olduysa kendim doldurup ictim ve iste o an olan olmustu.
daha adim atmamistik ki arkadasimla gözgöze geldik, ve o gün oruca niyetlenmistik.o gün Allah resulünün yanina oruclu iken girmistik..ve onun bize ikrami..
varmiydi bundan güzel bir ikram..elhamdulillah!!!tekrar agliyorduk..

Hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun, salatu selam biricik, inci tanesi, selvi boyluma s.a.v. in üzerine olsun

Bukadardi dostlarim...iste O GÜN iki yil öncesi tam BUGÜNdü...
:(ağlarağlar
....

Bu mesaj 2 kez ve en son SuMeYRa tarafından 17.10.2005 - 19:28 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 24.01.2005 - 12:30
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  

1129 Mesaj -

En Son On: 07.07.2006 - 07:10
agla Allah Razı Olsun agla
Ekleme Tarihi: 24.01.2005 - 13:57
Bu mesajı bildir   zeyneb-54 üyenin diğer mesajları zeyneb-54`in Profili zeyneb-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
zeyneb ablam

1576 Mesaj -

Mevlamiz cümle iman eden kullarindan razi olsun insaallah..
dualarinizi eksik etmeyiniz...
selametle....
Ekleme Tarihi: 24.01.2005 - 14:27
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  

307 Mesaj -

En Son On: 18.01.2006 - 12:18
Cinsiyeti: ----- 
Yüce Rabbim senden razi olsun bizlerle de bu güzel duyguyu paylastigin icin.sanki o an bende ordaydim agla

Yüce Rabbim daha gitmeyenlere ve bir daha gitmek isteyenlere tekrar nasip etsin insaAllah...

selam ve dua ile gül
Ekleme Tarihi: 24.01.2005 - 14:46
Bu mesajı bildir   GuLdesTe üyenin diğer mesajları GuLdesTe`in Profili GuLdesTe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Busra_ su an offline Busra_  

105 Mesaj -

En Son On: 22.06.2005 - 11:38
Allah(c.c) razı olsun kardeşim bu güzel duygularını bizlerle paylaştığın için Allahım hepimize nasip etsin görmeyi.
Ekleme Tarihi: 14.02.2005 - 16:57
Bu mesajı bildir   Busra_ üyenin diğer mesajları Busra_`in Profili Busra_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Themenicon    mevlamiz razi olsun

1576 Mesaj -

sagol güzel kardesim ...
insaallah o mübarek yerleri gitmeyen görmeyen asiki muhammed kalmasin...
esselamu aleyküm
ağlar gül
Ekleme Tarihi: 14.02.2005 - 20:24
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE: mevlamiz razi olsun

1129 Mesaj -

En Son On: 07.07.2006 - 07:10
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

sagol güzel kardesim ...
esselamu aleyküm
ağlar gül

amin amin
Ekleme Tarihi: 14.02.2005 - 21:25
Bu mesajı bildir   zeyneb-54 üyenin diğer mesajları zeyneb-54`in Profili zeyneb-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
Themenicon    Rabbim razı olsun...

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: Erkek 
böylesi dile geliyor demek ki onu gören yürekler..

böylesi aglıyor demek ki o ravzaya yüz süren gözler...

böylesi ağlatıyor demek ki onu anan diller..

Rabbim cennetiyle nurlandırsın bu mutlulugunu SumeyraGibi kardeş..

Bu mesaj 1 kez ve en son yoktan tarafından 15.02.2005 - 13:35 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 15.02.2005 - 13:29
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GulAyse su an offline GulAyse  
Amin!

44 Mesaj -

En Son On: 10.07.2006 - 18:00
Amin..Allah'im oralara gitmek isteyipte gidemeyenlere, gorupte tekrar tekrar gormek isteyenlerede nasip et.
Yeni hacidan gelenlerle konustum hep oyle anlatiyorlar ozellikle ravza-i mudahhara'da orada oyle bir his geliyor ki icimize aglamayan hic kimse kalmamisti diyorlar.Ne guzel ne mutlu bunlari hisseden kalplere.Ne mutlu oralari gorup o havayi icine cekmek sanki hacilarin uzerine sinmisti oralarin kokusu oyle icime icime cektim ki ben dahi doyamadim. Kadir olan Allah'im bizede nasip et.O gul yuzlu rasulunu hem dunyada(ruyamizda) Hem ahirette gormeyi nasip et ve bizleri rasulallah'in elinden tutup cennetine goturdugu, ona komsu kildigin kullarindan eyle.Bizleri her iki dunyadada salihlerden kil Allah'im.(Amin)
Ekleme Tarihi: 15.02.2005 - 16:33
Bu mesajı bildir   GulAyse üyenin diğer mesajları GulAyse`in Profili GulAyse Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
havzanur su an offline havzanur  

13 Mesaj -

En Son On: 15.02.2005 - 18:23
Amin Allah razi olsun
Ekleme Tarihi: 15.02.2005 - 18:20
Bu mesajı bildir   havzanur üyenin diğer mesajları havzanur`in Profili zum Anfang der Seite
ASA su an offline ASA  
Allah Razi olsun

2 Mesaj

En Son On: 28.11.2009 - 21:11
Allah senden razi olsun kardesim.
Ekleme Tarihi: 17.02.2005 - 01:07
Bu mesajı bildir   ASA üyenin diğer mesajları ASA`in Profili ASA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
amiin

1576 Mesaj -

mevlamiz cümlesinden razi olsuninsaallah

hemde BIN defa degil,.
VALLAHI BIR defa razi olsun yeter!!!
hepinize tesekkür ediyorum...
esselamu aleyküm
Ekleme Tarihi: 17.02.2005 - 11:17
Zuhur su an offline Zuhur  

111 Mesaj -

En Son On: 19.08.2006 - 23:06
agla Allah c.c razi olsun bacim inan ki birdaha yasatin o ani bana aynen orda yazdigi gibi oluyor insan. Rabbim hepimizi orda bulusmayi nasip eder Insallah'u Rahman...

Dualarinizla...

Ekleme Tarihi: 18.02.2005 - 00:16
Bu mesajı bildir   Zuhur üyenin diğer mesajları Zuhur`in Profili Zuhur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
bgstar su an offline bgstar  

18 Mesaj -

En Son On: 12.10.2006 - 09:06
Allah senden razı olsun.Selametle...
Ekleme Tarihi: 25.03.2005 - 14:53
Bu mesajı bildir   bgstar üyenin diğer mesajları bgstar`in Profili bgstar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Sümeyra Kula su an offline Sümeyra Kula  

1 Mesaj

En Son On: 02.01.2007 - 10:35
Allah Razi Olsunağlar agla ağlar !!!
Ekleme Tarihi: 28.03.2005 - 18:43
Bu mesajı bildir   Sümeyra Kula üyenin diğer mesajları Sümeyra Kula`in Profili Sümeyra Kula Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Enes_ su an offline Enes_  

302 Mesaj -

En Son On: 22.11.2008 - 22:32
:( ..gül
Ekleme Tarihi: 28.03.2005 - 19:51
Bu mesajı bildir   Enes_ üyenin diğer mesajları Enes_`in Profili Enes_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

Yüce Rabbim senden razi olsun bizlerle de bu güzel duyguyu paylastigin icin.sanki o an bende ordaydim agla

Yüce Rabbim daha gitmeyenlere ve bir daha gitmek isteyenlere tekrar nasip etsin insaAllah...

selam ve dua ile gül

aminnnnnnnnnnnnnnnn:(
Ekleme Tarihi: 16.10.2005 - 23:29
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ayrilik su an offline ayrilik  
Themenicon    RE: inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...

1 Mesaj

En Son On: 04.02.2006 - 00:18
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...
tam 2 yil öncesiydi....Öyle bir güzellik, böyle bir mekanda, acaip duygulardi...
Bekleyis.. bekleyisti....bir tek sey icin...bir tek kisi icindi....milyonlarca kalbin asktan heyecanli atisi vardi... kavusma zamani bulusma zamaniidi...

sagda ebu bekr siddik, solda emiril mü'minin esselatu vesselamu aleyke ya eba bekr..., essalatu vesselamu aleyke ya emiril mü'minin....

ordada engeller vardi...görevli bacilarimiz, beyaz ince bir perde vardi aramizda...kapatmislardi ...haklilardi belliki kendilerince ...
evet evet iste selvi boylumun mimberi...peki ya su boynu bükük mihrabina ne demeli...onlarda hüzünlü idiler...:(

Hadis-i serif: benim evim ile mimberim arasinda, cennet bahcelerinden bir bahce vardir. kim orda iki rekat manaz kilarsa..." Allahim evet iste burasi..hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun...iki rekat manaz banada nasib olmustu...
ama ne oluyordu birden...eyvah, yarabbi olamaz..Allah resulünün yaninda, huzurunda bagirmak, kizmak, olurmuydu hic?
bu bir edepsizlikti onun yaninda..susun neolursunuz sesiz olun diyordum,isaret ediyordum, görüyorlardi bagiranlar isaretimi ama yinede susmuyorlardi....

o günü nasil unuturum..sevinsemmi aglasammi? hem ordayim hem bu gibi görüntüler görüyordum...dayanamiyordum daha fazla ve agir agir cikiyorduk....

ve yavas yavas semsiyelerin altina geliyorduk ki görevli bir bacim yanima gelip; birseyler soruyordu..ama bu arabcaydi, bilmiyordum ki anlayamiyordum.:(
Ne diyordu acaba?;ama birseyler sordugu belliydi..nicin agliyorsun?diyordu belkide;

Hz.Sümeyra gibi; Eyne rasulallah? Dedim..sadece..ve sadece RASULALLAH cikiyordu dudaklarimdan;
Görevli kardesim ;Allah Kerim; demisti, ve öyle bir sarildi ki, dostlar; o anda Hz.Fatima (r.anha) annemiz sarilmiscasina hissettim;
öyle bir sarilisti iste.

kapiya yönleniyorduk cikmak icin ki arkadaslarim Zemzem ikram etmislerdi..al ic diye.Önce istemedim.sonra ne olduysa kendim doldurup ictim ve iste o an olan olmustu.
daha adim atmamistik ki arkadasimla gözgöze geldik, ve o gün oruca niyetlenmistik.o gün Allah resulünün yanina oruclu iken girmistik..ve onun bize ikrami..

Hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun, salatu selam biricik, inci tanesi, selvi boyluma s.a.v. in üzerine olsun

....

ALLAH RAZI OLSUN KARDES
Ekleme Tarihi: 28.12.2005 - 03:46
Bu mesajı bildir   ayrilik üyenin diğer mesajları ayrilik`in Profili zum Anfang der Seite
ebrar83 su an offline ebrar83  
RE:

113 Mesaj -

En Son On: 28.12.2005 - 09:12
Alıntı
Orijınalı BirgulDeste

selam ve dua ile gül

aminn aminnn gül gül
Ekleme Tarihi: 28.12.2005 - 09:12
Bu mesajı bildir   ebrar83 üyenin diğer mesajları ebrar83`in Profili zum Anfang der Seite
tugrulsuratli su an offline tugrulsuratli  
esselamun aleykum

17 Mesaj -

En Son On: 10.03.2008 - 21:27
aaaaaahhhhh kardeşim daha yeni küllenmiş yaramı deştin göz pınarlarımı coşturdun.

rabbim birdaha birdaha birdaha birdaha nasib eder inşaallah.

biz kıymetini bilemedik gittik otelde yattık.
ah kardeşim ah bilemessin içimdeki feryadı biz bide erkek olacağız yatamadık kapısında

ne varsa çaymış uykuymuş ah kardeşlerim sakın olaki gittiğinizde bir an bile ayrılmayın efendimizin yanından
sonra benim gibi çok yanarsınız.

ne olur orada insan anlamıyor bilmiyorki dönecek
o kıymetlilerin en kıymetlisini oralarda bırakıp
bu kokuşmuş dünya meşkalelerine geri dönecek bilemiyor işte.
ah kardeşlerim sözlerime kulak verin ne olur giderseniz bizdende selam götürün.
ümmetinden bir aciz zavallı tuğrulun da selamı var deyi verin he tamammı.

rabbim tüm sıkıntılarınızı alsın kardeşlerim ben bir yazmaya başlarsam durmayacağım.
sizleride sıkmayalım.

allaha emanet olun
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 03:27
Bu mesajı bildir   tugrulsuratli üyenin diğer mesajları tugrulsuratli`in Profili tugrulsuratli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  

892 Mesaj -

En Son On: 07.07.2007 - 16:44
agla Allah razi olsun Sumeyra can bacim!!..
Rabbim bizlere de nasip etsin bu guzel duygulari yasamayi..
sevgililer Sevgilisini ziyaret etmeyi..
onun huzuruna varip dua etmeyi..
birikmis gozyaslarini dokmeyi..
aah..
Rabbim sen nasip eyle tum mü'min kardeslerimize..

sıkıntılıağlarağlar bende istiyorum.. bende gul kokunu icime cekmek istiyorum.. gül
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 16:13
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaHRa su an offline SaHRa  
ALLAH c.c. Razi Olsun....

1183 Mesaj -

En Son On: 07.04.2009 - 22:51
Özledim Seni Resulüm, özledim... agla
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 16:27
Bu mesajı bildir   SaHRa üyenin diğer mesajları SaHRa`in Profili SaHRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gonca gül65 su an offline gonca gül65  

173 Mesaj -

En Son On: 11.06.2007 - 10:22
yıllar yılı hasretini çekerim
Yollar beni Muhammed'e götürün
Ağlar ağlar gözyaşımı dökerim
Güller beni Muhammed'e götürün

Allah razı olsun
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 17:03
Bu mesajı bildir   gonca gül65 üyenin diğer mesajları gonca gül65`in Profili gonca gül65 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
murat1 su an offline murat1  
RE: RE: mevlamiz razi olsun

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49
Alıntı
Orijınalı zeyneb

[quote]Orijinali SumeyraGibi

sagol güzel kardesim ...
esselamu aleyküm
ağlar gül

AMINNN AMINNNN INSALLAH
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 17:04
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
RE: inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...

127 Mesaj -

En Son On: 15.04.2006 - 19:32
Alıntı
Orijınalı SumeyraGibi

24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...

öyle bir sarilisti iste.

....

alkıs
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 19:39
Bu mesajı bildir   ~mercandede~ üyenin diğer mesajları ~mercandede~`in Profili ~mercandede~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
...........

1576 Mesaj -

Gül'e Selam olsun..
Canlar feda Can'a Selam olsun...

Rabiü'l evvel ayının değerini bilenlere selam olsun..

Kelimeler bicare efendim...
Gel..
Gel..
Gel demeye de yüzümüz kalmadı artık Efendim..
ağlar gül

..
Mevla Sizleri hayr üstü hayrla mükafatlandırsın Güzel insanlar..
Yüreklerinize gam düşmesin..

..

Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 20:18
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 487 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56622 saniyede açıldı