ivermectine hydroxychloroquine generique luvox kamagra generique plaquenil naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Mevlana Muhammed Haznevi (k.s) Almanya'ya Geliyor..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 9 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Mevlana Muhammed Haznevi (k.s) Almanya'ya Geliyor..

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Cinsiyeti: ----- 
Selamün Aleyküm Sayın üyelerimiz...

Bu ilan, elimize TELMARUFGÜLÜ nickli kardeşimiz tarafından ulaşmış bulunmaktadır. İlgi ve alaka duyacak ve şu zor zamanlarda, maneviyat çatısı altında buluşmak isteyen her kişi irtibat numaralarını arayarak veya mail yazarak katılım sağlayabilir..

Selam ve dua ile..

RAVDATE@M

Esselâmu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakâtuhû ve Mağfiratuhû ve Muhabbetuhû ve Nuruh; ey dostlar!!!

Kardeşin kardeşi kandırdığı, müslümanın müslümanı katlettiği; kan sellerinin akıtılıp küfür fırtınası estirildiği ve insanlığın ayaklar altına alındığı; maddiyata ve nefsâni - şeytâni heveslere bilinçsizce ve delice bağlanıp beraberinde gaflet, cehalet, huzursuzluk gibi helak edici manevi hastalıklarla kıvranıldığı ve inim inim inlendiği şu asrımızda, göznuru ve baştacı Hazreti Rasûlullah (S.A.V.) Efendimiz'in aşk, muhabbet, hizmet, tevazu, adalet, huzur, başarı, dirlik ve birlik kaynağı olan şeriatını ve sünnetini günümüz insanına büyük bir sadakat, gayret ve samimiyetle öğretip; hiçbir zaman, hiçbir şekilde hiçbir kimseden dünyamalı kabul etmeyip, teklifleri dâhi reddetme hassasiyetiyle sadece ve sadece Allah (C.C.) rızası için, şu an sayılması mümkün olmayacak kadar büyük hizmetler veren; günümüzün büyük şahsiyetlerinden binlerce büyük Âlimlerin, Üstadların, Velîlerin, Profesörlerin ve Seydaların eğiticisi ve mürşidi: canımızın Cânı ve kalbimizin Kıblesi Hazreti Muhammed Emîn (S.A.V.) Efendimiz'in varisi, vekili, evladı ve hayranı olan: Evliyaların büyüklerinden Mevlâna Muhammed Haznevi (K.S.) Hazretleri'nin çok kısa zamanda Almanya'ya gelme durumu var!

Rabbâni melhem olan sohbetlerinden nasiplenip feyzlenme arzusunda olanlara önemle duyrulur!

iRTiBAT:
+49 - (0)170 - 44 84 421
+49 - (0)174 - 25 35 535
haznevim@web.de

Bu mesaj 1 kez ve en son RuMeYSa tarafından 04.12.2004 - 00:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.12.2004 - 00:25
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
TELMARUFGÜLÜ su an offline TELMARUFGÜLÜ  
Mevlan Onlarin kiymetini bilmeyi nasip eylesin cümlemize!

21 Mesaj -

En Son On: 18.12.2005 - 16:40
Cinsiyeti: Erkek 
..Kendinizi iyi ve salih insanlara benzetin. Muhakkak ki salih insanlara benzemek kurtulustur.

Adabi tatmayan ve yasamayan, bu insanlarla beraber olmayan bu yolu anlayamaz. Bu adabi yasayan ve tatbik eden, ruhu pahasina dahi olsa bu yolu tercih eder.

Bizlere ikramda bulunmak, saygi göstermek ve bizlerden istifade etmek istiyorsaniz, Allah’a yöneliniz. Allah’in ipine sarilip yasaklarindan kaçininiz. Sizlerin bize ikraminiz budur.

Kendinizi islah etmenizi, kardeslerinize, komsularriniza, millet ve devletlerinize yararli olmanizi istiyoruz. Bana ikramda bulunmak isterseniz, iste böyle ikram ediniz.

Ey Allah’im! Beni affetmezsen ben insanlarýn en kötüsüyüm. Tüm ayiplarimi onlarin gözlerinde örttün, bana temiz ve güzel bir elbise giydirdin. Beni sevmeye basladilar, halbuki ben sevilecek olanlardan degilim, ama beni baskalarina benzettiler.

Günah islemek ve hata yapmak suretiyle önümüzde hasta bir insan varsa, sefkat, merhamet, hikmet, güzel vaaz ve nasihat ilaçlariyla onu tedavi edelim. Yani hikmetle, güzel bir sekilde birbirimizi uyaralim, ikaz edelim. Islam dini, ürkeklik, korkaklik, çekingenlik, dini degildir. Birbirimizi Allah için ikaz edelim.

Allah, Müslümanlara oluk oluk akan kanlarindan dolayi imanlarindan kaynaklanan bir güç, bir takat, bir nur nasip eylesin. Allah bütün Müslümanlara kendi nefislerinde ve içlerinde Islam’in dirilmesini, yeniden canlanmasini ve yeniden sahlanmasini nasip eylesin.

Ey Müslümanlar, size açik bir sekilde söylüyorum. Bizden bir mürit, bir talebe, bizim akrabalardan biri, kim olursa olsun, eger sizden mal mülk istiyor, siyaset adina size geliyorsa biz ondan uzagiz, o da bizden uzaktir. Birakin talebeyi, akrabayi, ben dahi sizden mal mülk, para, makam mevki istesem, siyaset adina size gelsem bana, yanimizdan git; çünkü biz sadat-i Kiramdan böyle duymadik ve görmedik, deyin.

Iyi bir Müslüman oldugumuzu, insanlarin elimizden ve dilimizden selamette olmalariyla ispat etmemiz lazim. Imanimizin varligina, kalplerin safiyeti ile, nefislerin temizligi, söz ve islerimizin güzelliði ile delil getirmemiz gerekir.

Kim Sah-i Naksibend (K.S)’nun amelini yaparsa, onun mertebesine yükselir. Kim Seyh Abdulkadir-i Geylani (K.S)’nun amelini yaparsa onun mertebesine varir. Ancak amel etmeden, çalismadan, gayret göstermeden bu makamlara varmak mümkün degildir.

“Ey Nefs ! Sen degerli esyalari ucuza almak istiyorsun. Maalesef çalismadan ve amelsiz o degerli esyalara sahip olman mümkün degildir. Insan bal yemeyi istiyorsa, bal almaya gittigi zaman arilarn sokmasina tahammül etmesi gerekir. Maksuda ve matluba varabilmesi için mutlaka mesakkatlere, eziyetlere ve sikintilara tahammül etmesi gerekir...

ALLAH DOSTLARININ BÜYÜKLERINDEN:
MEVLANA MUHAMMED HAZNEVi (K.S.)HAZRETLERi

Ekleme Tarihi: 06.12.2004 - 19:20
Bu mesajı bildir   TELMARUFGÜLÜ üyenin diğer mesajları TELMARUFGÜLÜ`in Profili TELMARUFGÜLÜ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: Mevlan Onlarin kiymetini bilmeyi nasip eylesin cümlemize!

21 Mesaj -

Ümmetin dirligi ve birligi icin gereken tüm hizmetler icin canini ve malini sirf Allah icin feda eden büyük Evliya Mevlana Muhammed Haznevi (k.S.) Hazretlerinin gelisi kesinlesmistir ve nasip olursa önümüzdeki Cumartesinden itibarek Almanyada olacaktir insallah!
Ekleme Tarihi: 09.12.2004 - 23:51
Bu mesajı bildir   TELMARUFGÜLÜ üyenin diğer mesajları TELMARUFGÜLÜ`in Profili TELMARUFGÜLÜ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*irem* su an offline *irem*  
esselamun aleykum

15 Mesaj -

En Son On: 24.03.2007 - 22:10
biraz tanitirmisiniz mubaregi tanimak istiyorum.
Ekleme Tarihi: 23.02.2005 - 13:24
Bu mesajı bildir   *irem* üyenin diğer mesajları *irem*`in Profili *irem* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: esselamun aleykum

21 Mesaj -

Esselâmu Aleykum ve Rahmetullah

<biraz tanitirmisiniz mubaregi tanimak istiyorum.>

Efendim, arzunuzu yerine getirme konusunda biraz geciktigimiz icin özür dileriz! Zira mümkün olmadi. Insallah affola!

Efendim, söyle düsündümki, sizin Mevlana Muhammed HAznevi Kuddise Sirruhu Efendi Hz.'leri tanimaniz söyle olabilirki, size biz tarafindan bazi CD'ler hediye edelim insallah!

Hediyemizi kabul buyurduysaniz, 571-632@web.de adresine Posta adresinizi gönderiniz ins.!

Hizmet edebilmemize vesile oldugunuz icin Allah razi olsun! Cok tesekkürler...

Selâmun Aleykum
Ekleme Tarihi: 13.03.2005 - 11:13
*irem* su an offline *irem*  
Themenicon   

15 Mesaj -

En Son On: 24.03.2007 - 22:10
esselamun aleykum we rahmetullahi we berakatuh,

bu gun gondermis oldugunuz CD leri aldim ve cok sevindim hemen ailece seyretttik.

Allah razi olsun, mekaniniz cennet olsun...
Ekleme Tarihi: 01.04.2005 - 23:44
Bu mesajı bildir   *irem* üyenin diğer mesajları *irem*`in Profili *irem* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

21 Mesaj -

Elhamdulillah. Efendim, acep hangi CD'leri izlediniz?

Alıntı
Orijinali *irem*

esselamun aleykum we rahmetullahi we berakatuh,

bu gun gondermis oldugunuz CD leri aldim ve cok sevindim hemen ailece seyretttik.

Allah razi olsun, mekaniniz cennet olsun...

Ekleme Tarihi: 02.04.2005 - 12:06
hz.ömer su an offline hz.ömer  
allahın rahmeti üzerine olsun

60 Mesaj -

En Son On: 06.06.2005 - 10:41
selamün aleyküm ben yeni üyeyim bana allah rızsı için dini hikayeler yazısı yollarmısın_kahkaha sıkıntılı sevinçliağlar
Ekleme Tarihi: 10.05.2005 - 16:40
Bu mesajı bildir   hz.ömer üyenin diğer mesajları hz.ömer`in Profili hz.ömer Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
astaravista253 su an offline astaravista253  

791 Mesaj -

En Son On: 10.06.2009 - 12:40
Hz.Ömer Nickini Değiştirirseniz İyi Olur Bu Yüzden Tartışma Çıkmıştı

Ekleme Tarihi: 19.11.2006 - 13:04
Bu mesajı bildir   astaravista253 üyenin diğer mesajları astaravista253`in Profili astaravista253 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 552 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54238 saniyede açıldı