ivermektin generique stromectol ivermectin generique luvox kamagra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » 11. EYLÜL SALDIRISINI AMERiKA KENDiSi YAPMISTIR...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 49 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
11. EYLÜL SALDIRISINI AMERiKA KENDiSi YAPMISTIR...

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
SELAMUN ALEYKUM!!

AMERIKA DAKI OLAYI YAPANLARI NET BIR SEKILDE EN UFAK AYRINTILARINA KADAR ISPATLAYARAK TUM BELGELERI ILE EKRANA TASIMISLAR.BUNLARA AMERIKA MESHUR YONETMENIN DE YARDIMLARIYLA HAZIRLAMISLAR.INANIN IKI SAATLIK PROGRAMDA GOZLERIMIZE INANAMADIK.OLAYI YAPAN AMERIKA KENDISI HAZIRLAMIS.TUM AYRINTILARINI YAZMAK ISTIYORUM FAKAT COK FAZLA YER ALACGI ICIN KISA YAZABILIYORUM.BIR KAC TANE KONUYU YAZACAGIM.MESELA KALKAN UCAKLAR UZAKTAN YONETILMIS.6 AY ONCEDE AVUSTURALYA YA KADAR PILOTSUZ UCAGI GONDEREBILMISLER.UCAGI KULLANDIGI SOYLENEN BIR KISININ HANIMI AMERIKALI KADIN KESINLIKLE YAPAMAZ DIYOR.UZUN ZAMAN DAN BERI CIA DEN GELIRLERDI SUREKLI ONLARLA GIRUSUYORDU DIYOR.EGITIM ALDIGI YERE GIDIYORLAR ORADA EGITIMINI GORDUGU UCAGI KULLANAN KISININ BASKA UCAGI KESINLIKLE KULLANAMAYACAGI ANLASILIYOR.UCAKTAN AILELER ARANDI DENILMISTI DENEME YAPIYORLAR O YUKSEKLIKTE HIC BIR CEP TELEFONU KULLANILAMIYOR.YA SES SESIDE ISPATLAYARAK SUTUDYO DA BILGISAYARLA ISTEDIGI INSANIN SESINI YAPMAK MUMKUN OLDUGU ANLASILIYOR.PENTAGON OLAYINDA UCAGIN MODELI KESINLIKLE BELLI DEGIL VURUS ANINI PATLAMA ANINI BASINA VERIYORLAR FAKAT UCAGIN MODELI ANLASILMIYOR.PENTAGONA VURUS SEBEBI ARASTIRILIYOR.ULUSLAR ARASI KURALLARA GORE SAVAS GEREKTIRIYOR.BINAYA VURMAKLA HALKIN DESTEGINI ALMAK OLUYOR.OLAY GUNU INIS KALKIS YASAK 24 KISI BILINMEYEN YERE GONDERILIYOR BUNLARDAN DORT KISI LADIN SOYADIN DA AMERIKA OBURUYLE BUNLAR DARGINLAR DENILIYOR FAKAT O SIRALAR CEKILEN DUGUN GORUNTUSUN DE HEPSI BIR ARADA GOZUKUYOR.O SIRA FBI INTEPEDEKI ISMI BU OLAYDAN SUPHELENIYOR VE KISA ZAMAN DA OLUSU BULUNUYOR..VE DAHA NELER INANIN JAPONLAR SOK OLDULAR GERCEK TERORIST AMERIKA DIYORLAR.HALA OLAYA BIR INSAN OLARAK SASIYORUM ON BINLERCE INSANI PETROL ICIN CANICE OLDUREBILIYORSUN.ARTIK MUSLUMANIN BU OLAYI YAPTADIGINI OGRENDIGIM ICIN COK MUTLUYUM.SAYET KESETI BULABILIRSEM COGALTIP HER TARAFA GONDERECEGIM.SU VARKI JAPONLAR GERCEKLERI BILIYOR INSALLAH KISA ZAMAN DA DUNYA GERCEKLERI GORECEKLER.

Not: Bu yazı bize yayınlamamız ricası ile E-Mail ile geldi bizde buraya aktardık.
Ekleme Tarihi: 23.09.2004 - 14:14
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  
Themenicon   

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razi olsun Admin Abi, bizimde bu gercegi ögrenmemiz cok iyi oldu, ve Amerikanin gercek yüzünü bir defa daha gördük...
Artik diyebilecegim bir Laf bulamioyrum...
Rabbim bildigi gibi yapsin insa-Allah...

Ekleme Tarihi: 23.09.2004 - 14:21
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gocerli su an offline gocerli  

232 Mesaj -

En Son On: 29.05.2011 - 22:12
Oncelikle Allah razi olsun bu yapmis oldugunuz aciklamalardan dolayi.
Sunu iyi bilmek gerekmektedirki bu gune kadar Amerikanin yapmis oldugu butun pis ve tehlikeli islerin hepsini Muslumanlarin adini kullanarak yapmistir vede yapacaktir bundan hic kimsenin supesi olmasin.
Biz muslumanlar uymaya devam ettigimiz muttetce
Cenabi Allah butun ummeti muslumana birlik ve beraberlik nasip etsin.
Ekleme Tarihi: 23.09.2004 - 14:44
Bu mesajı bildir   gocerli üyenin diğer mesajları gocerli`in Profili gocerli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Themenicon   

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
11. Eylül den sonra müslümanlara karsi büyük bir ilgi duyuldu. Buda pozitif bir ilgi olmadi. Artik bu iddea gercek mi degilmi orasi belli degilde…

Artik her yapilan kötülügün arkasinda rahatlikla müslümanlarin yakasi tutulabilir burasi böyle. Bununla yetinilmiyor artik avrupada ciddi anlamda müslüman düsmanligi cikti. Bu kimin mutlulugu? Kimin üzüntüsü? Bunlarin hepsi kime yaradi?

Ikiz kulelerde calisan önemli insanlarin o gün orda bulunmadiklarini duymustum. Bunlar tesadüf mü yoksa gercekten bu teoride bir gercek varmi o da gün isigina cikacaktir.

Hedef sadece petrol ise, hedefi asmis durumdalar. 11. Eylül ile birlikte müslümanlara büyük bir leke sürüldü. Bu leke kac can aldi? Kac beden kana bulandi?

Hak yerini bulacaktir, bugün onlarin güclü gözükmesine bakilmamali bence.
Ekleme Tarihi: 23.09.2004 - 17:06
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Cinsiyeti: ----- 
Ne oldum dememeli..

Ne olacağım demeli...

Cirit atsınlar. Hani derler ya; çekirge bir atlar iki atlar...

göz kırpma
Ekleme Tarihi: 23.09.2004 - 17:13
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  
Themenicon   

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Michael Moore Gene yapacağını yapmış kahkaha Bu adam sadece hükümetlede uğraşmıyo. NTV'de cuma akşamları 21:05'de "Korkunç Gerçek" adlı belgeselini izleyin. çok daha fazlasını bulacaksınız eminim. Sigorta ödemeyen şirketler. geçici işçi çalıştıran kurumlar. Hemde öyle espriyle anlatıyoki olayı gülsem mi ağlasam mı arasında gidip geliyor insan...

11 Eylül olayına gelince. Amerikada şu an iktidarda olan Neocon ların 1990 lı yılların başında bir strateji raporu hazırlamışlar. Bir gün iktidara geldiklerinde uygulamaya koymak için. Bu kişiler şu an Amerika Savunma Bakanı Bakan yardımcısı olan kişiler. Bush ise sadece kukla. 11 eylüldeki amaç aslında Afganistana Irağa yapılacak olan müdahaleleri haklı kılmak . 11 eylül ün Amerika tarafından yapıldığı her zaman biliniyordu ama Moore buna espri katarak anlatmış.

Şimdi Osetyada yapılan eylemden dolayı 11 eylülden sonra Bush un yaptığı açıklamalara benzer açıklamalar yapılıyor Putin tarafından "Terör nerde olursa olsun vururuz" Bu cumlenin anlamı buyuk. Zira Ladin in Saddamla bağlantıları var diye Irak ı sebeb yokken vurmadı mı Amerika. Bush ta aynı şeyi söylerdi " Terör nerde olursa olsun vururuz" bakalım nereye müdahale olacak yakında. Balkanlar çalkalanıyor.

Ya anlatılacak o kadar çok var ki ama insanın anlatmaya dili varmıyo . elleri gitmiyo yazmaya.

Bir Tüketim toplumu olan Amerika . bakalım amerika pirana gibi olan halkını doyurabilmek için daha neler yapacak. Pis OBEZ ler
Ekleme Tarihi: 24.09.2004 - 12:33
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Selamun Aleyküm...

98 Mesaj -

En Son On: 18.10.2009 - 15:55
Vallaha inanin hic sasirmadim...
Amerika bu, her kötülük beklenir onlardan...

Amerika`nin ne oldugunu hala mi cözemedik..??

Bu arada Allah razi olsun Admin abi..

Allah`a emanet...

Selam Ve Dua Ile...
Ekleme Tarihi: 24.09.2004 - 14:04
Bu mesajı bildir   _EM!NE_ üyenin diğer mesajları _EM!NE_`in Profili _EM!NE_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
OguzKagan su an offline OguzKagan  

102 Mesaj -

En Son On: 01.11.2008 - 05:08
Selamun aleykum,
bende bildigim birseyler soyleyeyim. ABD'de saldirilardan hemen sonra baya bir gosteri yapildi, yaygara koparildi bu saldirilari ABD yapti diye, ama abd bunu basin yoluyla ustunu orttu, iftira atiyorlar dendi, ve uzerini kapatttilar daha sonra. Gecen sene bir fransiz haber ajansi olayin pesini birakmadi, cunku, savunma bakanligina ucak carpma haberi cikmadan once orada bomba yuklu bir arac patladigi haberini verdi tv, sonra haberi degistirdi ve "ucak carpti" dediler. Ama fransiz haber ajansi olayi arastirdi, oraya ucak carpmadigini ispatladi... bunun web sayfasini gormustum bir ara, yine bulursam buraya asarim.

Ustelik duydugumuza gore ikiz kuleler de bircok yahudi sirketi olmasina ragmen o saldirilarda hicbir yahudi olmedi ustelik. Birde olayi yine arastirmak isteyen amerikali bir gazeteciye beyaz saray israrla ayrintili bilgi vermiyor...
Ekleme Tarihi: 25.09.2004 - 04:38
Bu mesajı bildir   OguzKagan üyenin diğer mesajları OguzKagan`in Profili OguzKagan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ölümvar su an offline ölümvar  
s.a.

16 Mesaj -

En Son On: 25.12.2005 - 00:13
Bu ABD'nin ilk senaryosu değil ki. 1969 yılında nasılda yedirdiler şu meşhur "Ay'a ilk insanların ayak basışını O zamanlar herkes yutmuştu bu düzmeceyi... Ama şimdilerde amerikalıların oyunu çıktı ortaya. Çeşitli resimlerle bu Ay muhabbetinin düzmece olduğu da açıkça belli oldu. Bunlar aya maya gitmedi arkadaşlar. Sadece soğuk savaş döneminde Ruslara gözdağı vermek için böyle bir senaryo düzenlediler hepsi bu. Dünya sinema tarihinin çekilen gelmiş geçmiş en pahalı filmi oldu o kadar. Ama ay'a falan gidilmedi. Gidilmiş gibi gösterildi. Çekilen tüm resim ve filmler yeryüzünde çekildi. Hele bazı kare resimler var görünce gülmemek işten değil. Bir Örnek: Ay yüzeyindeki cisimlerin gölgeleri hep bir yöne bakarlar. Çünkü ışık kaynağı tektir (güneş)... Ama bir resimde bir taşın gölgesi güneye diğer bir taşın gölgesi de batıya uzanıyordu... Tek ışık kaynağının olduğu bir ortamda bu nasıl olur??? Böyle bir saçmalık olamaz. Ayda atmosfer dolayısı ile rüzgar da yoktur. Nasıl oluyor da astronotların(!!!) diktiği bayrak ufak ufak kımıldıyor?????

Arkadaşlar bizde aslında aya gittik ama çok mütevazi olduğumuzdan bunu açıklamıyoruz,inanmazsanız işte isbatıkahkaha kahkaha kahkaha

Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 01:05
Bu mesajı bildir   ölümvar üyenin diğer mesajları ölümvar`in Profili zum Anfang der Seite
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  

397 Mesaj -

En Son On: 18.09.2006 - 16:25
selamun alekum olay gunu ben uniiversite icin hazirlik yapmak uzere nigdeye gitmistim annemlerden ayrilmistim gece uyurken o kadar kotu bir ruya gordumki hemen uyandim sabaha kadar balkonda oturdum ama o kadar korkmustumki tl larda calismiyordu tum hatlar kesilmisti annemleri arayamiyordum ama icin icimi yiyordu sonra tv lerde bu olayi duyduk gozlerimize inanamamistik sonra ben arkadaslara dedim bunu bir musluman yapmis olamaz bu abd nin oyunu dedim gorun bakin insaALLAH gerceklesmez ama dedim bunu bahane edip musluman devletlere saldiracak dedim..keske ben yanilmis olsaydim yani keske abd musluman devlete saldirmamis olsaydi..ama rabbim buyuktur..
demek istedigim sudur ki ben bu gelisen olaylari taa basindan beri abd nin yapmis oldugunu biliyordum...
selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 14:46
Bu mesajı bildir   **IKLIMANUR** üyenin diğer mesajları **IKLIMANUR**`in Profili **IKLIMANUR** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1118 Mesaj -

Allah bizlere can vermis, akil vermis. Yanlisi görüp dogruyu biliyoruz sükür. Bir CAN´imiz var, onlarinda.. baska söze gerek varmi? Tek can.. ve vade doluncaya kadar zaman. Her an vademiz dolabilir. Her birimiz bunu bilip en güzel sekilde degerlendirenlerden olalim Allahin izniyle.

Ikiz kuleleri vurup müslümanlari hedef tutup vurmak.. eee nereye kadar, kiyamet koptugunda onlar burdan arsa mi götürecek?? Toprak icin sucsuzu vurmak, kendi ülkelerinde insanlari hapis etmek, tecavüz etmek, ölene kadar iskence etmek, veya ettirmek. Nereye kadar?

Mevlam aklimizi muhafaza eylesin.. (amin)

Simdi planlar cizilir uygulanilir, ancak onlar planlarini cizerken en önemlisini unutmuslar.. plandisi birakmislar.. ALLAH´i. Her ne kadar güclü gözükselerde, kazanan müslüman olacaktir Allahin izniyle. Mevlam sasirtmasin, dogru yoldan ayirmasin bizleri.
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 15:13
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
O herşeyi görür...

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Alıntı
Orijinali DiLRuBa

Simdi planlar cizilir uygulanilir, ancak onlar planlarini cizerken en önemlisini unutmuslar.. plandisi birakmislar.. ALLAH´i. Her ne kadar güclü gözükselerde, kazanan müslüman olacaktir Allahin izniyle. Mevlam sasirtmasin, dogru yoldan ayirmasin bizleri.

Varsın onlar planlarını kuradursunlar.. Allah'ında bir planı var.. Allah plan kuranların en hayırlısıdır.. gül

.....

...

..

.
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 15:19
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Fatihin Fedaisi su an offline Fatihin Fedaisi  

9 Mesaj

En Son On: 22.02.2006 - 23:06
Dünya da yön verilen ülke degil yön veren ülke konumuna girmek icin cok calismak gerekir.Dedikoduyu ve giybeti birakinda cok okuyun ve cok calisin hemi....ALLAH zihin acikligi versin tüm Müslümanlara
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 00:02
Bu mesajı bildir   Fatihin Fedaisi üyenin diğer mesajları Fatihin Fedaisi`in Profili Fatihin Fedaisi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
s.a.

16 Mesaj -

Kafirler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 00:27
Bu mesajı bildir   ölümvar üyenin diğer mesajları ölümvar`in Profili zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Themenicon    haklisiniz

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
selamün aleyküm
aynen sizin aciklamaltiniza katiliyorum
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 03:39
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yaya su an offline yaya  
Bilmediginiz birseyler var

4 Mesaj

En Son On: 22.01.2006 - 14:16
11 Eylül günü ikiz kulelerde calisan bütün Yahudiler (yaklasik 4000-5000) ise gelmemis
ve ikiz kulelere carpan ucagin üzerinde Q33NY
yaziyor (TV'de bu yaziyi gözlerimle gördüm).Bu yaziyi yani Q33NY'yi Word'de Wingdings yazisina cevirirseniz bu saldirinin kimler tarafindan yapildigini görürsünüz.Bu yaziyi Wingdings'e cevirince bir UCAK,IKIZ KULELERI,bir KAFATASI ve ...... YILDIZI göreceksiniz.Ayrica sunu'da unutmamak gerekiyor:Ikiz kuleler 1971 yilinda insa edilmis,yani baya eski yapilar ve Amerika yaptigi bu saldiri sayesinde hem kulelerin sigortasindan para aliyor hem müslümanlari terörist ilan ediyor hemde irak gibi ülkelere petrol icin saldiriyor.Ama Allah planini gerceklestiriyor.11 Eylül'den sonra bati ülkelerinde Islam'a karsi bir ilgi olustu ve bu ilgi gün gectikce artiyor(herseyde bir hayir vardir)hem bu sayede müslümanlarin birlik beraberligi gücleniyor.Ama sunu da bilmekte yarar var: Bugün Irak'a saldiranlar bunu hem petrol hemde Türkiye icin yapiyor.Cünkü bunlar Peygamberimizin Hadis-i serifinde belirttigi "Firat nehrinin altindan kiyamet vakti yaklasinca altindan bir dag(yani altin)cikacak.Ama ümmetim o altina ellerini sürmesinler..." altini istiyorlar.Orda altin oldugunu da uzay'a firlattiklari uydularin cektigi resimlerden biliyorlar.
Kiyamet günü cok yaklasti
Allah hepimizin sonunu hayir eylesin
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 15:45
Bu mesajı bildir   yaya üyenin diğer mesajları yaya`in Profili zum Anfang der Seite

16 Mesaj -

Amin kardeşim Allah (c.c.)dilediği takdirde kafirlerin eliyle bu dini yüceltmeye kadirdir
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 15:53
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
bende 11 eylül günü ikizkulelere hiç bir yahudinin gitmediğini okumuştum. abdnin başındakilerin planları da gayet açık. ALLAH hepimize onlara karşı çalışma azmi versin. onlara ancak bu yolla karşı koyabiliriz. yoksa daha biçok yere saldıracaklar. daha çok müslüman kardeşimizin canını yakacaklar. ALLAH yardımcımız olsun. dua ve selametle...
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 18:20
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayse Aydin su an offline Ayse Aydin  

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 17:37
Bende bir kanalda bu konu hakkinda bir program izlemistim. Bu programi amerikada bir kez gosterilmis ve hemen toplatilmis cunku orda bircok kisilerle roportaj yapmis ve onlari bir daha gorememisler yani onlari yok etmisler. Yani bu bir amerika oyunudur ve bu kanitlanmistir.
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 23:40
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1118 Mesaj -

her oyunun bir son sahnesi vardir..
Ekleme Tarihi: 15.06.2005 - 10:40
.:AyetullaH:. su an offline .:AyetullaH:.  
RE: 11. EYLÜL SALDIRISINI AMERiKA KENDiSi YAPMISTIR...

155 Mesaj -

En Son On: 27.06.2006 - 20:39
Alıntı
Orijinali Admin

SELAMUN ALEYKUM!!

AMERIKA DAKI OLAYI YAPANLARI NET BIR SEKILDE EN UFAK AYRINTILARINA KADAR ISPATLAYARAK TUM BELGELERI ILE EKRANA TASIMISLAR.BUNLARA AMERIKA MESHUR YONETMENIN DE YARDIMLARIYLA HAZIRLAMISLAR.INANIN IKI SAATLIK PROGRAMDA GOZLERIMIZE INANAMADIK.OLAYI YAPAN AMERIKA KENDISI HAZIRLAMIS.TUM AYRINTILARINI YAZMAK ISTIYORUM FAKAT COK FAZLA YER ALACGI ICIN KISA YAZABILIYORUM.BIR KAC TANE KONUYU YAZACAGIM.MESELA KALKAN UCAKLAR UZAKTAN YONETILMIS.6 AY ONCEDE AVUSTURALYA YA KADAR PILOTSUZ UCAGI GONDEREBILMISLER.UCAGI KULLANDIGI SOYLENEN BIR KISININ HANIMI AMERIKALI KADIN KESINLIKLE YAPAMAZ DIYOR.UZUN ZAMAN DAN BERI CIA DEN GELIRLERDI SUREKLI ONLARLA GIRUSUYORDU DIYOR.EGITIM ALDIGI YERE GIDIYORLAR ORADA EGITIMINI GORDUGU UCAGI KULLANAN KISININ BASKA UCAGI KESINLIKLE KULLANAMAYACAGI ANLASILIYOR.UCAKTAN AILELER ARANDI DENILMISTI DENEME YAPIYORLAR O YUKSEKLIKTE HIC BIR CEP TELEFONU KULLANILAMIYOR.YA SES SESIDE ISPATLAYARAK SUTUDYO DA BILGISAYARLA ISTEDIGI INSANIN SESINI YAPMAK MUMKUN OLDUGU ANLASILIYOR.PENTAGON OLAYINDA UCAGIN MODELI KESINLIKLE BELLI DEGIL VURUS ANINI PATLAMA ANINI BASINA VERIYORLAR FAKAT UCAGIN MODELI ANLASILMIYOR.PENTAGONA VURUS SEBEBI ARASTIRILIYOR.ULUSLAR ARASI KURALLARA GORE SAVAS GEREKTIRIYOR.BINAYA VURMAKLA HALKIN DESTEGINI ALMAK OLUYOR.OLAY GUNU INIS KALKIS YASAK 24 KISI BILINMEYEN YERE GONDERILIYOR BUNLARDAN DORT KISI LADIN SOYADIN DA AMERIKA OBURUYLE BUNLAR DARGINLAR DENILIYOR FAKAT O SIRALAR CEKILEN DUGUN GORUNTUSUN DE HEPSI BIR ARADA GOZUKUYOR.O SIRA FBI INTEPEDEKI ISMI BU OLAYDAN SUPHELENIYOR VE KISA ZAMAN DA OLUSU BULUNUYOR..VE DAHA NELER INANIN JAPONLAR SOK OLDULAR GERCEK TERORIST AMERIKA DIYORLAR.HALA OLAYA BIR INSAN OLARAK SASIYORUM ON BINLERCE INSANI PETROL ICIN CANICE OLDUREBILIYORSUN.ARTIK MUSLUMANIN BU OLAYI YAPTADIGINI OGRENDIGIM ICIN COK MUTLUYUM.SAYET KESETI BULABILIRSEM COGALTIP HER TARAFA GONDERECEGIM.SU VARKI JAPONLAR GERCEKLERI BILIYOR INSALLAH KISA ZAMAN DA DUNYA GERCEKLERI GORECEKLER.

Not: Bu yazı bize yayınlamamız ricası ile E-Mail ile geldi bizde buraya aktardık.

bu yazı kimden e-mail olarak geldi kardeşim..?
Ekleme Tarihi: 15.06.2005 - 10:47
Bu mesajı bildir   .:AyetullaH:. üyenin diğer mesajları .:AyetullaH:.`in Profili .:AyetullaH:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
selva su an offline selva  
RE:

116 Mesaj -

En Son On: 29.06.2008 - 19:35
Alıntı
Orijinali Nazligul

Allah razi olsun Admin Abi, bizimde bu gercegi ögrenmemiz cok iyi oldu, ve Amerikanin gercek yüzünü bir defa daha gördük...
Artik diyebilecegim bir Laf bulamioyrum...
Rabbim bildigi gibi yapsin insa-Allah...

Ekleme Tarihi: 15.06.2005 - 11:24
Bu mesajı bildir   selva üyenin diğer mesajları selva`in Profili selva Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
engin25 su an offline engin25  
Pekiii bunu biliyor muydunuz???

70 Mesaj -

En Son On: 19.07.2011 - 18:17
Selamün Aleyküm Ümmet-i Muhammed,

Şimdi canım Kardeşlerim 11 Eylül mevzuunun abd'nin bir oyunu olduğu hususunda herkes hemfikir. Şuan hatırlayamadığım bir kaynaktan benim aldığım haber çok farklı.
Birincisi 11 Eylül bir petrol gelirinin başlangıç noktası değildir. Abd, Irak işgaline yüzlerce milyar dolar harcadı. Bir düşünün, abd'nin Irak'ı onlarca sene sömürmesi lazım ki önce zararını çıkarsın ve sonrada kâra geçsin. Bu günümüz şartlarında pek akılcı görünmüyor ve abd'de bunun farkında.
İkincisi abd ekonomisi zor durumda iken bu işgal işi dahada içinden çıkmaz hâle getirdi. Para bassa enflasyon fırlayacak. Abd'nin zengini kadar fakiride çok. Dünyanın jandarması konumunda bir ülke ile tezat durumlar bunlar. Peki abd durumunu düzeltmek için ne yapabilir?

Sıkı durun!... Abd, İsrail ve Irak'a darphane kurmuş ve karşılıksız milyarlarca dolar basıyor. Bu para ile hem dış borçlarını ödeyecek hemde kendi ülkesine şu yada bu yolla dışarıdan para sokacak. Ülke içinde yapamadığını, kendini kurtarmak adına ülkesi dışında yapıyor. Bunu kimselere çaktırmadan yaparsanız kendinizi fevkalade kurtarırsınız. Eğer ıspatı yok ise kimsede size hesap soramaz. Öğle değil mi? Şöyle bir tasavvur edin kafanızda.
Her ne kadar canice, haksızca vede yanlış isede ekonomik açıdan mükemmel bir plan bence.

Fosaloğlu Kardeşim, gelelim bu Michael Moore mevzuuna. Bence o adam şovmenin, şaklabanın, şarlatanın vede kuklanın teki. Amerikan devletinin has adamı.
Baksanıza adam eleştiriyor, suçluyor, yerden yere vuruyor, güya delil gösteriyor, ağzına geleni hiç esirgemeden söylüyor ama SAM AMCA gıkını çıkarmıyor. Allah Allah... Bu nasıl iş böyle. Yine benim kanım abd bu adam ve benzerlerini dünya medyasının önüne atarak "Bak, bizide eleştirenler var. Özgürlük ve demokrasi yanlısıyız. Adama birşey diyor muyuz? Bu özgürlüğü dünyanın heryerine taşımak istiyoruz." demiyorlar mı? Kendini haklı, masum, başka çaresi kalmayan, dünyaya şirin görünmeye çalışan ülke çabası değil mi bunlar? Michael Moore bir mizansendir, senaryodur, siyonist kafanın ürünüdür, Vesselam.

Bu mesaj 3 kez ve en son engin25 tarafından 22.06.2005 - 11:21 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.06.2005 - 10:17
Bu mesajı bildir   engin25 üyenin diğer mesajları engin25`in Profili engin25 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 23:01
Selamun Aleyküm...

ikiz kuleler insa edilirken 22-23 yil dayaniklilik süresi verilmis...
Bu da demek oluyorki öyle yada böyle ikiz kuleler yikilacakti...
E bu arada irak'a vurulmasi gerekiyordu...
Yani en güzel bi sekilde(!) ikiz kulelerinin yikilisini müslümanlara mal edip saldiri icin sebep gösterilmistir...
Adamlar ellerine gecen her firsati en iyi sekilde kullanirken bizler de halen uyuyoruz...

Güle Güle
Ekleme Tarihi: 23.06.2005 - 01:12
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MucadeleCom su an offline MucadeleCom  

2 Mesaj

En Son On: 14.04.2006 - 23:40
11 EYLULUN SAVUNMASI:

Simdi burada kisaca 11 eylul saldirisinin oneminden ve bahsedecegiz ve bu saldirinin nicin ve nasil hakli oldugunu aciklayacagiz. Oncelikle bir noktaya temas etmek istiyoruz. 11 eylul saldirisinda sivillerin olduruldugu dogrudur fakat bu 11 eylul saldirisini teror saldirisi yapmaz. Dunya tarihine baktigimizda Allah kafirleri helak ederken kafirlerin helak edildigi yerlerde genelde muslumanlardan da olenler olmustur. Buradaki muslumanlar sehid sayilir fakat onlarin canini alan Allah terorist veya cani degildir. Allah hickimseye haksizlik etmez. Simdi 11 eylul saldirisinin profilini cizelim....

11 eylul saldirisi bir grup musluman tarafindan kafirlerin kalesine duzenlenen bir saldiridir. Burada hedef alinan sey siviller degildi fakat saldirida siviller de olmustu. Bu normaldir cunku gunumuzde savaslar artik acik meydanlarda yapilmiyor ve dusmanin cikarlariyla ic ice yasayan sivillerin olmesi de kolay ve normal bir istir. Maliki mezhebi disindaki diger 3 mezhep tarafindan kabul edilen goruse gore dusman kalesine toplarla veya mancinik gibi bir aracla saldiran muslumanlar dusman kalesinde dusman askeriyle ic ice yasayan sivillerin oldurulmesi durumunda fidye odemezler. Hatta orada oldurulen siviller musluman olsa bile bu durumu degistirmez. Yani bugunku anlamiyla Islam ordusu kafir askerlerin kislasini bombalasalar ve birkac bomba yanlislikla kislanin yanindaki sivil binalara isabet etse burada oldurulenler icin fidye gerekmez. Yine bir sahih hadise gore Peygamber (SAV) icinde kadin, cocuk ve yaslilarin yasadigini bile bile hayber kalesini manciniklarla bombalatmistir. Manciniklar gunumuz teknolojisinden uzaktir. Attiginiz tasin (bombanin) nereye dustugunu tam olarak hesaplayamazsiniz. Burada sivillerin olecegi kesindir. Tabi ki Islam dini sivillerin oldurulmesini tesvik etmez fakat dusmanin sivillerin arkasina saklanip Islam ordusunu durdurmasi da beklenemez.

Simdi 11 eylulde vurulan binalarin ozelligine bakalim. Binalar Dunya Ticaret Merkezi ve Pentagon. Bunlarin bir tanesi Dunya'da kapitalizmin ve masonlugun merkezi, bir tanesi de hacli ordularinin komuta merkezi. Peki Islam'a gore dusmanin ekonomik hedefleri vurulabilir mi? Bilindigi gibi Peygamber (SAV) Medine'ye goc ettikten sonra Bedir savasina girmeden once Mekke'li musriklerle tam olarak savasa girmemisti fakat onlarla sayisiz kucuk capta catismaya girmisti. Islam tarihcilerine gore Hicret ile Bedir savasi arasinda Hz Muhammed (SAV)'in yolladigi askerler sayesinde defalarca Mekke'li musriklerin ticaret kervanlari vurulmus, burada oldurulenler olmus, bir cok ganimetler alinmisti. Bedir savasi da muslumanlarin Mekkelilere ait buyuk bir ticaret kervanina saldirma istegi sonucu baslamisti. Yani Islam'a gore dusmani zayif dusurmek icin dusmanin ticaret kaynaklarina saldiri duzenlenebilir. Ebu Hanefi'ye gore islam ordusu kafir ordusu ile karsilastiginda kafir ordusu icinde kafirlere yiyecek, icecek, silah, ilac gibi maddeler saglayan veya taktik veren kadin, cocuk ve yaslilar oldurulebilir cunku bunlarin oldurulmesi dusmani zayif dusurur.

11 eylulde saldirilan binalarda bulunan kisiler 4 turludur.

1. Orada tamamen kaza eseri bulunan turistler.
2. Orada meslek icabi bulunan kisiler.
3. Orada kaza eseri bulunan ABD vatandaslari.
4. Amerikan ordu mensuplari.

1. Simdi orada kaza eseri bulunan turistler masum sivildir ve bunlarin oldurulmesi savasin kayiplarindandir. Bu kisilerin oldurulmemis olmasi daha iyi olurdu fakat bir binaya ucakla carpinca kimin olup, kimin sag kalacagina ne yazik ki karar verme sansiniz yok.

2. Orada meslek icabi olan kisilerin oldurulmesinde bir sorun yoktur. Dunya Ticaret Merkezi bir cok sirketin yonetim kurulu binasina ev sahipligi etmektedir. Amerika'nin en buyuk ve en guclu sirketlerinin yonetim kurulu uyeleri ve ust duzey yoneticileri bu binada calismaktadir. Simdi biz savas sebebiyle bu sirketleri boykot etmeye calismiyor muyuz? Bu sirketlerin tamamina yakininin siyonist sirketleri oldugunu da biliyoruz. Bu sirketlerin siyonizme hizmet ettigini de biliyoruz. Bu durumda bu sirketlerin yoneticilerinin oldurulmesine nicin itiraz ediyoruz? Bu kisilerin oldurulmesi dusmana birden fazla yonden zarar verir. Ilk once sirket yillardir ugrastigi, yetistirdigi elemanlarini kaybeder. Cunku bir sirketin yonetim kurulunda bulunan kisiler rastgele secilmis kisiler degil sirketin elindeki en iyi, en kabiliyetli ve en tecrubeli kisilerdir. Bunlarin oldurulmesi bu siyonist sirketlere buyuk zarar verir. Bu ayni zamanda dusman ulkenin ekonomisine de derin zarar verir. Burada imha edilenler arasinda sadece yonetim kurulu uyeleri degil, sirketlerin onemli evraklari da var. Demek ki bu kisilerin oldurulmesinde bir sorun yok. 11 eylulde Dunya Ticaret Merkezinin secilmis olmasi guzel bir tercihtir cunku baska bir binada bu kadar cok buyuk sirketin yoneticisini bir arada bulmak zordur. Dunya ticaret merkezinin vurulmasinin ABD ekonomisine zarari 500 milyar dolar ile 1 trilyon dolar arasindadir. Amerikaya bir saldiri ile bu kadar buyuk zarar vermenin tek yolu boyle bir binayi vurmakti.

3. Orada kaza eseri bulunan ABD vatandaslariyla ilgili iki sey soyleyebiliriz. Bu kisiler kismen sucsuzdurlar cunku savas ile dogrudan baglantilari yok. Fakat unutulmamali ki bu kisiler ABD baskanini seciyorlar, vergi veriyorlar, ulkeye katkida bulunuyorlar. Bir ornek vermek gerekirse 11 mart tarihinde ispanya'da duzenlenen patlamalar sonrasi ispanyol halki ayaklandi ve bundan sonra ispanyol askerleri iraktan cekilmeye baslandi. Demek ki halk isteyince istedigini yaptiriyormus. Yine 11 eylulden hemen once yapilan bir ankette amerikan halkinin %75'inin israile yapilan yardimlari tamamen destekledigi aciklanmisti. Demek ki o saldirida olenlerin %25 kadari israile yardimi (yani saldirinin nedenini) desteklemiyordu.

4. Amerikan ordu mensuplari. Bunlar Pentagon'da bulunuyorlardi. Bu kisilerle ilgili zaten yorum yapmaya gerek yok cunku bu kisiler hacli ordusunun mensuplaridir.

Peki neden Amerika hedef secildi? Amerika'nin ne sucu vardi? Amerika bu saldiriyi haketmis miydi? Bu sorulara cevap vermek icin Amerika'nin tarihine bakmak yeterlidir. Zaten saldirinin yapildigi zaman diliminde Amerika'nin ambargo uygulamakta oldugu ulkelerin listesine bakalim. Libya, Iran, Afganistan, Irak, Suriye, Filistin. Bunlar sadece simdilik aklimda olanlar. Bu ulkelerin nufuslarini birlestirdigimizde 146 milyon ediyor. Yani yaklasik 150 milyon musluman Amerikan ambargosundan etkilenmis. Hastalandiginda ilac bulamamis, aciktiginda yemek bulamamis adeta olume terk edilmis. Bunun da tek sorumlusu Amerika. Peki sadece bu kadar mi? Amerika'nin Israil'e verdigi destegi anlatmak icin sayfalar tuketmeye gerek bile yok.

Amerika Islam alemini ambargolarla ve ekonomik yollarla (israile maddi yardimda bulunarak) vuruyorsa muslumanlar da onlari ekonomik anlamda vurmaliydi. Yani hem onlarin mallarini boykot etmeli hem de onlarin ekonomisine darbe vurmaliydi.

Yeminlerini bozup peygamberi yurdundan çıkarmayı tasarlayan bir toplulukla savaşmaz mısınız? Hem de ilk önce onlar size saldırmaya başlamışken; yoksa onlardan korkuyor musunuz? Eğer mü'minseniz, daha önce Allah'tan korkmalısınız! (Kuran 9:13)

AMERIKA YAPMIS OLAMAZ

Simdi saldirinin Amerikanlara vermis oldugu zarari gozden gecirelim. Boylece hem mucahidlern ne kadar buyuk bir darbe vurdugunu goruruz hem de saldiriyi nicin Amerikanlarin yapmis olamayacagini anlariz.

1. Saldiri az once soyledigim gibi Amerikan ekonomisine 500 milyar dolar ile 1 trilyon arasinda bir zarar verdi. Amerika bu saldirinin actigi yaralari halen sarmaya calismaktadir. Amerikan ekonomisi bu saldiriyla adeta cokme tehlikesi gecirdi. Halbuki bu saldiriyi Amerikanlar onceden planlamis olsalardi bu saldiridan gelecek ekonomik zarari telafi etmenin yolunu da planlamis olurlardi. Ama besbelli ki bu saldiri Amerikayi hazirliksiz yakaladi.

2. Amerika bu saldirida yuzlerce yetismis elemanini kaybetti. En buyuk sirketlerinin en onemli yoneticilerini, onlarca muhendisi, okumus, yetismis, tecrube gormus bir suru isadamini kaybetti. Bu da Amerikan ekonomisine uzun sureli bir yara acti. Yine ayni saldirida bir cok sirketin cok onemli binlerce evragi da kul oldu.

3. Saldiridan sonra Amerikanin dunyadaki imaji sarsildi. Amerika'nin yillardir ugrasa ugrasa biriktirdigi karizmasi bir anda yerle bir oldu. Boylece Avrupa ulkelerinin Amerikaya olan guvenleri azaldi, muslumanlarin amerikadan olan korkulari azaldi ve Amerika'ya yilda milyarlarca dolar akitan turist sayisinda azalma oldu. Bu Amerikaya buyuk darbe vurdu.

4. Saldiridan sonra "cihad" kelimesi dunyanin gundemine oturdu. Bugun artik bati ulkelerindeki kafirler bile cihad kelimesini biliyorlar. Tabi bu olaydan sonra olaydan etkilenen binlerce genc cihada katildi. Cunku bu saldiri muslumanlara cihad ibadetini hatirlatmisti. Islam alemine binlerce yeni mucahid kazandiran bir saldiri kesinlikle amerika tarafindan planlanmis olamaz.

Eger Amerika Islam ulkelerini isgal etmek icin bahane arayisinda olsaydi boyle bir saldiri yapmazdi. Bunun yerine daha ucuz ve daha dehset verici bir "sov" yapabilirlerdi. Mesela yuzleri maskeli mucahidlere benzeyen 10 kisiyi bir odaya koyarlardi, odaya 20 kadar turist koyarlardi. Sonra da kameranin onunde mucahid kiligina girmis CIA ajanlari turistlerin kafasini bicakla keserdi. Boyle bir olay kanli ve vahsice gozukeceginden 11 eylul kadar etkili olurdu ve amerikaya maliyeti neredeyse beles olurdu. Kaldi ki Amerika Irak'a girdiginde tum dunya amerikanin karsisindaydi. Buna ragmen amerika kimseyi dinlemedi ve iraka girdi. Demek ki amerikanin islam ulkelerini isgal etmek icin boylesine dev bir saldiri duzenlemesine gerek yoktu.

USAME BIN LADIN'IN 19 ASLAN KASEDI

Onbir eylul saldirisinin birinci yildonumunde El Cezire ve El Arabiye televizyonlarinda Usame Bin Ladin'in bir kasedi yayinlandi. El Cezire TV'sinin yoneticisi bu kasedi daha onceki Usame Bin Ladin kasetlerini aldiklari kaynaktan aldiklarini ve kesinlikle Usame Bin Ladin'e ait oldugundan emin olduklarini acikladi.

Iste o videoya ait bazi resimler:

Resimler hakkinda ek aciklama:

1. Ilk resimde saldiriyi duzenleyen 5 mucahid komutan gosteriliyor. Bu mucahidlerin hayatlarindan kisaca bahsediliyor.
2. Ikinci resimde saldiriyi duzenleyen mucahidlerden bir tanesi saldirisi oncesi beyanat veriyor. Beyanatta amerikaya "kanli ve sisman ellerini islam topraklarindan cek" deniliyor.
3. Ucuncu resimde mucahidler saldirinin son planlarini gozden geciriyorlar.
4. Dorduncu resimde haritada pentagon'un yeri gosteriliyor.
5. Bes ve altinci resimlerde mucahidler ucaklarla ilgili son bilgileri degerlendiriyorlar.

Videoda aciklama yapan mucahid videonun Afganistan'in Kandahar sehrinde 11 eylul saldirilarindan kisa bir sure once cekildigini soyluyor.

Ikinci resimde gordugunuz mucahidin ismi Abdulaziz Alomari. Bu kisi El Kaide kamplarinda uzun sure egitim almis birisi. Zaten kasette de kendisinin Afganistan goruntulerine yer veriliyor. Bu kisi ikiz kulelerin kuzeyde olan binasina dalan ucakta bulunan mucahidlerin lideriydi. Bu kisinin aciklamasi soyle:

"Sizi yakalayacagiz, sizi Dunya'ya rezil edecegiz, sizin pesinizi hicbir zaman birakmayacagiz. Allah bana yardim eden ve benim askeri ve ilmi egitimimi ustlenen Usame Bin Ladin'den razi olsun! Allah bizim yaptigimiz isleri kabul etsin! Amerika kanli ve sisman ellerini islam topraklarindan ceksin!"

Bir gun sonra ayni kanallar Usame Bin Ladin'in baska bir ses kaydini yayinladi. Usame Bin Ladin burada 4 ucagi kaciran 4 mucahid komutanin isimlerini verdi:

Guneydeki kuleye vuran ucagin komutani: Marwan Al-Shehhi
Kuzeydeki kuleye vuran ucagin komutani: Abdulaziz Alomari
Amerikanlar tarafindan dusurulen ucagin komutani: Ziad Jarrahi (bu ucak buyuk ihtimalle beyaz saraya carpacakti)
Pentagon'u vuran ucagin komutani: Hani Hanjour
Tum mucahidlerin komutani: Muhammed Atta

BAZI SORULARA CEVAPLAR:

SORU: Nasil oldu da binada o gun calismakta olan 4 bine yakin yahudi hic zarar gormedi?

YANIT: Saldiri 11 eylul sali gunu sabah saatlerinde gerceklesti. O gun yahudilerin kutsal bir bayramina denk geliyordu ve o gunun sabah saatlerinde yahudilerin buyuk cogunlugu sinagogdaydi. Bu tamamen kaza eseriydi. Saldiri 29 ekimde duzenlenmis ve saldiri gunu turkler izinli olmus olsaydi bu, saldiriyi turklerin yaptigi anlamina mi gelecekti? O gun sinagoga gitmeyen yahudilerden olenler olmustu. Amerika'nin yayinladigi 3-4 bin kisilik olenler listesinde yaklasik 100 kadar yahudi vardi.

SORU: Afganistan'in magaralarinda yasayan 15-20 kisinin boyle buyuk bir saldiriyi duzenlemesi imkansiz degil midir?

YANIT: Muslumanlardaki kendilerini asagilama hastaligi ne zaman bitecek? Dunya muslumanlari her zaman "efendim biz hic bir seyi beceremeyiz" deyip duruyorlar. Neden muslumanlarin buyuk seyler basarabilecegine inanmiyorlar? Alinamaz denen Istanbul'u alan muslumanlar degil miydi? Yenilemez denilen kizil orduyu yenen muslumanlar degil miydi? Muslumanlar tarih boyunca yuzlerce defa yapilamaz deneni yapmislardi bunu da yapmis olamazlar mi?

Ey peygamber, mü'minleri cihada teşvik et! Eğer sizden sabreden yirmi kişi olursa ikiyüz kişinin üstesinden gelir ve eğer sizden yüz kişi olursa o küfredenlerden binini alteder. Çünkü onlar, gerçeği kavrayamayan anlayışsız bir topluluktur. (enfal suresi 65)

SORU: Bugun tum uzmanlar bir adet Boeing 747 tipi ucagin carpmasiyla DTC gibi buyuk bir binanin yikilamayacagini kabul ediyorlar. Peki bu bina nasil yikilmistir?

YANIT: Allah'in yer yuzunde bir cok mucizesi vardir. Allah mucahidlere mucadele etmeleri halinde yardim ve zafer sozu vermistir. Zaten 11 eylulde Amerikayi vuran mucahidler degildi, Amerikayi mucahidlerin eliyle vuran Allah'ti.

Sonra onları siz öldürmediniz, fakat onları Allah öldürdü; attığın zaman da sen atmadın, lakin Allah attı. Bu da mü'minlere güzel bir imtihan geçirtmek içindi. Gerçekten Allah işitendir, bilendir! (enfal suresi 17. ayet)

Onlardan öncekiler, tuzaklar kurmuşlardı. Allah da kurdukları binalarına temellerinden geldi=çökertti de tavan tepelerinden üzerlerine çöktü ve azap onlara farkedemedikleri bir yönden geldi. (nahl suresi 26. ayet)

Onlarla savaşın ki, Allah onları sizin elinizle cezalandırsın, rezil etsin onları, yardımıyla sizi onlara karşı zafere erdirsin, mü'min bir topluluğun yüreklerine su serpsin. (tevbe suresi 14. ayet)

Bugun gercekten de o binalarin bu ucaklarla tamamen imha edilmesi imkansizdir. Zaten Usame Bin Ladin bir konusmasinda "Biz o binalari yikmayi planlamamistik, sadece belli buyuklukte bir zarar verecektik. Allah yardimcimiz oldu ve tum bina yikildi" dedi. Bu binalarin birer adet ucak carpmasiyla yikilmasinin bundan baska hicbir bilimsel aciklamasi yoktur.

SORU: Bu saldiriyi yapanlar musluman olabilir fakat bu kisiler mossad veya cia'den para almis kisiler olamaz mi?

YANIT: Saldiriyi duzenleyen 19 mucahidin tamami Arap kokenlidir ve bu kisilerin bazilari Amerikada egitim gormus kisilerdir. Gercekten de bu mucahidlerin tamami zengin ailelere mensup kisilerdi. Usame Bin Ladin ozellikle mi zengin mucahidleri secti bilemiyoruz fakat bu kisiler paraya ihtiyaci olan kisiler degildi. Para icin boyle bir eylem yapmis olmalari soz konusu degildir. Zaten para icin intihar komandosu olmak pek de zekice bir fikir degildir.

SORU: Bazilari Islama gore bir gemide 99 firavun, 1 masum insan olsa o gemi batirilamaz diyor?

YANIT: Kim diyor? Bizim olcumuz bazi kisilerin sozleri degil Kuran ve sunnet olmalidir. Zaten siz oradaki 1 masum insani kurtarmak icin gemiyi batirmamazlik ederseniz geri kalan 99 firavun gemiden kurtuldugunda binlerce masumu oldurecekler. Bir masumu kurtarmak icin binlerce masumu kurban vermek nasil islama, akla veya mantiga uyar? Kaldi ki boyle bir sey gercek olsaydi Hz Muhammed (SAV) hicbir zaman Hayber kalesini kusatip mancinikla bombalatmazdi cunku o kalede kadin, cocuk ve yaslilar vardi ve muslumanlar bunun bilincindeydi. Hatta soyle diyebiliriz, bir gemide 1 firavun, 99 masum varsa ve o firavun gemiden inince 1000 masum insani oldurmeyi planlamis ise bu 1000 kisiyi kurtarmak icin 99 masumu feda edip gemiyi batirabiliriz.

Not: Bu konu hakkın Mücahidlerce yayınlanmış bir çok video ve ses dosyası mevcuttur.
Ekleme Tarihi: 09.07.2005 - 13:09
Bu mesajı bildir   MucadeleCom üyenin diğer mesajları MucadeleCom`in Profili zum Anfang der Seite
_Resul_ su an offline _Resul_  

627 Mesaj -

En Son On: 18.11.2005 - 12:51
11 Eylül saldırıları terörist eylemlerdir, kim yapmış olursa olsun savunmasını yapmak Müslümana düşmez...
Ekleme Tarihi: 09.07.2005 - 21:02
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akincimetin su an offline akincimetin  
Canlara S.A

359 Mesaj -

En Son On: 08.03.2011 - 17:36
Ewet geç oldu ama güzel oldu diyelim.bu tür kafirlerin içyüzünü bizlere gösteren ve bu konularda bizleri bilgilendirenlere teşk.ederim.Ewet tekrar anlaşılmıştır ki bu zamanımızda neyin doğru neyin yanlış olduğunu kavramada zorluk çektiğimiz için bu tür şeyler hep toplumdan gizleniyor medya tüm gücüyle kafirlerin tekelinde olduğu için propagasını iyi yapıyorlar.doğruyu bulmak için yanlışı ilk önce görmek lazım A.B.D. ye bu Terör sanılan şeyin gerçekte A.B.D nin bir eseri olduğunu ve bu eseri teröristler yaptı diyerek bu konuda doğru söylediler.çünkü onlar terörist olduğu için gayet kendilerini ifşa ettiler geçen hafta Londra daki olayda yine A.B.D ve MOSSAD ajanlarının bir terörist saldırısı olduğu kanaatindeyim hiç bir ipucu ve delil yok tekrar 11 Eylül sadırısı süsü verilmek istenmesi akibetinde A.B.D. nin öncülüğünde gerçekleştirilen haçlı savaşının bir haklılık tarafı olduğunu sonrasındaki hedefin şimdiki İrandaki yeni seçilen Cumhurbaşkanı olduğunu hedeflerinin ortadoğu da kendilerine hiç bir Devletin karşı koyamayacağı bir şeytan üçgeni yaratmak.gayet dostlarım 11 eylül tüm hızıyla devrede bizler teknoloji olarak onları yakalayamayız ama onların teknolojisini çalabiliriz.onlar füze attıklarında o füzeleri geri gönderen sistemi gerçekleştirmek zor olabilir ama azimle başarılır.(Türkiye Dikkat)...
Ekleme Tarihi: 11.07.2005 - 11:35
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sehadet bir tutku su an offline sehadet bir tutku  
s.a

47 Mesaj -

En Son On: 26.06.2011 - 12:46
selam kardeslerim bu olay sonucta olmustur ve bu gibi olaylar surekli olacaktir,,onemli olan bizim sahsi olarak ne tarafta oldugumuzdur.....
bazilari cikiyor alanen bilinen islam dusmanlarin yorumlarini destekleyip muslumanlarin yaptiklari olaylara terorizm yapanlara terörist diyorlar,,,,,peki bunlari soylememiz bu yorumlari yapmmamizda ne kadar hak sahibiyiz ,,,,,,,,,bugun irakta o kadar insanin irzina geciliyor okadar musluman simdiye kadar zulum gördu hemde gözlerin görmeye kulaklarin duymaya tahammul etmeycegi kadar,,,,,ve sonra biz cikiyoruz onlari kardeslerimizi savunacagimiza onlarin zulumlerini feryat edecegimize,,,,onlara terorist diyoruz,,,,ya kardesim sadece dusunun akil edin bugun amerikanin basindaki olanlarida avrupanin basinda olanlarida bu ulkelerin halklari seciyor,,,,bu ulkeler muslumanlara savas actilar bu savas simdi irakta oluyorsada tabiiki karsilik olarakta amerikadada olur ingilteredede olur cunku savasi acanlar onlar,,,,,,,,simdi biz cikip bu savasi yapanlari elestiriyoruz eee peki nasil cevap vereceksiniz amerikaya o size tecavuz ederken o sizin annenizi ve bababinizi gozunuzun onunde oldururken nasil cevap verceksiniz,,,,,,,,,,cocuklarinizi diri diri topraga gömuyorlar abilerinizi fuzeyle havaya ucuruyorlar onlarin cesedlerini bile bulamaiyorsunuz parcalandigi icin simdi söyleyin baklaim bunlari durdurmak icin ne yapmak gerekir ,,,,,,,gösterilermi duzenlersiniz,,,,yoksa pretosto etmek icin kirmizi karanfilmi dagitirsiniz ne yaparsiniz disariya cikip kahrolsun amerika diye bagirirmisiniz ne yaparsiniz bi dusunun

ve eminim ki
biriside sizin o
cikip yaptiginiz seyi elstirir
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 04:16
Bu mesajı bildir   sehadet bir tutku üyenin diğer mesajları sehadet bir tutku`in Profili sehadet bir tutku Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Karahilal su an offline Karahilal  

265 Mesaj -

En Son On: 06.03.2011 - 16:09
Amerika Pasifikteki çıkarlarını korumak için ve Afganista daki sağlam islami yapıyı dejenere etmek için Afganistan'ı işgal etmek istedi. Usame Bin Ladin'in Afganistanda olması sebebiyle Ladin yapmış süsü verilen bir eylem hazırladı ve bunu bahane ederek Afganistanı işgal etti. Olay bundan ibaret. O gökdelenlerde normal zamanlarda her an 130 bin insan bulunuyor. Ne hikmetse o gün 10 bin civarında insan var ve hiçbir tane üst düzey yönetici falanda yok.düsün
İngiltere'deki bombalı eylemlerinde bundan farklı bir yanı yok. Uyanık olalım arkadaşlar.

Selam ve dua ile...

Bu mesaj 1 kez ve en son Karahilal tarafından 13.07.2005 - 04:54 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 04:52
Bu mesajı bildir   Karahilal üyenin diğer mesajları Karahilal`in Profili Karahilal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

627 Mesaj -

Bana Müslümanların yaptığı terörizm demekle yapılan ahmaklığın kimin ekmeğine yağ sürmek olduğunu açıklar mısınız?

İslam'da acaba savaşa karışmayan sivilleri hedef almak var mıdır? Birkaç insanlık düşmanının kendi nefretlerini kusmak için yaptıkları terör eylemlerine olumlu bakacak kadar zekisiniz ya! Helal olsun!

(Ek: Yapılan terör eylemlerini gerçekleştirenleri Müslüman olarak niteleme ahmaklığını kat ediyorum, yanlış anlaşılmasın...)

Bu mesaj 1 kez ve en son _Resul_ tarafından 13.07.2005 - 16:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 16:01
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1118 Mesaj -

Kararsiz

olumlu bakmakla ne alakasi var bunun?
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 16:11

627 Mesaj -

Şehadet Bir Tutku'nun yazdıklarını oku...
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 16:14
siptar su an offline siptar  
masumiyet

15 Mesaj -

En Son On: 28.07.2005 - 14:14
SAVASMAYAN O MASUM....! HALK DEDiGiN iNSANLAR GETiRDi O HAÇLI SEFERiNi GERÇEKLESTiRECEGiNi SÖYLEYEN EMiRi BASINA HEMDE 2 KERE GAYET MASUMANE DUYGULARLA HERHALDE RESUL KARDES. YOKSA GÖKTEN ZEMBiLLE iNDiDE HABERiMiZ Mi YOK?
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 17:04
Bu mesajı bildir   siptar üyenin diğer mesajları siptar`in Profili siptar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

627 Mesaj -

Aaaah ah... Ağzı olan konuşuyor... Bir de dinleseniz...
Ekleme Tarihi: 13.07.2005 - 17:47
selamlar

47 Mesaj -

RESUL kardesim ne ben nede sen simdiki olan olaylari aslinda tartismayi bile hak etmiyoruz,,,,ama ingiliz ve amerikan basinini eger takip edersen gorursunku onlarda ayni görusteler.....yani sen gidip adamlarin memleketlerinde fuzeler yagdir ,,,akla hayale gelmeyecek seyler yap,,,tabiiki mantikli olarakta onlarda gelir senin ulkende tepki gosterir nitekim bu tepkilerin ilkini ispanya yasadi ve askerlerini irakta cekmeye basladi veya cekti.....
AYRICA HIC BIR MUSLUMAN SAVASA OLUMLU GOZLE BAKMAZ ,,,HIC BIR MUSLUMAN KARSISINDAKI KIM OLURSA OLSUN ONLARI OLDURMEYE OLUMLU BAKMAZ BILAKIS ONLARIN HAYATLARINI KURTARIP KENDI AHIRET HAYATINI DUZENLEMEYE CALISIR.....
AMA BAZEN DURUMLAR DEGISIR,,,,,,EGER BIR MILLET BIR MUSLUMAN MILLETE ZULUM YAPIYORSA VE O MILLETIN INSANLARI ALLAHA YALVARIP ALLAHIM BIZE KATINDAN BIR KURTARICI TAYIN ET DIYORSA VE BIRILERIDE CIKIP BIR SEYLER YAPIYORSA BIZIM ONLARI NE ELESTIRMEYE NEDE OVMEYE HAKKIMIZ YOKTUR CUNKU BIZ ACABA UZERIMIZE DUSEN GOREVI YAPIYORMUYUZ....
HAAAA YAPACAZ ELBETTE.. ISISMIZIN UZMANI BIZ MUCAHITLER YENI ELBISEMIZLE,,EVIMIZLE ARABAMIZLAMA UGRASMAKTAN BIR TURLU FIRSAT BULABILIRSEK.DAHA NER LER YAPACAZ.... ACELE ETMEDEN KURTARICI FIKIRLER URETECEZ GUCLENEZ NE YAPACAKSAK ONDAN SONRA YAPACAZ ZATEN,,,,,TABIII O GUN NE ZAMAN GELIR................................

NOT:DUN AMERIKADA SECIM OLDU AMERIKAN HALKI IRAKTAKI OLAN OLAYLARA RESMEN KENDI OYLARIYLA DESTEK VERIP BU SAVASA VE ORDA OLAN TUM ISKENCELERE BUSH ILE BIRLIKTE ORTAK OLDULAR SIMDI KIMSE KALKIP ORDAKI INSANLARI MASUM DIYE YUTTURMASIN BARI BIR SEY YAPAMIYORSAK HIC OLMASSA GERCEKLERI SOYLEMELIYIZ.....
Ekleme Tarihi: 14.07.2005 - 08:10
Bu mesajı bildir   sehadet bir tutku üyenin diğer mesajları sehadet bir tutku`in Profili sehadet bir tutku Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

47 Mesaj -

Alıntı
Orijinali _Resul_

Bana Müslümanların yaptığı terörizm demekle yapılan ahmaklığın kimin ekmeğine yağ sürmek olduğunu açıklar mısınız?

İslam'da acaba savaşa karışmayan sivilleri hedef almak var mıdır? Birkaç insanlık düşmanının kendi nefretlerini kusmak için yaptıkları terör eylemlerine olumlu bakacak kadar zekisiniz ya! Helal olsun!

(Ek: Yapılan terör eylemlerini gerçekleştirenleri Müslüman olarak niteleme ahmaklığını kat ediyorum, yanlış anlaşılmasın...)

MUSLUMANLARIN YAPTIKLARI OLAYLARA TERORIZM DEMEKLE MERAK ETME KIMSENIN EKMEGINE YAG SURMESSIN ,,ADAMLAR ZATEN O YAGI ZORLA ALIYORLAR,,,,
VEDE BU SENIN TERORIST DIYE NITELENDIRDIGIN KISILER KENDILERINI SAHADET GETIREREK MUSLUMAN OLDUKLARINI ACIKLIYORLAR.....
YOKSA SEN ONLARIN KALPLERINI ACIP MUSLUMAN OLUP OLMADIKLARINAMI BAKIYORSUN,,,SADECE DIKKAT ET BIR MUSLUMANA HATALI GUNAHKAR DAHI OLSA BUNLARI MUSLUMAN DEGILLER DIYE ITHAM EDERSEN ALLAH KORUSUN DINDEN CIKARSIN,,,,,,

TAMAM BELKI SENININ BENIM VE BAZI KISILERCE HATALI OLABILIRLER,,,,YALNIS YAPIYORLARDIR,,,AMA ONLARA SORDUNMU,,,ONLARDA SIZ YALNIS YAPIYORSUNUZ BIZ DOGRU YAPIYORUZ DIYORLARDIR,,,,,,
EEE NE OLACAK SIMDI TABIIKI HERKES KENDI HESABINI AHIRETTE VERECEKTIR ESAS HESAP GUNU O GUNDUR ,,ALLAH O GUNDU HESABIMIZI KOLAY KILSIN HEPIMIZIN GUNAHLARINI BAGISLASIN (AMIN)
Ekleme Tarihi: 14.07.2005 - 08:23
TEKRAR SELAM

47 Mesaj -

ayrica diyoruz ve herkes de diyor ki ,,,,,,,,AMERIKA BILMEM PETROL ICIN BILMEN NERDEKI CIKARLARI ICIN FALAN FILAN AFGANISTANA IRAKA GIRDI

ASLINDA BU NEDENLER ICINDE OLSA BILE
BU NEDENLER ORANTIYA VURURSAK SIMDIKI YAZACAGIM NEDENE GORE YUZDE ON KALIR SEBEB OLARAK......
AMERIKA SADECE MUSLUMANLARI CEKEMEDIGI ICIN VURUYOR YANI O KAFIRLER YERYUZUNDE TEK BIR MUSLUMAN KALMAYINCAYA KADAR SAVASIR CUNKU MUSLUMANLARI KESINLIKLE SEVMEZLER,,,,,,

BAZEN DOST GIBI GORUNURLER AMA HIC ACIMADAN EZER GECERLER CUNKU BU BI HAYAT KANUNU ,,,,,HAK VE BATIL SAVASI YERYUZUNDE SIMDIYE KADAR OLDU VE KIYAMATE KADARDA OLACAK ,,,,,,,

yANI KAFIRLERLE MUSLUMANLARIN ARASINDAKI SAVAS TAKI KIYAMeT KOPANA KADAR DEVAM EDECeK ,,,HA SIZ BUNA SIMDI SEBEB OLARAK PETROL DERSINIZ

YARIN URANYUM OLUR,,OBUR GUN BOR MADENLERI OLUR,,AMA SONUCTA SAVASANLAR HEP HAK ILE BATILDIR CUNKÜ SEBEB BIRISININ MUSLUMAN ÖTEKININ KAFIR OLMASIDIR ,,EGER KURANI KERIMI VE TARIHI OKUYUP INCELERSEK BU HEP BOYLE OLMUSTUR VE BOYLE DEVAM EDECEKTIR,,,,,,PEKI BURDA KIM KARLI CIKACAK ISTERSENIZ ONUDA AYNI KAYNAKTAN KURANI KERIMI OKUYUP ICINDE CEVABI BULALIM ,,,USENMEYELIM BURDA YAZDIGIMIZ GIBI KURANI KERIMI KULLUK KITABIMIZIDA ACIP acaba ALLAH BU KONUDA bize ne diyor bir bakalim eminim sorunuzun cevabinizi bulacaksiniz Allah kolaylik versin selamve dua ile
Ekleme Tarihi: 14.07.2005 - 08:37
KISKIRTMA ZAMANI

1118 Mesaj -

11. Eylül saldirinin kendilerince düzenlendiginden hic kuskum yoktur. Ayrica Pentagonuda kil payi ayni Hollywood filmlerindeki gibi kurtardilarya amerikan figuranlari.. helal sıkıntılı

11. Eylül den öncede vardi.. aslinda her zaman islama karsi bir nefret vardi onlarda, fakat isimlendirmek gerekiyordu. Ve böyle bir seyi uygun gördüler aptallar. Kazdiklari kuyulari kendilerinin dolduracagindan habersiz, su an Islama agressifligi ve terörü yakistirarak tüm dünyayi korkutarak kendi taraflarina cekme cabasindalar. Basari ile!

Bizlerin görevi ise, tavirlarimizla onlari yalanci cikarmaktir. Islam huzur kaynagi iken nasil böyle diyebiliyorlar? Katliam.. katliam.. katliam.. Basari ile!

Londrada patlayan bombalarin ardindan Ingiltereden gelen bir aciklamada, terörle islamin alakasi yoktur denildi ve amerikan basini yanlis hatirlamiyorsam Londrayi Londonistan diye adlandirdi.

Su an Filistin ve Irakta müslümanlarin kani akitilmakta, sayisini Allah bilir. Sizce kiskirtmalar devam ederse kan miktari hangi boyutlara ulasir?
Ekleme Tarihi: 14.07.2005 - 11:53
maviderya su an offline maviderya  
S.A.

28 Mesaj -

En Son On: 13.05.2007 - 15:16
Amerika planlar kura dursun, uygulasın.

AMA UNUTMAYALIM PLANLARIN ÜSTÜNDE PLANLAR VARDIR!

"HAK ŞERLERİ HAYREYLER ZANNETMEKİ GAYREYLER;
GÖRELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER"
Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.

İster bu 11 Eylül saldırısı, isterse bu peygamber Efendimize(sav)yapılan hakaret içerikli karikatürler, hiçbiri Allah'ın dinine zarar veremez. Belki İslamiyet daha çok kişi tarafından duyuluyor ve merak ediliyordur. İslamiyetin araştırılmasına vesile oluyordur. Allah hakkıyla gören ve bilendir. Bunda da vardır bir hayır. Ne dersiniz?

Selam ve Duayla
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 01:04
Bu mesajı bildir   maviderya üyenin diğer mesajları maviderya`in Profili maviderya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
bu konuyu yeni gördüm saldırıların ikinci günüydü wort şifreli bir mail geldi açdığımda uçağın kalkış saati kuyruk numarası bomba küle ve israil bayrağı cıkmıştı.

neyse adamlar akıllanmış yeni yapacakları binanın projesini aşağıdaki gibi hazırlamışlar.

RABBİM şerlerinden korusun bizleri AMİN

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 20:43
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SENCER BEY su an offline SENCER BEY  

38 Mesaj -

En Son On: 10.08.2006 - 16:07
işte Fatih bey in yazısının filmi. bakın bakalım pentagonu kim vurmuş.

http://freehost16.websamba.com/pentagonym/pentagon.htm
Ekleme Tarihi: 30.03.2006 - 15:12
Bu mesajı bildir   SENCER BEY üyenin diğer mesajları SENCER BEY`in Profili SENCER BEY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  
SENÇERBEY KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN...

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
SELAMUNALEYKÜM SENCERBEY KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN MEYDİN İSRAİL
KOKUYOR.

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 30.03.2006 - 17:01
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  

208 Mesaj -

En Son On: 23.01.2007 - 23:07
Allah razı olsun kardeşim,
onlar kafirler, amaçlarına ulaşmak için her yolu denerler,onlar lanetlenmişler,,,,
ONLARIN HESAPLARININ GEÇMEYECEĞİ O BÜYÜK GÜNDE NE YAPACAKLAR ACABA?
ZALİMLER ,,
YA RAB ONLARIN PLANLARI TERSİNE CEVİR,,,
AMİN...
Ekleme Tarihi: 30.03.2006 - 21:02
Bu mesajı bildir   EBRARALEYNA üyenin diğer mesajları EBRARALEYNA`in Profili EBRARALEYNA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gülsüm su an offline gülsüm  
Themenicon    hain amerika

14 Mesaj -

En Son On: 21.06.2007 - 13:41
biliyormusunuz aslinda benim de hep aklimda soru isareti vardi.böyle birseyi akli basinda olan müslümanlar niye yapsin diye.simdikde ispatini gördükten sonra artik hic süphem kalmadi böyle bir cirkin oyunu amerikanin planladigini.hem insan akilli düsününce:müslümanlar böyle birseyi niye yapsinlar kine.bir amaclari bile yoktu.
bana öyle geliyorkine amerikalar sadece petrolun pesinde degiller.bizim güzel dinimizi de yok etmeye calisiyorlar.ve hickimse maalesef bunun farkina varmiyor.allah bize yardim etsin.
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 18:47
Bu mesajı bildir   gülsüm üyenin diğer mesajları gülsüm`in Profili gülsüm Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
ZULUM

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25

Beşer var olduğu günden bu yana, değişik bir kısım ilâhî prensipler vardır ve öyle inanıyoruz ki, bu prensiplere göre çok yakın bir gelecekte bütün zalimler cezalarını görecek ve bütün mazlum, mağdur ve mahkumlar da yeni bir dünyâya uyanacak ve ebedî mutluluğa ereceklerdir.

Evet, zulüm üzere hayatlarını sürdüren Babildeki Nemrudlar, Mısırdaki Firavunlar, Romadaki Neronlar ve Asyadaki Moğollar günü gelince târumâr oldukları gibi, bugün, dünyânın dörtbir yanında inançlı insanlara zulüm eden modern Firavunlar da mevsimi gelince yerle bir olacaklardır. Aslında daha şimdiden, pek çoğu çekilip gitmekte, arkada kalanlar da bozgunun hızını kesme hesabıyla meşgul olmaya başladılar bile.

AMERIKADA AYNI OLACAKTIR EMIN OLNUZ

Ekleme Tarihi: 08.06.2006 - 16:35
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ebu Velid su an offline Ebu Velid  
Elhamdulillah

1 Mesaj

En Son On: 17.07.2006 - 01:25
Amerikaya azab eden Allah'a hamd olsun. Amerikanın en büyük kulelerini yıkan Allah'a hamd olsun. Amerikayı, o kulelerin yıkılması sonucunda trilyon dolar hasara uğratan Allah'a hamd olsun. Canlarını ortaya koyarak zulüm altındaki müslümanların intikamını alan 19 aslandan Allah razı olsun, şehadetlerini kabul etsin. Allah Şeyh Usame bin Ladin'i, Şeyh Eymen Ez-Zevahiri'yi ve diğer Mücahidleri korusun. Şehidlerimizin şehadetini kabul etsin...

Amerika'ya ilâh gözü ile bakan bir kısıma birkaç söz söylemek istiyorum. Mucadelecom isimli kardeşimiz diğer problemlere çok güzel yanıt vermiş Allah razı olsun. Artık dileyen iman etsin dileyen inkâr etsin.

Biz İlâhımız olan Allah'ı yenilgisiz olarak görüyoruz. Amerika'yı ilâh edinen bazı kafalar Amerika'yı yenilgisiz olarak gördüklerinden dolayı böyle bir olayın mümkün olmadığını söylüyor. Biz diyoruz ki "Allah emrinde galiptir fakat insanların çoğu bilmezler"

Alemlerin rabbi olan, kâfirlerden intikam alan Allah'a hamd olsun.

"Bizler teröristleriz (korkutanlarız), kitap ve sünnette terörizm (korkutmak) farzdır. Doğuda batıda bilsin ki bizler teröristleriz (korkutanlarız). Bizler korkutan kimseleriz. 'Siz de gücünüzün yettiği kadar onlara karşı her çeşitten kuvvet biriktirin ve cihad için atlar hazırlayın ki, onlarla hem Allah'ın düşmanlarını, hem de kendi düşmanlarınızı, ayrıca Allah'ın bilip de sizin bilmediğiniz daha başkalarını korkutasınız...' [Enfâl: 60] Öyleyse Allah'ın dininde terörizm (korkutmak) farzdır!" Mücahidlerin İmamı Şehid Şeyh Abdullah Yusuf Azzam

Esselamu aleykum ve rahmetullah
Ekleme Tarihi: 17.07.2006 - 01:05
Bu mesajı bildir   Ebu Velid üyenin diğer mesajları Ebu Velid`in Profili zum Anfang der Seite
blnali55 su an offline blnali55  

76 Mesaj -

En Son On: 14.08.2009 - 17:31
evet kardesim kesinlikle öyle...
Saddam ve bin ladin onlarin adami para icin hersey yapanlardir.

Amerikanin kendi plani olduguna kanit bu videoda cok.
Adama yani videoyu yapana deli demisler tvlerde ayni harun yahyaya dedikleri gibi (masonlukla ilgili]
Allah sonumusu hayir etsin istediklerini oldu sonucta müslümanlara karsi herkes ve biz bile birbirimize karsiyiz..

videoyu burdan indir:

[hide]Tikla[/hide]

Bu mesaj 1 kez ve en son blnali55 tarafından 20.05.2007 - 04:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 20.05.2007 - 04:28
Bu mesajı bildir   blnali55 üyenin diğer mesajları blnali55`in Profili blnali55 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
RE:

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Alıntı
Orijınalı blnali55

evet kardesim kesinlikle öyle...
Saddam ve bin ladin onlarin adami para icin hersey yapanlardir.

Amerikanin kendi plani olduguna kanit bu videoda cok.
Adama yani videoyu yapana deli demisler tvlerde ayni harun yahyaya dedikleri gibi (masonlukla ilgili]
Allah sonumusu hayir etsin istediklerini oldu sonucta müslümanlara karsi herkes ve biz bile birbirimize karsiyiz..

videoyu burdan indir:

[hide]Tikla[/hide]

esselam....

usame bin ladenin abd uşağı olduğunu ve onlara uşaklık yaptığını kendi gözünüzle görmüş gibi o kadar emin konuaşabiliyorsunuz şaşıyorum hakkınızı helal edin...ya uşak değilse ya gerçek bir islam mücahidi ise? eğer gerçek bir müslümansa ona ettiğiniz laflar iftira olur ve allah katında iftiracı olduğunuzdan hesap verirsiniz... biliyorsunuz ki iftiracıların cezası çok ağırdır....

bir fasık size bir haber getirdiğinde o haberi araştırmadan hüküm vermeyin.... vallahi verirseniz allahın hükmüde sizin için bambaşka olur....
wesselam

Ekleme Tarihi: 22.05.2007 - 14:43
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
faniiiia su an offline faniiiia  
ya değilse???

138 Mesaj -

En Son On: 04.09.2007 - 18:20
bu konu hakkında konuşmamak, yorum yapmamak en iyisi meseleyi Allah'a havale ediniz. Ya söz konusu şahıs öyle değilse???????
Ekleme Tarihi: 22.05.2007 - 15:04
Bu mesajı bildir   faniiiia üyenin diğer mesajları faniiiia`in Profili faniiiia Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 392 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
albay43 (66), hakankarakus (45), omerkaya_17 (41), M.Ali25 (36), kubra donmez (34), Bilgem (62), fo62 (62), tasci63 (61), gülden (42), son yolcu (52), Astibey (67), mirace (36), Asil Ýmam (47), ceylann (40), Muhammed-bin-Du.. (51), byliberty (42), GüLLeRiN_GüLü (34), gazanfer (40), -Hilal- (34), melahatdemirci (51), elyesa80 (), dilruba81 (39), serendip (47), YaraliGönül (36), kadir_1479 (33), ozdas66 (57), mfm (22), GuL0 (34), yaz.gulu (50), resul535353 (33), ooocengizooo (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66524 saniyede açıldı