budesonide chloroquine generique colchicine generique stromectol generique luvox imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » PRATİK BİLGİLER » Mükemmel bir KEK icin!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 19 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Mükemmel bir KEK icin!!!

1 Mesaj

En Son On: 11.02.2007 - 13:04
Cinsiyeti: Bayan 
Basarili bir kek ortaya cikarmak istiyorsaniz,kullanacaginiz bütün malzemelerin oda sicakliginda olmasina özen gösterin
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 18:06
Bu mesajı bildir   adibelli üyenin diğer mesajları adibelli`in Profili adibelli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 16:18
Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 19:01
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Themenicon   

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 15:41
Oda sicakliginda bekletip sona keki yapacagiz oylemi? Yav bu sicakta beklerse pilic cikar icinden yumurtanin evin ici 26 derce olmus ev kulucka makinasi kadar sicakkahkaha kahkaha kahkaha gel sunlari buzdolabinda bekletelim kardesim.göz kırpma

Kizmak yok saka yaptik birazkahkaha kahkaha kahkaha bu sicakta oda isisi deyince aklima geldikahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 20:45
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast gonca_nur  

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
BENCE BU KEKİ KIŞIN DENEMELİyemek.
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 20:58
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Aglar_Gozum su an offline Aglar_Gozum  

18 Mesaj -

En Son On: 31.07.2005 - 15:38
emirdag abi sanirim hazir keklerden olmali

malzemeler bir birine eklenip karistigi anda bu yazin sicakligina gore aninda kek hazir oluyor firina surmemize gerek kalmiyor

buzdolabinda bekletmeye ne gerek var kahkaha kahkaha

selametleGüle Güle
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 22:25
Bu mesajı bildir   Aglar_Gozum üyenin diğer mesajları Aglar_Gozum`in Profili Aglar_Gozum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1071 Mesaj -

yav su ravdada bir sene tam abilik yaptim simdi ablayim abla sona yine bir yil abi olurum ama bu yil ablayimkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 22:30
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 01:19
Hmm hatırlıyorum da ilk defa kek yaptığımda kek kek olmaktan çıkmış ve herşeye benziyordu sevinçli

Ama kek'e hiçççç benzemiyordu sevinçli

Çökmüş bir vaziyette lapa halinde gaip birşeydi kahkaha Aman ya Rabbi, annem bunu bitirene kadar yiyeceksin demişti de fenalaşmıştım kahkaha kahkaha kahkaha

Ayy aklıma ilk yaptığım pilav geldi birde sevinçli
üffffffffffffffffffffffff

Ben o yüzden mutfağa girmeyim en iyisi sevinçli

Emirdağ abla sancak sende ihihi
Ekleme Tarihi: 31.07.2004 - 22:45
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1113 Mesaj -

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Hmm hatırlıyorum da ilk defa kek yaptığımda kek kek olmaktan çıkmış ve herşeye benziyordu sevinçli

Çökmüş bir vaziyette lapa halinde gaip birşeydi kahkaha Aman ya Rabbi, annem bunu bitirene kadar yiyeceksin demişti de fenalaşmıştım kahkaha kahkaha kahkaha

Kiz Allah hayirini versin insallah.
beni nasil güldürdün kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Benim birsey yaptigim zaman, annem evde olmayinca yapiyodum, eyer yaptigim sey biseye benzemese direk cöpe, cöpün üstünüde birsey nen kapatiyodum ki annem görmesin diye kahkaha kahkaha

eninde sonunda yine ortaya cikiyodu ama, ben direk odama kaciyodum sevinçli

Ya su pilavini merak edim simdi, yazana onuda nasil yaptin? göz kırpma

Allaha Emanetsiniz Can dostlarim benim aşık aşık aşık aşık aşık aşık

Ekleme Tarihi: 01.08.2004 - 14:46
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
RE:

379 Mesaj -

En Son On: 08.09.2007 - 21:03
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Ne!!!Rumeysa abla dahala yemek yapamadığını söyleme.Amanın amanın....kahkaha kahkaha

Konyalılar hamarat olur yakahkaha kahkaha

Geçen gün arkadaşın biri bir fasulye yapmış.Vallahi resmen çiğ.Katır kutur yedik.

Bir de ögrenci evine gitmiştik.Adam düdüklünün ağzını açık bırakmış.Nohut resmen limon gibiydi.kahkaha kahkaha kahkaha

Yani katletmiş güzelim yemeği...kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Ekleme Tarihi: 04.08.2004 - 10:06
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhammed fevzi kardesime

1113 Mesaj -

Muhammed fevzi kardesim, arkadasinizin yaptigi Fasulye yemegi, belki ilk defa yapdi, olabilir yagöz kırpma Cünkü Fasulye yemegini herkes yapamasmis mesela bende yapamiyommm kahkaha kahkaha kahkaha

Yaa Allah askina düdüklünün agzini nasil acikda unutmus düsün yani hic mi mutfaga girmemis, neyseee sizin nohut gitmis desene sevinçli
bidahikine daha dikatli olurlar sanirim sevinçli sevinçli

Güle Güle Güle Güle

Ekleme Tarihi: 06.08.2004 - 20:28

1071 Mesaj -

ana burda tencere yine kaynamis.kahkaha kahkaha kahkaha Kizlar birde yaptiginiz yemekleri yazin kapida kalacaksiniz yaaakahkaha kahkaha Allah gostermesingöz kırpma
Ekleme Tarihi: 06.08.2004 - 23:10
Themenicon   

1113 Mesaj -

Kiz Allah korusun gii Emirdag ablam kahkaha
Ekleme Tarihi: 07.08.2004 - 13:37

2338 Mesaj -

Yok Muhammedfevzi kardeşim

Kolay kolay herşeyde iddiaya girmem ama yemek konusunda girerim sevinçli

Hodri meydan

hadi bakalım kim daha çiğ fasulye pişirecek bakın kuru demiyom haaa sevinçli

Şaka maka yok iyi yemek yaparım o zaman küçüktüm yaaa anlayın işte kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 07.08.2004 - 14:32
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 14:39
Bir pratik bilgiden yola cikarak kaynatmissiniz masaALLAHkahkaha

Emirdag ABIkahkaha Emirdag ABIkahkaha ay ne güzel yakisiyor kiz emirdag inan hic duymamistim simdiye kadar ben sana hep abi derdimkahkaha kahkaha kahkaha

Yemek yapamiyoruz diye üzülmeyin kizlar herseyin haziri var göz kırpma söyle eskilerin zeytinyaglilarini veya kurularini pisirmek icinde annenize tel. acarsiniz olur biter ama misafir gelmeden bir gün önceden baslamaniz lazim yoksa nerde düsün Öyle diyor simdiki genclik parayi nerden bulacaksalar okadar bilmiyorumtelaşlı
Ekleme Tarihi: 07.08.2004 - 15:37
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLBaHCeSi su an offline GuLBaHCeSi  
RE: Mükemmel bir KEK icin!!!

107 Mesaj -

En Son On: 21.05.2010 - 00:30
Alıntı
Orijinali adibelli

Basarili bir kek ortaya cikarmak istiyorsaniz,kullanacaginiz bütün malzemelerin oda sicakliginda olmasina özen gösterin

demek malzemeleri oda sicakliginda bekletmek gerekiyor, ama benim simdiye kadar yaptigim tüm kek malzemeleri buzdolabindan cikmaydi ve harika olmuslardi yemek
bir sefer de oda sicakliginda bekleteyim bakalim nasil olacak.

vesselam
Ekleme Tarihi: 07.08.2004 - 19:57
Bu mesajı bildir   GuLBaHCeSi üyenin diğer mesajları GuLBaHCeSi`in Profili GuLBaHCeSi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1113 Mesaj -

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Yok Muhammedfevzi kardeşim

Kolay kolay herşeyde iddiaya girmem ama yemek konusunda girerim sevinçli

Hodri meydan

hadi bakalım kim daha çiğ fasulye pişirecek bakın kuru demiyom haaa sevinçli

Şaka maka yok iyi yemek yaparım o zaman küçüktüm yaaa anlayın işte kahkaha kahkaha

Kiz Rümeysa Ablam, sincik gel yemek yarismasi yapak dicem ama, siz beni gecersiniz yaa sevinçli

Ben yemek yaptigim zaman kendim tadina bakmaya korkarim, tutum ki baskasina bakdirim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 08.08.2004 - 16:29

2338 Mesaj -

Millet yemek zehirlenmesinden hastaneyi boylar kahkaha
Ekleme Tarihi: 13.08.2004 - 02:00
Themenicon    RE:

1113 Mesaj -

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Millet yemek zehirlenmesinden hastaneyi boylar kahkaha

Kiz Allah hayirni versin hic gülcegim yokdu kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 13.08.2004 - 18:59
Vasad su an offline Vasad  

136 Mesaj -

En Son On: 16.09.2006 - 19:39
Cinsiyeti: Erkek 
siteye girdim ve karnim ac.normal sartlarda oda sicakliginda yani 1 bar basinc,23.4 C sicakliginda bayat bir keke bile raziyim suan.mukemmel bir kek.......hayal bile edemiyorum.birde anladigim kadariyla yemek yapmasini bilende yok burda.kahkaha kahkaha kahkaha

Bu mesaj 1 kez ve en son Vasad tarafından 24.03.2005 - 22:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 24.03.2005 - 22:52
Bu mesajı bildir   Vasad üyenin diğer mesajları Vasad`in Profili Vasad Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 474 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56144 saniyede açıldı