generique plaquenil hydroxychloroquine hydroxychloroquine fluvoxamine generique plaquenil naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Genclik ve Ask

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
Genclik ve Ask

59 Mesaj -

En Son On: 25.01.2007 - 01:30
Cinsiyeti: Bayan 
Bir Yil Izine gittigimde yazarlarini tanimadigim halde öylesine aldigim iki Kitapti, GENCLIK VE ASK, ve ÖMÜR BOYU ASK...

Daha sonra her yil gittigimizden muhakkak Cemil Tokpinar ve Halit Ertugrulun Kitaplarini almaya basladim,

Genclige yönelik Kitaplar yaziyorlar, iki yazarinda Kitaplarini tavsiye ederim, özellikle Cemil Tokpinarin- Peygamber efendimizin diliyle Genclik, ve Sabah Namazina nasil kalkilir Kitaplarini tavsiye ederim,

Namaza baslamak isteyen fakat birtürlü baslayamayan kilamayanlar icin iki Kitapta cok güzel...

Bu mesaj 1 kez ve en son gurbetten_silaya42 tarafından 27.07.2004 - 19:41 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 19:40
Bu mesajı bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diğer mesajları gurbetten_silaya42`in Profili gurbetten_silaya42 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Allah razi olsun Gurbeten silaya kardesim,
Halit Ertugrulun hemen hemen bütün kitaplarini okudum, ama Cemil tokpinari daha yeni duydum, insallah Kitapciya gitigimde onun kitaplarinida alirim.
Allah razi olsun...

Not: Emine Senlikoglunuda tavsiye edebilirim ben, mesela, "Bize nasil kiydiniz", "Maria", "Sabikali ve Dul"...
Ve... simdi okumakda oldugum bir Kitap, Hekimoglu isamilden "Bir deliyle Evlendim..." Cok güzel Kitaplar, tavsiye ederim, uzatim ben yine Hakinizi Helal edin.

Vesselam
Güle Güle
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 19:58
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  

59 Mesaj -

En Son On: 25.01.2007 - 01:30
Bir Deliyle evlendim Kitabi nin bir kismini biliyorum, ama tamamini okuyamadim daha...insallah nasip olur,

Halit Ertugrulun kitaplarinin bircogu bendede mevcut aliskanlik yapti bende kendisinin Kitaplari, Allah razi olsun. Halit Ertugrul Kitaplarindan Özellikle - Siz Kimsiniz? - adli Kitabini yine tavsiye ederim...

Evliligi düsünenlere insallah tavsiyelerim... Ahmet Lütfi Kazanci dan - KAYNANA Münevver Hanim - Cemil Tokpinardan Ömür boyu Ask, ve Ömür boyu Ask 2.

Ve Roman sevenlere... Ahmet Günbay Yildizdan en son okudugum ve cokkkkkkk begendigim bir Kitap - SEVDALAR SÖZDE KALDI -

saymakla bitmiyorki... sevinçli
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 20:22
Bu mesajı bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diğer mesajları gurbetten_silaya42`in Profili gurbetten_silaya42 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1113 Mesaj -

Bir deliyle evlendim, bugun de oturup okursam insallah bende bitirim kitapi.

Halit Ertugrulun "Siz kimsiniz?" adli Kitapini arkadasim Hediye etmisdi, ama daha bitiremedim... sıkıntılı

Ahmet Lütfi Kazancinin "Münevver Hanim" Kitapida var, Annem okumusdu, ama ben daha okumadim, Evliligi düsünüyom sevinçli yani Sözlüyüm, ozaman o kitapida okiyim insallah.

Ve... Ahmet Günbay Yildizdan "Sevdalar Sözde kaldi" kitapida var, ama Roman pek okumadigim icin, bende bu kitapi okumamisdim, dogrusu bukadar güzel oldugunu bilmiyodum, su kitaplari bi okiyim, onuda okurum insallah.

Hemen hemen kitap Sevklerimiz ayni sanirim, gurbetten silaya kardesim göz kırpma
Gercekten de saymakla bitmiyor, cok güzel Kitaplar var, ama Vakiti olcak insanin.

Allah razi olsun, güzel bir Konu acmisiniz.

Vesselam.... Güle Güle

Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 20:37
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
Themenicon    Bir deliyle evlendim

247 Mesaj -

En Son On: 09.07.2006 - 16:45
"Bir deliyle evlendim" bu kitap gercekten coooookkkkk güzel. Herkese tavsiye edebilirim. Insan ne kadar da okusa bikmiyor, usanmiyor ve sikilmiyor.
Gercekten bu gibi kitaplardan hayatimiza uygulamak zorunda oldugumuz bir sürü prensipler, kurallar ve görevler var!

Halit Ertugrul´un da kitaplari cok güzel!
Okuyorum ve okumaya devam ediyorum.

Tavsiyeniz icin cok tesekkürler, Allah razi olsun!
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 20:44
Bu mesajı bildir   Ayzitbige üyenin diğer mesajları Ayzitbige`in Profili Ayzitbige Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1113 Mesaj -

Haklisiniz Ayzitbige Kardesim, "Bir deliyle Evlendim" Kitabini Sözlüme ilk basda tavsiye etim, sevinçli sevinçli sevinçli insallah okur, cok güzel kitap gercekten, yani herkesin okumasi gerek diye düsünüyom bennn göz kırpma sevinçli

Allaha Emanetsiniz.... Güle Güle

Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 20:49
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 510 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53438 saniyede açıldı