ivermektine chloroquine chloroquine lopinavir ritonavir budesonide cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » Sahibsiz Mektup......................   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 11 mesaj mevcut
Ekleyen
Sahibsiz Mektup...................... Alıntı yaparak cevapla

89 Mesaj -

En Son On: 28.06.2007 - 16:39
Cinsiyeti: ----- 
Esselamun aleykum ey ahali...........
Yine elime kalemi aldim ve cevapsiz mektuplarima bir yenisini ekliyorum. Yaziyorum cunku yazmayi seviyorum....Yazacagim....Herzaman bikmadan usanmadan surekli yazmaya devam edecegim...Belki kimse okumayacak yazdiklarimi ama ben tepkimi gostermek icin herzaman yazmaya devam edecegim....Omrum yettikce, ALLAH c.c izin verdikce,dunyada okumayi bilen insan oldukca yazacagim...

Kiymeti bilinmeyen, belkide hicbir degeri olmayan ama her kelimesi kalbimin en derin ve issiz kosesinden gelen sozler yaziyorum. Yaziyorum cunku herkesin susmayi seref saydigi bir zamanda gercek kahramanligin konusmakta olduguna inandigim icin yaziyorum... Ben asla bir kahraman degilim ama belki bir kahramani yureklendirmeyi basaririm diye yaziyorum....

Kahraman kim ki?......ALLAHc.c rizasi icin her cephede savasan... Kimsenin var olmaya cesaret edemedigi yerde varligini belli eden.... Tek basina kalsada davasindan asla taviz vermeyen....Olume meydan okumayan... Kizini okutmayi serefsizlik saymayan...ALLAHTAN baska kimseden korkmayan...Zalim degil adil olan...Benim gozumde kahraman hakkiyla mumin olan, Bildigini amel eden ve bilmedigini ogrenen...Gercek kahraman korkuyorum, seviyorum ,bilmiyorum diyebilen..Benim gozumde gercek kahraman iste bu....Kahramanlik nerdeee ben nerdee.....

"Senden adam olmaz!" sozunu cok duyuyorum.Daha dogrusu duyuyordum.Dogru benden adam olmaz..Cunku bana yabanci bir dunyada baskalarinin koydugu kurallari kabullenmedigimden benden adam olmaz..Serefsizligin ilericilik olarak goruldugu bir dunyada adam olmak benim harcim degil....Aglamasi yasak,gulmesi yasak,sevmesi yasak,yasamasi yasak,ahlakli olmak yasak,kisacasi benim olmak istemedigim bir tip bu dunyada adam olmak ise ben adam olmamaktan gurur duyuyorum...Cunku ben agliyorum...Aglamayi seref bilerek agliyorum..Dunyaya insanlara, hayvanlara,kavgalara,savaslara,cocuklara ve ozellikle zulum goren muslumanlara agliyorum..Insanlarin vurdumduymazligina herseye ama herseye agliyorum ve bununla gurur duyuyorum....

Seviyorum allahi sevenleri seviyorum...Muslumanlari sevenleri seviyorum...Gosteris icin cebinde iki metrelik misvak,sakali gobeginde ve parmaginda kendinden buyuk tasli gumus yuzuk tasiyan ve "bu devirde hacilardan ve hocalardan kork"dedirten sahte muslumanlari degil,yaptigi her ameli ALLAH c.c rizasi icin yapan gercek muminleri seviyorum...Musluman kardesi ac yatarken, milleti dolandirarak elde ettigi para ile hayatini israf ile geciren ve her firsatta hacca gittigini belirten ve gobegi iki metre onden giden duzenbazlari degil, kalbinde musluman kardesinin ezildigini bildigi icin derin bir sizi hisseden nuryuzlu gercek muminleri seviyorum.....

Ben adam olamam cunku ben ahlaki seviyorum...Edep yerini ulu orta kasiyan,burnunu sokak ortasinda karistirirken kahkahalar atabilen, dayak cennetten cikti diyerek karisini ve cocuklarini dovmeyi seref bilen,kendi hanimi evde iken o metresten digerine kosan, baska zaman resulallah s.a.v ismini bile bilmeyen ama cok evlilige gelince dort kadinin uzerine sunnettir diyerek dort tane daha isteyen,kadinin akli kisa saci uzundur diyen,buyuklere sayginin ve kucuklere sevginin ne oldugunu bilmeyenlerden olmadigim icin ben adam olmam....
Kimin okuyacagini bilmeden yaziyorum...dedim ya...yaziyorum cunku yazmayi seviyorum..

Mektubuma Emine Senlikoglu ablamin bir dortlugu ile son verirken herkesi adam olmamaya davet ediyorum..........

Insanlik unutulmus,kalmamis mertlik!
Zalimlerin elinde olmusmu comertlik?
Insanliktan bir zerre tasimadigi halde,
Soyleyin!insan bu mu ? Bu mu erkeklik?

ALLAHTAN af bekleyen bir kul

Vesselam
Ekleme Tarihi: 22.05.2004 - 21:47
Bu mesajı bildir   GencSair üyenin diğer mesajları GencSair`in Profili GencSair Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 Sahibsiz Mektup......................
GencSair 22.05.2004 - 21:47
 SLM
tulay22 22.05.2004 - 22:52
Themenicon  Sahibsiz Mektup......................
yaban el 22.05.2004 - 23:45
 mektup
mujganemre 23.05.2004 - 05:09
GencSair 23.05.2004 - 16:03
Themenicon  Allah razi olsun
Fatma23 23.05.2004 - 16:10
 ben pismanim yarebbi
mavivegul 23.05.2004 - 17:53
 s.a.
KIRMIZIGuL 23.05.2004 - 20:43
GencSair 23.05.2004 - 21:21
 senyoktun.............
mavivegul 23.05.2004 - 21:28
 Olmemek Icin Oluyoruz !
mavivegul 23.05.2004 - 21:35

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1572 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.08144 saniyede açıldı