ivermectine kamagra generique rhinocortkaletra colchicine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » ÖZEL MESAJLAR iLE iLGiLi AÇIKLAMA geschlossen

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 57 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ÖZEL MESAJLAR iLE iLGiLi AÇIKLAMA

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Cinsiyeti: Erkek 

Selamün Aleyküm,

Sitemizin başından itibaren, üyelerimiz arası Özel Mesaj servisi açıktı.

Ancak birçok nedenlerden ötürü, site yönetimi kapatılmasını uygun görmüştür.

Sitemiz her ne kadar dini bir site olsak dahi, üyelerimizi kontrol edemiyoruz. Kapılarımız herkese açık. Üyelerimiz arasında hiçte benimseyemeyeceğimiz, provakatörlük yapan, casusluk yapan, nefsi arzularını tatmin için birçok kişi mevcut. Üyelerimizi, şikayet olmadığı sürece takip etmiyoruz. Sürekli de uyarı yapıyoruz ki bu tür kişileri bize bildiriniz diye. Allah razı olsun bu konuda özellikle birçok bayan kardeşimize şükran borçluyuz. Bize hemen bildiriyorlar. Ancak bazılarıda onların oyununa geliyor ve sonuçta işin içinden çıkamayınca, yazıştığı kişinin aslında yalancı olduğu ve samimi olmadığını öğrenince bizi suçlayarak siteden ayrılıyorlar.

Site yönetimi olarak bu tür yanlışlıklardan mesul değiliz. En fazla yapabileceğimiz özel mesajları kapatabiliriz. Ancak bunu her üye kendiside yapabiliyordu.

Sonuç olarak:

Özel mesaj servisi şimdilik kaldırılmıştır. Sadece RAVDATe@m'deki kardeşlerimiz özel mesaj gönderebilecekler. Üyelerimizin ise, kendi aralarında sitemiz aracılığı ile irtibata geçmeleri ancak forum aracılığı ile olacaktır.

ÜYELERİMİZİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇMELERİ;
1- ÜSTTE İRTİBAT LİNKİNDEN,
2- ALTTA E-MAİL YOLU İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER.

TÜM ÜYELERİMİZE DUYURULUR....

Selam ve dua ile...

LÜTFEN DİKKAT:

ÖZEL MESAJLARINIZDAKİ NOTLARINIZI EMNİYETE ALINIZ. TÜM ÖZEL MESAJLAR SİLİNECEKTİR

Ekleme Tarihi: 14.05.2004 - 18:03
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 15:11
RAVDA TEAMa TUM ICTENLIGIMLE TESEKKUR EDERIM BOYLE BIR KARAR ALDIKLARI ICIN.bence biraz gecikmis bir karar ama uygulamaya konuldugu icin RABBIM YARDIMCILARI VE YARDIMCIMIZ OLSUN INS.
BU KARAR BIR COK UYE ARASINDAKI UFAK TEFEK SORUNLARI SONA ERDIRECEK DIYE TAHMIN EDIYORUM...
KALIN SELAMETLE
Güle Güle Güle Güle Güle Güle

Ekleme Tarihi: 14.05.2004 - 19:02
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MiRaY su an offline MiRaY  
S.A

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 00:20
Cinsiyeti: Bayan 
Ben sahsen kapatilma yönünde degildim.Yanlis
anlamayin beni ama bircok kardesler tanimistim burda..neyse verdiginiz karara saygiyla bakiyorum..En azindan bunu yapabilirim...
DILERIMKI ILERDE ACILIRDA GENE GÜZEL KARDESLIKLER KURABILIRIZ...Ben bu acidan kapatilmasini hiiiic istemedim...HAYIRLARA VESILE OLUR INSALLAH.. agla agla agla agla
Ekleme Tarihi: 14.05.2004 - 19:20
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GencSair su an offline GencSair  
bismillahirrahmanirrahim

89 Mesaj -

En Son On: 28.06.2007 - 16:39
Cinsiyeti: ----- 
hayirlara vesile olur insallah.

Benime birsuru abim ve ablalarim vardi. onlara hal hatir soruyordum. Uzuldugumde anlatiyordum. sevindigimde onlarla paylasiyordum. Fakat olsun yine onlar benim abim ve ablalarim mesajsiz konusuruz bizde. Gonlumuzle konusuruz kalpten kalbe konusuruz

Hayirlisi olsun diyorum.
Allahima emanet olun insallah

Vesselam
Ekleme Tarihi: 14.05.2004 - 19:36
Bu mesajı bildir   GencSair üyenin diğer mesajları GencSair`in Profili GencSair Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MaviMikrofon su an offline MaviMikrofon  
selamların en güzeli rabbimin adıyla s.a

2 Mesaj

En Son On: 12.11.2005 - 20:45
selam sevgili ravda dostları inşallah bu karara her kes için hayırlı olur ama bende bazı üyeler gibi bu hususta pek fazla sizlere katılamıyorum üzgünüm sizler pireye kızıp yorgan yakmışsınız unutmayalımki burda bir cok şey paylaşan ve özel olması gereken dostluklar kardeşlikler var bunları siz hiçe saymış oldunuz kişiler belki ablasıyla abisiyle özel olarak paylaşmak isitiyor provakatör var diye onları bu paylaşımdan mahrum ediyorsunuz son olarak şu ayati kerimeyi her kese hatırlatmak istiyorum zelzele suresi son iki ayet (kim zerre kadar günah işlerse mutlakaki cezasını cekecektir egerki kim zerre kadar sevap işlerse mutlakaki sevabına nail olacaktır) sizler bu kadar üeyeyi yönlerdirmekte zorluk ceka bilirsiniz size hak vermmemek elde degil ama sizin dediginiz kişilerin sayısı üye sayısının belkide 100/1 dir bunu unutmayın ne olur unutmayın pireye kızıp yorgan yakmayın selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 14.05.2004 - 20:16
Bu mesajı bildir   MaviMikrofon üyenin diğer mesajları MaviMikrofon`in Profili MaviMikrofon Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AhmedNur su an offline AhmedNur  
esselamu aleykum

32 Mesaj -

En Son On: 28.09.2008 - 16:19
Sanirim Meseleye sebeb konuyu biliyorum
Bence biraz acele alinmis bir karar
bazi seyler zamana birakilmali
Zaten herkesi memnun etmek mumkun diil
her kesi kontrol etmek hele hic diil
Kendini kontrol edemeyen insanada baskalari yardimci olamaz Hata eden cezasinida ceker
Hayirlara vesile olabilecek tanismalarda olmustur bu sitede eminim
Ama yinede Hayirlisi olsun diyorum RAVDA.NET oylede guzel
Selam ver dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 00:32
Bu mesajı bildir   AhmedNur üyenin diğer mesajları AhmedNur`in Profili AhmedNur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
s.a

544 Mesaj -

En Son On: 30.05.2008 - 23:05
bizz simdi o sapiklarin yizunden abilerimizin ablalrimizin hatirini soramicakmiyiz???
bu karar temeli bir karar mi acba? insallah degildir çunku ben hem uzuldum hemde sevindim,bazi insalar sapiklardan kurtulduklari için ama neyse hayirlisi neyse o olsun!!!

selam ve dua ile..........
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 00:41
Bu mesajı bildir   NuR DaMLaSI üyenin diğer mesajları NuR DaMLaSI`in Profili NuR DaMLaSI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
nuruhuda su an offline nuruhuda  
Allah razi olsun..

83 Mesaj -

En Son On: 16.10.2013 - 22:18
selamun aleykum
paylasimda bile ciddiyet olsa cok güzel olur .
Buraya gelen kardeslerimizin cogu verilen ilk kararlara karsi cikiyorlar sonra hayrini görüyoruz..Ben sahsen cok memnun oldum kapanmasina ..Bu hafta sonu yazmis oldugum bir yazi yüzünden (basbakana ve cumhurbaskanina protesto ve kinama mektubunu yazmayacagima dair )özelime gelen yazilari okuyunca inanin cok üzüldüm beni suclar bir vaziyette yazilar yazilmisti sanki ben basbakana kinama mektubu yazmaya mecburmusum gibi beni itham etmisler cevabini gerci verdim ,ama ne lüzumu var bir küfür edilmedigi kalmisti..

Buraya ilk girdigimde birde chat odalari vardi kimin ne yaptigi belli degildi..ve bu chat odalari kapandi simdi rahat insanlar..
Bu özelde öyle rahat edersiniz ,paylasilacak konusulacak ne varsa buradan da konusulur saniyorum..

Gecenlerde Emine senlikoglunun canli yayinini dinledik ,Emine hanim bana mail göndermeyin okumuyorum bana mektup gönderin diyordu ,bazi degerlerimiz hakikaten bu teknoloji yuzunden bozuldu ..insallah yeniden kazaniriz..

Birde su var buradaki smililer cok ciddiyetsiz bir sekilde kullaniliyor kimse tebessume karsi degil bir tane yollarsin hadi iki tane yolla, ama arka arkaya 10 20 tane ne lüzumu var.
Muhebbatte güzeldir ama herseyin bir SINIRI var vede olmali..
Lütfen kimse alinmasin insallah kimseyi üzecek birsey yazmamisimdir Allah razi olsun..

selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 01:01
Bu mesajı bildir   nuruhuda üyenin diğer mesajları nuruhuda`in Profili nuruhuda Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ozsoy  
Selam aleykum degerLı kardesLerım! ! ! !

Misafir

En Son On: 16.10.2013 - 22:18
selam aleykum degerlı kardeslerım aslın da bır sozum var dı gelmıyecektım dıye ama sıteyı de sureklı kontrol edıyorum ne oluyor dıye bu gun yıne calısırken bı gezeyım dedım ve bu ozel mesajlarla ılgılı yazıyı gordum sevgılı admın kardesım ben senınle en basından berı dır beraber bır cok olayda konustuk ve sana bır cok sey anlattık anlasılan sen halen bazı seylerı kafana takmıssın...Bu ozel mesaj meselesı cok uzadı ve bu sıte de sevdıgım kardeslerıme ablalarıma ve abılerıme sureklı olarak ben mesaj atarım ve onları sorarım sımdı ustune neden aldın dıyeceksın cunku sıte de benım kadar mesaj atan ve konusan yok bu kelımeler benım ıcın yazılmıs olmalı dıye dusundum...ınsallah yalnıs dusunuyorum admın kardesım...neyse kardeslerım herkes hakkını helal et ne yazsakta bos ne desekte bos herseyın en dogrusunu en ıyısını yuce allah c.c. bılıyor bızde tum cırkınlık ve kotuluklerden ona sıgınalım selam ve dua ıle kalın esselamun aleykum
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 11:33
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
zeyn su an offline zeyn  
s.a

28 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 07:41
afedersiniz ama bu açıklamayı yazarken çok mu düşündünüz...
yok casuslukmuş,yok rahatsızlıkmış,inanın gülme krizi geçiriyorum...ya bu sitenin neyi varda,nesini casusluk yapacaklar.bu casusluk kısmını açıklarsanız sevinirim...ne tür bi casuslukmuş. farzedin casusluk var,bunu böylemi engelleyeceksiniz...bir konu daha var profilde mail adresiniz diğer üyeler tarafından görünsün mü diye iki şık var "EVET" diyorum fakat yine gösterilmiyor,madem gösterilmeyecek o iki şıkkın ne anlamı kaldı,kaldırın gitsin...madem rahatsız olduğunu belirten kardeşlerimiz var kendileri özel mesaj bölümünü kapatır sorunda halledilmiş olur...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 12:55
Bu mesajı bildir   zeyn üyenin diğer mesajları zeyn`in Profili zeyn Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  
RE: s.a

Moderator
1050 Mesaj -

Alıntı
Orijinali zeyn
...yok casuslukmuş,yok rahatsızlıkmış,inanın gülme krizi geçiriyorum...ya bu sitenin neyi varda,nesini casusluk yapacaklar.bu casusluk kısmını açıklarsanız sevinirim...

Merhaba...

Bizim tarafımızdan böyle bir iddiada bulunulmadı... sıkıntılı

Alıntı
Orijinali zeyn
bir konu daha var profilde mail adresiniz diğer üyeler tarafından görünsün mü diye iki şık var "EVET" diyorum fakat yine gösterilmiyor,madem gösterilmeyecek o iki şıkkın ne anlamı kaldı,kaldırın gitsin...

Bu husus teknik bir konudur. Siz görmeye yetkili olmadığınızdan "Görmeye yetkili değilsiniz" ibaresi vardır. Bu ama hiç kimsenin göremeyeceği anlamı taşımaz göz kırpma

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 16:20
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zeyn su an offline zeyn  
yazıyı iyi okuyun

28 Mesaj -

dedim ya çokmu düşündünüz diye...
bu demek oluyorki düşünülmeden yazılan bir yazı.yazıyı bir daha okursanız casusluk kelimesinin geçip geçmediği anlaşılacaktır.diğer üyelerde lütfen varmı yokmu diye sizde bakın...
hani benmi okuma bilmiyorum diye kararsız kaldım...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 16:50
Bu mesajı bildir   zeyn üyenin diğer mesajları zeyn`in Profili zeyn Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zeyn su an offline zeyn  
s.a

28 Mesaj -

birde mail adresi üyeler arasında görmeye yetkili olan yok...görmeye yetkili olan sadece site yönetimimi?
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 17:08
GöLGe su an offline GöLGe  

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 22:01

selamun aleyküm kardesler...

Bize göre Ravdanet bir Ailedir ve her aileninde sorumlulari vardir...
Bir ailenin ayakta kalabilmesi icin de gerekli kurallari olmali...
Günde sadece bir(1) bayan üyemize 3-4 adet "teklif" mesajlari geliyordu.
Sorumlularin en önde gelen görevlerinden biride irz ve namusu korumak degilmidir...

Üyelerimiz arasında hiçte benimseyemeyeceğimiz,
provakatörlük yapan,
casusluk yapan,
nefsi arzularını tatmin için birçok kişi mevcut.

Koskoca Osmanli Devletinin yikimina bu üc(3) konu sebep olmadimi...
Yukaridaki gibi olaylari hangi islami site kabul eder bilemiyorum ama,
yönetim tarafindan alinmis bir karara da saygi gerek...

Esselamualeyküm

Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 17:16
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zeyn su an offline zeyn  
s.a

28 Mesaj -

amenna...kararınada saygı duymak zorundayım ki aksini söylesem yinede bişey değişmeyecek.aileden bahsediyoruz fakat,diğer bireylere pek laf düşmüyor.
asıl konu,daha doğrusu onca laf içinde şu casusluk kafama takıldı.Allah için o kelimeyle neyi belirttiğinizi bilme gibi bir hakkım olduğunu düşünüyorum.
hakkım olup olmadığını söylemenizde yeterli yani...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 17:28

Moderator
1050 Mesaj -

Zeyn kardeş...

Diğer bireylere laf düşmüyor lafınıza üzüldüm. Zira üye ve ziyaretçilerimizden gelen her türlü teklif ve yapıcı tenkidlere açığız.
RAVDA Panomuz bunun için vardır.

casuslukla ilgili belirtilmek istenen hususun tarafınızca bilinme hakkını, müsaade edin de bizde saklı kalsın sevinçli

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 17:41
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  

1129 Mesaj -

En Son On: 07.07.2006 - 06:10
s.a
bence cok isabetli bir karar olmus özel mesaj kutularin kapandigi. sahsen ben cok rahatsiz olmustum.
o yüzdende az bizaman önce mesaj kutumu kapatmistim.kimin iyi niyetli kimin ard niyetli oldugunu bilemeyiz o yüzdende tedbiri almamiz gerek. ben admin kardesimizi yerden gögekadar hakli buluyorum. muhakkak bi bildikleri vardir. bu site gercekten cok saygin , korumak gerek.nacizane benim görüsüm kimse katilmak zorunda degil sadece fikrimi söylemek istedimm...
Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 15.05.2004 - 18:49
Bu mesajı bildir   zeyneb-54 üyenin diğer mesajları zeyneb-54`in Profili zeyneb-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kadir1 su an offline kadir1  
Themenicon    cok iyi yaptiniz

77 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 09:24
kapanmasi cok iyi oldu bence
admine cok hak veriyorum
dogru karar aldiniz icin

Güle Güle Güle Güle

vessellam
Ekleme Tarihi: 16.05.2004 - 10:12
Bu mesajı bildir   kadir1 üyenin diğer mesajları kadir1`in Profili kadir1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
s..a

374 Mesaj -

En Son On: 06.03.2006 - 19:43
öncelikle mesajların kapatılması gerçketen çok ii olmuş..yalnız ben adminlere de mesajla ulaşamıorum..
Ekleme Tarihi: 16.05.2004 - 17:31
Bu mesajı bildir   SHaDeeD üyenin diğer mesajları SHaDeeD`in Profili SHaDeeD Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
1050 Mesaj -

V..A..S..

Site görevlilerine ulaşabilmek için gerekli teknik düzenlemeyi yapmaktayız... Birkaç gün müsaade ve sabır inaşa-ALLAH... O zamana kadar irtibat ve email yoluyla yazınız.

Selam ve dua ile.
Ekleme Tarihi: 16.05.2004 - 19:54

Moderator
1050 Mesaj -

Selamün Aleyküm...

Site yöneticilerine, Üstte RAVDATe@m'e tıklayarak, ilgili kişinin karşısındaki email sembolüne tıklayarak özel mesaj gönderebilirsiniz..

Selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 16.05.2004 - 22:49
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm

311 Mesaj -

En Son On: 11.05.2008 - 23:07
Öncelikle ALLAH razi olsun diyorum, isabetli bir karar oldugunu düsünüyorum, belki özel mesajlarla yazistigimiz ablalarimiz, agabeylerimiz, dostlarimiz vardi fakat eminim özel mesaj olmadanda güzel muhabbetler olur. Yeterki kalbler temiz olsun...

ne yazikki bazi arkadaslarin yazilarinada üzüldüm, gördügüm kadariyla görevli agabeylerin, ablalarin aciklarini aramaktalar...

RABBIM hepimizin yolunu acik etsin, daha önemli konular varken, hakkimizda haiyrli olan bir karara bu kadar ters tepki göstermek bilmiyorum bizleri nereye götürür, ki eminim görevli agabeylerimiz ve ablalarimiz sadece en güzelini istiyorlar... Bu güzel site yoksa nasil saygin ve temiz kalir???

güzel muhabbetlerde bulusmak dileyi ile

vesselam
Ekleme Tarihi: 16.05.2004 - 23:26
Bu mesajı bildir   Sehadetgülü üyenin diğer mesajları Sehadetgülü`in Profili Sehadetgülü Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Üzüldüm

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 11:10
Cok üzülecek bir olay bu arkadaslar.

Böyle kendini bilmez kisiler yüzünden tüm üyelerin mesaj atma secenegi kayboldugu icin cok üzüldüm dogrusu.

Simdi kiz kardeslerimizi ablalarimizi rencide etmeden incitmeden birsey söylemek istiyorum.

Madem ki o kadar rahatsiz edecek kisiler var iki secenek var, mesaj kabul etmeme veya sikayet...

Gercekten anlamiyorum kusuruma bakmayin sıkıntılı sıkıntılı
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 10:19
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ZAKKUM su an offline ZAKKUM  
nuruhuda

185 Mesaj -

En Son On: 14.11.2006 - 14:15
KARDEŞİM SANA HAKKINI HELAL ET DEMİŞTİM. FAKAT ETMEDİĞİNİ GÖRÜYORUM. BU KARDEŞİNİ BU HAKLA AHİRETE UĞURLAMASSAN ÇOK SEVİNİRİM.CEVABINI BEKLİYORUM.

MESAJLARIN KAPATILMASI BANA DA ANLAMSIZ GELDİ.BAKIN SONUÇ İTİBARİYLE ÖZEL BİR KONUYU PANO ARACILIĞIYLA GÖRÜŞMEK ZORUNDA KALDIM.
ZİRA HER ZAMAN KENDİNİ BİLMEZ İNSANLAR OLACAKTIR.
HATA YAPAN İNSANLAR OLACAKTIR.
TEZ CANLI İNSANLAR OLACAKTIR.
TEKNOLOJİNİN BİZE SUNMUS OLDUGU BU NİMETİ KULLANMAMIZ KADAR DOĞAL BİR ŞEY YOK.
EN NİHAYETİNDE İSTEMEYEN ARKADAŞLAR MESAJ ALMAYABİLİR DE.
BENCE DAHA ALTERNATİF BİR ŞEY UYGULANMALI.
MESELA ŞİKAYET İYİ BİR YÖNTEM.
ADMİNLER KONULARI TAKIP ETMELİ. Kİ EDİYORLAR.

SONUÇ OLARAK ÖZEL MESAJ ÇOK GEREKLİ BİR DURUMDUR. ZARARINDAN ÇOK FAYDASI VARDIR.
HOŞÇAKALIN KENDİNİZE İYİ BAKIN.

ALLAH HEPİNİZDEN, BÜTÜN MÜSLÜMANLARDAN RAZI OLSUN.
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 11:04
Bu mesajı bildir   ZAKKUM üyenin diğer mesajları ZAKKUM`in Profili ZAKKUM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dava su an offline dava  
Kissadan hisse

74 Mesaj -

En Son On: 06.02.2006 - 07:54
Neyi tartisiyor ve uzatiyorsunuz arkadaslar !

Adi uzerinde ozel mesaj, ama anlamakta zorluk cekiyoruz diye bir ornek vereyim.

Misal bir bayan kardes burda baska bir bayan kardesle evlilik ici ozel meselelerde kendinden olgun gordugu ablasindan yardim aliyor. Ne olmus dava! ne olacak bu mesajlari admin kardesler okuyacak retukten gecirecek sevinçli

Cok komik harbiden yapilan yalnis yapana aittir. Senin niyetin hayr ise sorumlulugu senden kalkar. Burada ikili hukuklar devreye girer. Senin kurulus ve yasama alanin belli site olarak !

Suda bir gercek kucuk ihmaller buyuk gunahlara gebedir! vede dogrudur yonetici arkadaslarda belli kissaslara gore kendilerince kural koymuslar.

Uzatmadan bir animi anlatip bitireyim. Kissadan hisse !

Birgun sohpete gidecegiz, birkac otobus kiralandi. icinde tesetturlu baci ve annelerimizinde oldugu bir otobus en sona kaldi ve bostu.
Sohpeti duzenleyen yonetici arkadas otobusun kapisina dikildi ve soyle dedi ''Erkekler bu otobuse binemez!''
Hoppala dedim ya kardes bak otobus haremlik selamlikla bolunmus baci ve annelerimizde disari kiyafetiyle ki bu kiyafetle carsi pazarda yalnizda geziyorlar !

Bizim yonetici diretti yok erkekler binemez!

Yapma kardes araba bos yazik degilmi burda birsuru kardes mahrum kalacak.

Bizim yonetici yine yok kardesim erkekler binemez ! diye tutturdu ama devaminda aciklama yok!

Tabiyki bizim deli davanin salterler atti ve o yoneticiye donup '' Biraderim tamam bize yasak diyelim sana niye yasak degil sen hadim misin dedi. Deli dava bu bazen balatalar siyiriyor.
Devamini anlatmama gerek yok anlayan anladi...

Selam ve Muhabbetle...
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 11:22
Bu mesajı bildir   dava üyenin diğer mesajları dava`in Profili dava Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
aykiz833 su an offline aykiz833  
kalp kiriyorsunuz

1 Mesaj

En Son On: 28.05.2005 - 16:11
Arkadaslar, mesaj panosunu tamamen kapatarak kac insani üzdügünüzün, kac kalbi kirdiginizin farkindamisiniz.
Sayfanin canliligi gitmis. Biri ile irtibata gecmek isteyeceksin, önmli yazman gereken bir konu olacak, elimiz, kolumuz bagli.
bunu yapmaya hakkiniz varmi sizce.

Rahatsiz olanlara da sesleniyorum, kolayi var, mesaj reddetme ayarlarini ayarlasinlar, bu kadar basit. Ne alemi var bir hastalanmis agac icin tüm ormani yakmakta...

lütfen buna son verin artik.
saygilar!!!
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 11:28
Bu mesajı bildir   aykiz833 üyenin diğer mesajları aykiz833`in Profili aykiz833 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Bu kadar mı Önemli Özel Mesaj?

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 01:19
Forumda aktif olmaları daha münasip olduğunu düşündüğümüz kişilerin mesajlarının az oluşularının sebebi belli oldu.. Demek ki.. Sırf özel mesaj yazmak için mi geliyorlardı / geliyordunuz?..

Zaten dostum kardeşim dediklerinizin maillerini çoktaaaaan almışınızdır konuşuyorsunuzdur.. Bu kadar ses çıkarmaya ne gerek var artık?

Özel mesajlar kapatıldı O KADAR!

Şikayet etmek yerine bir kere de olsun team olarak aldığımız kararlar hakkında, demekki hakkımızda hayırlısı bu imiş diyeniniz pek olmadı.

İyi beyden kötü elden.. demek..

Allah razı olsun..

Bu mesaj 1 kez ve en son RuMeYSa tarafından 17.05.2004 - 11:59 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 11:58
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
1050 Mesaj -

Aykız..

Hayırdır? Siteye üye olurken, özel mesajları sürekli kullanabileceğinize dair protokollmu imzaladınız?

Bu site bir hizmettir. Ve de bir şeyi uygularken, hakkımızın olup olmadığını, sanırım buranın görevlileri karar verir.

Site görevlilerinin ne kadar uğraşu yaptıklarını... Sitenin ne kadar gideri olduğunu, özel mesajlardan ötürü sitedeki transferin yükselip özel maliyet oluşturduğunu? v.s... biliyormusunuz?
Lütfen bir şeyi ifade ederken, dozu kaçırmayalım. Sanki verilen ücret karşılığı çalışan işçi muamelesi yapmayınız, fahri çalışan kişilere ve değerlerini biliniz.

Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 12:01
Gast aczimendi  
Kurunun yanında yaş da yanıyor.

Misafir

Kardeşler,

Özel mesaj hattının bazı üyelerce su-i niyetle kullanıldığı doğrudur.Aramızda öyle üyeler var ki,hiçbir mesaj asmamış ve hiçbir mesaja yorum yapma ve kendisini tanıtma ihtiyacı hiç hissetmemiş ama, özel mesaj atma hususunda üzerine yok.
Bendeniz de şahsımla alakalı-alakasız ve tanıdık olmayan nicklerden bir çok mesaj aldım.Admin kardeşin ifadelerinden bayan üyelerimizin bu konuda çok daha fazla rahatsız edildikleri anlaşılıyor.Özel mesajları tamamen kapamak kötü niyetli olmayan kardeşlerimizi de bir yerde bağlamış oldu.Bana göre
ve şayet yapılabilirse özel mesajı istenmeyen üyelerin listesi her üye tarafından tutulabilmeli
ve herkes istediği üye ile özel mesaj görüşmesi yapabilmelidir.

Bu mesaj 1 kez ve en son aczimendi tarafından 17.05.2004 - 13:11 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 13:10
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
s.a. muhterem kardeslerim:

469 Mesaj -

En Son On: 31.10.2006 - 17:06
Bunca anlamsiz israrlarin nedeni sadece özelligini kaybetmis olan özel mesajlar icinmi(geregi gibi kullanan kardeslerimi tenzih ederim!!!)

Inaniyorumki topluluk olarak birlik ve beraberlik icerisinde nice hayirli konularda israr etsek müslüman olarak hedefimize ulasiriz kanaatindeyim.

Kardeslerim özelden yapmis oldugunuz fikir alis verisine madem okadar deger veriyorsunuz,öyle ise o güzel bilgilerden diger kardeslerimizi neden mahrum ediyorsunuz?

Hic bir üye burada isim,adres,telefon,v.s. gibi kisisel bilgilerini vermek zorunda degil,kendi istegi ile kullandigi takma ismi ile forumdan geregi gibi yararlana bilir ve yararlanila bilir.Teklifleriniz üzerine forma gereken eklemede yapilabilir.

Ayrica sunuda belirtmek istiyorum;Konu basdan asagi gözden gecirildiginde,yetkili kardeslerimiz gerekli yerlerde aciklama yapmislardir,uslup sertligine neden olanlar neden dikkatinizden kaciyor!

Birde cogu kardeslerimiz rahatsiz olan özel mesaj kabul etmesin diyor! Dogru öylebir secenekleri var,bunu düsünebiliyorsunuzda asil sorunun oldugu noktaya neden deginmiyorsunuz, sorun rahatsiz edilende degil eden kisilerdedir!Zaten herkes bu yola basvurdugunda özel mesajlar bizim yapmis oldugumuz gibi zamanla otamatik olarak kendiliginden kapanacaktir.

Lütfen kardeslerim herkes tatli tatli fikir ve elestirisini iletsin,kirici ve üzücü olamaya ne gerek var.Birazda Allah rizasi icin görevli kardesleri düsünün.

Hepinizi yücelerin yücesi olan Yaratana emanet ediyorum.

Yarabbi bizleri islah ey.

Dualarimla...
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 14:02
Bu mesajı bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diğer mesajları Gurbet Mahkumu`in Profili Gurbet Mahkumu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
RE: Bu kadar mı Önemli Özel Mesaj?

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 15:11
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Forumda aktif olmaları daha münasip olduğunu düşündüğümüz kişilerin mesajlarının az oluşularının sebebi belli oldu.. Demek ki.. Sırf özel mesaj yazmak için mi geliyorlardı / geliyordunuz?..

Zaten dostum kardeşim dediklerinizin maillerini çoktaaaaan almışınızdır konuşuyorsunuzdur.. Bu kadar ses çıkarmaya ne gerek var artık?

Şikayet etmek yerine bir kere de olsun team olarak aldığımız kararlar hakkında, demekki hakkımızda hayırlısı bu imiş diyeniniz pek olmadı.

İyi beyden kötü elden.. demek..

Allah razı olsun..

BACIM RABBIM RAZI OLSUN SENDEN .
UMARIM BAZI SAHISLAR BU KADAR UZATMAZLAR ARTIK....

Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 16:42
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Olmamiş

379 Mesaj -

En Son On: 08.09.2007 - 21:03
Yadırgıyorum bu kararı.Yani herkes spıklık yapan kişiler muamelesi göremez.Bir sürü mesaj attıgımız insan vardı.Yani sapıklık yapılan kardeşimiz kim yaptıysa söylesin onu kapatın.Yani açıkçası saçmalık bu.

BİRİLERİNİN YAPTIĞINI HERKESE MAL EDEMEYİZ

Sitenin gelişecegi(ahlaki çerçevelr içinde)yerde böyle uygulamalara gitmesi resmen saçmalık.Yani açıkça söyleyeyim.

Yani bundan önce bir sürü teklif vermiştim organizasyon yönünüden ama hiç tavsiye filan da alınmıyor.Yani kısır döngü içinde dönüp gidecek yerinde sayacak bu site.Mesela forumda bir konu tartışamıyoruz,arkadaşlarımıza özel mesaj atıyoruz yani o da kapanmış sonunda.

Bu uygulama siteyi geliştirmez.Lütfen gayri ahlaki,fitne,fesat olan arkadaşların özelleri kapatılsın.Şikayet gelen nick kapatılsın.
Ekleme Tarihi: 17.05.2004 - 16:44
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Leyla~ su an offline ~Leyla~  
Themenicon    s.a

110 Mesaj -

En Son On: 20.01.2008 - 14:34
Bence cok iyi etmissin. Allah razi olsun...
Rabbim basarilarinizin devamini getirsin insAllah.
Ekleme Tarihi: 18.05.2004 - 22:59
Bu mesajı bildir   ~Leyla~ üyenin diğer mesajları ~Leyla~`in Profili ~Leyla~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast @HattaB@  
Themenicon   

Misafir

En Son On: 20.01.2008 - 14:34
ya aslında bu konuyu bukadar tartışmamız bile foruMuN bir güzelliği başka yerde sorgusuz sualsiz herşey yapılıyor cevap hakkı bile verilmiyor site yöneticileri gerçekten kapatılmasında hayır görmüşse ve açıklamayı getirmişse bizim allah razı olsun deyip uymamız lazım bu site yöneticelerin uygun gördüğü bir kararıdır HAYIRLI OLSUNTartisma
Ekleme Tarihi: 19.05.2004 - 00:26
UZUCU

185 Mesaj -

BU NASIL BİR CEVAP ALLAH AŞKINA. DAHA MÜTAVAZİ OLMAK İSLAMDAN DEĞİLMİDİR. HERKEZİN KENDİNE AİT GÖRÜŞÜ VARDIR. VE BU GÖRÜŞÜ FORUMDA YAZMASI KADAR DOĞAL NE OLABİLİR. YAPTIĞIMIZ YAPTIK. ETTİĞİMİZ ETTİK.

HAKKINIZI HELAL EDİN. AMA ORTA YOLLU OLMAK PEYGAMBER EFENDİMİZİN TAVSİYESİDİR.

SELAMETLE.......
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 08:42
Bu mesajı bildir   ZAKKUM üyenin diğer mesajları ZAKKUM`in Profili ZAKKUM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
isra51 su an offline isra51  

83 Mesaj -

En Son On: 26.11.2011 - 13:28
sayın ravda net yöneticileri kararınız belki doğru olabilir ama sizi mesajları kabul etmemeyle ilgili bir seçenek seçmişsiniz isteyen mesaj almak istemeyebiliyor kimse kimseye zorla mesaj çekmiyor kişinin mayası düzgünse Allah'ın izniyle hiç birşey olmaz herkes birbirini suçlamayı bıraksın mesajlaşma kısmı açılsın istiyorum ben şahsen 10-15 gündür yoktum duruma baktım çok şeyler olmuş çok üzüldüm bizler demekki kendimizi yetiştirememişişiz birkaç kişinin yaptığı yanlışıda tüm ravda ailesine mal etmek cezalandırmak doğrumu bilmiyorum.
Bu gittiğimiz yolda tabiki dikende olacak çalıda olacak önemli olan bu engelleri aşmasını bilmek
BİRAZ KIZARAK VE DAĞINIK YAZDIM KUSURA BAKMAYINIZ SONUÇ OLARAK SİZ BİLİRSİNİZ.
NET SİZİN KARARIDA SİZE DÜŞER TABİKİ MESULİYET SORUMLULUKLARINIZ VAR KOLAY GELSİN ALLAHA EMANET OLUNUZ ALLAH HERKESİN KALBİNE GÖRE VERSİN İNŞAALAH
KARDEŞLERİMDEN BANA YAZMAK İSTEYEN OLURSA ADRESİM:irbaham463@mynet.com
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 10:02
Bu mesajı bildir   isra51 üyenin diğer mesajları isra51`in Profili isra51 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: UZUCU

Moderator
1050 Mesaj -

Alıntı
Orijinali ZAKKUM

Zakkum kardeş...

Bu söz tarafımıza ait değildir. Üye kardeşlerimizden birisi yazmıştır. Mesajınızdan sanki RAVDATe@m'den birisi yazmış ve de sizin RAVDATe@m'e yönelik eleştirileriniz var gibi anlaşılmaktadır..

SUEDA kardeş...

İrbaham kardeş güzel bir cevap yazmış: ...MESULİYET SORUMLULUKLARINIZ VAR KOLAY GELSİN ALLAHA EMANET OLUNUZ ALLAH HERKESİN KALBİNE GÖRE VERSİN İNŞAALAH...

İşte bu cümle meseleyi özetlemektedir.. Ortaya çıkan birçok olumsuzluklar olmaktadır SUEDA kardeşim. Bu da tamamen bizim sorumluluğumuza girmektedir. Dolayısı ile, Solumuzdaki melekler neredeyse 24 saat mesaide kalıyorlar.
BUNU ÜSTLENMEYE HAZIRMISINIZ? Sizi görevlendirelim ve tüm sorumlulukları size verelim. Aöalım mesajları... Vaarmısınız SUEDA ? sıkıntılı

Selam ve dua ile... Güle Güle
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 11:12
AF

185 Mesaj -

YANLIŞ ANLAMA KUSURA BAKMAYINIZ.
ÖZEL MESAJLAR KONUSUNDA HALA MUTMAİN OLMUŞ DEĞİLİM. YENİDEN DEVREYE GİRMESİ YANLISIYIM.
BİR ŞEYLERİ ÖZEL OLARAK PAYLAŞMAK GÜZEL.MEŞRU ÇERÇEVEDE.SONUÇTA EDEN BULUR.KENDİNİ BİLMEZ İNSANLARIN ÖNÜNÜ BÖYLE KESEMEYİZ.
VESSELAM...
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 13:25
GencSair su an offline GencSair  
Themenicon   

89 Mesaj -

En Son On: 28.06.2007 - 16:39
Ya bu konu beni cok uzdu .Neden bu kadar uzadi.
Aslinda bende kapatilmasindan yana degildim.
hala yana degilim ama bence bu kadar birbirimizi kirmaya hic gerek yok.Tabiki sadece mesaj atmak icin uye olmadim.hani anlarsin ya abi hal hatir sormak. ABi veya ablandan tavsiye istemek.
Bak admin agabey anliyorum siz buranin moderatorusunuz adminisiniz. Anliyorum sizin uzerinizde sorumluluklar var diyorsunuz. Onu da cok iyi anliyorum. Ama ozel mesaji herkez kendi isterse kapatabilirmis herhalde. rahatsiz olan kisiler kapatsin o zaman . Yani ben oyle okudum burada kendileri istemezlerse kapatabilirmis ozel mesaj statusunu. Fakat rahatsiz edilen kisiler yuzunden herkezmi mesaj atamiyacak. Lutfen abi ya insallah birdaha dusunursunuz.
Ben sahsen burada abilerimle ve ablalarimla az kalsin hergun hal hatir sorardim. Hergund egil fakat haftadan haftauya desem daha iyi olur. Simdi yalan soylemeyeyim.

Eger siz bu karari aldiysaniz saygi duyarim fakat dedigim gibi ben kapatilma yanindan degilim.

Insallah kimseyi kirmamissimdir. Amacim sizleri kirmak degil.

Eger kirdiysamda affedin. HAkkinizi helal edin

En guzeline emanet olun insallah.

Vesselam

Bu mesaj 1 kez ve en son GencSair tarafından 21.05.2004 - 14:28 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 14:25
Bu mesajı bildir   GencSair üyenin diğer mesajları GencSair`in Profili GencSair Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Allah Allah..

379 Mesaj -

Ya bir kardeş demiş KUTUCUK OLSUN İSTEYEMEYEN İŞARETLESİN.Bu güzel birşey ama tabiki sitenin finansmanı da önemli.Onu da yöneticiler bilir.Ama gerçekten iyi olmadı.

Neyse Allaha emanet olunuz.
Ekleme Tarihi: 21.05.2004 - 14:37
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast sefil  
İyi ki yönetici değilim

Misafir

Ben bu sitenin yöneticisi olsam bırak özeli genel mesajı bile yasaklarım. Foruma da yazdırmam, download da ettirmem, kopyalama da yaptırmam. Beş para etmeyen öyle antika insanlar var ki adamın hevesini baltalıyor. Ben olsam bütün üyelikleri iptal ederim. Bin tane islami soru sorarım, bu soruları bilenleri üyeliğe kabul ederim, bilemeyen ne hali varsa görsün. Üyeliğin de bir bedeli olmalı. Para olmasa da bilgi olsun. Her önüne gelen değişik değişik nicklerle üye olursa ne sevgi kalır, ne seviye...
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 01:38

185 Mesaj -

telaşlı telaşlı şaşkın düsün
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 07:20
Gast POWER.  
SEYTAN BUNUN NERESINDE

Misafir

S.A OZEL MESAJ ADI USTUNDE OZEL,BASKASININ GORMESINI ISTEMEDEN SADECE BIRISINE DUYGULARINIDA KATARAK FIKIRLERINI YAZMAK ISTEMEK INSAN OLMANIN OZELLIGI,DE INSANA YAKISMAYAN OZELLIKTE OLMASI HOS OLMAYAN SONUCLAR CIKARTIR,(KARSIDAKIN ISTEMEMESI GIBI) HOS OLMAYAN KISMI HANGISI?ERKEGIN BAYANA YAZMASIMI?YADA TERSI?BUNLAR BAY VE BAYANIN AYNI ORTAMDA OLDUGU ZAMANLARDA CIKABILECEK SONUCLARDIR KI,YENI CAG MUSLUMANLARININ COKCA SECTIGI BIR YONTEM HALINI ALMISTIR, EGRISIVE DOGRUSUYLA ,BAZEN HAYIRLI SONUCLARIYLA BERABER .BURASI SOKAGIN TAM ORTASI,HAREMLIK SELAMLIK YOK, VARSA SOYLE BIR UYGULAMA YAPIN SADECE BAYANLARIN GIRDIGI BIR BOLUM VE SADECE ERKEKLERIN GIRDIGI BIR BOLUM,OLSUN BITSIN,AMA BUNU HIC KIMSE KABUL ETMEYECEKTIR,KIMSE UGRAMAYACAKTIR,, ISLAMI SOYLEMLERLE MEYDANDA NUTUK VERENLER BAZEN BIRILERINI SUCLAMA YOLUNU SECER AMA KENDILERIDE AYNI ISIN ICINDEDIRLER,SADECE GIZLEDIKLERINI SANIRLAR.YANI BIR BAYANA YADA ERKEGE GORUSLERINDEN DOLAYI ILGI DUYULMASI INSAN OLMANIN BIR OZELLIGIDIR, DUYGULANMIYORSA HIC BIRSEY HISSETMIYORSA HASTADIR DERIM, VE HISSETTIGINE GOREDE BU TUR ISLER OLACAKTIR, COZUM NE? YA BU ORTAMI TAMAMAMEN SON BULDURMAK YADA OZEL MESAJLARIN KULLANILMASINI SAGLAMAK, NOLUR OZEL MESAJ VS KULLANAMAZSA ,OLACAGI SOYLEYIM, EN MUSLUMANI, EN IYISI EN KATI KURALCISI,EN SAMIMI GORUNENI, TERKEDECEKTIR BURAYI, ZATEN AMAC HERZAMAN BILGI EDINMEK DEGILDIR BU TUR ORTAMLARIN BIR OZELLIGIDE KENDINI BEGENDIRMEKTIR(BUNA COGU ZAMAN YONETICILER ONCULUK ETMISTIR)...

TECRUBE SIZI SELAMLAR...S,A

CIN GORDUM YILAN GORDUM AKREP GORDUM
KORKAMDIMDA
INSAN GORDUM KORKTUM,
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 14:56
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

düsün
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 15:03
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast POWER.  
DIIMI AMA :)

Misafir

DENEYIN ISTERSENIZ, SADECE ERKEKLERIN GIREBILECEGI BIR BOLUM VE SADECE BAYANLARIN GIREBILECEGI BIR BOLUM ACIN,IKISININ ORTAK YAZABILDIGI HIC BIR YER OLMASIN,KIMSE KALIRSA BENDE BU BIYIKLARI KESERIM(BIYIGIMDA YOK AMA OLSUN YINEDE KESERIM) sevinçli

BAYAN VE ERKEK VARDIR.BU YARATIKLAR BIRIBIRILERINE ILGISIZ KALAMAYACAK SEKILDE TASARLANMISTIRLAR(AYNI ANA VE BABADAN OLANLAR HARIC),ILGISIZ KALAMAYINCA DA EGRI DOGRU, OLUMLU OLUMSUZ HAYIRLI HAYIRSIZ SONUCLAR CIKACAKTIR,
DOGRU OLANDAN ALLAH RAZI OLMAYANIDA ISLAH ETSIN INSL,(ILGI DUYMASINA DUYGULARINI BILDIRMESINDE DINENDE SAKINCA YOK MIZANI GOZARDI EDILMEDEN VE TABIKI SAMIMIYET, IKI UC AYRI INSANLA KIKIRDEMEK YALAN SAHTELIK VS VS GIBI,)

TECRUBE YINE SELAMLADI S.A

KORKAMDIMDA
INSAN GORDUM KORKTUM,
Ekleme Tarihi: 27.07.2004 - 15:28

185 Mesaj -

ÖZEL MESAJLARIN AÇILMASINI İSTERDİM. FAKAT TABİKİ AMACA UYGUN OLARAK. GÜZEL DOSTLUKLAR KURMAK İÇİN. SELAMLAŞMAK, KARŞILIKLI DUA ETMEK İÇİN. DERTLERİMİZİ PAYLAŞMAK İÇİN.
CENNETTE BULUŞMAK ÜZERE. (ZAMANINI ALLAH BİLİR)
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 07:29
slm

379 Mesaj -

Tamam işte forumumuz bize yeter.
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 10:13
GuLBaHCeSi su an offline GuLBaHCeSi  

107 Mesaj -

En Son On: 21.05.2010 - 00:30
bencede forum bölümü bize yeterli, burda da konusup tartisiliyor. bu yüzden özel mesajlar bölümüne gerek yok diye düsünüyorum.

vesselam

Bu mesaj 1 kez ve en son GuLBaHCeSi tarafından 28.07.2004 - 10:19 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 10:18
Bu mesajı bildir   GuLBaHCeSi üyenin diğer mesajları GuLBaHCeSi`in Profili GuLBaHCeSi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

185 Mesaj -

SİZ ÖYLE DİYORSANIZ ÖYLEDİR. SİZİN GİBİ DOSTLARIMI KIRACAK DEĞİLİM YA!!!göz kırpma göz kırpma Güle Güle
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 10:32
GuLBaHCeSi su an offline GuLBaHCeSi  
ZAKKUM'a

107 Mesaj -

degerli ZAKKUM kardesim,
burda herkes düsünce özgürlügüne sahip ve bence burda kimse birbirine kirilmaz. ben kendimi ifade edemediysem, hakkini helal et artik.

vesselam
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 10:36
Bu mesajı bildir   GuLBaHCeSi üyenin diğer mesajları GuLBaHCeSi`in Profili GuLBaHCeSi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast POWER.  
BENCE :)

Misafir

S,A ZAKKUM BENCE BOYLE, COGUNLUKTA BENLE AYNI YERDEDIR ,EMINIM BUNA, IDDIA EDIYORUM CUNKU, EVLI NISANLI SOZLU YADA BEKAR, SANALDA COGUNLUKLA KARSI TARAFA FARKLI NIYETLERLE IYI YADA KOTU GORUNME FARKEDILME CABASINDA. MESELA BAYANLARIN MAIL MSN LISTESINE BAKIN, YADA ERKEKLERINKINE, YARISINDAN FAZLA KARSI TARAFTAN sevinçliBIRDE EVLI OLANLARIN YARISINA YAKIN BIR KISMI PROBLEMLERINI SANALDA BASKASIYLA PAYLASMA YOLUNU SECMEKTEDIR (BU ACI AMA GERCEK)REELDE PAYLASIMIN GELENEKLER DINI SEBEBLER VS DEN DOLAYI ZOR OLMASI, SANALA ILGININ ARTMASINA SEBEB OLMAKTADIR,BU DEDIKLERIM VAR,GORDUM YASADIM DUYDUM KIZDIM SEVINDIM UZULDUM UZDUM SEVINDIRDIM,ANLAYACAGIN COK GORDUM,HAYIRLISINI NASIB ETSIN INSL, DA BEN NISANLILARIN SOZLULERIN EVLILERIN YERINDE OLSAM BASKASIYLA NOLURSA OLSUN PAYLASMAM, OZELLIKLE KARSI TARAFLA HIC PAYLASMAZDIM, KARDESLIK DOSTLUK ARKADASLIK KESIN BIR SEKILDE YASAKLANMISTIR,AMA SANALDA DEVAM EDER BUNA NE BEN NE DE BASKASI ENGEL OLAMAZ, MASKELI BIR ORTAM VE OLABILECEKLEIN HEPSI NORMAL BUNLAR BU ORTAMDA OLUR BUNU KABUL EDEREK GIRER HERKES. O ZAMAN NO PROBLEM,YA GEL VE KABUL ET YADA MADEM SIKAYETCISIN BIRAK DERIM, S,A

KORKMADIMDA
INSAN GORDUM KORKTUM,
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 12:29
gülbahçesi

185 Mesaj -

Güle Güle helaldir inşaallah Güle Güle
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 14:51
POWER

185 Mesaj -

SENİNLE AYNI KANIDAYIM. FAKAT HERKES İÇİN SÖYLEMEK TABİKİ MÜMKÜN DEĞİL. (YARATILIŞ)
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 15:04
Nazligul su an offline Nazligul  
RE: POWER

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 16:18
Alıntı
Orijinali *S U E D A*

SIZ BIRAZ COK BILIYORSUNUZ BU KONUDA BENDEN PES DOGRUSU

INSANIN SINIR OLABILECEGI SEYLERI YAZIP RAHAT CAYINIZI YUDUMLUYORSUNUZDUR SANIRIM AKLINIZCA HERSEYI BILIYOR VE ÜYELERIN NE AMACLA BÖYLE SITELERE GIRDIKLERINI BILIYORSUNUZ MASALLAHINIZ VAR

PARDON EFENDIM SIMDI HOSUNUZA GITMEMISIMDIR BU SATIRLARI YAZARKEN sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı düsün

sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 16:31
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Fatma23 su an offline Fatma23  
Sefil

1386 Mesaj -

En Son On: 01.04.2005 - 14:46
Alıntı
Orijinali sefil

Ben bu sitenin yöneticisi olsam bırak özeli genel mesajı bile yasaklarım. Foruma da yazdırmam, download da ettirmem, kopyalama da yaptırmam. Beş para etmeyen öyle antika insanlar var ki adamın hevesini baltalıyor. Ben olsam bütün üyelikleri iptal ederim. Bin tane islami soru sorarım, bu soruları bilenleri üyeliğe kabul ederim, bilemeyen ne hali varsa görsün. Üyeliğin de bir bedeli olmalı. Para olmasa da bilgi olsun. Her önüne gelen değişik değişik nicklerle üye olursa ne sevgi kalır, ne seviye...

Sefil kardesim, bencede iyi ki yönetici olmamissiniz...yazdiginiza göre herseyi yasakladiniz, eger yönetici olsaydiniz sizce sitenize ziyaretciler gelir miydi, malum herseye yasak biraktiniz...

Selam ve dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son Fatma23 tarafından 28.07.2004 - 20:46 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 20:44
Bu mesajı bildir   Fatma23 üyenin diğer mesajları Fatma23`in Profili Fatma23 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: Sefil

1113 Mesaj -

Alıntı
Orijinali Fatma23

Alıntı
Orijinali sefil

Sefil kardesim, bencede iyi ki yönetici olmamissiniz...yazdiginiza göre herseyi yasakladiniz, eger yönetici olsaydiniz sizce sitenize ziyaretciler gelir miydi, malum herseye yasak biraktiniz...

Selam ve dua ile

Sefil Kardesim, iykide olmamisini yani, Fatma kardesime katiliyorum ben...
Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 21:29
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1113 Mesaj -

Yaa Arkadaslar bence hic uzatmaya gerek yok, kapatilmis, rahatsiz olan arkadaslarimiz varmis, kapatmayi uygun görmüsler, bizede saygi duymak düser, aslinda bosuna yaziyoruz, yada Tartisiyoruz. Bilmiyorum, belkide haksizimdir.

Vesselam

Ekleme Tarihi: 28.07.2004 - 21:42
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

geschlossen Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 811 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63090 saniyede açıldı