lopinavir ritonavir generique luvox lopinavir ritonavir kaletra ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » RESULALLAHIN SIZE SELAMI VAAR   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 19 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
RESULALLAHIN SIZE SELAMI VAAR Alıntı yaparak cevapla

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 00:20
Cinsiyeti: Bayan 
SAHLARIN SAHI KAINATIN PADISAHI OLAN YÜCE ALLAHIMIN SELAMI RAHMETI.
Siz Ravda net ve tüüüm müslümanlarin üzerine olsun.Hatirlarsaniz ben garib hacca gitmistim.
Bayadir siteyede pek giremedim malum gelen giden misafirlerimiz Allah eksik etmesin.
AMA BEN ÖLMEDIM daha dogrusu ögle yüce bir mekanda kalamadim.Görmeyen bir gören bin asik KABEYE ve HABIBULLAHIN KABRINE.Ben dünyada bircok yeri,manzaralari,harika dedikleri yerleri gördüm VALLAHI VE BILLAHI hiiic bukadar
harika ve olagan üstü bir GüZELLIK görmedim.
Hacda kaldigim sürece hep arastirdim arabistanda yasamanin yollarini.KABRI SERIFINI ILK GÖRDÜGÜMDE YARI BAYGINLIK GECIRDIM VEO ANDA
RESULLAHI GÖRDÜM.Bak dedi benim nekadar sevenim var.Eger bu insanlara desemki suanda (Kendinizi
ALLAH VE RESULÜ icin ucurumdan atin ucurumun sonunda ben varim hiiiic düsünmeden benim askim icin atarlar kendilerini dedi..Ama beni ve kabrimi sevmeyip pislik yapanlarda var ALLAH ONLARI KAHR ETSIN dedi ve kendime geldim.
VALLAHI ben kainatta RESULLAHTAN DAHA YAKISIKLI BIR ERKEK GÖRMEDIM.YA KABEMMMM OKADAR MANEVI HAVASI KUVVETLIKI BUNU HISSEDEMEYENE ACIRIM.
DÜNYADA TEK OLAGAN ÜSTÜ BIR MABED.MELEKLER BILE TAVAF EDIYOR.SENEYE ALLAHIM KISMET EDERSE TEKRAR GIDIP BIDAHA DÖNMEMEYI DÜSÜNÜYORUM-YAVRULARIMLA ORDA KALMAYI ISTIYORUZ KARDESLERIM.
EEEEEEE SIZLER NASILSINIZ.ZEMZEMLERINIZ VE HURMALARINIZ BENDEN. göz kırpma göz kırpma sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 14:27
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Themenicon    Aleyküm selam.... Alıntı yaparak cevapla

98 Mesaj -

En Son On: 18.10.2009 - 14:55
Öncelikle Hosgeldin...!

Insallah Allah-u Teala bizlerede nasip eder o mukaddes yeri görmeyi... (Amiiiiiiiiiiiin)

Dualarini bizden eksik etmezsin insAllah ablacigim...

Selam Ve Dua ILe...

Bu mesaj 1 kez ve en son §Emine§ tarafından 27.04.2004 - 14:42 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 14:40
Bu mesajı bildir   _EM!NE_ üyenin diğer mesajları _EM!NE_`in Profili _EM!NE_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
Ve Aleyküm Selam Alıntı yaparak cevapla

498 Mesaj -

En Son On: 13.08.2007 - 08:23
Rabbim Haccinizi en güzel bir bicimde kabul etsin ve bizlerede nasip etsin en kisa zamanda Insa-Allah.Oralari görmek ne güzeldir, ölmeden bizde görürüz insa-Allah.
Peygamber efendimizi okadar cok seviyorumki onun hakkinda düsünmeyi ve aglamayi cok seviyorum.Mesela dün bir yazi okudum onun hakkinda ve cok agladim, o sirada elime kagit kalem aldim icimden gecenleri yazdim, bu yazdiklarimi sizinle paylasmak istiyorum. Belki diyeceksiniz ne cahil birinin yazisi, ne cok yanlis düsünce vs. ama ben aynen yazdigim gibi yazip paylasicagim.Belki fazla bir bilgili degilim ama onun sevgisine engel degil. Rabbim hatalarimi affetsin insa-Allah.

Bismillahirrahmanirrahim
Canim Peygamberim
Bende bir kulum vede senin ümmetinim ama ne Rabbime layik bir kul nede sana layik bir ümmet olabildim.Ama seni okadar cok seviyorumki, icim yaniyor.
Ölünce seni görmeyi cok arzuluyorum, bilmiyorum hangi yüzle bakarim sana ama gönül istiyor.Okadar cok günahlarim varki senin sefaatine muhtacim.Hayatta bile olmasan inaniyorumki sen hep ümmetiyin yanindasin.Son nefesinde bile ümmetim ümmetim diyen peygamberim.Sen hep bizi düsündün.Bizse rezil rüsvan hallerdeyiz.Yaradana kurban oldugum.Senin cektigin cileleri duydummu icim sizliyor,hic kiyamiyorum.Seni okadar cok seviyorumki.Gözündeki kudret sürmesine kurban oldugum.Efendim en cok sevdigim insanlardan biri kim biliyormusun kiziniz Hazreti Fatima, onu cok seviyorum.Onun yerinde olmayi cok isterdim.Ama okim ben kim.Sonra Bilal Habesi, Veysel Karani bunlarida cok seviyorum.
Gül kokulu peygamberim, ben güller cok seviyorum ama sadece sen koktuklari icin güzel göründükleri icin degil.
Rabbime sükürler olsunki seni yaratmis, seni sevmek cok güzel.Canim Peygamberim affet beni, affet bizi.

Hakkinizi helal edin...
Vesselam...
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 16:02
Bu mesajı bildir   MeLiSSaNuR üyenin diğer mesajları MeLiSSaNuR`in Profili MeLiSSaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
selametle su an offline selametle  
Themenicon    sa;ne mutlu size!! Alıntı yaparak cevapla

259 Mesaj -

En Son On: 29.08.2008 - 10:45
hosgeldiniz;Allah kabul eder Insaallah muhterem kardesim!!
belli o muhtesem havayi ortami en güzel bir sekilde yasamis hissetmissiniz!!
Ne kadar da güzel anlatiyorsunuz;
Rabbim cümlemize önce oralara layik olmayi ve tabiki görmeyide nasip eder INSAALLAH!!

Allah bida bida nasip etsin,gönül muradinizi versin Insaallah!!
Allaha emanet olun...
kalin selametle...sevinçli
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 16:48
Bu mesajı bildir   selametle üyenin diğer mesajları selametle`in Profili selametle Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
s.a Alıntı yaparak cevapla

374 Mesaj -

En Son On: 06.03.2006 - 19:43
Allah haccınızı en güzel şekilde kabul etsin darısı başımıza inş..bizde bu sene niyetlendik ama nasip olmadı inş herkese nasip olur..
dudan unutmayın inş..
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 16:51
Bu mesajı bildir   SHaDeeD üyenin diğer mesajları SHaDeeD`in Profili SHaDeeD Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  
Themenicon    Alıntı yaparak cevapla

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 22:01
Cinsiyeti: Erkek 

VEÂLEYÜMSELÂM...

Vallahi Efsun kardesim o kadar duygulandim ve o kadar sevindimki kelimelerle tarif edebilmem mümkün degil... agla

Sadece Yapilan Dua'lara AMiN diyebiliyorum...

ALLAH(cc) size tekrarini ve gidemeyenlerede gitmeyi nasib etsin... AMiN

Esselamualeyküm

Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 17:05
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gul_54 su an offline gul_54  
S.A Alıntı yaparak cevapla

112 Mesaj -

En Son On: 31.03.2005 - 08:51
Cinsiyeti: ----- 
hosgeldiniz
Rabbim insallAh hacciniz kabul olur ve insAllah bielere de nasip olur ben annam ve babamla kismet olursa seneye gitmeyi dusunuyoruz insAllah
En guzeline emanet olun...
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 17:07
Bu mesajı bildir   gul_54 üyenin diğer mesajları gul_54`in Profili gul_54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRDa su an offline VeRDa  
Alıntı yaparak cevapla

730 Mesaj -

En Son On: 15.06.2010 - 16:47
Rabbim tekrarina eristirsin insallah..
Rabbim cumle muslumana o mubarek beldeleri gormeyi nasip eylesin insallah.. agla
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 19:39
Bu mesajı bildir   VeRDa üyenin diğer mesajları VeRDa`in Profili VeRDa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
Themenicon    Alıntı yaparak cevapla

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 15:11
V.A.S.
HOS GELDIN KARDESIM RABBIM HACCINI KABUL EDER INSALLAH.
YUCE RABBIM TUM MUSLUMANLARA NASIP EDER INSALLAH,
EN KISA ZAMANDA BIZEDE NASIP EDER DE BIZEDE O GUZEL YERLERI VE MEKANLARI GORURUZ INSALLAH...
COK MU INSALLAH KULLANDIM ACABA
HADI INSALLAH GORUSURUZ KARDESLER
kahkaha kahkaha Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son YasinYusuf tarafından 27.04.2004 - 19:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 19:54
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Afaki su an offline Afaki  
Alıntı yaparak cevapla

224 Mesaj -

En Son On: 18.03.2010 - 02:18
VEALEYKÜMSELAM
Ekleme Tarihi: 27.04.2004 - 20:21
Bu mesajı bildir   Afaki üyenin diğer mesajları Afaki`in Profili Afaki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm Alıntı yaparak cevapla

311 Mesaj -

En Son On: 11.05.2008 - 23:07
CANIM KABEM VARSAM SANA
YÜZÜM GÖZÜM SÜRSEM SANA

RABBIM haccinizi kabul etsin ablam, hosgeldiniz, getirdiginiz selaminizi basimiz üstünde tasiyacagiz ve laik olmaya calisacagiz. RABBIM tüm RASUL aski ile yanip huzuruna gidiemeyen kullarinada nasib eder insALLAH:
güzel MEVLAMA emanet olunuz

vesselam
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 09:18
Bu mesajı bildir   Sehadetgülü üyenin diğer mesajları Sehadetgülü`in Profili Sehadetgülü Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Melissanur abla Alıntı yaparak cevapla

311 Mesaj -

En Son On: 11.05.2008 - 23:07
RABBIM dualrinizi kabul buyursun. Bilgili olup olmamak asla sevgiye: sevmeye sevilmeye engel olamaz olmamali. Cok bilipte sevgiden mahrum kalanlarin vah haline...
ALLAH a emanet olunuz

vesselam
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 09:23
Bu mesajı bildir   Sehadetgülü üyenin diğer mesajları Sehadetgülü`in Profili Sehadetgülü Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Alıntı yaparak cevapla

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 15:41

Aleykum selammmmmm gitmek insAllah nasip olurrrr bizlerede

agla agla agla agla
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 09:50
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ümmügül  
Allah kabul eylesin. Alıntı yaparak cevapla

Misafir

Haccızın ve dualarınızın kabulünü diliyorum. Rasulullahın s.a.v. selâmı için ise şükranlarımızı gönderiyorum.
Saolun.
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 11:20
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Gast EceSude  
Alıntı yaparak cevapla

Misafir

Aleykümselam Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Ne güzel insaallah bizlerede nasip olur agla

Hurma ve Zemzem icin tesekkürler sevinçli

selametle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 18:47
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Alıntı yaparak cevapla

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 22:55
Allah haccinizi kabul etsin insallah.
bende gercekten cok duygulandim, icim bir hos oldu..
Allah o askla yasayan butun herkese nasip etsin insallah..

Selam ve Dua ile
Ekleme Tarihi: 28.04.2004 - 19:19
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
Alıntı yaparak cevapla

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 10:55
RABBİM en güzel bir kabulle kabul eylesin bu en güzel ziyaretlerinizi...

RABBİM oraların aşkıyla yananlara bu dünyada gitmeyi görmeyi nasip etsin...

O güzel mekanları gören güzel gözler...

O güzel mekanlarda RABBE dua edip RASULE salat ve selam eden güzel diller...

O güzel mekanları nur misal, gül misal kokusunu buram buram koklayan güzel ruhlar.. güzel yürekler..

Ne olur şu acizleri de dualarınızda anın..

RABBİM o en güzel mekanlara varıp ravzaya yüz sürüp, zemzem ile RABBİ ananlardan eylesin biz acizleri

Duayla kalın dostlar...!
Ekleme Tarihi: 29.04.2004 - 22:33
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast arzumm  
ve aleykum selam haci kardes Alıntı yaparak cevapla

Misafir

En Son On: 16.03.2009 - 10:55
CENABI ALLAH HACCINIZI KABUL ETSIN HACI KARDES.KUCUKLUGUMDEN BERI HEP ARZULAMISIMDIR VE RUYALARIMDA GITMISIMDIR,BAZEN KABE-I SERIF BANA GELMISTIR.HATTA MEHIR OLARAK HACCA GITMEYI TEKLIF ETTIM BEYIME AMA MADDI IMKANLARIMIZ MUSAIT OLDUGU HALDE BEYIMIN ISLERINDEN DOLAYI GIDEMEDIK.INSALLAH CENABI ALLAH BEYIMIN KALBINE SERINLIK VERIRDE BU SENE GIDERIZ INSALLAH.
Ekleme Tarihi: 01.05.2004 - 20:47
MiRaY su an offline MiRaY  
ALLAHIM HEPINIZDEN RAZI OLSUN Alıntı yaparak cevapla

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 00:20
YÜCELER YÜCESI RABBIM HEPINIZEDE NASIP ETSIN HACCA GITMEYI.AYRICA TÜÜÜÜM KARDESLERIMIN DUALARINI KABUL ETSIN.AMIIIIIIIIIN göz kırpma sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 02.05.2004 - 00:21
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 470 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58050 saniyede açıldı