super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec
     

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30095 *** Toplam Mesaj: 148180
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SEVGIME   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Mesaj
Gast Misafir-25  
SEVGIME Alıntı yaparak cevapla

Misafir

Kayıt Tarihi: 02.07.2020
En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
SEVGİME...
Selam, selam sana kalbimin derinliklerindeki en kutsal, en yüce duygu. Sımsıcak bir merhaba kalbimin derinliklerindeki sevgi.Duygularım kalbimden ayrılalı en çok seni düşündüm, seni hatırladım.
Sizler beni terk edeli hepinizi çok özledim. Ayrı ayrı düşünüyorum hepinizi. Seni farklı özlediğimi biliyorum. Ne de zormuş şu özlem. Yaprakların sararıp, yavaş yavaş döküldükten sonra, çıplak ağaçların bahara özlem duyduğunu sanırdım. Meğer özlemleri yapraklarıymış.
Sizler olmayınca çıplak ağaçlara döndüm ben de sizsiz. Çıplak ağaçlar, kuşsuz yuvalar, balıksız denizler ve yazarsız kağıtlara döndüm. Yeni mutlulukların, sevgilerin peşine düştüm. Senin yerini doldurmak için değil, sen dönene kadar yerini koruyacak bir sevgi arıyordum. Kuşlarını arayan yuvaya döndüm. Hiçbir kuş başkalarının yuvasına yakışmıyor. Senin yuvana yakışmıyor.
Her geçen gün, hatta her geçen saatte seni düşlerimde hasretle arıyor, coşkuyla bekliyordum. Hatta seni öyle çok düşlüyordum ki kapıyı açıp bakıyordum, sen yoktun! Sen yoktun yok olmasına da boş kalbimi buz gibi ürpertiler kaplıyordu. Rüzgârdan değil, senin yokluğundan. Kabul ediyorum, her duygunun yerini doldurmaya çalıştım. Sen çok başkasın. Şarkılarda, buram buram sevgi, özlem kokan şiirlerde, sevgi tanecikleriyle dolu kalplerde, masmavi denizler, yemyeşil kırlar ve bembeyaz bulutlarda aradım seni. Belki de boş umutlarla başka diyarlara uçtum.
Sırtımda rüzgâr, kafamda sen, kalbimde seni arama umudu. Ama yine sen yoksun! Ormanlar ülkesinde yedi renkli çiçeğe sordum seni. Belki Mogli'ye ve sarmaşıklara, Mısır'da Ra'nın mumyasına, piramitlere, Avustralya'da kangurulara, Asya'da Hunlar'a, Orhunlar'a, Afrika'da yerlilere, aslanlara, hepsi, hepsi de beni suçladılar. Yerini söylemediler bana. Belki çocuklara sormalıydım seni, onlar dayanamazlar söylerlerdi yerini. Sevgi, kalbimdeki yerin gitgide soğuyor. Yerine dön artık! Sımsıcak sevgi tanecikleri göndermeliyim. Ayakkabı boyayan çocuklara, ailesi olmayan yaşlılara, annesiz bebeklere, ağlayan doğaya ve sana.
Artık isteklerini yerine getiriyorum. Özgürlüğünü tatmak için bahane bulduğun isteklerimi. Sen de haklısın, belki özgürlük çeldi aklını. Seni gidi yaramaz özgürlük seni, yine uçuyor gökyüzünde bir tanesi. Hatırlıyor musun geceleri gökyüzünü seyrederdik, gündoğusunu ve batışını da unutmadan. Senden sonra eskisi gibi izleyemiyorum gökyüzünü. Kim bilir ne güzeldir yıldızlar, dağların üzerinden doğan ve batan güneş, mor, beyaz ve pembe bulutlar. Artık sarmalına dolanamıyorum onların, dalıp dalıp gidemiyorum onlara bakarken. Biri anlatsa bana olmaz, görmem lazım. Dokunsam onlara... Buldum! Hayal etmeliyim. Olmadı, aynı tadı vermiyor. Öff! Neredesin sevgi? İşte isteklerin yerine geliyor. İnsanlara sevmeyi, sevgiyi bilmeyi, ona özenmeyi öğretiyorum. İnsanlar unuttukları sevgiyi yeniden öğreniyorlar, hem de hızlı öğreniyorlar. Biz insanlar siz sevgilere muhtacız. Bunu öğrendim ve insanlara da öğretiyorum.
Baştan yanlış yaptığımı biliyorum. Ne önem verdim sana, ne de değer. Sadece dağıttım durdum seni. Konuşmadım bile seninle. Seni bir taş yığını, kendimi de heykeltıraş olarak mı gördüm acaba? Hiç konuşmadan seninle, sadece şekil verip durdum. Olmaz! Bir heykeltıraş, eserinin güzel olmasını istiyorsa onunla konuşur, hatta dertleşir. Yeni yeni öğreniyorum bunları. "Yalnız insanların yaşamı zormuş, sevgiden yoksun yaşamlar olur mu?" derdim. Varmış. Sevgi yok, candan bir arkadaş yok, eve gel, yemek ye, uyu, çalış, eve dön...Bir robot gibi.
Dönmelisin artık! Sana muhtaç, senden yoksun kalbime. Isıtmalı, ışık tutmalısın ona. Tüm duygularım, size sesleniyorum. Umarım iyisinizdir ve sevgiyle birlikte geri dönersiniz. Benim için değilse bile, sizin için beslediğim sevgi ve özlem duyguları için dönün. Onlar daha çok küçük, yalnız ve savunmasızlar. Bu mektubu sonsuz gökyüzünde saklanan güneşin ışıklarıyla yazdım ve mektubumu sonsuz gökyüzüne gönderiyorum.
Bulutların seni bulması dileğiyle!!!!!!
Naz İrem AKDUR
Hakimiyet - i Milliye İlköğretim Okulu
7/B 983
Konak / İZMİR


Not : Bu mektup Dünya Posta Birliği ( UPU ) tarafından gelenekselleşen ve ülkemizde de 19 yıldan bu yana düzenlenen yarışmada birinci seçilenm mektuptur.
Ekleme Tarihi: 03.04.2004 - 17:23
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

  Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 90 Misafir mevcut. En son üyemiz: merve02


Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
yozgatli (32), kabe_7 (57), ebuzerim (50), derman (59), AsRi-SaaDeT (38), cormuk (29), eskili yusuf (39), vaneli.sul (56), kartal74tr (58), omerulfaruk (55), karakiz (45), cinalahmet (44), Martiaal (51), erolerdinc (50), Bugra_68 (44), suverleylamm (38), kartal_hidayet (50), sedefcicegi (37), GulAyse (42), adam38 (50), turcin (39), mkani (37), erol-hb (50), bilal albayrak (56), banufatý.. (51), eminkara (52), yresul (53), HerNeyse (49), elifmese (35), keycloud (33), haydarunlu (37), vaneli.su (56), nxhidayet (56), garman (42), BÝLAL YU.. (40), sevgi_yaðmu.. (41), maral_23 (40), durmus eren (45), yelepepe (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.84436 saniyede açıldı