generique rhinocortkaletra kamagra generique stromectol kamagra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » AFEDERSIN HAYAT ''Ahmed Gunbay Yildiz - Timaş Yayinlari''

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
AFEDERSIN HAYAT ''Ahmed Gunbay Yildiz - Timaş Yayinlari''

74 Mesaj -

En Son On: 06.02.2006 - 08:54
Cinsiyeti: Erkek 
Cokmu gec kaldik? Gec kalinmisliklar deryasindamiyiz ? Kendine sor ve sorgula.. geri gelirmi, getirilirmi ?

Sen bu mektubu okurken, ben artik uzaklarda, senden ve hatiralarindan bile cok uzaklarda olacagim. Ayni Günes´i ayni yildizlari ve Ay´i ayni gökyüzünü paylasacagiz n e yazik ki. Daha simdiden hayal eder gibiyim, mektubumu okurken neler hissedecegini…

„Afedersin Hayat!... diyeceksin, kahirlanip, ama hayat, yasanmislari affetmez ki!... Zira, yasanmis hicbir hayatin, basa dönebilme sansi olmaz.
Bu degirmen bosa döndü.

Arayislar basa döndü.

Deme koydum düsünceyi,

Dem ocakta tasa döndü.

Kavramlar sahi bu kadar ikiyüzlü müydü? Yoksa, istedigimiz gibi yorumlayisimiz miydi onlari özünden koparip birer karmasa haline getiren?

Bilmiyorum dogrusu. Bildigim tek sey, isimize gelmeyen gercekleri kendimize uydurusumuz!...

Maskeler utanc vericidir benim bildigim.

Utancsa, gerceklerden gocundugu icin dogar suclu vicdanlarda. Sahi, utandin mi yaptiklarindan?

Bilmiyorum, su durumda yeryüzünde ya sen, en haksiz insansin ya da ben, en masum ve günahsiz insansin ya da ben, en masum ve günahsiz insanlardan biriyim.

Haz verici değilmi ? korkulardan siyrilabilene evet ... mi ? kim siyrilabilmiski ..?

Afedersiniz...
Afedersiniz...

Selam ve muhabbetle...
Ekleme Tarihi: 02.03.2004 - 13:59
Bu mesajı bildir   dava üyenin diğer mesajları dava`in Profili dava Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast Hicranname  
cok güzel..

Misafir

En Son On: 06.02.2006 - 08:54
Cinsiyeti: ----- 
Ahmet günbay Yildiz Cocuklugumdan beri severek okudugum ama son yillarda yasimin geregi olsa gerek romanlardan pek haz alamadigimdan takip edemedigim yazarlardan biri.. Ellerinize saglik aktardiginiz icin..
selam ile..

Ekleme Tarihi: 02.03.2004 - 14:11
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
isra51 su an offline isra51  

83 Mesaj -

En Son On: 26.11.2011 - 14:28
Ahmet Günbay YILDIZ'ın kitaplarını bende çok okurdum hatta etkilenirdem çok güzel romanlar yu sıralar da bende okumuyorum belki bende Hicranname kardeş gibi yaştan dolayı olabilir gerçekten çok iyi bir yazar tüm kardeşlerime tavsiye ediyorum.
Ekleme Tarihi: 02.03.2004 - 15:21
Bu mesajı bildir   isra51 üyenin diğer mesajları isra51`in Profili isra51 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rabiaRAVZA su an offline rabiaRAVZA  
selam ve dua ile..

52 Mesaj -

En Son On: 06.09.2005 - 10:04
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razı olsun kardeş..
harika bir kitap tavsiye etmişsiniz..
Ahmet Günbay Yıldız'ın neredeyse bütün kitaplarını okudum hepsi birbirinden güzel..
bu kitapta da dürüstlüğün önemi çok güzel bir şekilde vurgulanıyor...
Ekleme Tarihi: 04.03.2004 - 12:13
Bu mesajı bildir   rabiaRAVZA üyenin diğer mesajları rabiaRAVZA`in Profili rabiaRAVZA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
SA

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 16:11
RABBIM RAZI OLSUN..
ELLERINE SAGLIK....

Ekleme Tarihi: 04.03.2004 - 13:08
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hazanrengi su an offline hazanrengi  
Allah'ın (c.c) selamı üzerinize olsun

608 Mesaj -

En Son On: 07.10.2007 - 01:58
Cinsiyeti: Bayan 
ellerinize sağlık....

Allah (c.c) razı olsun........

Ekleme Tarihi: 10.03.2004 - 02:29
Bu mesajı bildir   hazanrengi üyenin diğer mesajları hazanrengi`in Profili hazanrengi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 523 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52395 saniyede açıldı