kaletra generique plaquenil ivermektin colchicine generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » COCA COLA ICEN MÜSLÜMAN KARDESIM... SENi KINIYORUM...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 206 mesaj mevcut
Sayfa (3): < Geriye1 (2) 3 Devam >
Ekleyen
RE:

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Cinsiyeti: Bayan 
[quote]Orijinali Magicmoon

Sevgili Arkadaslar....
BOYKOT halindeyiz yahudi firmalarina,bu bir sekilde tabiki israil halkinada BOYKOT,ya birgün yahudiler cikarlarda,müslümanlar bizlere BOYKOT ediyor bizde onlara BOYKOT edecegiz deyipte,MESCID'I AKSA'DA tamamen ibadet etmeyi,israil'de yüce kitabimiz KUR'ANI KERIM'I BOYKOT ederlerse bu hosunuza gidermi.Bugün olarak bir müslüman kardesimiz egerki MESCID'I AKSA'YI ziyaret etmek istedigi zaman bunu rahatlikla yapabilir ve namazinida kilabilir.Evet kötü birsey olan O kutsal mescid'in her tarafi israil askerleriyle dolu ama girmenizi engellemiyorlar ve hatta iceriye girerken öyle bir SIKI güvenlik varki her tarafinizi ariyorlar iceride herhangi bir olay olmasin diye.

Arkadaşım bence sen Filistin'de yaşanan olaylardan pek haberdar deilsin. Boykot etmemiz için daha ne yapmaları gerekiyo söyler misin? Öyle güllük gülistanlık anlatmışsın ki sanki Mescid-i Aksa işgal altında değil.Bu yaptıkları zaten Mescid-i Aksayı boykot, dinimizi boykot değilmi?
Ne zaman boykot edicez peki?Allah korusun siyonistler emellerine ulaşıp da Mescid-i Aksayı yıktıklarında mı? Ortada Mekke'ye bile saldırı laflarının döndüğüne göre tabiiki israil mallarınıda boykot edicez, abd mallarını da.
Haa şu konuda haklı olabilirsin pek çok kişi rızkı için israil, abd kuruluşlarında çalışmak zorunda.Çözüm getirmeden sadece oralarda çalışmayın, boykot edin dememiz yanlış olur bence de.
Ekleme Tarihi: 07.08.2005 - 16:32
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mizginmujde su an offline mizginmujde  
teşekür ederim kardeşim

9 Mesaj

En Son On: 15.08.2006 - 13:55
Cinsiyeti: Erkek 
slm değerli kardeşim cok güzel bir konuya temas etmişsin Allah hayrını kabul etsin kısa bir iki şey söyleyecem''Ben bir süre ZemZem kolanın pazarlamasında çalıştım Küfrün ürünleri piyasada öyle yer tutmuş ki küfrün ürünleri kanımıza öyle işlemiş ki tüm bunların parasıyla kardeşlerimiz vurulup boykot altına alıdığını bildiğimiz halde bile bile yine kullanıyoruz işte en büyük sorumluluk burda ortaya çıkar BİLE BİLE YAPMAK...Adam bana diyor ki:Kardeşim biz alıştık terk edemiyoruz parası nereye gidiyorsa beni ilgilendirmez ve bunu söyleyen benim senin MÜSLÜMAN kardeşimiz''
ALLAH CUMLEMİZİ ISLAH ETSİN UYANIN NEREYE NE ZAMANA KADAR BU GAFLET UYKUSU !!!!VESSELAM...........
Ekleme Tarihi: 29.08.2005 - 17:25
Bu mesajı bildir   mizginmujde üyenin diğer mesajları mizginmujde`in Profili mizginmujde Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 12:07
kimse teklifimi dikkate almamış sanırım.

Yineliyorum. Boykott listesiyerine, herkesin rahatça ve güvenle içebileceği firmaları/ürünleri yazsak nasıl olurdu acaba???

Bütün hukuklar böyledir. Bir çerçeve çizer onun dışına çıkılmaz. Biz ise çerçevenin dışındakileri sayıyoruz ve bunun içinde olacaksınız diyoruz...Ben vebale girmek istemediğim için hiç bir ürün ve markanın hakkında yorum yapmak istemiyorum ama emin olduğum marka ve ürünleri biliyorum...

Sütaş...

Ya oldugun gibi görün; Ya gözüme görünme!!!
Ekleme Tarihi: 29.08.2005 - 21:53
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ZeYD-CaN su an offline ZeYD-CaN  
RE:

29 Mesaj -

En Son On: 19.09.2005 - 00:41
BOYKOT edilecek olan ülkeler!

Arabistan, Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, Ingiltere, ispanya, Misir, CHINA vs. vs.

Bu ne anlama geliyor?

Bunlari Nasil Boykot ede biliriz?

Belki bazilari sacma diyecek ...

BOYKOT'un ilk ba$i bizim bu Ülkelerden yine Vatanimiza geri dönüp ordaki Haklarimizi geri alip mücadele etmekdir. BIZIm kendi Vatanimiz elden gidiyor, o vatan elden giderse Islam Alem'ine hic iyi gelmeZ!

Iran'a bakin ders alin!''

seLametle

Yak Sulatnim ben yanayim Yüce MEVLAYI anayim
Sultanim banada yer ver sevdiklerinin arasinda
Ekleme Tarihi: 29.08.2005 - 22:17
Bu mesajı bildir   ZeYD-CaN üyenin diğer mesajları ZeYD-CaN`in Profili ZeYD-CaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ZeYD-CaN su an offline ZeYD-CaN  
RE: RE:

29 Mesaj -

En Son On: 19.09.2005 - 00:41
Alıntı
Orijinali bagdatli

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

BOYKOTT

Yak Sulatnim ben yanayim Yüce MEVLAYI anayim
Sultanim banada yer ver sevdiklerinin arasinda
Ekleme Tarihi: 29.08.2005 - 22:21
Bu mesajı bildir   ZeYD-CaN üyenin diğer mesajları ZeYD-CaN`in Profili ZeYD-CaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
amine1 su an offline amine1  
RE: teşekür ederim kardeşim

295 Mesaj -

En Son On: 31.05.2006 - 18:17
Alıntı
Orijinali mizginmujde

slm değerli kardeşim cok güzel bir konuya temas etmişsin Allah hayrını kabul etsin kısa bir iki şey söyleyecem''Ben bir süre ZemZem kolanın pazarlamasında çalıştım Küfrün ürünleri piyasada öyle yer tutmuş ki küfrün ürünleri kanımıza öyle işlemiş ki tüm bunların parasıyla kardeşlerimiz vurulup boykot altına alıdığını bildiğimiz halde bile bile yine kullanıyoruz işte en büyük sorumluluk burda ortaya çıkar BİLE BİLE YAPMAK...Adam bana diyor ki:Kardeşim biz alıştık terk edemiyoruz parası nereye gidiyorsa beni ilgilendirmez ve bunu söyleyen benim senin MÜSLÜMAN kardeşimiz''
ALLAH CUMLEMİZİ ISLAH ETSİN UYANIN NEREYE NE ZAMANA KADAR BU GAFLET UYKUSU !!!!VESSELAM...........

ASLINDA DOĞRU AMA BAZI MÜSLÜMANLARIN MEYDANA GETİRDİĞİ ÜRÜNLERİN BAZILARI YA ÇOK PAHALLI YADA KALİTESİZ. BİLİYOLARKİ MUSLUMANLAR BİZDEN ALMAK ZORUNDA ÜRÜNLERİN ÇOĞUNU PAHALLI SATIYOLAR..YADA ÇOĞU MUSLUMANINN ALINCAK VE KULLANICAK ÜRÜNLERDEN HABERİ YOK.
MSL BENİM BABAM TERZİ OLDUĞU İÇİN KUMAŞLARINI YAHUDİNİN ÜRETİĞİ BİR DUKKAMDAN ALIŞ VERİŞ YAPARDI .(YANİ BABAM BAZI KONULARDA BİZLER KADAR HASSAS DEĞİLDİ) KUMAŞLARINI ORADAN ALIRDI .
AMA ADAMIN GERÇEKTEN MALLARI ÇOK KALİTELİ İDİ.
AMA ANNEM HEP DERDİ YAHUDİYİ KALKINDIRMA DİYE.ONDAN ALIŞ VERİŞ YAPMA DERDİ...
BABM EN SONUDA SAHİBİN MUSLUMAN OLDUĞU BİR DÜKKANDAN KUMAŞ ALDI.AMA KULLANDIĞI KUMAŞTAN İKİ GÜNSONRA MUŞTERİ MEMNUN OLAEDIĞINI BELİRTTİ.VE BU BİKAÇ KERE TEKRARLANDI...
VE BABMADA ANNEME DEDİKİ BAK O SİZİN BEĞENMEDİĞİNİZ YAHUDİ MALI NASIL KALİTELİ..NEDEN MUSLUMANLAR BU KADAR ÖZENLİ DEĞİL..
BENİM BURDA ANLATMAK İSTEDİĞİM YAHUDİ İŞİNE ÖZEN GÖSTERİYO ..
FAKAT BAZI MUSLUMANLARDA BU İNANÇ YOK.ZATEN BİZ HEPBU YÜZDEN KAYB EDİYORUZ..
ASLINDA ÇOKĞU MUSLUMAN TİCARET ALANINDA ZAYIF .ÇÜNKÜ ÇLOĞU MUSLUMANLAR BU KONUYO BAŞKA ŞEKİLDE ALGILIYO...BUNU DEDİĞİMİZDE İSE DEDİĞİMİZDE İSE..BIRAKIN DÜNYA MALINI. DÜNYALIK BUNLAR UĞAŞMAYIN DİYOLAR...EVT ÇOK AZ MUSLUMAN BU ŞUURDA..
AMA DİĞE TARAFTAN YAHUDİ BOŞ DURMUYO BİZİM MUSLUMAN UYURKEN...
BUNU SÖYLEMEKTEN HİÇ HOŞLANMIYORUM AMA ADAMLAR TİCARETİN HER ALN9IA EL ATMIŞLAR..BENCE ASIL BOYKOT ONLARA TİCARETİTTE VE DİĞER ALANDA KARŞI ÇIKMAKLAR OLUR GERĞSİ BOŞ...

BİRDE O-NLARIN MALLARINI ALMAMK İÇİN BU ALANDA CİDDİ ANLAMDA Bİ ŞEYLER YAPMAK GERKLİ..YOKSA ONU ALMA BUN ALMA NEEYE KADAR.TURKİYEDE NEREDEYSE BUTUN URUNLER YAHUDİLERE AİT...EVDE KULLANDIĞIMIZ DETERJANA KADAR HEPSİ YAHUDİYE AİT...10 DETERJAN MARKASINDAN 8 YAHUDİYE YADA AMERİKAYA AİT...
ÜZÜNTÜYLE BELİRTİRİMKİ BEN YAKINDAN ŞAHİDİM,

KARDEŞİMİN İŞ YERİNDEDE SU GİBİ COCACOLA SATILIYO.NEDENİNİ SORDĞUMDA İSE ODA BU DURUMDAN NEFRET ETTİĞİNİ FAKAT MUŞTERİLERİN ÇOĞUNUN COCACOLA TALEB ETTİĞİNİ SÖYLÜYO..NEDENMİŞ ALIŞMIŞLAR IRAKAMAZLAR MIŞ..VE ORDA ÇALIŞANLARDN BİRİ KENDİSİNİ İRTİCA DÜŞMANI OLDUĞUNU DEYİP BİZLERİN İNADINA ,BANA COCACOLA GETİRİN İÇİCEM DEYİP ZEVKLE COCACOLAYI KAFASINA DİKİYO...

AMA HABERİ YOKKİ ONUN O COLAYI İÇMEKLE FİLİSTİNDEN SONRA SIRANIN KENDİSİNE GELECEĞİNDEN Bİ HABER.YADA BİLMEMKTE İNAD EDİYO..
ALLAH ONLARA YA DOĞRUYU GÖSTERSİN YADA HAYIRLI Bİ ÖLÜM VERSİN..ÇÜNKÜ BUNUN GİBİLER BİZİM İÇİN KAFİRLERDEN DAHA TEHLİKELİ...

ÖLÜM BENİNE KAZADA NE HASTALIKTA KISTIRSIN....ÖLÜM BENİ KUTLU BİR EYLEMDE BULSUN..... (METİN YUKS

Bu mesaj 1 kez ve en son amine1 tarafından 30.08.2005 - 16:00 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 30.08.2005 - 15:50
Bu mesajı bildir   amine1 üyenin diğer mesajları amine1`in Profili amine1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ptopal su an offline ptopal  
ESSELAMUN ALEYKUM

24 Mesaj -

En Son On: 05.04.2006 - 09:52
HERKES COCACOLADAN ELDE EDİLEN GELİRİN BÜYÜK BİR KISMININ YADA TAMAMININ FİLİSTİNDEKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN ÜZERİNE KURŞUN OLARAK YAĞDIĞINI BİLİYOR ÖYLE DEĞİL Mİ?PEKİ BUNU BİLE BİLE NEDEN HALA HERKES COCA COLA İÇİYOR.NASIL OLUYORDA O COLAYI YUDUMLARKEN O İNSANLARIN DURUMU HİÇ GÖZSLERİNİN ÖNÜNE GELMİYOR. ARKADAŞLAR O İNSANLAR ÜZERLERİNE BOMBA YAĞAN O İNSANLLAR BİZİM DİN KARDEŞLERİMİZ VE ŞU ANDA DA İNANÇLARI İÇİN ORADA HER TÜRLÜ EZİYETİ GÖRÜYORLAR.
lÜTFEN ARTIK COCA COLA İÇMEYELİM!!!!
LÜTFEN BU SESE KULAK VERELİM.
Ekleme Tarihi: 30.08.2005 - 17:01
Bu mesajı bildir   ptopal üyenin diğer mesajları ptopal`in Profili ptopal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

Fosaloğlu- Sütaş alınabilecek markalardan değil mi? çok iyi fikir aslında herkes bildiği markaları yazsa ii bi liste çıkar. Yine sen yazmıştın sanırım fresha maden suları alınablilir diye mesela ben onu okuduğumdan beri hep o markayı almaya çalışıyorum. Ancak benim hiç bu şekilde iyi diyebileceğim, bildiğim bi marka yok. Bilen arkadaşlar yazarsa çok ii olur.
Ekleme Tarihi: 30.08.2005 - 20:27
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

295 Mesaj -

ASLINDA BU İYİ OLUR SATIN ALINMASINDA SAKINCA OLMAYAN ÜRÜNLERİN BİR LİSTESİ YAPILSA ÇOK İYİ OLUR...ÇÖOK SEVİNİRİZ..

SELAM VE DUA İLE..

ÖLÜM BENİNE KAZADA NE HASTALIKTA KISTIRSIN....ÖLÜM BENİ KUTLU BİR EYLEMDE BULSUN..... (METİN YUKS

Bu mesaj 1 kez ve en son amine1 tarafından 30.08.2005 - 21:33 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 30.08.2005 - 21:31
Bu mesajı bildir   amine1 üyenin diğer mesajları amine1`in Profili amine1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zec su an offline zec  

132 Mesaj -

En Son On: 23.11.2012 - 11:55
ülker,karsa bisküvi çeşitleri alınabilir
ülker sunny içilebilir,(cola turkayı içmeyin dikat üretim aşamasındaki meyan köklerinin organik maddeler içerebileceği göz önünde bulundurulmalı yani tüm kolalar zararlı)

bir liste oluşturma fikri güzel. herkes bildiklerini yazsın tartışalım orta yolu bulalım.

aslında bu liste sadece sahibine göre yapılmamalı içerdiği maddeler açısından değerlendirilmeli örneğin pınar ürünlerinin hijyenikliği iyi değerlendirilmeli

Mü'mine zarar veren veya hile yapan mel'undur.
Tirmizi, 1942
Ekleme Tarihi: 31.08.2005 - 07:30
Bu mesajı bildir   zec üyenin diğer mesajları zec`in Profili zec Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
elsas su an offline elsas  
kizim bile uyariyor

5 Mesaj

En Son On: 21.04.2006 - 15:50
Cinsiyeti: ----- 
kizim 8 yasinda o bile boykot ediyorsa neden biz buyukler yapayalim bep beraber boykota davet ediyorum.
Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 21:11
Bu mesajı bildir   elsas üyenin diğer mesajları elsas`in Profili elsas Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Emin olduğum marka ve ürünleri yazıyorum. Herkes te bildiklerini yada benim listemdeki yanlışları düzeltebilir.

-Aytaç Et ürünleri ( aytaç markasının resmi sitesinden üretim ve kesimler 24 saat kamera yardımıyla online takip edilebilir)

-Sütaş süt ürünleri

-Tamek ve fersan meyve suları

-Freşha maden suları

-İkbal sucukları

-Ülker ( çikolata , bisküvi)

-Marsa margarin ve yağlar.

-Trakya Birlik yağlar

-Damat ve D'S klasik giyim.

-Mavi spor giyim.

-Zenzen spor giyim.

-Cott ayakkabı

-Aytuğ çorap

-Reis baklagiller ( tam emin değilim ama yerli marka sonuçta )

-Banat diş fırçaları

-Hacı şakir temizlik ürünleri (evyap)

Böyle çeşitlendirirsek ürünleri ve markaları bence daha yararlı bir liste çıkar...

Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 21:44
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaRa_YeL su an offline KaRa_YeL  
RE:

36 Mesaj -

En Son On: 11.09.2005 - 13:13
Alıntı
Orijinali YasinYusuf

buyrun kardesler hep beraber kinayalim
ve evlerimize sokmayalim ,
cocuklarimiza anlatalim ve uyaralim ins....

SELAM VE DUA İLE...
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 08:49
Bu mesajı bildir   KaRa_YeL üyenin diğer mesajları KaRa_YeL`in Profili zum Anfang der Seite
RE:

295 Mesaj -

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Danimarkada farkedilen bir olay:

YAHUDILERIN URETTIKLERI MALLARIN 43% U INDIRIMLE SATILIYOR!!!

BOYKOTA DEVAM...

EVT BU HERKEZ TARAFINDAN BİLİNEN Bİ ŞEY FAKAT MUSLÜMANLAR İSE BUNU YAPAMAYA Bİ NEBZE OLSUN YAKLAŞMIYO.BİLİNEN MUSLUMAN MARKALARI Bİ MİLİM FİATLARI AŞŞAĞI İNDİRMİYO.HATTA DAHADA PAHALLI SATMAYA ÇALIŞIYO.VE BU DURMDA BUYUK ÖLÇÜDE HATA TİCARET YPAN MUSLUMANLARDA...

BOYKOTA SONUN KADAR DEVAM....
SELAM VE DUA İLE...

Bu mesaj 1 kez ve en son amine1 tarafından 09.09.2005 - 09:06 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 09:04
esselamu aleyküm

24 Mesaj -

nakre kardeş
senin bu konuda görmek istediğin en güzel ispatlardan birisi coca colanın yazılışının aynaya yansıtıldıktan sonra ortaya cıkan manasıdır.Belki bilmiyorsundur. la Mekkah-la Muhammet yazıyor.la kelimesi arapçada olumsuzluk belirtir.Yani bilemiyorum ki hangi dine mensupsun bunları gözlerinden görüyördur herhalde bunların hepsinin defalarca ispatı da yapıldı.ALLAH seni hidayete erdirsin.PC de PC de
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 09:49
Bu mesajı bildir   ptopal üyenin diğer mesajları ptopal`in Profili ptopal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:

Moderator
1295 Mesaj -

Alıntı
Orijinali fosaloglu

-Hacı şakir temizlik ürünleri (evyap)

Hacı Şakir temizlik ürünleri Evyap'ın değil, Colgate-Palmolive şirketinin ürünlerindendir ve boykot edilmesi gerekenlerdendir.
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 15:04
Afaki su an offline Afaki  

224 Mesaj -

En Son On: 18.03.2010 - 02:18
israil ve yandaslarini SONUNA KADAR B.O.Y.K.O.T !

bu arada kafama takildi

Kola Turka dan da bi anlam cikiyomu ?

> Hataliysam Düzeltin <
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 22:08
Bu mesajı bildir   Afaki üyenin diğer mesajları Afaki`in Profili Afaki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofiumit su an offline sofiumit  
Themenicon    ALLAH RAZI OLSUN

2 Mesaj

En Son On: 28.12.2005 - 14:21
ALLAHU TEALA AMERİKA,

İNGİLTERE,FRANSA, İSRAİL,VB.

ÜLKELERİN ŞERRİNDEN CÜMLEMİZİ

KORUSUN. AHİR ZAMANDAYIZ. BIRAKIN

COCA COLA İÇMEYİ ATTIĞIMIZ ADIMA BİLE

DİKKAT ETMEMİZ LAZIM. RABBÜL ALEMİN

YARDIMCIMIZ OLSUN. AMİN...Güle Güle

DERDİMİN DERMANI, GÖZÜMÜN NURU.

SENDEN BAŞKA KİMSEM YOKTUR, YOKTUR

BİLESİN. EFENDİMM,SAHİBİM, HERŞEYİM

SENSİN, HERŞEYİM SENSİN . ( HZ.

MUHAMMED SAV. ) aşık

Bu mesaj 2 kez ve en son sofiumit tarafından 10.09.2005 - 17:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 10.09.2005 - 17:04
Bu mesajı bildir   sofiumit üyenin diğer mesajları sofiumit`in Profili sofiumit Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
anadolu925 su an offline anadolu925  

5 Mesaj

En Son On: 19.09.2005 - 17:23
haklısın kardeşim bende kınıyorumalkıs
Ekleme Tarihi: 10.09.2005 - 17:43
Bu mesajı bildir   anadolu925 üyenin diğer mesajları anadolu925`in Profili zum Anfang der Seite
hicab su an offline hicab  
BOYKOT!

9 Mesaj

En Son On: 08.12.2005 - 13:50
Gunumuz islam alimlerinden Kardavi, bilerek ,isteyerek boykot edilen mallarin kullanilmasinin haram oldugunu soyluyor.Kardavinin gunumuz meselelerine fetvalar isimli bu 5 ciltlik eserini ,bu hususda kalbinde suphe duyanlara tavsiye ederim.

Alti yasindaki oglum meseleyi kavradida,mcdonaldin onunden gecerken nefsine hakim olabiliyor,cani cekse bile bir yudum colayi dahi agzina surmekten haya ediyor,sasarim hala tereddut edenlere.

Ayni imtahan bizim basimiza gelse ve dusmanimiza diger muslumanlar destek verse ne hissederdik acaba!Farzedelim boykot yalan, peki cola icmezsek ne kaybederiz ya da icersek ne kazaniriz.

Hollanda da suurlu muslumanlarin boykotu sayesinde onlarca mcdonald kapandi,bu bir zaferdir.

Yaklasik 5 senedir uyguluyorum,uygulatiyorum,anlatiyorum ve BOYKOTA uyanlari tebrik ediyorum,ALLAH hepsinden razi olsun!göz kırpma

Ya gorundugun gibi ol,ya da oldugun gibi gorun!
Ekleme Tarihi: 10.09.2005 - 18:18
Bu mesajı bildir   hicab üyenin diğer mesajları hicab`in Profili hicab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
musamarsak su an offline musamarsak  
koklama

2 Mesaj

En Son On: 28.12.2005 - 15:36
aziz kardeşlerim . çok duyarlı yaşamak lazım . zalimler bizi nereden vuruyor.kanımızı nasıl emiyor . paramızı nasıl elimizden alıyor.bizi nasıl uyuşturuyor.meçburmusun o şişenin içindeki kokakolşayı içmeye. sen, kardeşiyin kanını içiyorsun. daha konuyu anlamadınmı.
çok çalışmak lazım.

musa
Ekleme Tarihi: 28.12.2005 - 15:34
Bu mesajı bildir   musamarsak üyenin diğer mesajları musamarsak`in Profili zum Anfang der Seite
Koka...

2683 Mesaj -

Arkadaşlar ben bu akşam konuya daha farklı yaklaşmak istiyorum.

Gerek bu sitede gerekse başka sitelerde Coca Cola logosunun anlamı ile ilgili bazı fikir cimnastikleri yapılıyor. Logonun perpektifini alıp birazda yazıyla oynayınca ortaya arapça "Mekke yok Muhammed yok" yazan bir yazı çıkıyor.

Malumunuz ki kolanın hammedesi olan ağacın latince ismi "Koka" yani "Coca" dır . Koka-inde burdan gelir.

Dmekki bu ağaca isim veren eski insanlar taa bu günlerde bir şirketin bu ağacın isminden bir anlam çıkaracığını sezmiş olmalılar ki ağaca bu ismi koymuşlar.

Allah aşkına size mantıklı geliyor mu. logonun pespektifini al arapçaya çevir. Buna bizim oralarda ölme eşşeğim ölme denir.

Coca cola boykot edilmesi gereken ürünler listesinin belkide en başındadır ama biz ki cephede bile düşmanına dürüst davranan bir ecdadın torunlarıyız; o zaman boykot etsek bile hakkında malayani şeyler uydurup inandırıcılığımız yitirmeyelim.

Saygılarımla...

Ekleme Tarihi: 28.12.2005 - 18:13
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
haklısın

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 22:25
KATILAMAMAK ELDE DEĞİL..
Ekleme Tarihi: 30.12.2005 - 17:08
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
haci ziya su an offline haci ziya  

2 Mesaj

En Son On: 04.08.2009 - 20:33
evet aynen katiliyorum

Kötü Söz Sahibine Ayittir
Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 01:12
Bu mesajı bildir   haci ziya üyenin diğer mesajları haci ziya`in Profili zum Anfang der Seite
bora1907 su an offline bora1907  
Themenicon    SONUNA KADAR BOYKOTT

1 Mesaj

En Son On: 03.02.2009 - 10:52
SELAMÜN ALEYKÜM
BOYKOTT edenlerin hakkinda nasil duaciysam, etmeyenler icinde dua ediyorumALLAHIM onlara dogru yolu göster, cünkü onlar ne yaptiginin farkinda degil.
simdiki cocuklar bile biliyor coca-colayi yada yahudi ürünlerini.MÜSLÜMAN DÜSMANINI TANI; MÜMIN IKI DEFA ALDANMAZ<<<<hadis
allah dualarimizi peygamber efendimizin dualari gibi kabul etsin

ALLAHu TEALA HERKESE EN HAYIRLISINI VERSIN!!!
Ekleme Tarihi: 15.01.2006 - 18:13
Bu mesajı bildir   bora1907 üyenin diğer mesajları bora1907`in Profili bora1907 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zec su an offline zec  

132 Mesaj -

selam aleykum

6 yaşındaki kızım bile bayramda ziyarete gelirken bir yakınımızın coca cola aldığını görünce siz bilmiyormusunuz bu haramdır.bunun parası müslümana sıkılan kurşun oluyor içindede fare kanı var ya illada alacaksanız kola turka alın biz bunu içmiyoruz.dedi.
aynı kızım şehirler arası yolculuk yaparken ikramda bulunan muavine dağıttığı ürünlerin nestle olduğunu görünce ülker ürünü varsa alırım bunları yemem dedi muavin şoke oldu. ağaç yaşken eğilir...

Tirmizi, 1942
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 09:38
Bu mesajı bildir   zec üyenin diğer mesajları zec`in Profili zec Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
aksan02 su an offline aksan02  
ZemZem kola

2 Mesaj

En Son On: 21.09.2006 - 12:03
slm. arkadaşlar kola turkanın konsantresi amerikadan geliyormuş bence en iyisi ZEMZEM kola.
Son üretimin tadı çok güzel
ben türkiye distribütorünü yakından tanıyorum niyetlerinin halis olduğuna eminim.
bence hep beraber onlara destek olmamız gerekiyor.
niyetleri halis olanlara ne mutlu.

a.samed
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 11:24
Bu mesajı bildir   aksan02 üyenin diğer mesajları aksan02`in Profili aksan02 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zec su an offline zec  
RE: ZemZem kola

132 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı aksan02

slm. arkadaşlar kola turkanın konsantresi amerikadan geliyormuş bence en iyisi ZEMZEM kola.
Son üretimin tadı çok güzel
ben türkiye distribütorünü yakından tanıyorum niyetlerinin halis olduğuna eminim.
bence hep beraber onlara destek olmamız gerekiyor.
niyetleri halis olanlara ne mutlu.

mış-muş larla olmaz kardeş kaynak varmı ?
bu bilgiyi neye dayanarak verdin?
ona bakarsan zemzem kola içinde yunanlı hisadarlar var diyorlar kesin ve doğru bilgi varsa paylaşalım inşallah

selametle

Tirmizi, 1942
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 11:58
ALLAH AŞKINA DOĞRU DA...

2687 Mesaj -

MUMİNLER DAHA KALITELI URETIME GECEBILIRLER ISMI VERILEN COLALARDA BANA GORE TADI REKABET EDECEK DURUMDA DEGIL ZATEN....ADAMLAR YAPIYOR DUNYA ICIYOR AMA REKLAM DA YAPMAYALIM HANI BURADA SUNU ALIN BUNU İÇİN GİBİ SAKINCALARIDA VAR..BAZEN ARTNIYETLI YAPILIYOR BU İŞLER KÖTÜLE KARI BEN ALAYIM GIBI...MAALESEF YAPILIYOR ACINASI TARAF BU ...
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 12:37
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
hala kalite diye, kilif uyduranlara..

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 20:36
Senin İçin Ahiret, Dünyadan Daha Hayırlıdır. (Duhâ: 4)

Allah Katında Geri Çevrilmesi Mümkün Olmayan Bir Gün Gelmezden Önce, Rabb inizin Dâvetine İcabet Edin. O Gün Hiçbiriniz Sığınacak Yer Bulamaz, İnkâr da Edemezsiniz. (Şûrâ: 47)

İnsanların Hesap Görme Zamanı Yaklaştı, Fakat Onlar Hâlâ Gaflet İçindedirler. (Enbiyâ: 1)

Ey İman Edenler! Allah tan Nasıl Korkmak Lâzımsa Öylece Korkun. Sakın Siz Müslüman Olmaktan Başka Bir Sıfatla Can Vermeyin.(Âl-i imrân: 102)

Ey İman Edenler! Kendinizi ve Âilenizi, Yakıtı İnsanlar ve Taşlar Olan Ateşten Koruyun!(Tahrîm: 6)

Allah-u Teâlâ Âyet-i kerime sinde şöyle buyurmaktadır:

İyi bilin ki dünya hayatı bir oyun, bir eğlence, bir süstür.

Aranızda övünme ve daha çok mal ve evlat sahibi olmak isteğinden ibarettir. Bu, tıpkı bir yağmur gibidir ki, bitirdiği şeyler ekicilerin hoşuna gider. Sonra o bitki kurur, sapsarı olduğu görülür, sonra çer çöp olur.

İşte hayatı bu şekilde olan kimse için ahirette şiddetli azap, müminler için ise, Allah ın mağfireti ve rızâsı vardır.

Dünya hayatı insanı oyalayan aldatıcı bir zevkten başka bir şey değildir.(Hadîd: 20)

Nolur yani hicbirsekilde kola icmessek ölurmuyuz.....telaşlı

hala kalitesini ariyoruz, yok efendim yahudiler daha kaliteli mal uretiyorlarmis falan filan..... düsün

selametle

[color=green]selam olsun hidayete tabi olanlara(Taha47)
selam olsun onun begenip sectigi kullarina!
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 15:28
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
RE: hala kalite diye, kilif uyduranlara..

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 14:39
Nolur yani hicbirsekilde kola icmessek ölurmuyuz.....telaşlı

hala kalitesini ariyoruz, yok efendim yahudiler daha kaliteli mal uretiyorlarmis falan filan..... düsün

selametle[/quote]

Hay agzina saglik kardesim yanii icmesek ölürmüyüz bu konulari tartisirken de bir yerde reklamini yapmis oluyorsunuz bence..
Allah cc öyle bir icecek vermiski onun dahi sükrünü tam edebiliyormuyuz acaba??
Su:
Ayran:
Süt: Ve meyveleri kaynatarak asil bize özgü icecek elde etmek varken kalkip icinde ne oldugu belli olmayan sagliga zararli seyleri icmek icin yol ariyoruz..
Aslinda Serbet osmlida cok meshur du neden simdi biz onlari unuttuk?
Gelincik serbeti.
Kizilcik serbeti.
Visne serbeti.
Gül serbeti.
ve daha bir sürü saymakla bitmez aslinda meyveyi taze sikark elde edilecek en dogal katkisiz icecekde hazirlayabiliriz hic de mecbur degiliz kola ve benzeri seyleri icmeye almayin icmeyin vesselam..

"Dünya islerinde asagidakilere, ahiret islerinde de yukaridakilere bakiniz; aksini yapmayiniz"Hs
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 16:17
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ravdanur kardeşim

2687 Mesaj -

tamam içmesek daha iyi ancak bende içmem fazla ama care değil içenler var tercih meselesi.benim istediğim sadece işte zemzem cola bilmem mekke cola bunların da reklamını yapmak bence yanlış ...............sana katıldığım nokta tüketimi farklı şeylerde kullanmak...şirketler bu hususta çalışırlar lekeleyerek değil..
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 19:07

2683 Mesaj -

O güen duyduğunuz markaların dahi öyle kirli çamaşırları var ki ?

Kimseyi burda karalamak istemiyorum ama kanıt isteyenler özel iletiyim yoluyla bana ulaşabilir.

Bence sofuoğlu kardeşim çok güzel özetlemiş; içmesek ölürmüyüz?

Madem boykot konusunda bu kadar hassasız içmeyelim!

Ama illa da içmek istiyorum derseniz ne Coca-Cola, ne de Nestle 70 milyon satmadığında batmaz...

Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 19:16
Themenicon    aslında aynı şeyler

2687 Mesaj -

herkesın tepkısı sadece azdan coğa doğru...bu mesele sıg tartışma bence.....
Ekleme Tarihi: 16.01.2006 - 19:19
Nefsi_Levvame_ su an offline Nefsi_Levvame_  
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla...

14 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 23:04
Bildiğim kadarıyla ve birçok kişiden duyduklarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Ama ne kadar doğru bilmiyorum, yanlışsam düzeltirsiniz inşallah bende bu konuda aydınlanmış olurum..
Biz market işletiyoruz, bi kaç kişiden coca-colanın ters okunduğu zaman bilmem hangi dilde haşaaa allah muhammet yok yazıyormuş. ondan sonra biz coca-cola satmayı bıraktık başka markalar satmaya başladık.. bu ne derece doğru bilen varmı... eğer doğruysa kesinlikle ve kesinlikle satan ve alıp içen din kardeşlerimiz lütfen almasın ve arkadaşlarına bildirsin bu olayı.
Allaha emanet olun

inandIgIn Gibi Yasamassan, YasadIgIn Gibi InanIrsIn (H.z Ömer)

Ne Zaman Cahillerle ilim Yarisina
Ekleme Tarihi: 17.01.2006 - 03:48
Bu mesajı bildir   Nefsi_Levvame_ üyenin diğer mesajları Nefsi_Levvame_`in Profili Nefsi_Levvame_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
imam_kettani su an offline imam_kettani  
nefsi levvame

191 Mesaj -

En Son On: 10.07.2006 - 00:55
sevgili kardeşim bu konu hakkında bende senin duyduklarını duydum yanlız yapmış olduğun hareket doğru bir hareket çünki biliyoruzki cococola her ay karının yüzde 25 ini kardeşlerimizi öldürmek için İSRAİL devletine gönderiyor ve bunada mecburlar kaldıki bi ara cococola bütün hisselerini israil devletine bağışladığıda söz konusu olmuştu görüşmelerini yapıyorlar büyük bir ihtimaldirki bağışlayacak ALLAH senden razıii olsun ki cococola satmayı bırakmışsın
esselamualeykum

ÇİLEMİZLE BİRLİKTE SEVGİ İKLİMİ DOKUYUP SERDİK ÖNÜNÜZE HER DEFASINDA ÇAMURLU AYAKKABILARINIZLA KİRLE
Ekleme Tarihi: 17.01.2006 - 04:05
Bu mesajı bildir   imam_kettani üyenin diğer mesajları imam_kettani`in Profili imam_kettani Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dedemintorunu su an offline dedemintorunu  
cocacola

1 Mesaj

En Son On: 11.02.2006 - 03:11
cocacola bir yahudi firmasidir,gecen seneeki bütün kazancini israile bagisladi.arkadas kendiniz olsun,evde olsun filistin kardeslerimize katliyam yapan zionist köpeklerin ,malarini boykot edin.
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 03:23
Bu mesajı bildir   dedemintorunu üyenin diğer mesajları dedemintorunu`in Profili zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  
BOYKOT

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 18:45
HERKESE SAYGI VE SELAMLAR RABBIM HERKESTEN RAZI OLSUN BUNLARI ALMASSAK BIZLER OLMEYIZ AMA ALIRSAK KARDESLERIMIZIN OLDÜRÜLMESINE
YARDIMCI OLURUZ ALIN BU KOLANIN PARASINI GIDIN BENIM KARDESIMI ZALIMCE OLDÜRÜN DEMEK BENCE

[B]RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN[/B]

gül"""""ESSELAMÜ ALEYKÜM"""""gül
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 10:21
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ern_77 su an offline ern_77  
Themenicon    LÜTFEN İÇMEYİN

1 Mesaj

En Son On: 07.02.2006 - 18:10
aldığımız her COCA-COLA ALLAH düşmanlarına yaptığımız bir yardım ve afganistan'da filistin'de ırak'ta kadın,çocuk,yaşlı demeden müslümanlara sıkılmak üzere bizlerin bilmeden gönderdiği bir kurşundur

Bu mesaj 1 kez ve en son ern_77 tarafından 06.02.2006 - 18:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 18:02
Bu mesajı bildir   ern_77 üyenin diğer mesajları ern_77`in Profili zum Anfang der Seite
cicek08 su an offline cicek08  
Danimarkayi protesto

3 Mesaj

En Son On: 10.02.2006 - 08:40
Danimarka'lılar internet sitelerinde Müslümanlardan özür dilenmeli mi? diye bir anket yapmışlar ve doğal olarak HAYIR oyları ağırlıklı olarak önde gidiyor.

Lütfen aşağıdaki adresten sol aşağıda bulunan ankete (Sol Altta) "JA" Evet oyu vererek, bir nebze olsun katkıda bulunalım.

http://www.bt.dk/nyheder/focus:fid=100300456

Selametle

j
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 09:51
Bu mesajı bildir   cicek08 üyenin diğer mesajları cicek08`in Profili cicek08 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Selin58 su an offline Selin58  

39 Mesaj -

En Son On: 07.02.2009 - 14:05
Bence gercekten Bu Markalari tüketmeyi birakmaliyiz. Farkinda degiliz ama bu aldimiz seylerle Israile Müslüman ülkelerine iskence etmelerinde yardimci oluyoruz. Bir düsününsene Insanin akli almiyor, ve halada Bu Markalari alan Müslümanlar var(hem de nekadar). Cogu kimsede bilmiyor. Bunu herkese bildirmek zorundayiz. Yaparlarmi yapmazlarmi onlarin bilecegi sey (icleri rahat oluyormu bilmiyorum)

"Dal Rüzgari Affetmistir Ama Kirilmistir Bir Kere"
Ekleme Tarihi: 03.03.2006 - 19:03
Bu mesajı bildir   Selin58 üyenin diğer mesajları Selin58`in Profili Selin58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ademyildirim63 su an offline ademyildirim63  
Allah (c.c) razı olsun!!!

1 Mesaj

En Son On: 24.06.2007 - 19:49
sadece coca cola değil coca cola ürünü olan herşeyi içmemeliyiz. Sizden ricam şu siteye göz atmanız. Yorumunu siz yapın din kardeşlerim. http://www.kralsevgi.net/israil/
Ekleme Tarihi: 16.03.2006 - 19:11
Bu mesajı bildir   ademyildirim63 üyenin diğer mesajları ademyildirim63`in Profili ademyildirim63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Bir danimarka sitesinde bir anket düzenleniyormus. Müslümanlardan özür dilenmemeli oyları daha önde gidiyormuş.

Şahsen benim istediğim de bu.

Müslümanlardan özür dilenmemeli sonucu çıksın ki; Avrupalı'nın islama bakışı da daha açık ortaya konulmuş olsun.

Aslında bize içten içten bir düşmanlık besledikleri, islama hakaret etmek için an kolladıklarında görülmüş olsun.

Ben kılımı kıpırdatmam. Size de tavsiyemdir ; müslümanlardan özür dilenmeli mi anketine katılmayın.

Özür dileseler ne değişecek ki ? Ne kazanmış olacağız?
Kafalarının içinden geçenleri değiştiremedikten sonra kuru bir özrün ne önemi var ?

Ekleme Tarihi: 16.03.2006 - 19:36
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 14:47
Ya rabbim guzel ALLAHIM sen butun muslumanlari koru

gül filistindeki ve irakdekigül butun kardeslerimizi koru ALLAHIM

AMIN

butun coca cola.... icenleri kiniyoruz

"Rabbimiz buyurduki: Bana dua edin size cevap vereyim."
(Mü'min suresi 60. Ayet)
Ekleme Tarihi: 16.03.2006 - 20:49
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gülendam su an offline Gülendam  
COCA COLA ICEN MÜSLÜMAN KARDESIM... SENi KINIYORUM...

99 Mesaj -

En Son On: 01.10.2006 - 16:16

ben canim isteyince bu markayi kulaniyorum sizede tavsiye ederim en azindan bizim insanlarimiz kalkinirpozitif

Güle Güle

"YARABBI SENIN ASKIN YÜREGIMDE YANAR
SÖYLE SENSIZ BU KULUN NE ISE YARAR"

Gönlüm ne dertlidir n
Ekleme Tarihi: 16.03.2006 - 20:53
Bu mesajı bildir   Gülendam üyenin diğer mesajları Gülendam`in Profili Gülendam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
numanözen su an offline numanözen  

11 Mesaj -

En Son On: 05.07.2007 - 14:18
selamün aleyküm cümleten
ben bu siteye yeni üye oldum ve yeni yeni tanıyorum bu bölümde şu dikkatimi çekti.bende hepiniz gibi boykot taraftarıyım ama boykot sadece coco cola dan ibaret deil diğer ürünler burda hiç yazılmamış
cocola sadece bir örnek burda.diğer markalarıda bildiğim kadarıyla ben belirtmek istiyorum şimdi.bu ürünlere de dikkat etmeniz dileğiyle....
TEMİZLİK MADDELERİ

AKSİYON,
CALGON,CALGONİT,PALMOLİV,HACIŞAKİR,DOMESTOS,ELİDOR,
BLENDAX,PANTEN,REJOİCE,COLGATE,İPANA,SİGNAL,CANBEBE,CANLADY,PEDO,PRİMA,PERMATİK,
PERMA-SHARP,SCOTHBRİTE,JOHNSON & JHONSON,
PROCTER-GAMBLE,LEVERGRUBU,ASTELKAĞIT,BENKISER KROZO
POŞET,L'OREAL,ARAMIS,HUNCA,ARMANİ,LANCOME,HELENA
RUBENSTİEN,ACE,ALO,OMO,VİM,LÜX,CİF,ARİEL,RİNSO

GIDA

COCACOLA,PEPSİ,PERRİER,NESCAFE,NESTLE,DANONESA,TURYAĞ,
VİTA,SANA,ÇAPAMARKAKENT GRUBU,DANDY GRUBU,
KİT-KAT,MAGGİ,NESQUİK,FANTA,SCWEPPES

ELEKTRONİK

İNTEL,İBM,CNBCe,İCQ,NOKIA,BOSCH,SABA,ROFİLO,SIEMENS,
PHILIPS

SİGARA

PHILIP MORRIS,PARLIAMENT,MARLBORO,L&M,CAMEL

GİYİM

LEVİS,SARALEE,HUGOBOSS,MARKS&SPENCER,RALPHLAUREN,VAKKO,PARIZIEN,SAKS,MÜJDE,TOMMY
HİLFİGER

DİĞER

PFİZER İLAÇ,SANDOZ İLAÇ,CARREFOUR,WALT DİSNEY

benim elime gecen ürünler şuan bu kadar
herkese selam ve dualar...

.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_N_u_M_a_N_)¯`·._)¯`·._)¯`·.
[img]http://www.loadtr.com/b-39408-imamhatiplimimza1.
Ekleme Tarihi: 17.03.2006 - 12:47
Bu mesajı bildir   numanözen üyenin diğer mesajları numanözen`in Profili numanözen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 19:05
VE ALEYKÜMSELAM.

BİLİNCLİ MÜSLÜMAN KARDEŞİMİN GÖZÜNÜ SEVEYİM ALLAH RAZI OLSUN

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

''Gençligin Yetismesine Hizmet,Bir insanlik ve VATAN Borcudur!!!''
Ekleme Tarihi: 17.03.2006 - 12:57
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
boynumuzun borcu

892 Mesaj -

En Son On: 07.07.2007 - 15:44
boykota katilip devam ettirmek tum muslumanlarin boynunun borcu.
biz rahatta yasarken, onlar sefalette..
bizler bogazimiza dayanamadigimiz icin,
hicte rahat yasamayan ve herturlu iskenceye maruz kalan,
havayi fisekler yerine hergun gercek bombalarla geceleri gunduzleri gurultulerle aydinlanan kardeslerimize en azindan bu boykota katilarak faydali olalim. birazcikta olsun kendimizi degil. onlari dusunelim..
damlaya damlaya gol olur. dunyada tek bir kisi bile colayi almasa, mc donaltsa gitmese bu bile kardir. onlar icin her kurus zarar bizim icin zafer degilmi..

onun icin, boykota ve DUALARA devam kardeslerimiz icin!

selam ve dua ile gül

...Ya ISLAMDA erirsin! Yada inkarda cürürsun!
Yol mezarda bitmiyor! Girdiginde görürsün!...
Ekleme Tarihi: 17.03.2006 - 13:39
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE:

544 Mesaj -

En Son On: 30.05.2008 - 23:05
Alıntı
Orijınalı vehbi70

VE ALEYKÜMSELAM.

BİLİNCLİ MÜSLÜMAN KARDEŞİMİN GÖZÜNÜ SEVEYİM ALLAH RAZI OLSUN

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

Hay Allah razi olsun vebi abi

Rabbim yiksin kahretsin su kafirleri!!!!!

KiRMiZi GuLLeR... MUHAMMED AsKiNa BoYNuNu BuKeR..
Ekleme Tarihi: 17.03.2006 - 13:56
Bu mesajı bildir   NuR DaMLaSI üyenin diğer mesajları NuR DaMLaSI`in Profili NuR DaMLaSI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
LUTFEN UYANALIM VE UYARALIM

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 22:42
DANONE MARKASINI TÜRKİYEDE BİLMEYEN YOK. SABANCI HOLDİNG
ORTAKLIĞI ILE VE SAGLADIGI GÜVEN ILE DANONEYİ TÜRKİYEYE GIRMIS OLDU.

BUGÜN SABANCI İLE ORTAKLIKLARININ BİTMİŞ OLMASINA RAĞMEN ÇOĞU İNSAN SABANCI
HOLDİNG İLE ORTAK OLDUĞUNU ZANNEDEREK BU ÜRÜNLERİ ALMAKTA. PEKİ FRANSIZLARA AİT
OLAN DANONE TÜRKİYE DE NEDEN BU KADAR ÇOK ÇOCUKLAR ÜZERİNE ÜRÜN ÇIKARTMAKTA VE
UCUZA SATMAKTA HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

DANONENİN TÜRKİYE İÇİN ÜRETİLEN ÜRÜNLERİNİN İÇERİSİNE ÇOCUKLARIN ZİHİNSEL VE
BEDENSEL GELİŞİMİNİ ETKİLEYECEK MADDE KATILIYORMIŞ VE ŞU AN DANİNOLAR SADECE 2
VE 12 YAŞ ARASI ÇOCUKLARA YEDİRİLMEKTE. YANİ TAM GELİŞİM ZAMANINDA. GELECEK
NESİLLERİMİZİN ZEKİ OLMASINI ENGELLEMEK İÇİN ŞİMDİDEN YOĞUN ÇABA İÇERİSİNDE
OLDUKLARI ANLASILIYOR VE TÜM PAZARLAMA ŞİRKETLERİ ŞU AN DANONE İLE ANLAŞMALI
KAPI KAPI DOLAŞIP PİYASA FİYATININ ALTINDA URUNLERINI SATMAKTADIRLAR. AYRICA
ŞİRKETLERE VE DAĞITIM ELEMANLARINA ÇOK İYİ ÜCRET ÖDENEREK DAHA FAZLA SURUM
YAPILMAKTA, DAHA FAZLA İNSANA ULAŞMAKTADIRLAR.
LÜTFEN DANONE URUNLERİNI KULLANMAYALIM VE ÇEVREMİZDE ÇOCUKLARINA DANİNO
YEDİRENLERİ DE UYARALIM.. BU KONUDA BİZLER DUYARLI OLABİLİRİZ AMA BUYETMİYOR.
MARKA DÜŞKÜNÜ BİR GENÇLİK OLDUĞU SÜRECE BU FİRMALARIN TÜRKİYEDE EKMEKLERİNE YAĞ
SÜRÜLECEKTİR. LUTFEN UYANALIM VE UYARALIM.
Prof.Dr.Turan Karadeniz
Karadeniz Teknik Üniversitesi
Ordu Ziraat Fakültesi
Bahçe Bitkileri Bölüm
Başkanı ORDU
Tel: +90 452 230 05 56
Faks: +90 452 225 12 61

Canimi isterse Canan, Minnet Canima,
Bir Can Nedir Ki, Feda Etmeyeyim Cananima.
Ekleme Tarihi: 18.03.2006 - 18:16
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  

127 Mesaj -

En Son On: 15.04.2006 - 18:32
bugün çocuklar almış getirmişler eve..

bende mecburen içmek zorunda kaldım
Ekleme Tarihi: 18.03.2006 - 18:20
Bu mesajı bildir   ~mercandede~ üyenin diğer mesajları ~mercandede~`in Profili ~mercandede~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
:)

1230 Mesaj -

yapma dede gözünü seviim senin sevinçli))

Ekleme Tarihi: 18.03.2006 - 18:33
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  

127 Mesaj -

En Son On: 15.04.2006 - 18:32
çektim kulaklarını sen merak etme
Ekleme Tarihi: 18.03.2006 - 18:37
Bu mesajı bildir   ~mercandede~ üyenin diğer mesajları ~mercandede~`in Profili ~mercandede~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  
RE: :) sniper kardeş..

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 19:05
Alıntı
Orijınalı SniPeR

yapma dede gözünü seviim senin sevinçli))

sniper kardeş bismillahirrahmanirrahim yazısını hangi programda yazdın.

sevgi saygı ve dua ile

''Gençligin Yetismesine Hizmet,Bir insanlik ve VATAN Borcudur!!!''
Ekleme Tarihi: 18.03.2006 - 18:37
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
RE:

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 12:15
Alıntı
Orijinali fosaloglu

Bir danimarka sitesinde bir anket düzenleniyormus. Müslümanlardan özür dilenmemeli oyları daha önde gidiyormuş.

Şahsen benim istediğim de bu.

Müslümanlardan özür dilenmemeli sonucu çıksın ki; Avrupalı'nın islama bakışı da daha açık ortaya konulmuş olsun.

Aslında bize içten içten bir düşmanlık besledikleri, islama hakaret etmek için an kolladıklarında görülmüş olsun.

Ben kılımı kıpırdatmam. Size de tavsiyemdir ; müslümanlardan özür dilenmeli mi anketine katılmayın.

Özür dileseler ne değişecek ki ? Ne kazanmış olacağız?
Kafalarının içinden geçenleri değiştiremedikten sonra kuru bir özrün ne önemi var ?

Aynen kardesim sana katiliyorum!!!!

Sahte özür dilemelere bizim ihtiyacimiz yok.

Müslümanlarin yüzüne gül ama kuyusunu kaz öylemi?

Zaten ne cekiyorsak, bu sahte samimiyetlerden cekmiyormuyuz?

imandir o cevher ki ilahi ne büyüktür,
imansiz olan pasli yürek sinede yüktür.
Ekleme Tarihi: 19.03.2006 - 10:27
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
garip64 su an offline garip64  
lütfen okuyun...

97 Mesaj -

En Son On: 02.07.2011 - 23:12
COLA GERÇEĞİ!...
Büyük olasılıkla az sonra okuyacağınız bir çok şeyi siz zaten daha önceden biliyordunuz (!) ya da bilmeyenler hadi canim, saçmalık diyeceklerdir.

Eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız, burada anlatılanlara inanmadıysanız denemesi bir cola parasıdır. Yani bir kutu Coca Cola veya Pepsi yeterli

Gelelim COCA COLA ve PEPSI ile ne gibi pratik isler yapabileceğinize:

TUVALETİ TEMİZLEMEK İÇİN:
Bir kutu kolayı klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve sifonu çekiniz. Koladaki sitrik asit hela basındaki lekeleri yok edecektir.

KROM TAMPONLARDAKI PAS LEKELERINI YOK ETMEK İÇİN :
Arabanın tamponunu Coca Colaya batırılmış bir sigara paketinin içindeki alüminyum folyosuyla iyice ovunuz. Tertemiz olacaktır.

AKÜ KUTUP BASLARINDA ÇAPAGI TEMIZLEMEK IÇIN :
Bir kutu kolayı kutup başlarına dokun ve bütün çapak yok olsun.

PASLANMIS BİR CVATAYI SÖKMEK İÇİN :
Coca-Colaya batırılmış bir bezi bir kaç dakika paslı cıvatayı uygulayınız. Bir kaç dakika sonra rahatlıkla dönecek ve çıkacaktır.

ELBİSENİZDEKİ YAG LEKESİNİ ÇIKARMAK İÇİN :
Bir kutu kolayı lekeli giyeceklerin üstüne boşaltın, deterjanı ekleyin ve her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Coca-cola yağ lekelerinin yok olmasına yardim edecektir.

Ayrıca araba ön camlarındaki her türlü kus pisliği yapışan sinekler veya ağaçlardan dökülen toz , polen, yapışkan maddelerin çıkarılması en iyi madde COCA COLA + PEPSI dir.
* * *
Haa... isterseniz bu çok kuvvetli temizleyicinin geriye kalanını içersiniz. Bakin bu da bir fayda. Fayda ise eğer??? İyi düşünün!!

Peki nedir bu Colanın bu kadar etkileyici temizliklerde bile kullanılabilmesinin sebebi? Coca-Cola ve Pepsinin ortalama pH değeri 3.4 tur. Bu asidi de dişleri ve kemikleri eritmek için yeterlidir. Temizliklerde bu kadar etkili olmasının sebebi budur.

Aslına bakarsanız Cola ile dünyada kimsenin tavsiye edemeyeceği KARBONDİOKSİT içiyoruz. Hani su dışarı atmak için devamlı nefes alış verdiğimiz, atmak için uğraştığımız KARBONDİOKSİT...!

2001 yılında Delhi Üniversitesinde kim daha fazla Coca-Cola içecek diye bir yarışma yapıldığında, sekiz litre Coca-Cola içerek kazanan ve 10 dakika içerisinde herkesin gözü önünde ölen kişinin haberini duymuşsunuzdur . Neden öldü? Çünkü çok fazla
karbondioksit almıştı ve kanında yeterli oksijen yoktu.

Başka bir örnek: Kirilmiş dişinizi bir sise Coca Colanın içine koyun ve 10 gün sonra bakin... Diş 10 günde büyük oranda erir. Halbuki dişler ve kemikler ölümden sonra bile en fazla dayanabilen organlarımızdır ... Bir sise kola içerek midenize ve
dişlerinize ve bağırsaklarınıza ne yaptığınızı bir düşünün...

Peki bunları niye yazdık ve niye herkes okusun istiyoruz?
Bu Coca-Cola ve Pepsi ile ilgili gönderilen yazı; genç bir grubun ortak platformlarda aldıkları bir kararın ürünüdür.

Bu yazı Internet üzerinden gönderilerek yayılması amaçlanmıştır. Zaten onlar da büyük kartellerden boyalı medyadan ya da yaz eylemcisi kimi sivil toplum örgütlerinden destek beklemiyorlar. Yoksa bu tiplere yaptıkları parasal desteği ya da promosyon adi altında verilen sus paylarını vermezler.

Bu kadar zararlı bir içecek nasıl olurda bu kadar bilinçsizce tüketilebilir ve biri Amerikan firması olmak üzere bu şirketler bu kadar kar elde edebilir?

iste bu bilinçsizliği önlemek için çevrenize, sevdiklerinize ve özellikle çocuklarınıza bunları anlatın.

Belki bu kampanya fazla bir ses getirmeyecek olabilir. Ama ne kadar kişiye ulaşırsa o kadar büyük etki yapacaktır.

Destek olmak için yapmanız gereken tek şey; bu yazıyı olabildiğince fazla kişiye ulaştırmak, anlatmak...

selam ve dua ile....

ALLAH (c.c) sonumuzu hayır etsin!!!
Ekleme Tarihi: 19.03.2006 - 20:38
Bu mesajı bildir   garip64 üyenin diğer mesajları garip64`in Profili garip64 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ESSELAMUN ALEYKUM

24 Mesaj -

KARDEŞLERİM GERCEKTEN ÇOK GUZEL YAZMIŞSINIZ.ÖZELLİKLE FATIH SEN HARIKABIR VURGU YAPMIŞSIN.YAHUDİLER YERYÜZÜNDEKİ EN BERBAT IRK COLUK COCUK DEMEDEN ACIMADAN NİCE İNSANLARIN CANINA KIYIYORLAR.ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN DEĞERLİ ZAMANINIZI BİZLERE BİLGİ VERMRK İÇİN HARCIYORSUNUZ
Ekleme Tarihi: 26.03.2006 - 23:39
bafi su an offline bafi  

4 Mesaj

En Son On: 04.11.2007 - 01:01
Selamünaleyküm Müslüman Kardeslerim, ben buraya yeni üye oldum, biraz soru da ben sormak istiyorum, bu boykot isi süper, simdi burda herkes Lidl ve Aldi yahudiye ait ordan alisveris yapmayin diyorlar, ve ben tabiiki yapmiyorum artik,zaten hayatimda aldiye bir kere girdim, ama bizim burdaki cemaat bunlara inanmiyor, hele aldiden hic vazgecemiyorlar, beles yakahkaha , Arkadaslar elinizde bir delil veya gösterrge resim veya link gibi birsey varmi, bizim bu cahil insanlarimiza Göstermek icin, Allah rizasi icin arastirin, herlafa inanmaz bizim bu cemaat, sadece bizizm cemaat degildir tahminim herkes bi delil istiyor, gecen haberlerde yayinladilar internette bir yerde horuzu kesmek isteyen bir köylü, tam keserken horoz Allah Allah diye bagirdi, bunu sesini o haber veren sayfa hem dinlemek icin hem de indirmek icin verdiler, bende var gercekten horoz allah allah diye veryad ediyor, belki aranizda bunu duyan vardir,bu sesi handyme yükledim , ve bizim akrabalara anlattim,daha dinletmeden, bana hemen su lafi dediler, Cekmislermi , Video görüntü varmi, delil varmi, Gördünmü, HAYDAAAAAAAAA, eger bizim akrabalar bunu sorarsa bizim cemaat hayda hayda sorar, Lütfen bana ve bizim Cahil Cemaata yardimci Olun
Saygilarimla
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 19:57
Bu mesajı bildir   bafi üyenin diğer mesajları bafi`in Profili zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 12:15
Lidl'in sahibinin yahudi oldugunu bende duydumda...ama Aldi'nin sahibi Theodor Albrecht? ... ilk kez yahudi oldugunu duydum. Inan simdi bende merak ettim. Bilgisi olanlar lütfen buraya yazsinlar.

imandir o cevher ki ilahi ne büyüktür,
imansiz olan pasli yürek sinede yüktür.
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 20:41
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kervan_bekcisi su an offline kervan_bekcisi  
BOYKUT

11 Mesaj -

En Son On: 28.08.2006 - 19:51
SELAM ALEYKUM ARKADAŞLAR
ALLAH HEPİNPZDEN RAZI OLSUN
HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ COCA COLA NIN TERSTEN OKUNUSU LA MUHAMMED LA MEKKE YANI MUHAMMED YOK MEKKE YOK (HAŞA VE KELLA)BUNU BİLE BİLE HALA COCA COLA VE BENZERİ İSLAM KARŞITI ÜLKELERİN ÜRÜNLERİNİ NEDEN KULLANALIM Kİ PEYGAMBER EFENDİMİZE(SAV) YAPİLAN SAYGISIZLIK FİLİSTİNE YAPILAN ZULUM MÜSLÜMANLARA KARSI TUTULAN KİNİ YOK METMELİYİZ.
ALLAHA EMANET OLUN
DUA İLE

ÜZÜMDE BULDUĞUNUZ TADI DALINDA ARAMAYIN
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 08:45
Bu mesajı bildir   kervan_bekcisi üyenin diğer mesajları kervan_bekcisi`in Profili kervan_bekcisi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
didem2711 su an offline didem2711  
boykot

12 Mesaj -

En Son On: 26.10.2006 - 22:04
selamun aleykum degerli kardeslerim
eylul ayindan beri amerikan ve israil mallarina boykottayim..ama gelin gorun ki yurt disindayim ve alisverisimizi carrefour,auchan,casino,lidl,norma,gibi magazalardan yapmak zorundayiz..
turk bakkallari(Allah islah eylesin)fiyatlari artirdikca arttirdilar..ne yapalim biz simdi..
turkiyeden boykot yapmak kolaydüsün bizede bir yol gosterin
selam ve dua ileGüle Güle
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 10:04
Bu mesajı bildir   didem2711 üyenin diğer mesajları didem2711`in Profili zum Anfang der Seite
sevendays su an offline sevendays  
coca coladan nike bulasti

2 Mesaj

En Son On: 01.04.2006 - 19:01
Merhaba arkadaslar,

Uzun zamandir bu sitedeyim fakat sadece bilgileniordum bu gece de nette bunu gordum ve bunu sizlerle paylasmak istedim.....

ayak altina Allah yazisi inanamadim ama malesef gercek

Ekleme Tarihi: 01.04.2006 - 01:02
Bu mesajı bildir   sevendays üyenin diğer mesajları sevendays`in Profili zum Anfang der Seite
cerenkayaa su an offline cerenkayaa  
selamun aleyküm

1 Mesaj

En Son On: 01.04.2006 - 18:36
bi kere coca colayı içmenin hiç bi savunulucak tarafı yok. kola içmeyen bir insan ölmez, ama biz o markaları tükettikçe kardeşlerimizin ölümüne zemin hazırlıyoruz. bu konuda böyle duyarlı olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.
tavsiye edilen markalar arasında 'Tamek' markasını gördüm. Bu da Pepsi ye ait bir marka. aynı hassasiyeti bu markaların yan mallarına da göstermeliyiz. eğer pepsi de İsrail malıysa(bu konuda tam bilgim yok), Tamek Fruko gibi markaları da içmemeliyiz.(Lipton ice tea de buna dahil) ayrıca bu içecek olayı tartışmasız hiç bi mazereti olamaz. bi anlık zevk uğruna insanların canına katledenlere yardım etmenin ne gibi açıklaması olabilirki. Zaten kolanın içinde ne olduğunu hangimiz tam olarak biliyoruz? Allah'ın verdiği rızıktan helal ve temiz olanlardan yiyiniz...Kola bu açıdan şüpheli bir gıda.Yanlış bir bilgi verdiysem hakkınızı helal edin.Ayrıca site çok kaliteli, hayırlara vesile olur inşallah..
Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 01.04.2006 - 18:35
Bu mesajı bildir   cerenkayaa üyenin diğer mesajları cerenkayaa`in Profili zum Anfang der Seite
selma-g57 su an offline selma-g57  
Themenicon   

2 Mesaj

En Son On: 12.05.2006 - 22:49
Eee Fanta da mi yahudi bir urundur?

Bu mesaj 1 kez ve en son selma-g57 tarafından 28.04.2006 - 11:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.04.2006 - 11:23
Bu mesajı bildir   selma-g57 üyenin diğer mesajları selma-g57`in Profili selma-g57 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 19:28
Coca-cola
Fanta
Sprite
Minute Maid
Aquarius
ice-tea
Lipton (çay)
Gazi (tüm ürünleri)
Haci Sakir
ve bir sürü seyler daha..

Biz bunlari boykot etmeliyiz
Bilin ki; eger o seyleri içerseniz kendi kardeslerinizin kanini içmis olursunuz..
Ve bunu da kimse istemez...

Bir paket sigara Bir Müsllüman kardesimize gelecek Bir Kursun dur

BUNU IYI BILIN!!!

^- I N A D I N A - - S E R I A T -^
Ekleme Tarihi: 28.04.2006 - 16:43
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: selamun aleyküm

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı cerenkayaa

bi kere coca colayı içmenin hiç bi savunulucak tarafı yok. kola içmeyen bir insan ölmez, ama biz o markaları tükettikçe kardeşlerimizin ölümüne zemin hazırlıyoruz. bu konuda böyle duyarlı olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.
tavsiye edilen markalar arasında 'Tamek' markasını gördüm. Bu da Pepsi ye ait bir marka. aynı hassasiyeti bu markaların yan mallarına da göstermeliyiz. eğer pepsi de İsrail malıysa(bu konuda tam bilgim yok), Tamek Fruko gibi markaları da içmemeliyiz.(Lipton ice tea de buna dahil) ayrıca bu içecek olayı tartışmasız hiç bi mazereti olamaz. bi anlık zevk uğruna insanların canına katledenlere yardım etmenin ne gibi açıklaması olabilirki. Zaten kolanın içinde ne olduğunu hangimiz tam olarak biliyoruz? Allah'ın verdiği rızıktan helal ve temiz olanlardan yiyiniz...Kola bu açıdan şüpheli bir gıda.Yanlış bir bilgi verdiysem hakkınızı helal edin.Ayrıca site çok kaliteli, hayırlara vesile olur inşallah..
Selam ve dua ile

Amiin...
Cola nedir biliyormusunuz???
Eskiden Kola bir temizlik ürünüymüs...
Ve itfaiyeler insanlarin KUSDUGU seyin üzerine dökerlermis, çünkü o zaman koku gidermis
Kirli bir camin Pustüne COLA dök ve temizlemeye basla
gerçekten temizlenir

Cola 'yla hizli ölüm'ü duydunuzmu??
Yarisma yapilmis kim daha fazla Kola içecek diye...
Adamin tek'i 8 Litre (galiba tam bilmiyorum) Kola içmis ve fazla geçmeden ölmüs gitmis...

Ekleme Tarihi: 28.04.2006 - 16:47
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: boykot

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı didem2711

selamun aleykum degerli kardeslerim
eylul ayindan beri amerikan ve israil mallarina boykottayim..ama gelin gorun ki yurt disindayim ve alisverisimizi carrefour,auchan,casino,lidl,norma,gibi magazalardan yapmak zorundayiz..
turk bakkallari(Allah islah eylesin)fiyatlari artirdikca arttirdilar..ne yapalim biz simdi..
turkiyeden boykot yapmak kolaydüsün bizede bir yol gosterin
selam ve dua ileGüle Güle

Sen yeterince Boykot yapmaya çalis...
Cola içeceksen git bir ALDI ürünü (ucuz olanlari) al
fanta içeceksen git ucuzu olan 'adi' olani al...
Ha Kola içmissin Ha su..
Hem su binlerce kat daha YARARLI!!!
Su içerken de dikkat edin
Sakina türk mali zannederek 'HAYAT' suyunu almayin bir yahudi malidir

Ekleme Tarihi: 28.04.2006 - 16:51
BOYKOTA DEVAM İNŞALLAH..

1230 Mesaj -

kafir azgınlığın had safhasındayken.
bizlerde bi nebze olsun . bu ufak sorumluluğumuzu unutmayalım inşAllah..

israili ve yardakçılarını boykot ediyoruz....

boykota devam

mümin kardeşlerimiz için dualara devam inş...

Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 20:48
oncenamaz su an offline oncenamaz  

197 Mesaj -

En Son On: 17.10.2006 - 14:33

en iyi boykot kendinizi gecebilmenizdir

Bu mesaj 1 kez ve en son oncenamazkil tarafından 13.07.2006 - 20:52 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 20:51
Bu mesajı bildir   oncenamaz üyenin diğer mesajları oncenamaz`in Profili oncenamaz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet125 su an offline mehmet125  
HER ZAMAN BOYKOT

193 Mesaj -

En Son On: 28.03.2009 - 17:03
İsrailin mallarını da yandaşlarınıda BOYKOT ediyoruz.

S E V D i M S E N i Y A R A S U L E L L A H
Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 21:01
Bu mesajı bildir   mehmet125 üyenin diğer mesajları mehmet125`in Profili mehmet125 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

197 Mesaj -

BIRAZ DA BOYKOT KENDIMIZE SADECE ICMEMEKLE KALMAZ
NAMAZ YOK RAHMET YOK DUA YOK BEREKET YOK
IHLAS YOK SUUR YOK
TAKLIT VAR TAHKIK YOK DAHA NE DIYELIM

Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 21:08
Bu mesajı bildir   oncenamaz üyenin diğer mesajları oncenamaz`in Profili oncenamaz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1230 Mesaj -

birazda güzel bir şey söyle kardeşim..

ihtiyacımız olan belkide budur..

vesselam.

Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 21:15

197 Mesaj -

SIZ BUNUN ALTINA TÜRKIYEDEKI YARDAKCI MARKALARI ILAVE EDEBILIRMISINIZ YOKSA COCA COLAYLA OLMUYOR SADECE HERYERDE KAN AMA NORMAL GELIYOR DEGIL MI BIZE SANKI RABBIMIZDEN BEKLIYORUZ HERSEYI AYET VARMIS YA LANETLI ER GEC BATACAK DIYE BIZ KUCUK SEYLERLE UGRASIRKEN HEDEFI BÜYÜTMUYORUZ COCA COLADAN ONCE BIZDE BITIYOR HERSEY BEN ICMIYORUM VURGULAMAK ISTEDIGIM BASKA EY KARDESIM BASKA

COCA COLA ICME AMA BASKA SEYLERDE VAR

Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 21:20
Eylül... su an offline Eylül...  
RE: RE: boykot

68 Mesaj -

En Son On: 11.01.2007 - 18:54
Alıntı
Orijınalı 3. Hanedar

Su içerken de dikkat edin
Sakina türk mali zannederek 'HAYAT' suyunu almayin bir yahudi malidir

Selamun Aleykum

Arkadaşlar Boykot listesine bakınca kafam iyice karıştı. Hayat suyun yahudi malı olduğunu yazmışsın kardeş Ama üzerinde türk malı yazıyor. Ben bu işi anlayamadım... yoksa bi yanlışlık mı var...
Ben hacı şakiri de türk malı sanıyorum lise de o da var???
Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 22:09
Bu mesajı bildir   Eylül... üyenin diğer mesajları Eylül...`in Profili zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
once iyice bi goz at

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 20:36
Alıntı
Orijınalı oncenamazkil

SIZ BUNUN ALTINA TÜRKIYEDEKI YARDAKCI MARKALARI ILAVE EDEBILIRMISINIZ YOKSA COCA COLAYLA OLMUYOR SADECE HERYERDE KAN AMA NORMAL GELIYOR DEGIL MI BIZE SANKI RABBIMIZDEN BEKLIYORUZ HERSEYI AYET VARMIS YA LANETLI ER GEC BATACAK DIYE BIZ KUCUK SEYLERLE UGRASIRKEN HEDEFI BÜYÜTMUYORUZ COCA COLADAN ONCE BIZDE BITIYOR HERSEY BEN ICMIYORUM VURGULAMAK ISTEDIGIM BASKA EY KARDESIM BASKA

COCA COLA ICME AMA BASKA SEYLERDE VAR

neymis o baska seyler,buyur bilgilendir kardesim,

burda kimse sadece coca cola icmeyin,diger haram olan seyleri yapin diye bir iddiada bulunmuyorki...

elbetdeki coladan baska sorunlarda vardir,onlarda bir baska baslikta yer almistir mutlaka....

sen arastirmalarina ve incelemelerine devam et,mutlaka burda onlarida goreceksindir

selametle.....

[color=green]selam olsun hidayete tabi olanlara(Taha47)
selam olsun onun begenip sectigi kullarina!
Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 22:24
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Celik57 su an offline Celik57  

2 Mesaj

En Son On: 14.07.2006 - 00:17
evet haklisiniz bu günden itibaren bende icmiyorum
Ekleme Tarihi: 13.07.2006 - 23:20
Bu mesajı bildir   Celik57 üyenin diğer mesajları Celik57`in Profili zum Anfang der Seite
FEZADER su an offline FEZADER  
Themenicon    BURADA YAZI YAZAN HERKESE..

26 Mesaj -

En Son On: 24.07.2006 - 16:30
HERKES İYİ NİYETLE ÇALIŞIYOR.BAŞTA GÜCÜNÜ ÜYELERDEN ALAN RAVDA SİTE ADMİN VE YÖNETİCİLERİNE VE ÜYELERE, BU SANAL ALEMDEN, SİZİ GERÇEK DÜNYADA ÇALIŞMAYA VE SÖYLENENLERİN HAYATA GEÇİRMESİNE DAVET EDİYORUM.FİLİSTİN KONUSUNDA BİR ÇALIŞMAYA ÇAĞIRIYORUM. NE DİNLEDİĞİNE CEVAP VERENLERDEN, HER KONUDA YAZI YAZANALARA SESLENİYORUM. BU CUMA GÜNÜ CAMİLERDE FİLİSTİN VE MESCİD İ AKSA İLE İLGİLİ BRÖŞÜRLER DAĞITIN. AYRICA AMERİKAN İNGİLİZ VE İSRAİL MALLARINI İÇEREN VE SIK KULLANILAN MALLARIN LİSTESİNİ İÇEREN BRÖŞÜRLER DAĞITILMASINI İSTİYORUZ. İNTERNETTE FORUMDA GEÇİRİLEN BİR İKİ SAATİ DE BARİ BU CUMA GÜNÜ CAMİLERDE HERKES KENDİ MAHALLESİNDE BRÖŞÜR DAĞITARAK GEÇİRSİNSANAL DÜNYANIN HAREKETİNİ CAMİLERE TAŞIYIN SELAMLAR
Ekleme Tarihi: 23.07.2006 - 13:30
Bu mesajı bildir   FEZADER üyenin diğer mesajları FEZADER`in Profili zum Anfang der Seite
FEZADER su an offline FEZADER  
Themenicon    PEKİİ SANAL ORTAMDA BOYKOT ETMEKLE BİTİYOR MU

26 Mesaj -

En Son On: 24.07.2006 - 16:30
SADECE SANALDA YAZMAKLA HAYKIRMAKLA BU İŞLER OLMAZ HERKES SAHAYA İNMELİ ÖYLE DİYORSUNUZ BOYKOT EDELİM BOYKOT ETMEK İÇİN HALKA GİDECEKSİNİZ HALKA HADİ BÜTÜN ÜYELERİNİZE MESAJ ATIN BİR KAMPANYA BAŞLATIN. BU CUMA HERKES MAHALLESİNDEKİ CAMİSİNDE AMERİKAN İNGİLİZ VE İSRAİL MALLARINI İÇEREN BRÖŞÜR DAĞITSIN. FİLİSTİN VE MESCİD İ AKSA YI ANLATAN BİR BİLGİ BRÖŞÜRÜ DAĞITSIN . HERKES ÇABALIYOR AMA BAZI YANLIŞLIKLARI DA GÖRMEMEZLİKTEN GELEMEYİZ.NASILKİ NE DİNLİYORSUN KONUSU AÇINCA HERKES MESAJLARI SIRALADI ASLINDA DAHA GÜNCEL KONULARA MESAJLAR SIRALANSA DAHA TUTARLI OLMUŞ OLURLAR. SİZDE ÜYELERİNİZİ YÖNLENDİRİKEN BAZI NOKTALARI KAÇIRIUORSUNUZ GİBİ GELDİ
Ekleme Tarihi: 23.07.2006 - 16:51
Bu mesajı bildir   FEZADER üyenin diğer mesajları FEZADER`in Profili zum Anfang der Seite
gultanem su an offline gultanem  
ALINLAN HERSEYDE HAKLARI VAR

26 Mesaj -

En Son On: 11.09.2008 - 14:55
KULLANDIGIMIZ BUTUN MALLARIN UZERINE OLAN MAZLUM MUSLUMAN DIN KARDESLERIMIZ...DUYARLI OLMAMIZ GEREKIYOR YAPILAN ALIS VERISTE DIKAT EDILMESI HUSUSLAR
YABANCI MADDELERIN URETIKLERINDEN SAKINMAK
TUM MADDELERI TERCIH ETMEK
EVET HER ALDIGIMZI YABANCI MADDE FILISTIN IRAK A BIR KURSUN OLARAK DONMESI
KULLANDIGIMIZ HER YABANCI MADDESI BIR KURSUN ANLAMINI IFADE ETMESI
DUYARLI OLALIM ARKADASLAR ARTIK DIKAKT EDELIM BIRDE BIZ VURMAYALIM DIN KARDESLERIMIZI

B&#221;R DAMLA KALPTE HÜZÜN,&#222;EYTANI RAHATSIZ EDER.[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248
Ekleme Tarihi: 23.07.2006 - 19:29
Bu mesajı bildir   gultanem üyenin diğer mesajları gultanem`in Profili zum Anfang der Seite
sariruzgar su an offline sariruzgar  

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 08:00
Kardeşlerim cebimde nokia telefon var belirteyim ilk başta bu malların yahudi olması çok üzdü beni bilmeden aldım tabi ki nokia yı ama daha neler aldım bilmeden kaç kurşun yolladım kardeşlerime bilmem ALLAH beni AFfetsin

BIR MÜSLÜMAN GENÇ DÜNYAYA BEDELDIR.
Siz Karanlgin Havarileri vuruldukça azalacagimzi sandniz
Ekleme Tarihi: 23.07.2006 - 20:51
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
numanözen su an offline numanözen  

11 Mesaj -

En Son On: 05.07.2007 - 14:18
ALLAH BİLMEDEN İSTEMEDEN YAPTIĞIMIZ BÜTÜN HATALARIMIZI AFFETSİN İNŞALLAH

.·´¯(_.·´¯(_.·´¯(_N_u_M_a_N_)¯`·._)¯`·._)¯`·.
[img]http://www.loadtr.com/b-39408-imamhatiplimimza1.
Ekleme Tarihi: 29.07.2006 - 15:34
Bu mesajı bildir   numanözen üyenin diğer mesajları numanözen`in Profili numanözen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofi49 su an offline sofi49  
Themenicon    ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...

5 Mesaj

En Son On: 12.09.2006 - 10:45
ALLAH BİZİ AFFETSİN RABBİM BİZE DOĞRU YOLU NASİP ETSİN...

HAYATTAN SOYUTLANMIŞLIĞIN VERDİĞİ ELEMLE KENDİNDEN GEÇMİŞ ACI BİR HATIRA
Ekleme Tarihi: 21.08.2006 - 16:41
Bu mesajı bildir   sofi49 üyenin diğer mesajları sofi49`in Profili sofi49 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
RE: Koka...

639 Mesaj -

En Son On: 26.02.2015 - 20:00
Alıntı
Orijınalı fosaloglu

Arkadaşlar ben bu akşam konuya daha farklı yaklaşmak istiyorum.

Gerek bu sitede gerekse başka sitelerde Coca Cola logosunun anlamı ile ilgili bazı fikir cimnastikleri yapılıyor. Logonun perpektifini alıp birazda yazıyla oynayınca ortaya arapça "Mekke yok Muhammed yok" yazan bir yazı çıkıyor.

Malumunuz ki kolanın hammedesi olan ağacın latince ismi "Koka" yani "Coca" dır . Koka-inde burdan gelir.

Dmekki bu ağaca isim veren eski insanlar taa bu günlerde bir şirketin bu ağacın isminden bir anlam çıkaracığını sezmiş olmalılar ki ağaca bu ismi koymuşlar.

Allah aşkına size mantıklı geliyor mu. logonun pespektifini al arapçaya çevir. Buna bizim oralarda ölme eşşeğim ölme denir.

Coca cola boykot edilmesi gereken ürünler listesinin belkide en başındadır ama biz ki cephede bile düşmanına dürüst davranan bir ecdadın torunlarıyız; o zaman boykot etsek bile hakkında malayani şeyler uydurup inandırıcılığımız yitirmeyelim.

Saygılarımla...

evet fosaloglu abi buna bende katiliyorum

bunu esime söyledigimdede bana güldü
ve boykot edelim tamam ama böyle sacma seylerede inanma dedisıkıntılı

Kader beyaz kagida sütle yazilmis yazi. elindeyse beyazdan gelde ayir beyazi..
Ekleme Tarihi: 21.08.2006 - 16:53
Bu mesajı bildir   ^^NuR^^ üyenin diğer mesajları ^^NuR^^`in Profili ^^NuR^^ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Kevserinur su an offline Kevserinur  
RE:COLA

139 Mesaj -

En Son On: 27.07.2007 - 15:19
ALLAH;IN SELAMI ÜZERINIZE OLSUN KARDESLER
DEYINDIGINIZ KONU COK BÜYÜK BIR KONU AMA BENIMDE IKI CIF LAFIM OALCAK;KARDESLER YAHUDI YADA HIRISTIYAN MALLARI TEK COLA DEYILKI RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN YABANCI MALARI BÜTÜN DÜNYADA COKCA KUNLANILIRKEN BIZ MÜSLÜMANLAR SADECE SEYREDIYORUZ KOLAY MI GELIYOR SEYRETMEK ACABA telaşlı IS ISTEN GECMEDEN BIR BIRIMIZDEN DAHA FAZLA KOPMADAN ELIN ELLELE VERELIM ELIMIZDEN GELDIYI KADAR ALMAYALIM YOKSA O ALDIKLARIMIZ BIRGÜN BIZE KURSUN OLARAK DÖNECEK YABANCI MALLRIN TÜRK OLANLARINDAN ALALIM ARKADASLARDAN BIRI GÜZEL BIR ÖRNEK VERMIS TÜRK COLASI ALALIM NE DERSINIZgöz kırpma

Hiçbiriniz kendisi için istedi&eth;ini (mü'min) karde&thorn;i için istemedikçe (gerçek) iman etmi&th
Ekleme Tarihi: 21.08.2006 - 18:56
Bu mesajı bildir   Kevserinur üyenin diğer mesajları Kevserinur`in Profili Kevserinur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
helinn su an offline helinn  
Themenicon   

1 Mesaj

En Son On: 30.08.2006 - 10:15
GEVSEMEYİN SAYET İNANIRSANIZ ZATEN SİZLER KAZANACAKSINIZ (aliumran SURESİ 139. ayet)):
Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 08:35
Bu mesajı bildir   helinn üyenin diğer mesajları helinn`in Profili zum Anfang der Seite
s-a-m-e-t_s-a-m-e-t su an offline s-a-m-e-t_s-a-m-e-t  
saçmalık

51 Mesaj -

En Son On: 31.07.2007 - 12:10

BOYKOT halindeyiz yahudi firmalarina,bu bir sekilde tabiki israil halkinada BOYKOT,ya birgün yahudiler cikarlarda,müslümanlar bizlere BOYKOT ediyor bizde onlara BOYKOT edecegiz deyipte,MESCID'I AKSA'DA tamamen ibadet etmeyi,israil'de yüce kitabimiz KUR'ANI KERIM'I BOYKOT ederlerse bu hosunuza giderlerimi demiş arkdasımız böyle bir ilgisiz söz duymadım nedemek ya boykot ederlerse etsinler mescdi aksayı kapatamazlar kuaranı nasıl boykot ediyorlar onuda anlamadım simdi yumuşuyomusunuz arkadaslar yamayın ya!

SULTANIM AYAĞINA TOZ KAPINA KÖLE SARIĞININ İPLİĞİ OLAYIM
AHHH SULTANIM......
Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 09:07
Bu mesajı bildir   s-a-m-e-t_s-a-m-e-t üyenin diğer mesajları s-a-m-e-t_s-a-m-e-t`in Profili s-a-m-e-t_s-a-m-e-t Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suqunet su an offline Suqunet  

858 Mesaj -

En Son On: 11.02.2007 - 17:54
Siz kendi içinizde tartışmaya devam edin oldu mu........

Bayrak yerde iken devam edin.......

Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 09:11
Bu mesajı bildir   Suqunet üyenin diğer mesajları Suqunet`in Profili Suqunet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yahudinin bir sozu

12 Mesaj -

selamun aleykum kardeslerim
size yahudinin bir sozunu yazacagim bu herkese ornek olsun..
muslumanin imani bizim isimiz gibidir..
bizim imanimiz da muslumanin isi gibidir..
bu konuyu acacak olursak..yahudi lak lakla zaman gecirmez calisir
yahudinin bos zamani yoktur calisir
yahudi bizden daha akilli degildir ama calisir..
yahudi gecmisinden ders alir calisir..
yahudi musrif degildir..bir dilim ekmegini dunden kalmis bir kasik yemegini bile dokmez....
yahudi ihtiyaci kadarini alir fazlasi degil(bayan kardeslerim kac cesit ayakkabiniz yada esarbiniz var..erkek kardeslerim dolabinizda kac tane giymediginiz gomleginiz var)
bunlari bizlerde yapsak bizlerde yahudiden daha ustun oluruz..
calismak yerine uretmek yerine boykot kolayimiza geliyor..fikranin birinde dedigi gibi turkler sadece boykot eder..saygilarimla...düsün
Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 12:52
Bu mesajı bildir   didem2711 üyenin diğer mesajları didem2711`in Profili zum Anfang der Seite

892 Mesaj -

yahudinin sozunu pek anladim sayilmaz..Kararsiz
ama didem kardesime katiliyorum..

belirli urunleri boykot ederek..(sonunca birsuru urun yahudilerin, yada diger gayrimuslimlerin..) tam sonunc elde edemeyiz.. onlarin uretimine ayak bagi oluruz belki, ama ayni yerde sayariz.. kendimiz ilerlemeyiz boykotla..

bizlerinde uretip onumuze olanaklar sunmamiz lazim..
uretici olmamiz lazim..
malesef az calisip cok para kazanma pesinde olan kardeslerimiz cok..
ozellikle avrupada, hasta olmayip hasta kalan, yattigi yerden para kazanan..
tembellik sanki adetimiz olmus..
turk denildimi buralarda "caliskan" akillara gelmiyor..
malesef...
hep sozde.. hep sozde..
haydi faaliyete..
bizden olanlari da kiskanip engellemeyelim sevinçli..
malesef cekememezlik de cok aramizda..
Kararsiz

Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 13:52
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 11:46
ulkerın DANKEK urununude boykot edın tamamen danımarka patentıdır turkıye dagıtıcısı ulker dır ortak bır urundur DANKEK yanı danımarka kek...selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 14:36
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
er kardesime cevap

12 Mesaj -

yahudi demek istiyor ki..bizim imanimiz muslumanin calismasi gibi bastan savma ,calismama,kolaya kacmadir..ama calismamiz muslumanin imani gibidir gucludur kuvvetlidir..saygilarimlaGüle Güle
Ekleme Tarihi: 24.08.2006 - 22:38
RE: er kardesime cevap

892 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı didem2711

yahudi demek istiyor ki..bizim imanimiz muslumanin calismasi gibi bastan savma ,calismama,kolaya kacmadir..ama calismamiz muslumanin imani gibidir gucludur kuvvetlidir..saygilarimlaGüle Güle

gül

Ekleme Tarihi: 27.08.2006 - 12:08
(B&P)_samet su an offline (B&P)_samet  

13 Mesaj -

En Son On: 11.09.2006 - 16:25

EY MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM!İŞ YAZIDA BİTMİYOR ÖNEMLİ OLAN FİİLİYET İLK ÖNCE BUNU BENİMSİYELİM

Ekleme Tarihi: 30.08.2006 - 17:38
Bu mesajı bildir   (B&P)_samet üyenin diğer mesajları (B&P)_samet`in Profili zum Anfang der Seite
TurKuazZ su an offline TurKuazZ  
Hayirli cumalar arkadaslar ! Umarim aranizda sorularima cevap veren birileri vardir ?

3 Mesaj

En Son On: 20.11.2006 - 23:23
Ben bu Coca Cola isine fazla anlam veremiyorum acikcasi ! Madem ki Coca Cola'nin anlami Muhammed yok Mekke yok, peki neden o zaman bunu simdi ögreniyoruz ? Ve peki neden bütün müslüman ülkelerinde Coca Cola satiliyor ? Eger bu sorularima cevap verebilirseniz inanin beni cok aydinlatmis olursunuzkahkaha Ben Coca Cola'nin anlamini ögrendikten sonra bii daha hic Coca Cola icmemeye gayret gösterdim, ama arkadaslarim bana güldüler ve inanmadilar, o yüzden bende CoCa Cola'nin anlaminin ne kadar dogru ve ne kadar yanlis oldugunu ögrenmek icin sizden yardim istiyorum ...

Allah'a emanet olun
Sevgi ve dua ile kalin arkadaslarkahkaha

(¯`v´¯)SeNiN_A$k!N_Y£t£R_Ya_R£sUruLLaH(¯`v´¯)
Ekleme Tarihi: 01.09.2006 - 13:15
Bu mesajı bildir   TurKuazZ üyenin diğer mesajları TurKuazZ`in Profili TurKuazZ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
TurKuazZ su an offline TurKuazZ  
Sorum VarrR !!

3 Mesaj

En Son On: 20.11.2006 - 23:23
Ey din kardeslerim , sizlere bir sorum olacak ! Madem ki hersey Yahudi mali ee neden peki biz bu ürünleri aliyoruz ? Aliyoruz cünkü almak zorunda kaliyoruz aslinda, üstelik bence herseyi bu kadar abartmaya gerek yok ..! Siz Türkiye de yasayan güzel din kardeslerim , sizin türk ürünü alma ihtamaliniz var , ama ne yazik ki BIZ gurbetcilerin böyle bii imkani yok malesef :-( Tabii gurbette de türk ürünü satiliyor ve bizde bunlardan Allah'ima sükürler olsun ki bu ürünlerden faydalaniyoruz , ama yine de Sizler kadar sansli deiliz :-( Biz öyle bir dünyada yasiyoruz hersey bizim icin bir Sinav ..!

Yahudi mali aldigimiz icin Allah'im bizleri affetsin ..!

Sevgi Ve dua ile Allah'a emanet olun arkadaslar kahkaha

(¯`v´¯)SeNiN_A$k!N_Y£t£R_Ya_R£sUruLLaH(¯`v´¯)
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 11:47
Bu mesajı bildir   TurKuazZ üyenin diğer mesajları TurKuazZ`in Profili TurKuazZ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
herdem su an offline herdem  

365 Mesaj -

En Son On: 17.01.2008 - 22:27
Buraya Ekleme yapan herkesten Allah Razı Olsun

Okuduğum her yazıyla birlikte hayatımdan bilmeden
kullandığım ihtiyaç malzemelerini çıkardım
Mesela diş macunu,şampuan,sabun vb. sayamadığım
başka şeylerde var..
Bugün bi abimizin eklemesini farkettim
Dankek ben ülker diye alıyordum
Ama Allahın izniyle artık oda alınmayacak..

Ben eklemeleri takip ediyorum
Ve öğrendiğin her ürünü almamaya çalışıyorum.
Devamını bekliyorum,bilenler Allah rızası için yazsın.

Yapabildiğimiz kadar,yapalım.
Tabiki alternatifleri olsa işimiz daha kolay olur,
Ama şuan şartlar böyle ise
Yapabileceğimizi yapalım.

Selam Ve Dua İle

Bu mesaj 1 kez ve en son herdem tarafından 05.09.2006 - 12:25 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 05.09.2006 - 12:13
Bu mesajı bildir   herdem üyenin diğer mesajları herdem`in Profili herdem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yabanci98 su an offline yabanci98  
kullandığın her şey

2 Mesaj

En Son On: 30.09.2006 - 17:36
kullandığın her şey gayri müslümler tarafından yapılıyor bindiğin araç bile niye kullanıyorsun veya alıp geziyorsun o zaman evindeki bilgisayarda dahil sen şimdi coca cola yı alma ama amerikalı şirketlerin ürettiği her türlü malzemeyi kullan sizce tezatlık yokmu
Ekleme Tarihi: 19.09.2006 - 11:06
Bu mesajı bildir   yabanci98 üyenin diğer mesajları yabanci98`in Profili zum Anfang der Seite
aksan02 su an offline aksan02  
duyuru

2 Mesaj

En Son On: 21.09.2006 - 12:03
arkadaşlar bilginiz olsun.
zemzem kola ramazan ayı karının tamamını lübnana hibe etmiş.

kaynak.:vakit gazetesi: 19/09/2006 sayfa 5

a.samed
Ekleme Tarihi: 20.09.2006 - 10:15
Bu mesajı bildir   aksan02 üyenin diğer mesajları aksan02`in Profili aksan02 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE: duyuru

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 16:54
Alıntı
Orijınalı aksan02

arkadaşlar bilginiz olsun.
zemzem kola ramazan ayı karının tamamını lübnana hibe etmiş.

kaynak.:vakit gazetesi: 19/09/2006 sayfa 5

Güzel bir haber,colanın hiçbir çeşidini içmesem de sırf onlar için alabilirim,
Ama nerde satılıyo ki hiç rastlamadım bugüne dek?
düsün

Cürmüm pek çok,yok taatim,
Belki yaklasti saatim,
Etmezsen inayet eger,
Kimden ola gufran RABBiM!
Ekleme Tarihi: 20.09.2006 - 10:22
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
donmezhasan su an offline donmezhasan  
Ben de rastlamadım

139 Mesaj -

En Son On: 08.03.2016 - 19:32
Çok güzel bir haber....
Ama malesefe ben de rastlamadım.
Denizlide duruyorum ben , fakat zemzem kola denizlide sanırım yok ... ağlar

Kuzgun, bağda kuzgunca bağırır. Ama bülbül,
kuzgun bağırıyor diye güzelim sesini keser mi hiç?
Ekleme Tarihi: 20.09.2006 - 10:31
Bu mesajı bildir   donmezhasan üyenin diğer mesajları donmezhasan`in Profili donmezhasan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları gizle
Sayfa (3): < Geriye1 (2) 3 Devam >
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 818 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.81570 saniyede açıldı