kaletra dexamethasone chloroquine generique colchicine generique kaletra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » SeNiNLe KüSMeYi iSTeRDiM..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 9 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
SeNiNLe KüSMeYi iSTeRDiM..

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 22:27
Cinsiyeti: Bayan 
Seninle küsmeyi isterdim. Belki binbir defa küsmeyi. Hani bazen benim yanına galip af etmen için dökeceğim bir küslük bazen senin yanıma gelip af etmemi isteyeceğin bir küslük. Bazen bir saat bazen bir öğün küs kalmak. Ve kendimizi konuşmamak için zorlamak. Hani o gelsin özür dilesin diye zorlamak. Bazende bir bahane bulup konuşmak için adeta yarışa girmek. Ama en fazla bir gün küs kalmak .O bin bir küslü günün ardından barışmak.

Bazen gönlünü almak için mas mavi boncuklarla bezeli bir kolye almak. Bazen Kırmızı bir fistan kumaşı. Tıpkı kan kızılı tomurcuklu bir gülün demeti. Belki küslüğün katkısı ile barışıma anının hazzını yaşamak. Sonra bazen onun haksız olduğu durumlarda barışmak istediğini sezip onun bu çırpınışlarına şahit olmak.

Sonra tekrardan küslük deryasına dalmak.

Belki bülbülün güle olan arzusu ve ulaşamayışındaki hasret ateşi ile yanıp tutuşması misali küs kalmak. Sonra her dakika barışmak için kafanın içinde bin bir bahane üretmek. Sonra nefsinle girdiğin kavgada galip gelip barışmak bazende nefsine yenik düşüp ayrılmak ve küs kalmak. Sonra aynı evin içinde belki bir nazın vucut bulması ile mektuplar ile konuşmak.

Uzak bir diyara bir iki günlüğüne gidilipte ayrık düşüldüğünde ona nagmeler yazmak. Bir mektup yazmak. Kelimelerin sırtına o bin bir merkebin taşımaya takat getiremeyeceği anlamlar ayrık düşüşteki acılar hasretlerimizi ve kavuşmalardaki mesut bahtiyarlığı.

Vuslatın güzelliğini tarif Ayrılığı unutmak ve seninle her hangi bir yolun kavşağında karşılaşmak ve bir daha ayrılmamacasına yan yana durmak. Hafızamızda mevcut tüm ayrılık türkülerini vede şiirlerini unutmak. Bir daha okumamak üzere aklının çıkmazına gömmek.

Seninle küsmeyi isterdim en fazla saatin kadranlarından akrebin bir mevlevi dönüşü yaptığı müddet kadar sürecek bir küslük. Sonra barışmak. Bazen benim haksız olduğum anlarda gönlünü almak için senin en çok sevdiğin sıcak bir tarhana çorbası ile gönlünü almak ve barışmak.

Seninle küsmeyi isterdim. Bir şiirin bir kıtası kadar sürecek bir küslük.

Hemde bin bir defa yaşanacak bir küslük. Ama en sonunda barışmak. Hani o barışma anında yaşanacak o muazzam barış anı hazzını yaşamak. Yüreğinin coşkun dalgalar gibi coştuğunu his etmek. Küslükte yüreğinin bir öksüz cocuk halini görmek ve dağ başlarının ıraklığında açan her bir yasemin çiçeği papatyalar ve lalelerin o mahsum garip biçare halini görmek için.Hani aslında hepsinin ifade ettiği saflığı şatafattan uzak duruşunu görmek için. Beni ne denli sevdiğini görmek için küsmek isterdim

Yok yok seninle hiç küsmemeyi daha çok isterdim.Dünyadaki her şeyden daha çok. Ne seninle küs olduğumuz anlardaki acıyı ne yokluğunun acısını yaşamak.Seninle hiç ama hiç küsmemeyi isterdim. Seninle küsmek temmuzun sıcağında kızgın güneş altında susuz kalmak veya kutuplarda güneşlenmek gibi bir şey.Seninle küsmek gecenin barrına kömürün karartısıyla hasretimizi yazmaktır.En iyisi seninle hiç küsmeyelim. Olur mu?

Seninle hiç küsmemeyi isterdim aslında ne bir gün ne beş dakika nede bir anlık olsun küsmeyi istememiştim aslında.Ne aramıza nifak sokan fesatçıya ben aldanacaktım nede sen ve hiç küsmeyecektik seninle.ve Ne ben seni düşünmekten Bİ'takat nede sen bana hasret.

Yok Yok belki böylesi daha iyidir. Kavuşanlar hep unutulanlar oldu. Bizimki kavuşamayanların aşkı ve küslüğü gibi ulaşılmaz olanlardandı.Tıpkı kerem ile aslı,Mem ile zin veya leyla ile mecnun ki gibi. Yani bir ulaşılmaza sevdalanmaktı aslında bizim küslüğümüz.

Seninle küsmeyi istememiştim aslında.Ne dilden dile dolaşan acıklı bir sevda hikayesi olmak istemiştim.Nede dillerde anlatılacak bir aşk hikayesi olmak. Ben seninle hiç küsmemeyi istemiştim aslında. Hasretimizi kömürün karatısı ile gecelerin bağrına değil ;belki sadece evlilik cüzdanına yazmak isterdimSeninle küsmeyi isterdim bir bayram gününün üç beş adımlık mesafede olduğu bir günde.

Sonra ramazan ayının rahmetinin üzerimize yagdığı ilk günde barışmak. Ve seninle ilk iftarı yapmayı isterdim. Ezanı ilahinin okumaya yaklaştığı o dakika anlarında saatin yelkovanın akrebe yaklaşıp sarıldığı gibi yaklaşmak ve seninle seninle bir iftar yapmak. Belki Bir namazgah motifine seninle baş koymak sonra. Ve bir bayram gününün üç beş adımlık mesafede olduğu o anlarda seninle Ankara kocatepe camisinin avlusunda herkesten gizli buluşmayı isterdim.

Seninle küsmeyi isterdim ama en çok bir bilemedin iki saat sürecek bir küslük..

(Alıntı)

Kavrar Yürek,Kalkar Bilek
Sana İbrahimler Gerek,Eteğinde Her Bir Yürek
Haykıracak LEBBEYK..!..!..!

Bu mesaj 1 kez ve en son pembe_PAPATYA tarafından 18.09.2009 - 12:22 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 15.07.2009 - 15:47
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ReYYaN su an offline ReYYaN  

288 Mesaj -

En Son On: 16.02.2010 - 20:24
Cinsiyeti: ----- 
cok güzel. ilk etapta cok uzun gözüksede cok tatli.. her küslük böyle olsa... iki saat degil en fazla iki dakika..

Sevdiginizle iki saat küs kalmak zor bi hayli cok ve hatta dünya dar gelir insana.. O yüzden en anlamlisi her saniyeyi dolu dolu gecirmek..

KIYAMET var..

Var KIYAM et...!!
Ekleme Tarihi: 15.07.2009 - 19:14
Bu mesajı bildir   ReYYaN üyenin diğer mesajları ReYYaN`in Profili ReYYaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  
RE:

922 Mesaj -

En Son On: 13.09.2010 - 00:07
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı (( ReYYaN ))

cok güzel. ilk etapta cok uzun gözüksede cok tatli.. her küslük böyle olsa... iki saat degil en fazla iki dakika..

Sevdiginizle iki saat küs kalmak zor bi hayli cok ve hatta dünya dar gelir insana.. O yüzden en anlamlisi her saniyeyi dolu dolu gecirmek..

aynen katiliyorum

zaten küslük yakismaz müslümana

(ama küslük arkasi baris da bi baska tatli oluyo haaa )

Hic birsey insan kadar yukselemez
ve onun kadar alcalamaz !
Ekleme Tarihi: 16.07.2009 - 01:24
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zübeyr b avvam su an offline zübeyr b avvam  
RE: RE:

205 Mesaj -

En Son On: 26.03.2012 - 22:02
ÖYLE DİYORSUNDA KARDEŞİM BEN KÜSMEK İSTİYORUM VE YAKIN ZAMANDA BİİZNİLLAH BU İSTEĞİMİ HAYATA GEÇİRİYORUM

BENİM DURUMUM NE O HALDE

ŞU SIRALAR ALT YAPIYI İNŞA EDİYORUM VE İNSANLARA BUNU YAPICAMI SÖYLÜYORUM

INSAN YAKLASTIGINCA YAKLASTIGINDAN AYRI,BELLI KI,YAKINIMIZ YOKTUR ALLAH'TAN GAYRI!
Ekleme Tarihi: 17.07.2009 - 21:10
Bu mesajı bildir   zübeyr b avvam üyenin diğer mesajları zübeyr b avvam`in Profili zübeyr b avvam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  

611 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 15:12
Cinsiyeti: ----- 
Sonra ramazan ayının rahmetinin üzerimize yagdığı ilk günde barışmak. Ve seninle ilk iftarı yapmayı isterdim. Ezanı ilahinin okumaya yaklaştığı o dakika anlarında saatin yelkovanın akrebe yaklaşıp sarıldığı gibi yaklaşmak ve seninle seninle bir iftar yapmak. Belki Bir namazgah motifine seninle baş koymak sonra. Ve bir bayram gününün üç beş adımlık mesafede olduğu o anlarda seninle Ankara kova tepe camisinin avlusunda herkesten gizli buluşmayı isterdim.

Seninle küsmeyi isterdim ama en çok bir bilemedin iki saat sürecek bir küslük..

küslüklerimiz varsa kapida olan ramazan ayinda iftar edelim.ramazana kalmadan barisalim. o tadi iftarda yasayalim.ellerine saglik.bu güzel yaziyi ekledigin icin.
Hayrirli günler

Diz çök ey zorlu nefs, önümde diz çök!
Ekleme Tarihi: 20.08.2009 - 10:33
Bu mesajı bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diğer mesajları _ESaDuLLaH_`in Profili _ESaDuLLaH_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

330 Mesaj -

Te$ekkürler

Ekleme Tarihi: 11.09.2009 - 15:28
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KAHRAMAN34 su an offline KAHRAMAN34  

59 Mesaj -

En Son On: 13.09.2009 - 09:17
çok güzel ve manidar kelimeler ellerine sağlık kardeşim.

yanlız son kıtadaki ankaradaki kovatepe camii yazılmış,o kocatepe camiisi olucak orda bir yanlışlık var düzeltirsen daha makbul olur.sağlıcakla kalın
Ekleme Tarihi: 12.09.2009 - 06:01
Bu mesajı bildir   KAHRAMAN34 üyenin diğer mesajları KAHRAMAN34`in Profili zum Anfang der Seite
RE:

330 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı KAHRAMAN34

çok güzel ve manidar kelimeler ellerine sağlık kardeşim.

yanlız son kıtadaki ankaradaki kovatepe camii yazılmış,o kocatepe camiisi olucak orda bir yanlışlık var düzeltirsen daha makbul olur.sağlıcakla kalın

sevinçli sevinçli Düzelttim .teşekkür ederim uyarınız için. Gözlerinize sağlık

Ekleme Tarihi: 18.09.2009 - 12:23
zübeyr b avvam su an offline zübeyr b avvam  
RE:

205 Mesaj -

En Son On: 26.03.2012 - 22:02
evet ne mutlu bana ki hayatımda beş kişi ile yollarımı ayırdım,

artık küse biliyorum
ve
git ,,,
buundan sonra ki yaşantımda sana yer yok
diye biliyorum

helal olsun bana

tavsiye ederim insan rahatlıyor

sevinçli))

INSAN YAKLASTIGINCA YAKLASTIGINDAN AYRI,BELLI KI,YAKINIMIZ YOKTUR ALLAH'TAN GAYRI!
Ekleme Tarihi: 24.09.2009 - 00:31
Bu mesajı bildir   zübeyr b avvam üyenin diğer mesajları zübeyr b avvam`in Profili zübeyr b avvam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları gizle
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 594 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56770 saniyede açıldı