generique plaquenil kamagra generique stromectol ivermektin lopinavir ritonavir oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » *** SAKINCALI KONULAR ***

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 15 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
*** SAKINCALI KONULAR ***

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Cinsiyeti: Erkek 
Selamün Aleyküm,

bizim gözümüzden kaçan ancak tarafınızca kaldırılmasını arzu ettiğiniz konuları LİNK ve SEBEPLERİ ile buraya aktarmanızı rica ediyoruz.

Allah razı olsun...

Selam ve dua ile...

*´¯`·.¸.·´¯`·.((( RAVDA.net ))).·´¯`·.¸
Ekleme Tarihi: 31.05.2006 - 11:35
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 20:36
Cinsiyeti: ----- 
öncelikle hassasiyetiniz ve göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Allah(c.c)sizlerden razı olsun....

genel anlam itibari ile şu başlık veya bu başlık demek yanlış olur....

başlıkların silinmesi.bir noktada belki faydalı olur lakin,akabinden yine tekrar edeceği kanatindeyim...

yönetim olarak sizlere ve,müslüman olarak hepimize düşen görev,bu konuda gerekli hassasiyeti göstermeliyiz...

benim acizane önerim....

bu noktadan itibaren hala bunu yapmakta ısrar eden kardeşleri uyarmanız ,ama bunda ısrar ederlerse ,site ve kardeşlik bilincini zedeleyerek huzuru bozacaklarından gereği tarafınızdan değerlendirilip yapılsın.....

siz bu başlıkla attığınız adımla gerekeni yaptığınız kanatindeyim

inşaalah herkes üzerine düşen hassasiyeti gösterir.........

selametle.....

[color=green]selam olsun hidayete tabi olanlara(Taha47)
selam olsun onun begenip sectigi kullarina!
Ekleme Tarihi: 31.05.2006 - 11:52
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 22:25
FATIH KARDESIM YINE FATIHLIGINI YAPTIN ALLAH RAZI OLSUN YAZACAGIM INSAALLAH
Ekleme Tarihi: 31.05.2006 - 11:52
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akarsu su an offline akarsu  

895 Mesaj -

En Son On: 22.04.2007 - 18:06
Cinsiyeti: Bayan 
Fatih abi az once link ve isim vermistim ama sonradan sildim cunku yazdigimda ravda uyelerinde gorecegi aklima geldi ve herkesin gormesi beni rahatsiz etti verdigim linkten ve isimden degil sadece sonra herkes bir yorum yazacak diye veya kardesimizin hakkinda fikir edinecekleri diye bana cazip gelmedi dogrusu.
Sadece ornek vermek istemistim aslinda bazi kardeslerimiz hemen yorumlarini cok sert tepki veriyorlar mesela sen kafirsin , sizi anlatsam anlamazsiniz veya sirktesiniz gibi boyle sozcuklerle kendilerini ifade etmeleri pek hosuma gidiyor denilemez artik boyle yorumlar eklemekten sakinsinlar ve daha guzel bir uslupla yazsinlar.
Cok yazdim ozur dilerim hakkinizi helal edin.
Selam ve dua ile...

"mevlam gorelim neyler,neylerse guzel eyler."
Ekleme Tarihi: 31.05.2006 - 12:20
Bu mesajı bildir   akarsu üyenin diğer mesajları akarsu`in Profili akarsu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 12:03
Buraya yazmak istemediklerinizi özel mesaj ile online görevlilere iletiniz.

Mümkünce Adminlere değilde Moderatorlara gönderiniz. Adminlerin işi başından aşkın sevinçli

Meas Selam....

*´¯`·.¸.·´¯`·.((( RAVDA.net ))).·´¯`·.¸
Ekleme Tarihi: 31.05.2006 - 12:34
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
astaravista253 su an offline astaravista253  

791 Mesaj -

En Son On: 10.06.2009 - 11:40

TAMAM FATİH ABİ İLETİRİZ

Ekleme Tarihi: 12.11.2006 - 10:38
Bu mesajı bildir   astaravista253 üyenin diğer mesajları astaravista253`in Profili astaravista253 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevdadedim su an offline sevdadedim  

6 Mesaj

En Son On: 01.02.2008 - 14:14
selamünaleyküm öncelikle sitenin içerigi çok güzel emegi geçenlerden ALLAH razı olsun.özellikle bu bölüm için beni rahatsız eden bir konuyu yazmak istiyorum.sizlerde kabul edeceksinizdir ki bu site ve siteye üye olanlar ALLAH rızasını gözetip ALLAH rızası için birşeyler paylaşmak için üyeo lurlar ve malumunuzdur küçük yaştaki kardeşlerimizde bu siteye üye olabiliyorlar.mesajları incelerken gözüme takılan bir reklam beni çok rahatsız etti şu karşı cins arkadaş(sevgili)arama linklerinin bulunduğu reklamlar..........sizce bir dini siteye ne kadar yakışıyor bu tür reklamlar.tek bir küçük kardeşimizin o reklamlara tıklamasının vebalini hangimiz ödeyebiliriz?
Ekleme Tarihi: 23.01.2008 - 16:38
Bu mesajı bildir   sevdadedim üyenin diğer mesajları sevdadedim`in Profili zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Alıntı
Orijınalı sevdadedim

selamünaleyküm öncelikle sitenin içerigi çok güzel emegi geçenlerden ALLAH razı olsun.özellikle bu bölüm için beni rahatsız eden bir konuyu yazmak istiyorum.sizlerde kabul edeceksinizdir ki bu site ve siteye üye olanlar ALLAH rızasını gözetip ALLAH rızası için birşeyler paylaşmak için üyeo lurlar ve malumunuzdur küçük yaştaki kardeşlerimizde bu siteye üye olabiliyorlar.mesajları incelerken gözüme takılan bir reklam beni çok rahatsız etti şu karşı cins arkadaş(sevgili)arama linklerinin bulunduğu reklamlar..........sizce bir dini siteye ne kadar yakışıyor bu tür reklamlar.tek bir küçük kardeşimizin o reklamlara tıklamasının vebalini hangimiz ödeyebiliriz?

Ve aleykum selam sevdadedim kardeşim, hoşgeldiniz öncelikle..

Maalesef siteler yayın yapabilmek için reklamlara ihtiyaç duymaktalar, ancak siz rahatsız olduğunuz sitelerin adreslerini görevlilere bildirebilirseniz, bu adreslerin reklamları önlenebilir, selametle..

Ekleme Tarihi: 23.01.2008 - 18:36
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE:

6 Mesaj

Alıntı
Orijınalı RuZGaR

Alıntı
Orijınalı sevdadedim

Ve aleykum selam sevdadedim kardeşim, hoşgeldiniz öncelikle..

Maalesef siteler yayın yapabilmek için reklamlara ihtiyaç duymaktalar, ancak siz rahatsız olduğunuz sitelerin adreslerini görevlilere bildirebilirseniz, bu adreslerin reklamları önlenebilir, selametle..

selamünaleyküm kardeşim biz reklam alınmasın demiyoruz ki.elbette faydalı reklamlar alınabilir ve hatta bu konularda üyelerdende yardım istenebilir.bizlerde farkındayız sitenin ayakta durabilmesi için gereken zorlukların.ama sırf site ayakta dursun diye tutupta adult sitelerin reklamı alınırsa bu bizlere ne kadar yakışır? bakın söyledigim reklamlardan sadece birine tıkladım ve bilgisayarımda filtre olduğu için anında beni siteden attı.bu şu anlama geliyor tıkladığım linkte hiçte hoş olmayan görüntüler var.

şimdi şöyle bir fikir yürütelim hep birlikte;diyelimki içinizde evli olanlar var ve evde küçük çocuğu var netle alakalı olan.ve sizler bu çocuğunuzun adult içerikli ve aile ahlakına ve dini inancınıza ters olan sitelere girişini önlersiniz yada o tür sitelere giriş yaptığını gördügünüz an ona bunun yanlışlığını anlatır ve onu engellersiniz.peki çocuğunuzun böyle bir dini siteye giriş yaptığını görürseniz onu engellermisiniz? elbette hayır.ama aynı çocuk bu sitedeki o reklamları görüpte kazara tıklasa bunun sonucunu kestirebilirsiniz yanılmıyorsamağlar
Ekleme Tarihi: 24.01.2008 - 14:40
Bu mesajı bildir   sevdadedim üyenin diğer mesajları sevdadedim`in Profili zum Anfang der Seite

6 Mesaj

selamünaleyküm ALLAH rızası için şu google reklamları için bir çalışma yaparmısınız?çünkü halen çıkıyor sakıncalı reklam linkleri.tüm herşeyi bıraksak dahi anasayfadaki görüntüden sonra sitenin içinde bu tür reklamlar olması bizler için çok acı bir durumağlar
Ekleme Tarihi: 27.01.2008 - 13:13
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
sevdadedim kardeşim, google reklamlarında hangi reklamın görüneceğini site ayarlayamıyor,yani özellikle kötü sitelerin reklamı alınmıyor; ancak linki verilen reklamlar engellenebilir, bu yüzden sizden link talep etmiştim, rahatsız olunan reklamların linkleri verilebilirse bunlar engellenebilir. Yoksa kimse tabii ki vebal almak istemez, ama bu konuda yapılacak maalesef başka bir şey yok..
Ekleme Tarihi: 01.02.2008 - 22:50
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevdacicegi su an offline sevdacicegi  
SELAM VE DUA ILE

5 Mesaj

En Son On: 18.09.2008 - 15:12
KARDESLERIM BENDE BIRAZ ONCE RAVDA NETE GIRDIM YALNIZ BENDE SIZLER GIBI GELEN REKLAMLARDAN COK RAHATSIZ OLUYORUM BANADAYARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Ekleme Tarihi: 19.02.2008 - 15:12
Bu mesajı bildir   sevdacicegi üyenin diğer mesajları sevdacicegi`in Profili zum Anfang der Seite
GülMuhammed su an offline GülMuhammed  
RE: SELAM VE DUA ILE

9 Mesaj

En Son On: 05.06.2008 - 17:51
BENDE SIZLER GIBI GELEN REKLAMLARDAN COK RAHATSIZ OLUYORUM BANADAYARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

BU ARADA BEN ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM 2004 TEN BU YANA ÜYEYİM 1 PUANIM BİLE YOK KIDEMİM BİLE YOK OLMUYOR AMA BÖYLE FORMA GİRMEYENE PUAN YOKMU İLGİNİZ İÇİN ağlar Te$ekkürler

Aya bak Günese bak
Arasýndaki farka bak
Aymý parlak yoksa Günes
Tabikide O Günes İste b
Ekleme Tarihi: 25.04.2008 - 09:48
Bu mesajı bildir   GülMuhammed üyenin diğer mesajları GülMuhammed`in Profili GülMuhammed Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cebrail-umre su an offline cebrail-umre  

2 Mesaj

En Son On: 04.09.2008 - 00:52
SA

Uyarınız Dikkat'e ALınacaktır.

Cebrâîl
Ekleme Tarihi: 04.09.2008 - 00:42
Bu mesajı bildir   cebrail-umre üyenin diğer mesajları cebrail-umre`in Profili cebrail-umre Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dai su an offline Dai  

922 Mesaj -

En Son On: 12.09.2010 - 23:07
bu gibi seyler burada pek olmaz kanaatindeyim...!

nede olsa ravdanin özelligi var...!

Hic birsey insan kadar yukselemez
ve onun kadar alcalamaz !
Ekleme Tarihi: 05.07.2009 - 01:40
Bu mesajı bildir   Dai üyenin diğer mesajları Dai`in Profili Dai Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları gizle
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 815 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60801 saniyede açıldı