generique luvox lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir generique colchicine generique kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Büyük Allah'ım

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Büyük Allah'ım
3 Mesaj
Yüreðime sýðmaz taþar arada
Kimse bilmez nasýl yaþar burada
Bazen deryadayým, bazen sahrada
Benim sevdam büyük, büyük Allah'ým

Cennet'ten sürüldüm sanki Dünya'ya
Nefessizim hasret kaldým havaya
Ellerim açýlýr her an duaya

Yusuf gibi düþtü kalbim kuyuya
Gözyaþlarým izin vermez uykuya
Kurtarýr mý acep gördüðüm ruya?

Sen bilirsin sonsuz nihayetimi
Rahmetin kuþatýr vehametimi
Aþkýnla suladým merhametimi

~nevfel~

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~nevfel~ tarafından, 30.09.2010 - 19:52 tarihinde.
Gönderen: 30.09.2010 - 16:49
Bu Mesaji Bildir   ~nevfel~ üyenin diger mesajlarini ara ~nevfel~ üyenin Profiline bak ~nevfel~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_farandag_ su an offline _farandag_  
65 Mesaj -
....ALLAH celle celaluhu sevdana layýk kul olmayý nasýp etsýn...guzel calýsma

zaten sevdamýzda derdýmýzde ýstegýmýzde o olmasýlazým degýlmý...faný seylerýn pesýnde kosturup omur tuketýp zýyan gýrýyoruz...

Allah a buyuk sevdalar beslemek sevdamýza layýk olacak sadakatý gostermek dýlegýyle...

selam ve dua ýle
Gönderen: 30.09.2010 - 17:10
Bu Mesaji Bildir   _farandag_ üyenin diger mesajlarini ara _farandag_ üyenin Profiline bak _farandag_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
gülYüregine emegine saglýk caným gül

gülBu arada hoþgeldin aramýza üyeliðin hayýrlý olsun gül

þiirlerinin altýna imzaný atsan diyorum alýntý çalýntý zannetmesinler sevinçli

Gönderen: 30.09.2010 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~nevfel~ su an offline ~nevfel~  
RE:
3 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý _farandag_

....ALLAH celle celaluhu sevdana layýk kul olmayý nasýp etsýn...guzel calýsma

zaten sevdamýzda derdýmýzde ýstegýmýzde o olmasýlazým degýlmý...faný seylerýn pesýnde kosturup omur tuketýp zýyan gýrýyoruz...

Allah a buyuk sevdalar beslemek sevdamýza layýk olacak sadakatý gostermek dýlegýyle...

selam ve dua ýle

Amin inþaallah kardeþim, teþekkürler, cümlemizden
Gönderen: 30.09.2010 - 19:50
Bu Mesaji Bildir   ~nevfel~ üyenin diger mesajlarini ara ~nevfel~ üyenin Profiline bak ~nevfel~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~nevfel~ su an offline ~nevfel~  
RE:
3 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

gülYüregine emegine saglýk caným gül

gülBu arada hoþgeldin aramýza üyeliðin hayýrlý olsun gül

þiirlerinin altýna imzaný atsan diyorum alýntý çalýntý zannetmesinler sevinçli

Tþekkürler caným, hoþbulduk, inþaallah hayýrlý olur, tamamm þimdi imzamý atýyorumsevinçli))gül
Gönderen: 30.09.2010 - 19:52
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: RE:
1420 Mesaj -
Alıntı

Tþekkürler caným, hoþbulduk, inþaallah hayýrlý olur, tamamm þimdi imzamý atýyorumsevinçli))gül

gül (*_-) gül teþekkürler caným

Gönderen: 30.09.2010 - 19:56
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
rabim sizi sevdanýza baðýþlasýn kardeþim

selam ve saygýlar
Gönderen: 08.10.2010 - 22:46
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Eline yüregine saglik ablacigim ...
Rabbim ilhamini daim eylesin...

Aramizada hosgeldin üyeligin hayirli olsun gül sevinçli

Gönderen: 11.10.2010 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 526 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57671 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.