ivermectine stromectol kaletra ivermectin kamagra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » !!__Bölücülere Sesleniş__!!

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
sonsuz yolculuk su an offline sonsuz yolculuk  
!!__Bölücülere Sesleniş__!!
160 Mesaj -
Bölücülere Sesleniþ

Alçaklar, mebus olmak ne haddinize!
Önce, bayraðýmýzý sevmesini öðrenin.
Türk Milleti; düþmeyecek seviyenize!
Bizdeki, Allah ve Resul aþkýný öðrenin.

Her fýrsatta, kalleþçe saldýrýyorsunuz,
Masum sabilere dahi acýmýyorsunuz!
Üç beþ kuruþ verip, öne sürüyorsunuz!
Eli kanlý katiller olduðunuzu öðrenin.

Irkçýlýkla hiçbir iþimiz yok, olmaz asla.
Zira ümmetiyiz, ahir zaman Nebi’sinin.
Milletimiz kavga etmez, vatandaþýyla,
Caniliði býrakýn da, medeniyet öðrenin.

Analarýn-babalarýn baþý dik, gözü yaþlý!
Yiðidini þehit veren, gelinler hep yaslý,
Al bayraðý çok seviyor, genç ve yaþlý,
Ýlelebet de; onu koruyacaðýný öðrenin.

Terör olaylarýndan, çok canlar yanýyor,
Birliðimizi bozmak için, oyun oynanýyor!
Finans kaynaklarýný, kurutmak gerekiyor,
Yeter artýk, sabrýmýzýn taþtýðýný öðrenin.

Katiller, çabuk unuttunuz Çanakkale’yi!
Kolay mý sanýrsýnýz, ülkemizi bölmeyi?
Koçyiðitler göze aldý, vatan için ölmeyi,
Þehadet bir aþk, bir özlemdir, öðrenin.

Ýnþâallah bir gün bitecek, terör illeti!
Ey bölücü hainler, bunu kafanýza yazýn!
Yurdun tek sahibidir, aziz Türk milleti,
Þanlý tarihi biz yazdýk, siz de öðrenin.

Ýsmail Yalçýn
Gönderen: 05.07.2010 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kolye7 su an offline kolye7  
309 Mesaj -

Çok güzel, çok anlamlý bir þiir. Paylaþým için gönülden teþekkürler SONSUZ YOLCULUK....

Gönderen: 05.07.2010 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   kolye7 üyenin diger mesajlarini ara kolye7 üyenin Profiline bak kolye7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
160 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sonsuz yolculuk tarafından, 06.07.2010 - 16:10 tarihinde.
Gönderen: 06.07.2010 - 16:09
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
malasef kardeþ içimiz kan aðlýyor ama artýk onlarýn
bir davalarý olmadýðý kesin onlarýn yaptýlarý taþeronluk
ama bunu halkýmýza daha iyi anlatmamýz gerekiyor ver parayý senin içinde her þeyi yaparlar
bu soysuz kahpeler
ben türk kürdü olupda itinalar haricinde bir kürt kardeþimin mehmetciðe kurþun sýkamasýnaihtimal vemek istemiyorum
bunu yapan kahpeler ermeni kürleridir
ve bu örgüt denen taþeron kahpeler aslýnda ermeni örgütü aslanýn devamý diyorum
bir düþünsenize acaba asala örgütü olarak eylemlerine devam etseler türk halkýndan ve benim türk vatandaþý kürt kardeþlerimden ne kadar destek görürler
ama nedense bazý detaylar bu milete tam anlatýlmýyor
veya anlatýlamýyor
ne zaman bu gercekleri öðrenirsek iþte o zaman kahpe taþeronlarýn iþi biter
yazýlarýmýzda sohbetlerimizde bu konularý anlatýrsak olaki bir kardeþimizi daha kandýrýlmaktan kurtarýrýz
bir kere bu kahpeler mehmetciðin anlamýný dahi bilmezler çünkü bahsettiðim gibi ermeni kahpeleridirler
mehmetciðin anlamýný bilen birisi hiç mehmetciðe kurþun sýkarmý
bunun vebalini alacak kadar alçallaþýrmý kahpeleþirmi ancak ki bunu soysuzlar vede ne yaptýðýný bilmeyen kahpe ermeni taþeron asala pkk adý atýnda yapmakta vede yaptýrmaktadýr ülkemizdede satýlmýþ köpek hainler ne yazýkki bazý rantlar için o soysuzlara destek vermektedir
yazacak cok þeyler var ama sanýrým ne demek istediðimi anlatmýþýmdýr
uyanýk olup uyuyanlarýda uyarmak ve neyin niçin yapýldýðýný anlatmamamýz lazým
yýlarca bir arada beraber yaþamýþ canakkalede þehidi bulununan hangi kökenli olursa olsun kardeþce yaþamýþ bir milleti kimsenin bölmeye gücü yetmez ve yetmeyecektir ben bu vatan için kanýný döken tüm þehitlerimizin önünde saygýyla eðiliyor ve onlara þükranlarýmý sunuyorum allah c.c.onlardan razý olsun mekanlarýný firdevs
cenneti eylesin diyorum ve ýrcýlýk yapanlarý lanetliyorum
derken

hepimizin kardeþ olduðumuzu unutmayalým diyor
selam ve saygýlarýmý sunuyorum
ve sonsuz yolculuk kardeþimede bu güzel þiiri için

Elinize Saglik
Te$ekkürler
diyorum
Gönderen: 06.07.2010 - 22:21
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
160 Mesaj -
Bir Günde 10 Þehit 2 Ayda 36 þehit 1 ocaktan itibaren 50 nin üzerinde þehit.. Ve Bu lanet varolduðundan beri Binlerce ÞEHÝT... Bunu Rakamlarla söylemek ne kadar kolay deðil mi?.. Bugün 10 annenin daha cigeri yandý ocaðý söndü, nefessiz kaldý, dermansýz yere yýðýldý.. Kim bilebilir ki onlarýn daðlara taþlara sýðmayan bu acýlarýný.. Ya babalar, kardeþler, eþler, çocuklar.. Kim derman olabilir onlarýn acýlarýna.. Bir anne düþünün evladýný dünyaya getirsin, büyütsün.. evladý hastalanýnca geceleri baþýnda uykusuz beklesin, her sabah kahvaltýsýný hazýrlasýn okul kýyafetlerini ütülesin, evladýnýn týrnaðýna zarar gelse içi acýsýn, her fýrsatta okþasýn koklasýn baðrýna bassýn ve bütün çilesiyle bugünlere getirsin.. Ve bir sabah KARA HABER bir kor gibi yüreðine düþsün.. ÝÞTE SÖZÜN BÝTTÝÐÝ YER....

KESKÝNMETAL KARDEÞÝME TÞK EDÝYORUM. BENÝM TAM AKTARAMADIKLARIMI ONUN AKTARDIÐINA CANI GÖNÜLDEN ÝNANIYORUM...
Gönderen: 07.07.2010 - 10:21
655 Mesaj -
teþekküre deðmez kardeþim malesef bir gerçek varki
bunlarý herkese anlatmanýn çabasý içinde olmalýyýz

iþte o zaman o kahpeler hiç bir þey yapamazlar
hani derler ya bir söz kurþundada beter biz onlarý silahla deyil
bilgimizle yeneriz silahýn çözüm olduðu noktada acý ve göz yaþýndan baþka bir secenek olmaz

bizler davalarýmýza tam adepte olamýyoruz bir davamýz var ama ne bilsek bile çözümsüzlük hemen etrafýný sarýveriyor biz önce kendi davamýz üzerinde bir olalýmki onlarýn kokuþmuþ zihniyet ve fikirlerini bitirelim
kiþiler ölmekle bir yere varýlmýyor
o yüzden diyorumki yanlýþ fikirleri öldürelim bu sitede kürt kardeþlerimizde var türk kardeþlerimizde var
onlarýn yapamadýklarýný biz yapalým ýrkcýlýða son vererek hepimizin kardeþ olduðu noktasýný bizler bir þeyler üreterek
kürdünde türkünde lazýnda cerkezinde yani lailaheillallah muhammedun resullullah diyen her kesin müslüman ve kardeþ olduðu noktasýnda bir ses yükseltebilrsek belki bizimde bir faydamýz olur kanatindeyim

yaradýlaný sevmeliyizki yardandan ötürü noktasýný yakalayalým
islamýn olduðu yerde sevgi vardýr
sevgi ekilen bir bahcede kin ve nefret tohumlarý yeþermez
bizler ön yargýsýz bir birimizi allah c.c.için sevmeliyizki
ve sevgi bahçelerinde öyle güler yetiþtirmeliyizki o gül kokularý her tarafý sarsýnki
bu kin ve nefret bitsin bu cahilikler bitsin

ve kardeþ kardeþ yaþayalým iþte analarýn göz yaþýnýn dinmesi buna baðlý
eðer kinle nefretle silahla çözüm olsaydý 30 yýldýr 100 sefer çerasi bulunmuþ ve bu kahpe ermeni uþaklarýnýn sonu coktan bitmiþti biz bundan sonrasý için atacaðýmýz tohumlarý sevgi kadeþlik ve barýþ üzerine

bahcemize ekmeye ve güzel sevgi fideleri yetiþtirmeye bakalým
malesef sevgisiz hiç bir yere varýlmaz
inanýn bir çoðumuzun dediði gibi ah ben þunun yerinde olsaydým böyle yapardým sözü bizi bir yere götürmüyor
onu yapmak için icraat gerekiyor ve ben baþlatýyorum tüm kardeþlerim bu siteden barýþ çaðrýsýný yapsýn ve oynanan oyunlarda kim neyi ne kadar bilyorsa anlatsýn
ama insaný sýkmayacak dercede özetiyle yani uzun uzadý yazýlar bazen insana sýkýntý verebiliyor ve o konuya hemen bir göz atýp geçmek zorunda kalabilyor tabi o an ruh haline baðlý
gelin kardeþlerim kim leilaheillah muhammedun resulullah diyorsa kardeþliðimizi pekiþtirelim
ve bu kurulan tuzaktan kahpe emeni oyunlarýndan siyonist kahpe israilin yahudi bozmalarýnýn
karþýsýnda artýk dik duran eðilmeyen vede eðilmeyecek bir nesilin sevgi tohumlarýný bahcelerimize ekelim
ve bu oyunlara kanmayalým kanan kardeþlerimizide oradan almanýn ve topluma kazandýrmanýn bir yolunu beraber bulalým diyor

selam ve sevgilerimi sunuyorum
Gönderen: 07.07.2010 - 12:34
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son seyyahekim tarafından, 25.03.2012 - 21:34 tarihinde.
Gönderen: 15.07.2010 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
655 Mesaj -
bir araþtýrýn bakalým kahpe apo nun soyunu
ermeni kahpesi deyilmiymiþ ermeni kahpesi elbette asalanýn devamý olan örgütü türk gençlerini
yandaþ yapmak adýna güya kürt kardeþlerimin hakýný savunuyormuþ bir türk kürt sorunu var mýþ gibi
kürt kardeþlerimizi kandýrýp daða çýkrtmanýn yolunu bulmuþ
eðer asla adýna faliyet yapmýþ olsaydý kaç tane kürt kardeþim bu olaya destek verirdi
neyin davasýný güdüyor bu köpek soyu bir türk hangi haklara sahipse bir kürt kadeþimde ayný hallara
sahip deðilmidir ne istiyoda olmuyor

avukatmý
savcýmý
millet vekilimi
öðretmenmi imammý
memurmu
yani beni þunu istiyorum ama engelleniyorum diyeceði bir þeymi varki
bir türk kürt sorunu olsun

bakýn kardeþim bizim öyle bir sorunumuz yok olmazda olamazda
bu kahpe ermni oyunlarýna gelmeyelim
biz hepimiz kardeþiz ve çanakkalede hepimizin þehitleri var bu vatan hepimizin
resulü ekremin s.a.v. ýrkcýlýðý lanetlediðini bilmeyen bir kiþi olduðunu bilmeyen yoktur her halde

üstünlüðü yalnýzca takvada belirtmiþ olduðunuda herkes bildiðine göre neyin davasý güdülmekte ve bu davanýn olduðunu kim söylüyor

ben türk ve kürt davasý olduðuna olacaðýnýda sanmadýðýma göre bunun ermeni kahpelerinin bir oyunu olduðunu
bir kez daha belirmek türkünde kürdünde kardeþ olduðunu bir kez daha haykýrmak istiyorum
bir kürt ne kadar türse bir türkte o kadar kürttür biz böyle et ve týrnak olmuþuz bunun aksini ispatlayacak daha doðmadý gariban yoksul kürt kardeþlerimin cocuklarý daðda rezil kepaze gezerken ben kürt halkýnýn haklarýný savunuyorum diyenler acaba nerde ve ne yapýyorlar altlarýnda son model arabalar lüks vilalar servetler ediniyorlar ve çýkýp birde utanmadan ben halkýmýn haklarýný savunuyorum diyorlar

tabi haklýlar acaba hangi halklarýn ermeni kahpelerininmi yoksa asalannýnmý kareþim ne olur artýk uyanýn
et ve týrnak bir birinden ayrýlmaz hergün gençlerimizin cenazeleri geliyor
bir yandan mehmetciklerin bir yandan gariban yoksul cahil daða kandýrýlmýþ olarak cýkan kardeþlerimizin

allahc.c. bu oyunlarý oynayanlarý hidayete erdirecekse biran önce erdirsin
yok mümkün deyilsede kahhar sýfatýyla kahhar ve periþan eylesin inþaallah

amin amin amin
bizlerede uyanmayý birlik ve beraberliði tekrar nasip etsin

selam ve saygýlar
Gönderen: 19.07.2010 - 22:12
160 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý keskinmetal

allahc.c. bu oyunlarý oynayanlarý hidayete erdirecekse biran önce erdirsin
yok mümkün deyilsede kahhar sýfatýyla kahhar ve periþan eylesin inþaallah

amin amin amin
bizlerede uyanmayý birlik ve beraberliði tekrar nasip etsin

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son sonsuz yolculuk tarafından, 26.07.2010 - 16:47 tarihinde.
Gönderen: 26.07.2010 - 16:46
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 570 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56649 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.