hydroxychloroquine generique stromectol generique kaletra generique kaletra hydroxychloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » SIKAYETIM VAR YA RASULALLAH...

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SIKAYETIM VAR YA RASULALLAH...
1191 Mesaj -
ÞÝKÂYETÝM VAR YA RASULULLAH…

ALLAH’IM resulüme þikayetim var ümmetten!

Dünya yeniden ebu cehil devrini yaþýyor. Ýnsanlarýn çeþit, çeþit putlarý oluþtu. Ýnsanlar sadece bu dünyayý düþünür oldu. Kumar, zina, içki, ahlaksýzlýk yeryüzünü sardý. Fitne diz boyu alabildiðine çoðalýyor. Ahlaklý hakký üstün tutanlar yerilirken kötü iþleri yapan insanlar el üstünde tutulur oldu. Gidecek ne bir yerimiz nede ALLAH’dan (c.c.) baþka sýðýnacak baþka dostumuz kaldý. Ýslamý ýlýmlaþtýracaðýz diye nasýlda uðraþýyorlar. Ýslama göre yaþam deðilde kendilerine göre Ýslam oluþturma peþindeler. Çocuklarýmýzý istemesekte ebu cehil zihniyetinde yetiþtiriyorlar. Aileleri küçülttüler dedeleri nineleri huzur evine týktýlar. Kendi baþlarýnada geleceðini bilerek. Moda adýna kadýnlarýmýzý tesettürden uzaklaþtýrdýlar. Evde ne huzur kaldý nede yaþam. Kadýn haklarý dediler islama zýd kadýnlar oluþturdular. Erkekler kahvehanelerde kadýnlar televizyon karþýsýnda konuþmayan bir millet olduk. Ne kadýn kocasýndan anlar ne erkek karýsýndan anlar oldu. Boþanmalar gýrla gidiyor. Saygý ve sevgi lafta kaldý. Erkekler kadýn gibi kadýnlar erkek gibi giyinir oldu. Yetiþtirdikleri çocuklarda yaþadýklarý memleketlere yararlý olacaðýna zararlý oldu.

Ya rasulullah!

Nereye gidelim nerede yaþayalým? Bizim hicret edecek ne bir habeþistanýmýz nede bir necaþimiz yok. Zulüm her yeri kapladý. Artýk müslümaný terörle birlikte anar oldular. Topraklarýmýz, zenginliklerimiz, iþgal edildi, kadýnlarýmýz kirletildi, çýðlýklarýný duymak istemediðimizden kulaklarýmýzý kapattýk. Namusumuz haysiyetimiz yerle bir oldu. Ýslamýn sancaðý sahibsiz kaldý. Erkeklerimiz korkak oldular. Biz hala günlük iþlerle uðraþýyoruz. Kimin eli kimin cebinde belli deðil. Haram helal birbine karýþtý. Yediklerimiz haramda helalde birbirine karýþtý. Yediklerimizde azda olsa haram var. Biz ne soruyoruz ne helalini arýyoruz sadece mideyi dolduruyoruz. Onun içinde evlerimizde bereket kalmadý. Bizi ilgilendirmiyor mazlumlarýn kaný. Bizi ilgilendirmiyor Ýslam topraklarýnýn iþgali. Bizi ilgilendirmiyor komþu Müslüman ülkelerin durumu. Habire dünyaya daha sýk sarýlýyoruz. Kendimizi bir þey olduðumuzu sanýyoruz. Mezara en sevdiklerimizi defnettiðimiz halde ondanda ders almýyoruz ya rasullallah. Þikâyetim budur ya rasulullah… YA RABBÝM þikâyetimi ilet veya bizleri ýslah et sen her þeyi en iyi bilensin. Âmin.

M.S.A

http://www.aydin-aydin.homepage.t-online.de/151801.html

alýntýdýr..

Not: Muhtazaf abimizin sitesinden alýntýdýr.. Makalelerinin bazýlarýný okudum.. inan çok duygulandým.. Ne güzel bir yürekki o yürekten böyle güzel yazýlar dökülmüþ... ne diyeceðimi bilemiyorum.. kelimelerin bittiði an.. kifayetsiz kaldýðý an..

Hakkýný helal et Koca Yürekli Ýnsan...gül
Gönderen: 29.01.2010 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Helal olsun Kardeþim

Selam ve dua ile.
Gönderen: 30.01.2010 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seher gülü su an offline seher gülü  
kalemıne saglık
112 Mesaj -
eline gönlüne saglýk çok anlamlý yazýlar yazýyosunuz allah razý olsun gül gül gül
Gönderen: 30.01.2010 - 02:24
Bu Mesaji Bildir   seher gülü üyenin diger mesajlarini ara seher gülü üyenin Profiline bak seher gülü üyeye özel mesaj gönder seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 644 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56041 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.