stromectol lopinavir ritonavir dexamethasone fluvoxamine lopinavir ritonavir apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Sana Hiç İle Geldim

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Sana Hiç İle Geldim
1293 Mesaj -

Alýn herþeyi kalmasýn tek bir dirhem bende… Alýn gidin ötelere ben burada kalmak istiyorum… Tam burada anlýmýn bayram ettiði yerde, öylece secdede kalmak… Ne saz ile nede söz… Yalnýzca O’nunla kimsesiz, yalýn ve tüm benliðim ile samimi…

Geçen yýllar ne güzel… Adým adým gidiyorum iþte O’na saniye saniye, an be an O’na gidiyorum! Bekliyor beni de çok iyi biliyorum..

Gel diyor…
Geliyorum Ya Rabb!
Geliyorum Mevlam…
Geliyorum Sevgilim…
Geliyorum Sevdiðim
Geliyorum beni benden çok seven Canan geliyorum Sana…

Tüm günahlarýmla, tüm hatalarýmla, tüm suçlarýmla geliyorum dizinin dibine Affet..

Boynum bükük geliyorum Sana!

Sen beklersin bir tek bu yollarýmý sen bilirsin benden emin beni.

Ötesi yok bu alemde senden gayrýsý “Hiç”…
Konuþmalarým “Hiç”…
Susmalarým “Hiç”…
Gelmelerim gitmelerim ne var sa “Hiç”…
Kazandýklarým kaybettiklerim ne varsa “Hiç”…
Bakii olan beni bulan Sensin!
Ötesi…

“Hiç”
Ötesi yok…

Ýþte Mevlam görüyorsun yine ve yineden ve her an burdayým gözleri yaþlý dizlerinin dibindeyim… Gidemem ki ayrýlamam buradan, gitmemide asla istemezsin bilirim… Allah’ým ayýrma beni dizlerinin dibinden Atma “Hiç” lerin içine beni… Ýstemem Cennetini çok görme Cemalinden beni… Ne verdiðin nefese yeter þükrüm neden gördürdüðün bu güllere… Ben aciz.. Ben fakir…

Ben bi çare dizlerinin dibindeyim iþte.. Kabul et Ya Rabb sana bir “Hiç” ile geldim…

~ yazan: islamcokguzel Temmuz 2, 2009.

Gönderen: 26.11.2009 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
agla agla agla agla agla agla agla agla agla agla

Böyle secdelerimizi çoðalt ya rabbi....
Gönderen: 26.03.2010 - 11:29
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
amin amin amin ...

Insaallah cân...

Selam ve Dua ile...gül
Gönderen: 28.03.2010 - 16:19
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
turkuaz0032 su an offline turkuaz0032  
12 Mesaj -
[IMG]<embed src='http://video.eksenim.mynet.com/ekaplan123/afeyle/322688.swf' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' allowfullscreen='true'width='400' height='334'></embed>[/IMG]

Elinize Saglik Te$ekkürler Güle Güle
Gönderen: 29.03.2010 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   turkuaz0032 üyenin diger mesajlarini ara turkuaz0032 üyenin Profiline bak turkuaz0032 üyeye özel mesaj gönder turkuaz0032 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 30.03.2010 - 01:15
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 537 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55049 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.