kamagra stromectol ivermektine ivermektine generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Sen ve Ben

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sen ve Ben
53 Mesaj -

Ellerimden tutsan…

Yeniden “bekle” desen ve bekleyecek kadar yüreðime su serpsen..

Susuzluðumu da sende fark ederim, suyu da… Nedir bu “ben”liðimdeki “ben” sevdasý bana yol göster.

Terk etme beni, lâyýk olmasam da, aç bana yüreðini ve denizlerini…

* * *
Yüzüm yok! Bu çýrpýnýþlarda daralýr yüreðim.
Yüzüm yok! Yine de sevmeni beklerim.
Yüzüm yok! Ben umudu senden öðrendim.

* * *

Sanmayýn yüreðim durgun deniz, içimde bir Mûsa ve bir Firavun yaþar, benden çok ev sahibi…
Damarlarýmdaki kan kadar kýrmýzýdýr sevdam ve yüreðim bu sevdaya yanar.

Çeliþkili ömrün son demlerinde koysam da bu savaþýn adýný, yine de ararým yalnýzlýðýmda dostun kapýsýný…

Bir sýr mýdýr bu insanýn içine akýtýlan? Ve bu sýrrýn doðum sancýsý mýdýr bendeki baþlayan
Doðrulmak ve yeniden Mevlâ’ya ulaþmak için mi bu buram buram hüzün?

* * *

Ve sen..

Ellerimden tutsan….

Yeniden “sabret” desen ve sabredecek kadar sadrýma huzur versen…
Sonra aðlasam… Bu çaresiz ateþlenmelerimin ilacýný sende bulsam… Bir yangýn makamý bu kadar mý öfkeli eritir içimi? Bir sevda bu kadar mý özlenir?

Tövbeler ve tövbeler… Bu dönüþler korkarým kolay olmayacaktýr… Puslu yýllarýn ardýndan ölsem ve yeniden senin yolunda dirilsem…

Söyleme, lâyýk olmadýðýmý n’olur söyleme…
Yokluðunda çok yandý, belki adam olur bu yürek þimdi seninle ...

Ardýndan attýðým adýmlar kadar yol gitmiþim hayatta… Senin ismini duyduðum kadar sesler kýymetlenmiþ… Ve seni andýðým kadar zaman günahlara “dur” demiþ…
Karanlýklar vadisisinde kalbim, bir kibrit yakmaný beklerim.

Neresindeyim bu hayatýn ve senin kalbinde miyim?

Alýr beni bu esen düþünce rüzgarý ve iklimlerim yokluðunda acýtýr ve üþütür içimi…
Yalnýz sende var yüreðimin nefesi…
Bil ki, ben âcizim; bil ki hatalarýmla dolu yüreðim ve çaresizim…

* * *

Gönderen: 23.10.2009 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   HiFa üyenin diger mesajlarini ara HiFa üyenin Profiline bak HiFa üyeye özel mesaj gönder HiFa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiFa su an offline HiFa  
53 Mesaj -

Sen…

Tutsan ellerimden…

Yine içime baksan ve titrese tüm benliðim taa ki son nefesime kadar…

Sonra deðiþse tebessümlerim... Bir hikayesi olsa çilelerimin..
Seni anlatsam… Anlatsam… Anlatsam..

Yer-gök beni arasýna alsa… Kâinatý okusam...

Açsan ellerinle perdelerimi ve þereflensem dost cemali ile…
Bir yangýn bu kadar mý güzel olur þimdi?

Ruhlar hapishânesiymiþ ya dünya, sen beni kurtarsan…
Kalbimin kilidini tek bakýþýnla kýrsan!..

Sevginin derinlerinde yalnýz seninle kaybolsam…
Bir ömür bu, bitmeye adanan… Bir insaným ben, kendini tanýmayan!

N’olur… Söyleme layýk olmadýðýmý!. Sen de beni býrakýp gitme…

* * *
Sevgim, tek gerçeðim!..

Bu yolda imanýmýn derdindeyim ve yine tek senin izindeyim, tek senin kapýnda dizüstü çökmekteyim ve yalnýzca “gel” demeni beklerim…

*yazarý esrarengiz*

Gönderen: 23.10.2009 - 22:20
Bu Mesaji Bildir   HiFa üyenin diger mesajlarini ara HiFa üyenin Profiline bak HiFa üyeye özel mesaj gönder HiFa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 490 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55527 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.