generique stromectol kaletra kaletra ivermectine ivermektin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » selamunaleyküm

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
selamunaleyküm
70 Mesaj -
gül

Gönderen: 23.10.2009 - 02:07
Bu Mesaji Bildir   gizlizor üyenin diger mesajlarini ara gizlizor üyenin Profiline bak gizlizor üyeye özel mesaj gönder gizlizor üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam...
Hoþgeldiniz kardeþim..

Gönderen: 23.10.2009 - 07:09
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReYYaN su an offline ReYYaN  
288 Mesaj -
Vealeyküm selam.

Hos geldiniz. Üyeliginiz hayirli olsun.

Isminizin anlami ne? düsün

Hayirli cumalar
Gönderen: 23.10.2009 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   ReYYaN üyenin diger mesajlarini ara ReYYaN üyenin Profiline bak ReYYaN üyeye özel mesaj gönder ReYYaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
We aleyna Aleykum esselam,,

Hosgeldiniz.. Üyeliginiz Hayýrlý Olsun..

Gönderen: 23.10.2009 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Hosgeldiniz sefalar getirdiniz

üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah
Gönderen: 23.10.2009 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gizlizor su an offline gizlizor  
RE:
70 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ReYYaN

Vealeyküm selam.

Hos geldiniz. Üyeliginiz hayirli olsun.

Isminizin anlami ne? düsün

Hayirli cumalar

ve aleykümselam arkadaþlar hepinize tþk ederim.
ismimin anlamý bana göre özel aslýnda basit
sizlerede hayýrlý cumalar.
Gönderen: 23.10.2009 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   gizlizor üyenin diger mesajlarini ara gizlizor üyenin Profiline bak gizlizor üyeye özel mesaj gönder gizlizor üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
hos geldin kardes

Hayrli olsun
Gönderen: 24.10.2009 - 00:38
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
hoþ geldinizgül gül gül
Gönderen: 24.10.2009 - 00:55
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zumruduanka su an offline zumruduanka  
Hoş gelmişsiniz.
Admin

246 Mesaj -
Sanýrým iþiniz zor ...
Gönderen: 24.10.2009 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
70 Mesaj -
Benim Adým Aþk

Var mý beni içinizde tanýyan
Yaþanmadan çözülmeyen sýr benim
Kalmasa da þöhretimi duymayan
Kimliðimi tarif etmek zor benim

Bülbül benim lisanýmla ötüþtü
Bir gül için canevinden tutuþtu
Yüreðime Toroslardan çýð düþtü
Yangýnýmý söndürmedi kar benim

Niceler sultandý kraldý þahtý
Benimle deðiþti talihi bahtý
Yerle bir eyledim taç ile tahtý
Akýl almaz hünerlerim var benim

Kamil iken cahil ettim alimi
Vahþi iken yahþi ettim zalimi
Yavuz iken zebun ettim Selim’i
Her oyunu bozan gizli zor benim

Yeryüzünde ben ürettim veremi
Lokman Hekim bulamadý çaremi
Aslý için kül eyledim Kerem’i
Ýbrahim’in atýldýðý kor benim

Sebep bazý Leyla bazý Þirin’di
Hatrým için yüce daðlar delindi
Bilek gücüm Ferhat ile bilindi
Kuvvet benim kudret benim fer benim

Ýlahimle Mevlana’yý döndürdüm
Yunusumla öfkeleri dindirdim
Günahýmla çok ocaklar söndürdüm
Mevladaným hayýr benim þer benim

Benim için yaratýldý Muhammet
Benim için yaðdýrýldý o rahmet
Evliyanýn sözündeki muhabbet
Enbiyanýn yüzündeki nur benim

Kimsesizim hýsmým da yok hasmým da
Görünmezim cismim de yok resmim de
Dil üzmezim tek hece var ismimde
Barýnaðým gönül denen yer benim

CEMAL SAFÝ (Doðum: 1938 Samsun)

Gönderen: 24.10.2009 - 01:21
Uzak dur bizden !
Admin

246 Mesaj -
Aþk adamý yakar ...
Gönderen: 24.10.2009 - 01:23
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
70 Mesaj -
bu aþk baþka aþk .
okuyana etki etmez yaþayana etki eder.
kuþ gibi okumaya benzemez.
bu aþk kuranýkerim aþký iyi okumak lazým.

bu uzak dur bizden lafýný anlamadým kuþ...açýklasana anlýyým.
Gönderen: 24.10.2009 - 01:29
Kuşdan gizlizor kardeşe cevap ...
Admin

246 Mesaj -
Aþk kalblerde bir ateþtir ki mahbubtan, mâþuktan baþka ne bulursa yakar.
Suretteki ateþ de ne bulursa yakar. Herþeyi temiz kül yapar. Kendine benzetir. Gönülde bulunan aþk ateþi de gönüldeki mâsivayý yakar, çer çöp pislik kalmaz. Geçmiþ günahlarýnýzýn hepsi hayatta iken affolunur. Çünkü ateþ-i aþk ile yandýnýz. Savaþta þehid olanlar bir defa ölür ve tenden kurtularak can âlemine ulaþýrlar.
Fakat âþýk her nefeste ölür ve ölüm sayýsý bilinmez. Elverir ki, Hazret-i Mâþûk aþkýný verir de bir anda temizleniverirsiniz. Her daim aþk aþk dersiniz de kande varalým aþk illerine?
Sonsuz olan hayat nehrini görünce, kâsedeki suyunu, yâni þu fânî ömrünü, sonsuzluk nehrine kat!
Su, hiç nehirden kaçar mý? Kâsedeki su, nehir suyuna karýþýnca, orada kendi varlýðýndan kurtulur,
nehir suyu hâline gelir. Böyle olunca, o kâsedeki suyun vasfý, sýfatý yok olur da, zâtý kalýr.
Artýk bundan sonra o ne eksilir ne kirlenir ne de kokar.

Aþksýz âlemde âdem olmanýn imkâný yok / Dert devâdýr aþýka, bîdertlerin dermâný yok
Gönderen: 24.10.2009 - 01:39
gizlizordan kuş a cvp
70 Mesaj -
aþk var aþk var.
okumak var anlamak var.
güzel bir yerden alýntý yapmýþsýn.dizelerin MEVLANA kokuyor.

Ýrfan meclisine eriþebilsem, varýp anlar ile görüþebilsem
Aþkýn kervanýna karýþabilsem, yolda býrakmazlar alýrlar seni
Aþýklar solmaz taze gülleri, zikr-i tevhid ider daim dilleri
Evliyaullahýn nurlu yollarý, yolda bulunagör alýrlarlar seni
Hazreti Nureddin aþkýn rehberi, Atýf derviþlerin edna kemteri
Gelirsen demezler gelme dön geri, kapýdan savmazlar alýrlar seni

Vakt-i þerif, Cuma, Þaban-ý Þerif, ömür ve þahsiyetlerimiz,
ahir ve akibet, zahir ve batýnlarýmýz hayrola,
Aþkullah, Muhabbettullah, Marifetullah,
Þevkullah ve Zikrullah gönüllere nakþola
Þefaat û nebi cümlemize nasib ola efendim

Mevlam ateþ-i aþkýnýzý ziyâde eylesin

Gönderen: 24.10.2009 - 01:56
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
[B]Her odunun kokusu dumanýndan meydana çýkar. Ýnlemesinden anlaþýlýr ki, Aþýk gönül hastasýdýr. Vücudu afiyettedir ama o, gönüle tutulmuþtur. Aþýklýk gönül iniltisinden belli olur, hiçbir hastalýk gönül hastalýðý gibi deðildir. Aþýðýn hastalýðý bütün hastalýklardan ayrýdýr. Aþk, Ýlahi sýrlardan bir sýrdýr. Aþký açýklamak ve anlatmak için ne söylersem söyleyeyim, asýl aþka gelince o sözlerden mahcup olurum. Dil söylerse aydýnlanýrýz , fakat dile düþmeyen aþk daha aydýndýr. Çünkü kalem, yazmada koþup durmaktadýr, ama aþk bahsine gelince; çatlar, aciz kalýr. Aþký açýklamada akýl yetersiz kalýr. Aþký , aþýklýðý yine aþk izah eder ancak. ( Aþk yüzüne gülünce aðlarsýn,iþte o zaman anlarsýn Can!)[
ALINTI/B]

Ve Aleyküm selam.............................

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 24.10.2009 - 10:08 tarihinde.
Gönderen: 24.10.2009 - 02:13
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Başka söze ne hacet
Admin

246 Mesaj -
Kaynak güzel olunca , su da berrak ..
Gönderen: 24.10.2009 - 02:18
70 Mesaj -
onun için derizki aþk var aþk var.ikisi birbirinden çok farklýdýr.
tþkler Muftazaf kardeþim güzel bir cevapgül

budamý mesneviden.?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son gizlizor tarafından, 24.10.2009 - 02:22 tarihinde.
Gönderen: 24.10.2009 - 02:18
RE: Başka söze ne hacet
70 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zumruduanka

Kaynak güzel olunca , su da berrak ..

AYNEN.
Gönderen: 24.10.2009 - 02:19
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý gizlizor

onun için derizki aþk var aþk var.ikisi birbirinden çok farklýdýr.
tþkler Muftazaf kardeþim güzel bir cevapgül

budamý mesneviden.?

Kardesimin biri göndermisti Alinti.
Gönderen: 24.10.2009 - 09:56
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Aþk insanda belirdimi, insan benliði yok olur.
Adeta ruh onu alýr götürür, sahibine teslim eder.
Artýk insanlar ona deli der, çünkü dünya kaygýsý yoktur onda.
Söylediði sözlerde madde bitmiþtir, manadan baþka eser kalmamýþtýr.
Vuslata ermek için vardýr, her gün yanmaktadýr aþk ateþi ile.
Çünkü ruh geldiði yerin özlemi ile yanar, yanar sonra kor olur, artýk piþmiþtir.
M.S.A

Buda bizim acizane not defterinden.................
Gönderen: 24.10.2009 - 10:07
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
hoþgeldiniz hayýrlý olsun üyeliðiniz sevinçli
Gönderen: 24.10.2009 - 19:07
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
70 Mesaj -
yüreðine saðlýk muhtazaf kardeþim.
tþklr sevdaa1 hoþbulduk.
Gönderen: 25.10.2009 - 15:47
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 522 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62025 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.