lopinavir ritonavir ivermectine kaletra generique luvox colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » HADİS / SÜNNET » KESİNLİKLE BENİ SEVİYOR..

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
KESİNLİKLE BENİ SEVİYOR..
1191 Mesaj -
Bir kiþi ibn-i Abbas'ýn yanýndan geçti. Ýbn-i Abbas:

- Bu zat kesinlikle beni seviyor dedi.

- bunu nerden biliyorsun, dediler.

- Çünkü ben onu çok seviyorum, dedi.. (Akide)

Gönderen: 21.07.2009 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YENISAFAK su an offline YENISAFAK  
169 Mesaj -

Gönderen: 01.08.2009 - 21:51
Bu Mesaji Bildir   YENISAFAK üyenin diger mesajlarini ara YENISAFAK üyenin Profiline bak YENISAFAK üyeye özel mesaj gönder YENISAFAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
evet kiþi sevdiðiyle beraberdir

Elinize Saglik
Gönderen: 01.08.2009 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
olabilir

cünki herkes sevdigi kadar sevilir
Gönderen: 02.08.2009 - 04:50
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Allah Razı Olsun sizlerdende...
Gönderen: 03.08.2009 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
cok dogru buna bende inaniyorum.sevmezsen sevilmezsin.
Gönderen: 24.08.2009 - 16:13
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sibel381 su an offline sibel381  
50 Mesaj -
Benbu duruma hiç inanmýyorum. Çünkü hayatým boyunca herkezi çok sevdim,ama hiçbirinin ayný þekilde beni sevdiðini zannetmiyorum.Sorun bende mi acaba? ağlar
Gönderen: 24.08.2009 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   sibel381 üyenin diger mesajlarini ara sibel381 üyenin Profiline bak sibel381 üyeye özel mesaj gönder sibel381 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sibel381

Benbu duruma hiç inanmýyorum. Çünkü hayatým boyunca herkezi çok sevdim,ama hiçbirinin ayný þekilde beni sevdiðini zannetmiyorum.Sorun bende mi acaba? ağlar

Sorun sende deðil kardeþim üzülme.. Onlar sevmenin ne demek olduðunu bilmiyorlar.. Ýnsanlarýn gönlü hoþ olsun diye veya dalkavukluk olsun diye seviliyorsa bu sevgi deðildir.. Sevgi ALLAH ÝÇÝN olanýdýr..

Sen herkesi ALLAH ÝÇÝN SEV.. BÜTÜN DÜNYA SANA DÜÞMAN OLSA DA ALLAHCC DOST OLSUN YETER..

HASBUNALLAHU VE NÝ'MEL VEKÝÝL..

ALLAH ÝÇÝN SEV... ALLAH ÝÇÝN BUÐZ ET..

Bende seni ALLAH ÝÇÝN SEVÝYORUM...

Unutma..gül
Gönderen: 26.10.2009 - 21:29
ayseak su an offline ayseak  
70 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 29.10.2009 - 23:34
Bu Mesaji Bildir   ayseak üyenin diger mesajlarini ara ayseak üyenin Profiline bak ayseak üyeye özel mesaj gönder ayseak üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
herkes sevdigini gösteremez
ama
herkes sevdigi kadar
ve
sevdigi gibi sevilir
Gönderen: 30.10.2009 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zübeyr b avvam su an offline zübeyr b avvam  
RE:
205 Mesaj -
"herkes sevdigi kadar
ve
sevdigi gibi sevilir"

dai kardeþ ALLAH biliyor ya bizlerde sizleri seviyoruz ..
ama kafama takýldý belirtmeden geçemicem bu sözün yukarýda kardeþimize yapmýþ olduðun açýklama ile zýt düþmüyor mu ne dersin!!

selamet ile inþALLAÞ...
Gönderen: 01.11.2009 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   zübeyr b avvam üyenin diger mesajlarini ara zübeyr b avvam üyenin Profiline bak zübeyr b avvam üyeye özel mesaj gönder zübeyr b avvam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
selamun aleyküm

Alıntı
Orijýnalý zübeyr b avvam
"herkes sevdigi kadar
ve
sevdigi gibi sevilir"

dai kardeþ ALLAH biliyor ya bizlerde sizleri seviyoruz ..
ama kafama takýldý belirtmeden geçemicem bu sözün yukarýda kardeþimize yapmýþ olduðun açýklama ile zýt düþmüyor mu ne dersin!!

selamet ile inþALLAÞ...

Allah razi olsun kardesim
Rabbimiz senide sevdigin kadar sevilenlerden eylesin sevinçli

kardes
asagida alintiladigim mesajlarin birbirine zit düstügünü sanmiyorum !

Alıntı
Orijýnalý DAi
olabilir
cünki herkes sevdigi kadar sevilir

Alıntı
Orijýnalý Dai
herkes sevdigini gösteremez
ama herkes sevdigi kadar
ve sevdigi gibi sevilir

sence sorun nerde telaşlı
Gönderen: 01.11.2009 - 23:41
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 530 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57345 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.