lopinavir ritonavir generique rhinocortgenerique luvox ivermektin ivermectin cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » (( Seni Düsünüyorum Simdi ))

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
(( Seni Düsünüyorum Simdi ))
288 Mesaj -

Seni düþünüyorum þimdi…
Günahýmdan çok rahmetini..Ve geldim iþte..

Neyim var,neyim yok ise aldým,geldim..
Olanca günahýmla,isyanýmla…Olmayan þükrüm ve duamla geldim..

Geldim iþte..
Geldim Rabbim..

Öyle yorgun düþmüþ hâlde geliþ ki bu geliþ..Öyle yorgunum ki ALLAHým..
Alýversen.. Kurtuluversem bu yükten..

Dinleniversem…
Dileniyorum iþte kapýnda..Rahmetininin dilencilerini eli boþ çevirmeyeceðinin bilinciyle dileniyorum..
Geldim iþte sonunda..

Alýrsýn deðil mi huzur kapýsýndan..
Kapýlar önünde koymasýn deðil mi ; öyle periþan..?
Çaresizim þimdi… Öylesine çaresiz..Öylesine lâl..
Dýþarýsý soðuk þimdi…Dýþarýsý ayaz..…
Huzurunun o sýcak iklimine muhtacým ..
Þimdi yok yeri yurdu bu bedevinin,sokak çocuklarý kadar..
çöllerde kabul etmez artýk ,günahlarýmdan..!

Lâ mekânlarda kaldým ALLAH’ým! ..
Zaman tükendi artýk…
Tükendim ALLAh’ým..
Tek bir nefes aldýrmaz oldu artýk gafil yaným..
Muhtacým ALLAH’ým… Öylesine muhtaç..

Ah…
Öyle açým ki hem de,rahmetinin tek bir damlasýna..
Ey kalbimin sahibi..
Ey rahmeti ab-ý hayat iksiri..
Rahmetsizlikten kavrulan gönlüme nurlarýný yaðdýrmaz mýsýn… ?
Ey dertlerin biricik dermaný olan..
Ey ezeli ve ebedi dostu,kullarýnýn…

Geldim iþte..Buradayým…
Kabul etmez misin ? ‘’Kulum’’ demez misin?…
Almaz mýsýn yoksa huzuruna
‘kul’’ olduðunu unutup kulluktan bihaber bu acizi..
Affetmez misin ALLAHým …
Bunca günahýma bakýp da ret mi edersin..?!

Þimdi ne olur Ey Rabbim,izin ver..
Ýzin ver huzuruna günahsýz durayým..

Yetmez deðil midir, bunca zamandýr omuzlandýðým günah yükümü..?!
Günahýmý alýp,bu yükten kurtarmaz mýsýn?
Bunca zamandýr iþlediðim günahlardandýr, sana varamayýþým..
Sana geliþimi engelleyen tüm prangalarý söküver ALLAh’ým..

‘KuLum’’ dediklerin arasýna katýver bizleri de..

Sana layýk kul olmakla þereflendir ALLAH’ým..
Abd olmakla huzuru bulalým..

Baðýþla ALLAh’ým..
Cürmümüz çok…
Ama..
Ama,rahmetin daha çok..
Rahmetinden ümitvarým…
Sen ki rahmetinin %99’unu kýyamette mü’min kullarýna saklayansýn…
Geri kalan bir rahmetinle ,dünyada kaldýr bu yükümüzü de huzurunda boynumuzu bükme ALLAH’ým..

Bilirim …
Bilirim affedersin ALLAhým..
‘Senin rahmetin okyanus, günahým ise okyanustaki adada bulunan aðaçtaki garip kuþun aðzýnda ;bir nohut tanesi ..’’

Kuraklaþmýþ tüm yanlarým o ab-ý hayatla yeþersin..
Eksik etme kalbimden rahmetinin damlalarýný..
Ýzin ver nasuh tevbe kapýlarýndan geçeyim de, dilime deðen her bir harf gönlümde yeni dua çiçekleri filizlendirsin..

Baharýn ölmüþ topraða hayat verdiði gibi ,ben de yeni bir hayat bulayým ..
Ölüleþmiþ kalbimdan gelen kötü kokular ruhuma deðmeden , rahmetinin hoþ kokularý ile dolayým…

Gönderen: 15.07.2009 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   ReYYaN üyenin diger mesajlarini ara ReYYaN üyenin Profiline bak ReYYaN üyeye özel mesaj gönder ReYYaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
reyyan kardesim
simdi bu mesajinada fazla övücü bi cevap yazsam yanlis anlasilma olabilir..!

lakin, böylesi yürekten gelen bi yakarisa sessiz kalmak da vurdum duymazlik olur..!

eline yüregine saglik
dualarina da AMiN diyoruz
Gönderen: 16.07.2009 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mona_Rose su an offline Mona_Rose  
374 Mesaj -
Baðýþla ALLAh’ým..
Cürmümüz çok…
amin

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 13.08.2009 - 18:37 tarihinde.
Gönderen: 16.07.2009 - 02:16
Bu Mesaji Bildir   Mona_Rose üyenin diger mesajlarini ara Mona_Rose üyenin Profiline bak Mona_Rose üyeye özel mesaj gönder Mona_Rose üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zübeyr b avvam su an offline zübeyr b avvam  
RE: (( Seni Düsünüyorum Simdi ))
205 Mesaj -
..
Sana geliþimi engelleyen tüm prangalarý söküver ALLAh’ým..…

Baharýn ölmüþ topraða hayat verdiði gibi ,ben de yeni bir hayat bulayým ..
Ölüleþmiþ kalbimdan gelen kötü kokular ruhuma deðmeden , rahmetinin hoþ kokularý ile dolayým…

YÜREÐÝNÝZE VE Elinize Saglik
Gönderen: 17.07.2009 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   zübeyr b avvam üyenin diger mesajlarini ara zübeyr b avvam üyenin Profiline bak zübeyr b avvam üyeye özel mesaj gönder zübeyr b avvam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReYYaN su an offline ReYYaN  
288 Mesaj -
Ben sizlere tesekkür ederim okudugunuz icin.
DAi efendi kendinizi herhalukarde ifade ettiginiz icin ben tesekkür ediyorum.
Gönderen: 13.08.2009 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   ReYYaN üyenin diger mesajlarini ara ReYYaN üyenin Profiline bak ReYYaN üyeye özel mesaj gönder ReYYaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sonsuz yolculuk su an offline sonsuz yolculuk  
160 Mesaj -
Senin rahmetin okyanus, günahým ise okyanustaki adada bulunan aðaçtaki garip kuþun aðzýnda ;bir nohut tanesi ..’’

yÜrEÐÝniZe vE Elinize Saglik
Gönderen: 14.08.2009 - 08:24
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
228 Mesaj -
Ah…
Öyle açým ki hem de,rahmetinin tek bir damlasýna..
Ey kalbimin sahibi..
Ey rahmeti ab-ý hayat iksiri..
Rahmetsizlikten kavrulan gönlüme nurlarýný yaðdýrmaz mýsýn… ?
Ey dertlerin biricik dermaný olan..
Ey ezeli ve ebedi dostu,kullarýnýn…

seni böyle düsünüyorum allahim. sürekli herdem.

canimiz varimiz sensin herseyimiz sana emanet allahim
Gönderen: 14.08.2009 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullahbilgefiliz su an offline abdullahbilgefiliz  
96 Mesaj -
þimdi bu yakarýþý yazýcýdan çýkarýp evimin en gözönü olan yerine asacaðým asacacaðým ki her gelen giden okusun ve ben hergün tekrar tekrar okuyayaim rabbim gönül kapýlarýný iyice açmayý nasip etsin
Gönderen: 14.08.2009 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diger mesajlarini ara abdullahbilgefiliz üyenin Profiline bak abdullahbilgefiliz üyeye özel mesaj gönder abdullahbilgefiliz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
amim amin amin
saðol kardeþ sayende allaha c.c.bizlerde yalvardýk

Senin rahmetin okyanus, günahým ise okyanustaki adada bulunan aðaçtaki garip kuþun aðzýnda ;bir nohut tanesi ..’’

Gönderen: 15.08.2009 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdullahbilgefiliz

þimdi bu yakarýþý yazýcýdan çýkarýp evimin en gözönü olan yerine asacaðým asacacaðým ki her gelen giden okusun ve ben hergün tekrar tekrar okuyayaim rabbim gönül kapýlarýný iyice açmayý nasip etsin

amin

simdi bu yatiyi duvara asmak cesaret meselesi
tebrik ederim kardesim
yolunuz aydin olsun
gönlünüz huzur dolsun
Gönderen: 16.08.2009 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReYYaN su an offline ReYYaN  
288 Mesaj -
Okudugunuz icin hepinize tesekkür ediyorum.
Yalniz O'nu düüsnmek adina atilmis adimlariniz, anilariniz, an'lariniz olmasi ümidiyle.
Gönderen: 26.09.2009 - 00:38
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
kardeþ bende bu yazýyý favorilerime ekledim.. çok güzel kalemina saðlýk..gül
Gönderen: 28.09.2009 - 15:22
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik Kardesim

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 28.09.2009 - 17:22 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2009 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 545 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57764 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.