lopinavir ritonavir dexamethasone kamagra dexamethasone ivermektine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Arkadaslar Renkler Gibidir..

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Arkadaslar Renkler Gibidir..
1191 Mesaj -
Arkadaslar RENKLER gibidir...

Kimi Beyaz; SAF...

Kimi Mavi; SAKÝN...

Kimi Yesildir; HUZUR VERÝR..

KÝMÝ Turuncu; NESELÝ...

Kimi Sarý; CANLANDIRIR...

Kimi Kýrmýzýdýr; HEYECAN VERÝR..

Kimileri de Siyahtýr; BOGAR..

Þimdi söyleyin bakayim ben hangi rengim? sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rahil tarafından, 22.05.2009 - 14:14 tarihinde.
Gönderen: 22.05.2009 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
su_mavisi su an offline su_mavisi  
183 Mesaj -
sen turuncusun neþe veriyorsun kanala bence ya ben
Gönderen: 22.05.2009 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
su mavisi seni tam tanýyamadým ama þimdilik BEYAZ ve SARIsýn.. göz kırpma
Gönderen: 22.05.2009 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
rahil kardeþim bence sarýsýn canlandýrýyorsun sevinçli
ya ben ?

Gönderen: 22.05.2009 - 16:51
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeYNeP. su an offline ZeYNeP.  
114 Mesaj -
rahil bazen beyaz bazaende siyah gibisin
ama gerçekte nesin bilmiyorumkahkaha
Gönderen: 29.09.2009 - 20:49
Bu Mesaji Bildir   ZeYNeP. üyenin diger mesajlarini ara ZeYNeP. üyenin Profiline bak ZeYNeP. üyeye özel mesaj gönder ZeYNeP. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
Sende öylesin sevinçli Te$ekkürler
Gönderen: 30.09.2009 - 09:38
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
þimdilik yeþil sevinçli

avatarýnýz ve paylaþtýðýnýz konular sayesinde olsa gerek..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son _LaL_ tarafından, 30.09.2009 - 12:43 tarihinde.
Gönderen: 30.09.2009 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
saol kardeþ sende mavisin .)

Avatarýmý beðenmediniz mi? sevinçli
Gönderen: 30.09.2009 - 13:08
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
ne tesadüf
bugün alt-üst SiYAH giyinmistim düsün
Gönderen: 30.09.2009 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

saol kardeþ sende mavisin .)

Avatarýmý beðenmediniz mi? sevinçli

aksine çok beðendim.. sevinçli
Gönderen: 01.10.2009 - 00:38
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
Te$ekkürler
Gönderen: 02.10.2009 - 15:39
Konu icon   
114 Mesaj -
rahil kardeþim renginmi soldu seni göremez olduk
rengini açta görelim seni. seni pekte soran olmamýþ ben sorayým bir ses ver kardeþim mesaj
Gönderen: 05.01.2010 - 20:01
Bu Mesaji Bildir   ZeYNeP. üyenin diger mesajlarini ara ZeYNeP. üyenin Profiline bak ZeYNeP. üyeye özel mesaj gönder ZeYNeP. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ZeYNeP.

rahil kardeþim renginmi soldu seni göremez olduk
rengini açta görelim seni. seni pekte soran olmamýþ ben sorayým bir ses ver kardeþim mesaj

teþekkürler ZeYNEP. kardeþim..
beni pek soran olmamýþ doðru.. zaten sorulacak bi yanýmda yok..
bazen ince düþünmeyip kýrýcý yazýp beni kýrdýðýn zamanlar olmuþtur ama yinede VEFALIYMIÞSIN Kardeþim..

ALLAH RAZI OLSUN...
Gönderen: 06.01.2010 - 11:54
114 Mesaj -
rengin solmasýn kardeþim seni hiç bir zaman yazýlarýmla kýrmak istememiþimdir ne seni ne bir baþkasýný
seni gördüðüme sevindim kardeþimsevinçli Güle Güle
Gönderen: 06.01.2010 - 19:06
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ZeYNeP.
seni pekte soran olmamýþ ben sorayým bir ses ver kardeþim mesaj

alkıs Alkis

Alıntı

Orijýnalý rahil
beni pek soran olmamýþ doðru.. zaten sorulacak bi yanýmda yok.. .

kendine haksizlik etme rahil can
dostluklar kardeslikler dualardadir
gül
Gönderen: 07.01.2010 - 01:49
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Dai

Alıntı
Orijýnalý ZeYNeP.
seni pekte soran olmamýþ ben sorayým bir ses ver kardeþim mesaj

alkıs Alkis

Alıntı

Orijýnalý rahil
beni pek soran olmamýþ doðru.. zaten sorulacak bi yanýmda yok.. .

kendine haksizlik etme rahil can
dostluklar kardeslikler dualardadir
gül

Katiliyorum dai kardes
Gönderen: 07.01.2010 - 11:08
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
ALLAH (c.c.) Cümlenizden razý olsun.. Dualarýnýzda benim gibi bir aciz Rahil'e yer verdiðiniz için teþekkür ederim..

ALLAH'IN RAHMETÝ VE BEREKETÝ TÜM ÝSLAM ALEMÝNÝN VE SÝZÝN ÜZERÝNÝZE OLSUN..

selam, saygý ve dua ile..

Gönderen: 07.01.2010 - 16:16
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
bende yoktum ama görüyorumki yokluðumu farkeden olmamýþ
Gönderen: 11.01.2010 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Arkadaþlar lütfen site zaten kendi içinde durgun, bu demek deðil ki unutuluyorsunuz..gül
Daha sýk gelin, görüþelim inþallah..sevinçli
Gönderen: 11.01.2010 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
Ey Gönlü BEYAZ, dýþý TURUNCU renkli olan SEVDAA1 kardeþim..

Tekrardan hoþgeldin.. dünyandaki renklerin solmasýn..

selam ve dua ile..
Güle Güle
Gönderen: 12.01.2010 - 10:21
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdaa1

bende yoktum ama görüyorumki yokluðumu farkeden olmamýþ

yokluk saydigimiz varolmak degilmidir aslinda !
yokluklar hissedilir ama belli edilmez herzaman !
be svdaa1 can seviliyorsun can olarak
PC de gül
Gönderen: 13.01.2010 - 00:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 521 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57127 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.