lopinavir ritonavir chloroquine generique colchicine ivermektin ivermectin aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Gidiyorum

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Gidiyorum
211 Mesaj -
Kesinlikle fonlu okumanýzý tavsiye ediyorum, þiirin orjinal hali: Gidiyorum - Ýlyas Uçar - Ebû Rudeyha - Evvâh - Kiþisel Bilgi Sitesi

Gidiyorum

Bugün sana son bir gözyaþý býrakýyorum
ilk deðil korkma son olacak bir emanet,
gitmeler çok zor olur ama gidiyorum.
Baþ harflerini yoldaþ ettim hüznün,
kýrýk parçalarý bohçamda kalbimin,
gölgeme refakat eden kuþlara yemin,
sana bu son sözlerim artýk gidiyorum.

Bugün sana son bir gülümü veriyorum
hani o solduðunda ben ölürüm dediðim.
Avuçlarýnda ýsýt, üþümesin benim gibi,
kurumasýn çöl sýcaklýðýnda, tenim gibi.
Çatlak dudaklarýmda nice pýnarlar gizli
son busem dokundu ya yanaðýna gülümün,
solmayacak adým gibi biliyorum ve gidiyorum

Bugün sana son kez hayalimi sürüyorum
adýmý, tadýmý, kokumu kazýdým bedenine,
en güzel renkleri serptim o kuytu gözlerine.
Yokluðum varlýðýndan birþey eksiltmez belki
ama unutma varlýðýmý mecnûn gibi arayacaksýn.
Topladým sana ait olan herþeyi bende saklý,
kýpkýrmýzý mührünü vurdum sevdanýn, gidiyorum.

Ýlyas Uçar - Evvâh - Ebu Rudeyha
27.04.2009 - 18.30

Gönderen: 27.04.2009 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Resule_hasret su an offline Resule_hasret  
41 Mesaj -
Yüreðinize saðlýk.. Paylaþýmýnýz için teþekkürler kardeþim.
Gönderen: 27.04.2009 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   Resule_hasret üyenin diger mesajlarini ara Resule_hasret üyenin Profiline bak Resule_hasret üyeye özel mesaj gönder Resule_hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rudeyha su an offline rudeyha  
211 Mesaj -
eyvallah saðolun kardeþim rica ederim.
Gönderen: 28.04.2009 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 28.04.2009 - 16:24
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
211 Mesaj -
Teþekkür ederim saðolun kardeþim.
Gönderen: 29.04.2009 - 11:20
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
Bugün sana son bir gözyaþý býrakýyorum
ilk deðil korkma son olacak bir emanet,
gitmeler çok zor olur ama gidiyorum.
Baþ harflerini yoldaþ ettim hüznün,
kýrýk parçalarý bohçamda kalbimin,
gölgeme refakat eden kuþlara yemin,
sana bu son sözlerim artýk gidiyorum.

COK GÜZEL GERCEKTEN MASALLAH
sevinçli
Gönderen: 29.04.2009 - 18:47
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
211 Mesaj -
amin inþaallah saðolun kardeþim
Gönderen: 29.04.2009 - 21:02
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1670 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 10:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.65258 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.