fluvoxamine hydroxychloroquine generique stromectol stromectol dexamethasone cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ashab-ı Kehf'in Delikanlısı...(muhsin başkana)

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ashab-ı Kehf'in Delikanlısı...(muhsin başkana)
211 Mesaj -
Aðlasam eritebilir miydim
Keþ Daðý'nýn karýný
Ellerim, hain ellerim tutamaz mýydý
Yere çarpan helikopteri
Kanlýçukur Kanlýçukur
Adýnla batasýn e mi

Muhsin Baþkaným, güzel baþkaným
Gülüþü gülüþlerin en güzeli
Üzerine oyun oynar gibi az mý gittik
Yüzümüze çevrilmiþ tabancalarýn
Az mý ayýkladýk kurþunlarýný
Adanmýþ nice körpe canlarýn

Haykýrsam dümdüz edebilir miydim
Göksun'un bütün eðrilerini
Saðýrdan saðýr kulaklarým nasýl duymadý
Sesinin ilk defa titrediðini
Yine çýkýp geleceðini düþledik hep
Olay ânýný bizimle paylaþmaný

Muhsin Baþkaným, güzel baþkaným
Sohbeti sohbetlerin en güzeli
Kime derdimizi anlatacaðýz þimdi
Kiminle sýrdaþ olacaðýz bundan sonrasý
Artýk dondurup karlarýn altýnda
Saklarýz fikrimizin ince gülünü

Ashab-ý Kehf'in yedincisi kim
Niye ben deðilim seninle uyuyan
Yiðit beþ delikanlý, altýncýsý kim
Altýysa yedincisi, yediyse sekizincisi
Maðaranýn kapýsýndaki köpek de mi olamam
Kaç kiþiydik seninle uyanmak isteyen

Tanrým bizzat seni seçti
Diriltmek için baþka çaðlara
Býrakýp riyânýn içinde bizi
Baþka doðru arkadaþlar mý verdi yanýna
Ey Ashab-ý Kehf'in delikanlýsý
Söyle diriliþ hangi çaðlara
Söyle bir dahaki gülüþün
Acaba hangi zamana…

Lütfü Þehsuvaroðlu
Gönderen: 08.04.2009 - 09:32
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
Allah Razı Olsun

mekaný cennet olsun inþallah

Gönderen: 08.04.2009 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
kabimizde yaþayacak elbette allah ramet eylesin acýlar paylaþtýkca azalýr inþaallah bir muhsin ölür bin muhsin doðar ölenlere allahdan rahmet diliyorum gelenlere hoþ geldiniz diyorum ailelerine allahdan sabýr vermesini diliyorum
Gönderen: 08.04.2009 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 470 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56194 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.