generique rhinocortkaletra lopinavir ritonavir fluvoxamine colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Gönülbagi » Gönülbaginin yasaran Gözündesin

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Gönülbaginin yasaran Gözündesin
443 Mesaj -

Dilimde ismin Kalbimde hissin..

Adin dilimde hece hece...
Her nefesimde SEN varsin..

Adi icin yasamak Sevdamin diger adi..
Seni Sevmek güzel..özlemekte..

Gel gör beni Ask neyledi Ey Sevgili..
Dolanir durur ask illerinde deli deli..

Mecnun oldum..Sevdim Seni..
Selat Selam olsun SANA..

Gündüzüm Gecemdesin
Günün her demindesin..

Sen benim Sevdigim..
Bir bilmecesin..

Duamdasin Canimdasin
Damarimda Sen kanimdasin..

Uzakta degil..
Sen her zaman yanimdasin..

Ekmegim Asimdasin..
Yemegimin tuzu Sevdamin Tadisin..

Gönülbagimdasin..
Sen hep karsimdasin..

Sen davam..
Sen benim Bitmeyecek Sevdam..

Dilimdesin Kalbimdesin
Gönülbaginin yasaran Gözündesin..

Gönülbagi..19:41 12/12/2007

Gönderen: 12.12.2007 - 20:55
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
EYVALLAH KARDEÞÝM

GÜZEL PAYLAÞIM YÜREÐÝNE SAÐLIK..VESSELAM

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YALNIZ_KURT tarafından, 12.12.2007 - 23:58 tarihinde.
Gönderen: 12.12.2007 - 23:55
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YALNIZ_KURT

EYVALLAH KARDEÞÝM

GÜZEL PAYLAÞIM YÜREÐÝNE SAÐLIK..VESSELAM

Allah Razı Olsun Abim..O güzellik Sizin Yüreginizde..Sizinde Yüreginze saglik..Siirlerinizde ayri bir lezzet var..RABBIM Iman nurunu eksik etmesin..gülAMIN
Gönderen: 12.12.2007 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Çok güzel bir þiir gercekten...Gönlünüze saðlýk , bu askýnýz hiç bitmesin inþaAllah...Allah razý olsun ...Seni Uzaktan Sevmeyi,Sana Bakmadan Görmeyi,Seni Duymadan Dinlemeyi,Gözyaþlarýmla Gülmeyi,Kavuþmak Ýçin Sabretmeyi Öðrendim Ama Sensiz Olmayý Öðrenemedim YA RESULALLAH...Güllerin en güzeline layýk bir ümmet olmak dileði ile...

EsSelam Aleykum...

Gönderen: 13.12.2007 - 11:15
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Nisan akþamlarýný ýslatýrken yaðmur
Bahar, þarkýlarýný söylerken karanlýða
Çalan her kapýya `sensin` diye koþmalýydým.
Ayak sesleri gelmeliydi uzaktan
Ben hep sana yormalýydým.
Gece yýldýzlarýný serpince göre
Seni görmek için uyumalýydým.
Þarkýlar kime söylenirse söylensin
Sana diye dinlemeliydim.

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Gönderen: 13.12.2007 - 19:16
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ALLAH c-c- razi olsun ...
443 Mesaj -
YALNIZ_KURT Abime..gül

Ukab Kardesime..gül

DEMOKRAT Abime..gül...

Yüreginize saglik..RABBIM cümlemizin yüreginden insaALLAH o Güzele olan Sevdamizi MUHAMMED askini eksik etmesin insaALLAH...>Dualariniza AMIN diyorum Ukab Kardes..ALLAH c.c. razi olsun..

Bu Sevda Bitmeyecek Sevdigim..Bitmeyecek......gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 13.12.2007 - 21:57 tarihinde.
Gönderen: 13.12.2007 - 21:55
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Rabbim kelamini her zaman kuvvetli eylesin...

Cok güzel olmus kardescik.....

Gönderen: 13.12.2007 - 23:51
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Rabbim kelamini her zaman kuvvetli eylesin...

Cok güzel olmus kardescik.....

AMIN ...ALLAH c.c. Razi olsun Gülüm..gül

O güzellik senin yüreginde CAN..

SuMeYRaCAN´agül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 16.12.2007 - 19:20 tarihinde.
Gönderen: 16.12.2007 - 19:17
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Ne denilebiler....
Ne yazilabilir.....ki...?

Gercekten coook güzel olmus....hatta güzeldende öte...gül

Gönlüne ve kalemine saglik...

Siirlerin devamini bekleriz insaAllah...
Eminim ki o güzel yüreginde dökülecek cok sey var daha...
Rahmana eman ...

Gönderen: 16.12.2007 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbaginin yasaran gözündesin
443 Mesaj -
Allah Razı Olsun Ablam..

Seninde Gönlüne ve Yüregine saglik CAN..
Güzellik hatta güzelligin ötesi Yüreginizde..
O gülü soldurmamak dilegiyle Rahmana emanetsiniz..

~YaZGuLu~ Ablama..gül

Gönderen: 19.12.2007 - 14:02
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 534 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56786 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.