dexamethasone ivermektine ivermectin generique kaletra ivermektine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » SAKLI ARSİVDEN.. (BİZİ BOYLE KIRDILAR)

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SAKLI ARSİVDEN.. (BİZİ BOYLE KIRDILAR)
4 Mesaj
BÝZÝ BÖYLE KIRDIRDILAR

“Çanakkalede çarpýþýyorduk.Siperlerde bulunduðumuz sýralarda düþman tarafýndan bir askerin sýçrayarak bize doðru yaklaþmakta olduðunu gördük.Korkusuz bir delikanlýydý bu.Bizim erattan onu görenler arka arkaya ateþ ediyor,fakat bu askerin bize yaklaþmasýna engel olamýyorlardý.Düþmanýmýz,anlaþýlan bize sokularak el bombasý atacaktý.Hemen silahýmý doðrultarak niþan aldým ve ateþ ettim.Vurularak yere düþtü ve bir müddet debelendikten sonra hareketsiz kaldý.Sürünerek yanýna gittiðimde,ölmüþ olduðunu gördüm.Fransýz üniformalý,zenci bir askerdi bu.Üzerini yokladým,iç cebinde bir þiþlik vardý.Elimi,üniformasýndan içeri sokarak onu aldýðýmda,donakaldým.O deðil de ben vurulmuþtum sanki.Elimde tuttuðum þey,sözde düþmaným olan o zencinin kanlarýyla ýslanmýþ bir Kur’an-dý.

Ah o sömürgeci Ýngilizler,ah o Fransýzlar.

Yulkarýdaki satýrlar Çanakkale gazilerinden Mülazým Ahmed Halid Üngör’ün 15 Nisan 1915 tarihli bir hatýrasýdýr.Ve Ýslam düþmanlarýnýn gerçek yüzlerini ortaya koyan acý bir vesikadýr.

Evet, ah o Ýngilizler ve ah o Fransýzlar.

Önce baþka ülkelerde yaþayan Müslümanlarý aldatarak birbirine kýrdýrdýlar.Sonra da ayný sýnýrlar içinde yaþayan ve asýrlar boyunca Allah ve peygamber aþkýyla islama bayraktarlýk yapmýþ olanlarý,Türk-Kürt,Alevi-Sünni gibi ayrýmlar sonucunda akan her damla Müslüman kaný,o vampir yarasalarý biraz daha mutlu etti.

Artýk Ýslam ülkelerinde dökülen kanlar,göllere dönüþmüþtür ve o meþ’um yaratýklar,inþallah bu kan göllerinde boðulacaktýr.

Çünkü zulüm,fazla uzun sürmez.”

http://www.sakliarsiv.azbuz.com
Gönderen: 23.10.2007 - 09:30
Bu Mesaji Bildir   batug üyenin diger mesajlarini ara batug üyenin Profiline bak batug üyeye özel mesaj gönder batug üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 619 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54578 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.