lopinavir ritonavir ivermektine stromectol dexamethasone ivermektine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » ARKAMDAN AĞLAMA!

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ARKAMDAN AĞLAMA!
875 Mesaj -
ARKAMDAN AÐLAMA!

Öldüðüm gün tabutum yürüyünce
Bende bu dünya derdi var sanma.
Bana aðlama, "yazýk yazýk!" "Vah vah!" deme.
Þeytanýn tuzaðýna düþersen vah vahýn sýrasý o zamandýr.

Yazýk yazýk asýl o zaman denir.
Cenâzemi gördüðün zaman "elfirak, elfirak!" deme.
Benim buluþmam asýl o zamandýr.
Beni mezara koyunca elvedâ demeðe kalkýþma

Mezar Cennet topluluðunun perdesidir.
Mezar hapis görünür amma,
Aslýnda canýn hapisten kurtuluþudur.
Batmayý gördün ya, doðmayý da seyret

Güneþle aya batmadan ne ziyan gelir ki?
Sana batma görünür amma
Aslýnda o doðmadýr, parlamadýr.
Yere hangi tohum ekildi de yetiþmedi?

Neden insan tohumu için
Bitmeyecek, yetiþmeyecek zannýna düþüyorsun?
Hangi kova suya salýnda da dolu olarak çekilmedi?
Can Yusuf'un kuyuya düþünce niye aðlarsýn?

Bu tarafta aðzýný yumdun mu o tarafta aç!
Çünkü artýk hay-huy'un,
Mekânsýzlýk aleminin boþluðundadýr.
Gönderen: 20.10.2007 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 513 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55673 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.