lopinavir ritonavir fluvoxamine stromectol generique rhinocortgenerique colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ~~~ RaMaZaN-I ŞERiF ~~~ » SARAYDA İFTAR !!!

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SARAYDA İFTAR !!!
635 Mesaj -
Harun Reþid bir Ramazan günü Behlül'e tembih etti:

- Akþam namazýnda camiye git, namaza gelen herkesi iftara davet et.

Akþam oldu, namaz kýlýndý, namazdan sonra Behlül 5-10 kiþilik bir grupla çýka geldi. Harun Reþid þaþýrdý:

- Behlül bunlar kim? Ben sana namaza gelen herkesi saraya iftara çaðýr diye tembih etmedim mi? Sen o kadar cemaatin arasýndan bir sofralýk bile adam getirmemiþsin..

- Efendimiz, siz bana camiye gelenleri deðil, namaza gelenleri iftara çaðýr dediniz. Namazdan sonra bendeniz cami kapýsýnda durdum, çýkan herkese hocanýn namaz kýldýrýrken hangi sureyi okuduðunu sordum. Onu da yalnýz bu getirdiðim kiþiler bildi. Camiye gelen çoktu ama namaza gelen demek ki yalnýz bunlarmýþ.
Gönderen: 20.09.2007 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Cok güzel bir uyari Burcunurumgül

Ders alabilenlere ne mutlu,namaza durdugumuzda unuttugumuz her sey o anda aklimiza gelir...

Kör seytanin isi yok bizi mesgul etmek icin elinden geleni yapiyor Rabbim kildigimiz namazlari yüzümüze carpmasin insaALLAH...

Eksikleri,noksanlari ile tamamlayarak kabul eylesin,seytanin vesvesesinden de emin eylesin cümlemizi....
Gönderen: 20.09.2007 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
kör nefis. namazda namazdan gayri hersey aklimiza gelir zaten üzüntülü
Gönderen: 14.08.2009 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
cok güzel ve hassas bir paylasim olmus

biz olsak cümbür cemaat toplar getirirdik

paylasandanda katkidan bulunanlardanda
güncelleyendende ALLAH-cc razi olsun
Gönderen: 14.08.2009 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
yanýlma dai kardeþ cadeden geçenleride getirirdik neden dersen adý sarayda ifdar bir beleþmi beleþ iki

bu olaya yakýþan birde fýkrasý var üç

adamýn birisi bir çuval un almýþ günlük çalýsmasýný bitirince evine gitmiþ hanýmý sormuþ bey bu gün un alacaktýn ne oldu adam bir an ha unmu almýþtým ama unuttum der ama nereye koyduðunu bir tülü hatýrlayamaz þununyanýnda bunun yanýnda ne yaptýysa bir türlü hatýrlayamaz ve hele yarýn olsun elbet hatýrlarým der bu arada ezan okunur adam kalkýp namazýný kýlmaya baþlar namazda birde aklýna gelir haným haným unu köþker hacýnýn yanýna býrakmýþtým der kardeþlerim
tabi güzel bir uyarý olmuþ paylaþýmýn yaný sýra

Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 15.08.2009 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Allah Razı Olsun hepinizden.. Normalde aklýna gelmeyen þeyler namaza durdunmu aklýna geliyor.. sevinçli Kör þeytanýn iþine bakýn.. Rabbim namazlarýmýzý huþu ile kýlmayý nasib etsin..Te$ekkürler
Gönderen: 17.08.2009 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Gercekden öyle. Katiliyorum size.
Maalesef öyle. Kör seytan tam bir seytan. Masallahi var eksiksiz tam dört dörtlük! üzüntülü

Ama BURCUNUR yinede yazdigin ve bizimle paylastigin icin tsk ederim. gül
Gönderen: 17.08.2009 - 20:40
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
seytana niye kiziyonuzki
o görevini yapiyo
Gönderen: 18.08.2009 - 03:22
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DAi

seytana niye kiziyonuzki
o görevini yapiyo

ÞEYTAN DAHÝ GÖREVÝNÝ YAPIYOR. YA KULLAR GÖREVÝNÝ YAPIYOR MU???

DOÐRU ÞEYTANA KIZMIYORUM KENDÝMÝZE KIZIYORUM..
Gönderen: 30.08.2009 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 2139 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2211 üye ile 29.03.2024 - 09:52 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.98585 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.