budesonide generique plaquenil generique luvox generique kaletra kamagra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ~~~ RaMaZaN-I ŞERiF ~~~ » RAMAZANDA EVLERIMIZ!!!

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    RAMAZANDA EVLERIMIZ!!!
1686 Mesaj -
RAMAZANDA EVLERIMIZDE NE GIBI DEGISIKLIKLER OLUYOR???
NELER YASANIYOR???
YUVAMIZA GETIRDIGI HAVA NASIL ???
NE SEKILDE GECIRIYORUZ???
MASALARIMIZ NE DURUMDA???
BIRAZ BUNLARDAN BAHSEDELIM MI???SAHSEN BEN COK ISTERIM BU KONUDA BIR SEYLER YAZILMASINI.....

BEN HIC BITMESE DIYORUM......DÜZENI BIR BASKA
BEREKETI BIR BASKA.....BIR ÖMÜR TUTSAK ITIRAZIM OLMAZaşık
Gönderen: 19.09.2007 - 01:49
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Ramazan geldi bereket geldi. Huzur geldi heyecanla bekleyis geldi. ALLAHA hamd olsun.Sende sagol bacim. ALLAH iyi niyetine göre versin.
selam ve dua ile

Gönderen: 19.09.2007 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
sende sagol abim....
Gurbette biraz boynumuz bükük ne ana,ne baba....
Bide annemin mükemmel sofralari aklima geldikce........sıkıntılı
Ya soruyorum söylemiyo neyaptin anne diyorum?yaptim Allah ne verdiyse diyo...
Anneeeeeeeeeeee bak ispanakli börek yaparsan bir dilimde benim icin ye diyorum yok beceremiyorum artik diyo...
Sonra bizim gelinle konusuyorum neler hazirladi annem ,ooo abla süperdi yok yok diyo...
Anne sekiz sene oldu ya alistim ben burda nelerin yokluguna ...
Sükürler olsun Allahima iyiyim ben ama anne istiyorum iste senin iftar sofralarinikahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 19.09.2007 - 23:13 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2007 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
KARDEÞÝM SENIN BU GUZEL KONUNA BUGUN ÖGRENDIGIM BIR HADISLE KATILMAK ÝSTERIM...OKUYUN VE GORUN BAKALIM EVLERIMIZ HATTA EÞYALARIMIZ RAMAZANDA NASIL COÞUYORMUÞ;

ÖMER IBNI HATTAB NAKLEDILDIGINE GÖRE NEBI SAV BUYURDUKÝ,

_'MÜMIN KUL, RAMAZAN AYINDA UYKUDAN UYANDIGI ZAMAN.BIR YANDAN BIR YANA DÖNERDE ALLAHU TEALAYI ZÝKREDERSE, MELEK ONA: 'KALK! ALLAH CC SENI MUBAREK KILSIN VE SANA RAHMET EYLESIN' DER.

NAMAZ NIYETIYLE KALKTIGINDA DÖÞEK ONA; 'EY ALLAH CENNETTE ONA YUKSEK DÖÞEKLER VER' DIYE DUA EDER.

ELBISESINI GIYDIGINDE ONA ; 'EY ALLAH ONA CENNET HULLELERINI VER' DIYE DUA EDER.
AYAKKABISINI GIYDIGINDE ONA ;'EY ALLAH AYAKLARINI SIRAT UZERINDE SABIT KIL DIYE DUADA BULUNUR.

KABA, ÇANAÐA UZANDIGINDA: 'YA ALLAH ONA CENNET KUPLERINDEN ÝÇÝR DIYE DUA YAPAR.

ABDEST ALDIGINDA SU KENDISI ÝÇÝN: 'EY ALLAH ONU GUNAHLARDAN VE HATALARDAN TEMIZLE DIYE DUADA BULUNUR. EGER NAMAZA NIYETLENIP ALLAHU TEALANIN HUZURUNDA DURACAK OLURSA; EV ONUN ÝÇÝN; EY ALLAH! KABRINI NUR ET' DIYE DUACI OLUR.BÖYLECE ALLAHU TEALA ONA RAHMETLE NAZAR BUYURURDA.;
'KULUM! DUA SENDEN, KABUL BIZDEN; ÝSTEMEK SENDEN, VERMEK BIZDEN;ÝSTIGFAR SENDEN, BAGIÞLAMAK BIZDEN' BUYURUR.

ÝÞTE KARDEÞÝM RAMAZANDA YATAGIMIZDAN ÇESMEMIZE KADAR EVIMIZE KADAR HALIMIZ BU....EÞ ÞUKRULILLAH....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son der_ya tarafından, 19.09.2007 - 23:17 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2007 - 23:16
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Deryam ,bacim benim ne güzel yazdin Allah Razı Olsun
Gönderen: 19.09.2007 - 23:28
_eflatun_ su an offline _eflatun_  
20 Mesaj -
Ramazan ayýnda her zaman olmayan maneviyat dolu günler geceler misafirlik misafirperverlik insanlarýn birbirine yakalaþýmlarý bu deðerli günlerin bitmesini hiç istemeyiz .Þeytandan uzak olduðumuz bugünlerde nefsimizi sadece aç kalarak deðil
manevi yöndende terbiye etmeliyiz.Elimize sadece senede bir kere bu fýrsatý iyi deðerlendirmeliyiz.Allah hepimizin ramazanýný mübarek etsin inþaallah
Gönderen: 23.09.2007 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   _eflatun_ üyenin diger mesajlarini ara _eflatun_ üyenin Profiline bak _eflatun_ üyeye özel mesaj gönder _eflatun_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 599 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56559 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.