stromectol generique plaquenil generique kaletra hydroxychloroquine lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ~~~ RaMaZaN-I ŞERiF ~~~ » Ramazan Ayınız Mübarek Olsun

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ramazan Ayınız Mübarek Olsun
322 Mesaj -
Deðerli ravdanýn canlarý, can kardeþlerim hepimizin ve bütün müslüman kardeþlerimizin Ramazan-ý Þerifini tebrik ediyorum.
Rabbim bu aylarda günahlarýmýzdan temizlenerek huzuruna tertemiz çýkmaðý, bu günleri deðerlendiren ve bu geceleri eda etmeði cümlemizi nasip etsin.

Sizlerden dua istiyorum.
Allah yaptýðýnýz hayýrlarýnýzý, sadakalarýnýzý, dualarýnýzý ve ibadetlerinizi kabul etsin.

Selam ve Dua ile Allah'a Emanet Olun.
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
"insanýn her amelinin sevabý yediyüze kadar katlanýr.
Allah buyurdu ki: "Oruç bunun dýþýnda. Çünkü o, benim içindir, onun ödülünü ben vereceðim. Çünkü o, þehvetini ve yemesini sýrf benim için terk ediyor."
Oruçlunun iki sevinci vardýr: iftar edince ve Rabbine kavuþunca.
Oruçlunun aðýz kokusu, Allah katýnda misk kokusundan daha hoþtur."
Ebû Hureyre radýyallahu anh. Buhârî.

"Her kim, inanarak ve karþýlýðýný yalnýz Allahtan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa, geçmiþ günahlarý baðýþlanýr."
Ebû Hureyre radýyallahu anh. Buhârî.

"Bu ay gelip çattý. Onun içinde bin aydan hayýrlý olan Kadir gecesi vardýr. Kim onun hayrýndan yoksun olursa, bütün hayýrlardan yoksun olmuþ olur. Onun hayrýndan yoksun olan, ancak saadetten payý olmayan kimsedir."
Enes radýyallahu anh. Ýbn Mâce.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son mehmetduru tarafından, 13.09.2007 - 09:29 tarihinde.
Gönderen: 12.09.2007 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
amin ecmain kardeþ ümmeti muhammete hayýrlara vesile olsun inþallahu rahman

inþallah insanlar ramazanlýk müslüman olmayýpta 11 ayda devam ederler hayýra hasenata duaya namaza

selam ve dua ile ...............
Gönderen: 13.09.2007 - 05:55
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ru.uslu su an offline ru.uslu  
36 Mesaj -
Deðerli ravdanýn canlarý, can kardeþlerim hepimizin ve bütün müslüman kardeþlerimizin Ramazan-ý Þerifini tebrik ediyorum.
Rabbim bu aylarda günahlarýmýzdan temizlenerek huzuruna tertemiz çýkmaðý, bu günleri deðerlendiren ve bu geceleri eda etmeði cümlemizi nasip etsin.

paylaþýmlarýnýz için rabbim razý olsun sizlerin ve bütün inanan müslümanlarýnda RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN..................

Gönderen: 25.09.2007 - 09:54
Bu Mesaji Bildir   ru.uslu üyenin diger mesajlarini ara ru.uslu üyenin Profiline bak ru.uslu üyeye özel mesaj gönder ru.uslu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 644 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56393 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.