ivermektin chloroquine kaletra generique luvox lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » FILISTINDEKI KARDESLERIMIZ

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
FILISTINDEKI KARDESLERIMIZ
91 Mesaj -
S.A
Bu ilhi arnavutca ben bunu turkceye cevirmeye calistim umarim sizlere biseyler anlatabilmisimdir.

ILAHI FILISTINDEKI KARDESLERIMIZE YAZILMIS...

Ah benim cileli cocuklugum
ki her bayramim kahirli gecen bayramlar
bulbullerin otusu duyulmaz oldu
yahudi katliyamcilarin tanklari ve ucaklrinin seslerinden
biliyormusunuz? evlerimizi yerle bir ettiler
cocukluk ruyalarimizi silip goturduler
nekadar sucsuz insan kani doktuler
nerde musluman ordulari
nerde musluman devletleri
bizi bu vahsi yahudi hayvanlarindan kurtarsinlar...nerde?
unutuk mutlu gunlerimizi
cunku yillarca bu vahset suruyo
cocuk doguyoruz ama cocuk gibi sehid oluyoruz
her sabah yeni gun doguyor
ama yine vahsetler durmuyor
her yerde yetimler kaliyor
annelerin kanli gozyaslari dokuluyor
aglama annemmmmm
vucudumdaki yaralara
cunku oglun sehit oluyor annem
artik SIKILMIYORUM
derdim korkum yok
cunku ALLAHIMIN huzuruna kanli cikacam annem
ah annem bin canim olsa,
hepsini allahimin yolunda versem,
yukselt beni ey ALLAHIM
ucur beni cennetine
ruhum rahhat simdi senin huzurundayim ALLAHIM
ah be kor ve sagir dunya
hicmi gormek duymak istemiyorsun
cocuklari katliama birakiyorsun
cocuklarin acikli cigliklari
hey musluman kardesler.....
DUYMUYORMUSUNUZ,BIZE YARDIMA GELMIYORMUSUNUZ:(ağlarağlar

dinlemek izlemek isterseniz tiklayin

http://www.youtube.com/watch?v=JkuK-zMh4Rc&mode=related&search=
saygi ve dualarimla

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kosovali tarafından, 22.03.2007 - 03:10 tarihinde.
Gönderen: 22.03.2007 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   kosovali üyenin diger mesajlarini ara kosovali üyenin Profiline bak kosovali üyeye özel mesaj gönder kosovali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
iste bizim duyarlliligimiz bu kadar
363 Mesaj -
s..a

KIMSEYI SUCLAYAMIYORUM BUNU IZLEMEK VE DINLEMEKLE KIMSE BISEY ANLAMAZ ANCAK ORDAKILERIN YASADIKLARINI HERKEZIN YASAMASI GEREK ANCAK BELKI ANLARLAR KOSOVALI BUNU EKLEDIGINDE HERKEZDEN DESTEK BEKLEDIN AMA BAKIYORUM KIMSENIN UMURUNDA OLMAMIS,NEDENMI CUNKU SAVASIN NE OLDUGUNU HENUZ BILMIYORLAR YASAMADILAR AMA BIZ YASADIK VE BUNUN ACISINI COK IYI BILIYORUZ DUA ETMEKTEN BASKA BISEY ELIMIZDEN GELMIYOR CUNKU ADAM AKKILI BIR MUSLUMAN DEVLETI YOK YOK KI O COCUKLARIN AGLAYISLARINI SUSTURSUN BELKI BU DUNYADA KOLTUKLARINDA RAHAT OTURUYORLARDI AMA DIGER TARAFTA NASIL CEVAP VERECEKLER ,ONLARA SIMDIDEN ACIYORUM

ALLAHIM SEN FILISTINDEKI DIN KARDESLERIME SABIR VE KUVVET VER YARABBI KURTAR O INSNLARI, O KUCUCUK BEDENLERI AGLATMA YARABBI:(ağlarağlar
Gönderen: 25.03.2007 - 10:08
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
ALLAHIM SEN FILISTINDEKI DIN KARDESLERIME SABIR VE KUVVET VER YARABBI KURTAR O INSNLARI, O KUCUCUK BEDENLERI AGLATMA YARABBI

AMÝN AMÝN AMÝN

paylaþým için saol kardeþim

Gönderen: 08.09.2007 - 13:27
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 568 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57086 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.