ivermectine hydroxychloroquine generique luvox stromectol generique rhinocortnaprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK KÜRSÜSÜ » UMARIM BEĞENİRSİNİZ(BAKARSANIZ SEVİNİRİM)

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
astaravista253 su an offline astaravista253  
UMARIM BEĞENİRSİNİZ(BAKARSANIZ SEVİNİRİM)
791 Mesaj -
Yasindir benim adým,
Ankara'da yaþarým,
Sarý saçlýdýr en iyi arkadaþým,
Ýlham geldiði zaman,
Nadir bulunan bir þiir yazarým.

Allah'a dua ederim,
La ilahe illallah derim,
Laleyi çok severim,
Allah bizi yarattý,
Hatmederler Kur-an'ý

Atatürk'tür onun adý,
Talihsizlikler yaþadý
Ama o hiç yýlmadý,
Milletimizi kurtardý.

Derslerime çalýþýrým
Ödevimi yaparým
Yazýlým olduðu zaman
Çok çalýþýr 5 alýrým.

Abdestimi aldým
Seccadede namaz kýldým
En sonunda dua ettim
Ailemi korumasýný istedim

CENNETyolu abiciðim
Ýlahilerini çok severim
Sesi çok güzeldir
Ayný bülbül gibidir

Okulumu çok seviyorum
Derslerime çalýþýyorum
Eðer zayýf alýrsam
Hemen düzeltiyorum

Umarým beðenmiþsinizdir. Bunlar için tam 5 gün uðraþtým.Ýsteyen üyeler bana ismini versinler bende onlara özel þiir yazayým.Ýlk 3 þiirin baþ harflerine bakýnýz.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YaSiN056 tarafından, 18.11.2006 - 09:34 tarihinde.
Gönderen: 18.11.2006 - 09:33
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
YASIN BAKMAZMIYIM gül

YUREGIMI PARCALADIN

UFACIK YASINLA BUNU YAZDIN

KOCAMAN YUREGIMI PARCALADIN

AFFERIN ASLANIM COK GUZEL OLMUS

ELINE EMEGINE SAGLIK

HELAL OLSUN ASLANIM

SENI SEVIYORUM gül

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 18.11.2006 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
tebrýkler abisi hiç de fena sayýlmaz yazmaya devam et yazdýkça emýn ol daha güzel olacak
baþarýlar...
Gönderen: 18.11.2006 - 09:51
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ozlemnur79 su an offline ozlemnur79  
201 Mesaj -
çok çok güzel olmuþ yasin aferin sana kardeþim..

Eline yüreðine emeðine saðlýk..

Bayýldým ya...bu yaþýndaki bu Allah aþkýný Rabbim tüm nesile versin inþallah...

Rabbim seni tüm kötülüklerden korusun emi....

Amin amin...
Gönderen: 18.11.2006 - 09:53
Bu Mesaji Bildir   ozlemnur79 üyenin diger mesajlarini ara ozlemnur79 üyenin Profiline bak ozlemnur79 üyeye özel mesaj gönder ozlemnur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
YaSiN056 can yüreðine saðlýk

Allah(c.c) razý olsun....

Baþarýlarýn devamýný dilerim inþAllah....

Öyle Þiir vardýr ki hikmettir,

öyle beyan vardýrki sihirdir..

(Hadis-i Þerif)

Allah(c.c) emanet olun...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 18.11.2006 - 09:56
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
791 Mesaj -
~HiLaLaY~ onun ismi
Bu konuma teþekkür etti
Bu þiirlerin güzel olduðunu
Hemen bana iletti

Gönderen: 18.11.2006 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
emegine yuregine saglik kardes gercekten guzel olmus..
gül
Gönderen: 18.11.2006 - 11:19
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Ellerine yüregine saglik kardesim!

Okuduktan sonra, merak ettigim tek birsey oldu; oda yasiniz di... hemen kisisel bilgilere girdim ve gördümki yasiniz 10 kardesim, onun icin MasaAllah demekten baska bir söz bulamiyorum!

RABBIM sevgisini kalbine nakis etsin insaAllah! Bu yoldan hic birimizi ayirmasin!

Bide Kardesim son olarak, isim verin sizede yazayim demissin... ozaman " Said " ismi icinde birsey yazabilirmisin? sevinçli

DUA'larimla ...
Gönderen: 18.11.2006 - 12:34
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
791 Mesaj -
Tabiki yazarým buyrun aþaðýda:

Said senin adýn
Nickin Kiramen Katiben
Ben bu siiri yazdým
Senin için Kiramen Katiben

Oldu mu? ÝnsaAllah olmuþtur.

Gönderen: 18.11.2006 - 13:50
337 Mesaj -
ALLAH cc RAZI OLSUN !

Oldu oldu sevinçli

Ama ismim Said degilsevinçli

Sagolasiniz ...

Cok begendim !

DUA'larimla ...
Gönderen: 18.11.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
791 Mesaj -
Ben Öyle Anlamýþým Özür Dilerim...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YaSiN056 tarafından, 19.11.2006 - 11:47 tarihinde.
Gönderen: 19.11.2006 - 11:46
337 Mesaj -
Estagfirullah...
Gönderen: 19.11.2006 - 12:37
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
YaSiN Kardesime
7 Mesaj
Yasi henüs kücük
Ama bilgisi cok büyük
Severiz biz onu tüm kalbimizle
InsaALLAH artan sevgimizle
Nice hayirli yillara Yasinimizle

Ilk harflere baksana Yasin Kardesim? sevinçli

Senin yazdigin siirlerde harika,
bende bayildim..
Ellerine yüregine saglik..
ALLAH Senden razi ve memnun olsun..
Herkeze Senin gibi cocuklar nasip etsin..

Sana gül
Gönderen: 20.11.2006 - 08:30
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
masaALLLAH kardesim cok güzel yazmissin gül
Gönderen: 20.11.2006 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Yegenimdir yasinim benim...
Aþk doludur küçücük bedeninin
Sevgi dolu bu yüreðinin...
Ýçini Allah doldursun derim...
Nice senelere hep Mutlu yaþa derim...

Yasinim ne güzel ilham gelmiþ sana öle...
Aslaným benim bende çok beðendim hemde...
Sen her zaman yazarsýn bu gidiþle...
ÝnþaAllah okulundaki baþarýn kalýr hem sende...
Ne diyeyim sen anlarsýn ASLANIM benim ben seni Çok SEVERÝM.

Not sende ÝLK Harflere baksana ASLANIM....!
gül

Gönderen: 20.11.2006 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Es . Selamun Aleykum Ve Rahmetulahi Ve Berakatuhu

Yasin Can Cok guzel yazmisin MasaAllah
Aferim Sana sevinçli

Bak guller Sanadir dikkat et Onlari guzel sakla sevinçli :

gül gül gül gül

Gönderen: 20.11.2006 - 12:18
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullah056 su an offline abdullah056  
afferin
1 Mesaj
ASLANIM BÝZEDE BÝR ÞÝÝR YAZDA HEDÝYE ET ALLAH SENÝ BAÐISLASIN GELECEÐÝN BÝLGÝSAYAR MÜHENDÝSÝ AFFERÝN SANA gülgül
Gönderen: 20.11.2006 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   abdullah056 üyenin diger mesajlarini ara abdullah056 üyenin Profiline bak abdullah056 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yassokiz su an offline yassokiz  
206 Mesaj -
Can Yasincigimgül

Kücücük yüregine sigdirmissin koskocaman bir sevgiyi
Allahin sevgili kullarindan ol sende
Seviyoruz seni hepimizde
Tüm yüreyimizle
Tertemiz yüreyine
Gelmesin hicbir zarar
Kardeslerin seninle herzaman
Gönlüne,yüreyine saglik
Yasin de bizlerin cani artik
Hepde öyle kalacak
Benim bir kardesim vardi adi Yasin
oldu iki

Yaseminin cicekeleri sacilsin üzerine canim Yasincigim

Selam*Sevgi*ve Dua* ile...
Can Kardeslerimgül
Gönderen: 21.11.2006 - 11:43
Bu Mesaji Bildir   yassokiz üyenin diger mesajlarini ara yassokiz üyenin Profiline bak yassokiz üyeye özel mesaj gönder yassokiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ellerine saglik yasincik cok güzel yazmissin rabim razi olsun senden güzel kardesim
Gönderen: 21.11.2006 - 11:59
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
MAAÞALLAH BAREKALLAH...

Ne kadar yetenekliymiþsin sen Yasincim,

Seni yetiþtiren aileni tebrik etmek laazým...

Aman hap böyle ol tamam mý ?

...................

Yaþýna bakmadan hiç

ALLAH'ý aramak olmuþ amacý

Sinesinde saklý o sevinç

ÝnþaALLAH eder dini baþ tacý

Ne olur bize de ver ALLAH'ým böyle evladý...
gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Songul tarafından, 21.11.2006 - 15:06 tarihinde.
Gönderen: 21.11.2006 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
MAÞAALLAH AÝLEN NE GÜZEL YETÝÞTÝRMÝÞ SENÝ KEÞKE YAÞITLARINDA SENÝN GÝBÝ AKILLI ÇALIÞKAN OLSA YAÞIN KÜÇÜK AMA KALBÝN BÜYÜK KÜÇÜK ÞAÝR.gül
Gönderen: 21.11.2006 - 13:15
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Allah Razi olsun Yasin..

Cok güzel yazmissin. Emegine saglik. Devamini bekleriz ama tabi bos zamanlarinda. Derslerinde basarilar dilerim. Rabbim yar ve yardimcin olsun.

Tertemiz yüregine gül

Gönderen: 21.11.2006 - 14:25
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
RE:
595 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MeLiSSaNuR

Allah Razi olsun Yasin..

Cok güzel yazmissin. Emegine saglik. Devamini bekleriz ama tabi bos zamanlarinda. Derslerinde basarilar dilerim. Rabbim yar ve yardimcin olsun.

Tertemiz yüregine gül

Gönderen: 23.11.2006 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
791 Mesaj -
Benim Ýsmimi Þiirinizde Kullandýðýnýz Ýçin Teþekkürler Abdullah056 Sanada bir Þiir Yazdým Aþaðýda:

Allah'ýn kulu demek adý,
Abdullah abi abilerin en yakýþýklýsý
Ben onu görmedim
Ama çok yakýþýklýdýr eminim

Umarim Beðenirsin

Gönderen: 25.11.2006 - 09:46
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
YaSiN056
Canim kardesim benim,
seni cok severim gül

Allah (c.c) Senden razi olsun...

MasaAllah... MasaAllah...

Allah (c.c) bütün Dualarini kabul etsin...
siirlerinin devamini bekleriz

Gönderen: 27.11.2006 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 544 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58402 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.