generique stromectol stromectol generique colchicine stromectol generique plaquenil aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK KÜRSÜSÜ » YA RASULALLAH

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
YA RASULALLAH
173 Mesaj -
Sana caným feda güzel Efendim
Candan geçip sana geldim
Bende Enes'im hem öksüzüm hem yetim
Beni de kabul et Ya Rasulallah

Özledim, Seni görmek isterim
Senden sonra öksüz küçük Enes'im
Ne güzeldi senin güzel þefkatin,
Sensiz dünyayý neyleyeyim Ya Rasulallah

Yalnýz ben deðil tüm Enes'ler sana hasret
Bir ben deðil tüm ümmet yetim
Seni çok çok özledik Efendim
Bekletme gel gel Ya Rasulallah

(þiiri yazan 12 yaþýndaki oðlum)
Gönderen: 13.04.2006 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gonca gül65 su an offline gonca gül65  
173 Mesaj -
ozanask kardeþim

Çok teþekkür ederim.Sizden de Allah razý olsun.Çocuklar Allahýn bize emanetidir.Eðer onlarý kaybetmek istemiyorsak, dinimizi öðretmeli ve sevdirmeliyiz.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 13.04.2006 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahmetali su an offline ahmetali  
YA RASULALLAH
18 Mesaj -
gonca gül abla ALLAH razý olsun
ne güzel yazmýþ oðlunuz ALLAH ondan da razý olsun
ALLAH zihin açýklýðý veresin inþaallah
selametle...
Gönderen: 13.04.2006 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   ahmetali üyenin diger mesajlarini ara ahmetali üyenin Profiline bak ahmetali üyeye özel mesaj gönder ahmetali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehman06 su an offline mehman06  
34 Mesaj -
ALLAH razi olsun bu güzel siiri bizlerle paylastiginiz icin .
Allah ve Peygamber aski yüreginizden hic eksik olmasin.

Biliniz ki mallariniz ve evladiniz bir
imtihandir.Büyük mükafat ise
ALLah katindadir.
(Enfal Suresi,28)
selam ve dua ile
Gönderen: 13.04.2006 - 13:41
Bu Mesaji Bildir   mehman06 üyenin diger mesajlarini ara mehman06 üyenin Profiline bak mehman06 üyeye özel mesaj gönder mehman06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
birgazi su an offline birgazi  
RE: YA RASULALLAH
120 Mesaj -
]Orijýnalý gonca gül65[/i]

Sana caným feda güzel Efendim
Candan geçip sana geldim
Bende Enes'im hem öksüzüm hem yetim
Beni de kabul et Ya Rasulallah

Özledim, Seni görmek isterim
Senden sonra öksüz küçük Enes'im
Ne güzeldi senin güzel þefkatin,
Sensiz dünyayý neyleyeyim Ya Rasulallah

Yalnýz ben deðil tüm Enes'ler sana hasret
Bir ben deðil tüm ümmet yetim
Seni çok çok özledik Efendim
Bekletme gel gel Ya Rasulallah

(þiiri yazan 12 yaþýndaki oðlum)

MAAÞALLAH Tebrikler....

GÜZEL ENESLER...

Nimettir... berekettir,
Musibetlere settir;
Böyle güzel ENESLER,
Vesiley-i CENNETTÝR...

M.Abdullah KULalkıs
Gönderen: 13.04.2006 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   birgazi üyenin diger mesajlarini ara birgazi üyenin Profiline bak birgazi üyeye özel mesaj gönder birgazi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Cok guzel yazmis Masallah.

Ins daha nice guzel siirler yazmayi nasip etsin Rabbim.Hersey gonlunce olsun ins.göz kırpma
Gönderen: 16.06.2006 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 809 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59487 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.