budesonide generique rhinocortstromectol generique stromectol stromectol imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » ((( RAVDA.net ))) Kardeslerime..

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
((( RAVDA.net ))) Kardeslerime..
7 Mesaj
SIZI SEVMEME SEBEP OLAN
RABBIM SIZI
BENDEN DAHA COK SEVSIN
BIZI CENNET BAHCESINDE
GÜL KOKULU EFENDIMIZE
KOMSU EYLESIN!

---->> AMIN <<----

aşık ((( RAVDA.net ))) aşık

SIZLERI tüm Kalbimle SEVIYORUM
COK SEVIYORUM.. ALLAH hepinizden razi olsun Bana bu Sevgiyi ögrettiginiz icin. agla agla
Gönderen: 09.02.2006 - 10:16
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Can Kardeþim;

Bizlerde seni çok seviyoruz.Rabbim o güzel yüreðini hep iyiliklerle doldursun.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 09.02.2006 - 10:36
Bu Mesaji Bildir   Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
BU NE GÜZEL DUA BU DUAYA AMIN DEYILMEZMI

gül gül gül gül AMIINgül gül gül gül

YÜREYINE SAGLIK

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAKBIR tarafından, 09.02.2006 - 10:41 tarihinde.
Gönderen: 09.02.2006 - 10:38
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
gül gül gül AMÝN,AMÝN,AMÝNgül gül gül

yüreðine saðlýk kardeþim...

sevgi saygý ve dua ile
Gönderen: 09.02.2006 - 10:49
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
AMIN AMIN AMIN

Bizde seni coook seviyoruz, canim kardesim. Herzaman sevildigini bil!ALLAHIM beni SENDEN HIC bir zaman AYIRMASIN....!aşık

YÜREGINE SAGLIK.

DUA ILE
Gönderen: 09.02.2006 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
Konu icon   
621 Mesaj -
Dillerine saglik!!!

cok haklisin Rabb´imin en sadik kulu...gül
Ravda´net bana bize Allah icin sevmeyi sevilmeyi ögretti...:(ağlar Bizde seni cooooooooook seviyoruz..

Allah senden razi olsun..gülgül

Gönderen: 09.02.2006 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Degerli CanKardeslerim,

AMIN ALLAH Sizlerdende razi olsun.
Tesekkür ederim... Sevginiz icin,
Bana ALLAH icin Sevmeyi ögrettiginiz icin,
Bu huzuru bu güzelligi yasattiginiz icin..

Evet ((( RAVDA.net ))) bize ALLAH icin Sevmeyi ögretti, ve bu Sevgiyle tüm güzellikleri görmeye nasib etti..

Selam ve Dua ile.. gül gül gül
Gönderen: 09.02.2006 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ayse Aydin su an offline Ayse Aydin  
174 Mesaj -
Allaha kavusmak kardesim cok dogru soyluyorsun ravdanet kadar guzel bir site gormedim herkes birbirine karsi saygili ve seviyeli ve bu benim hosuma gittigi icin ravdanetteyim. Birara gelemedim ve bunun varligini hissettim buyuk bir kayipmis benim icin ve simdi burdayim Allaha sukur. Allaha kavusmak kardesim sen benim ablamsin ve ben seni cok seviyorum sevinçli sevinçli
Gönderen: 10.02.2006 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   Ayse Aydin üyenin diger mesajlarini ara Ayse Aydin üyenin Profiline bak Ayse Aydin üyeye özel mesaj gönder Ayse Aydin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
ALLAHA Kavusmak CAN`sin CAN`ìmsin...

agla agla agla agla

Gönderen: 10.02.2006 - 11:33
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Ayse Aydin, Canim Kardesim ALLAH razi olsun. Bende Seni Cok Seviyorum.. RAVDA cok büyüktür ama yinede dedigin gibi Sevgidolu'dir.. Benzeri yoktur ve olmiycak, RAVDAmiz BIRTANEdir.. Bizden ASLA ayrilma, evet cok sükür aramizdasin Elhamdulillah..

Nazligülüm Benim, Sende CAN'sin ve Benim CANIMSINNNNNNNN ... gül ...
Gönderen: 10.02.2006 - 18:39
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
RE: ((( RAVDA.net ))) Kardeslerime..
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

SIZI SEVMEME SEBEP OLAN
RABBIM SIZI
BENDEN DAHA COK SEVSIN
BIZI CENNET BAHCESINDE
GÜL KOKULU EFENDIMIZE
KOMSU EYLESIN!

---->> AMIN <<----

aşık ((( RAVDA.net ))) aşık

SIZLERI tüm Kalbimle SEVIYORUM
COK SEVIYORUM.. ALLAH hepinizden razi olsun Bana bu Sevgiyi ögrettiginiz icin. agla agla

O yüreklerinizden sevgi hic eksilmesin,dillerinizden de dualar her biriniz ayri ayri cok degelisinizgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül birer tane alin fazla yok bunlar yürek bahcelerinde yetismis MUHAMMEDI s.a.v kokulu güllerden...
Gönderen: 10.02.2006 - 18:46
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
O kocaman imanli sevgiler fiskiran yüreginden öpüyorum..

CAN sin..

"Ýman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe iman etmiþ olmazsýnýz" (Hadis-i Serif)

gül

Gönderen: 10.02.2006 - 19:15
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
<AMİNNN>
455 Mesaj -
selamun aleyküm kardeþlerim,
ne güzel bir duygu alýþveriþisevinçliRABBÝM sevgimizi hiçbir zaman kalplerimizden almasýn inþ...bununla ilgili bende bir rivayet anlatayým...

anlatýlan bir rivayet;
mahþerde cennetlik 7 grup insan toplanacakmýþ,ben size en sonuncusunu söyliyeyim.MEVLA TEALA diyecekmiþ ki;benim rýzam için birbirini sevenler
kalkýnda girin CENNETÝME diyecekmiþsevinçli
ne kadar güzel deðilmi!RABBÝM kendi rýzasý için birbirimizi sevmeyi nasip etsin inþ.SÝZLERÝDE O GRUPTAN EYLESÝN ÝNÞ...

MEVLAM ZATINA HAS KUL,HABÝBÝNE HAS ÜMMET,SEVDÝKLERÝMÝZEDE HAS KARDEÞ EYLESÝN ÝNÞ.!!!AMÝNNNN........

SELAM VE DUA ÝLE...
Gönderen: 10.02.2006 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kardeslik_18 su an offline kardeslik_18  
AMINNNNNNNNNNNNN
61 Mesaj -
CANIMIN ICI insALLAH ALLAH BIZE nasib eyler de o cennet bahcesinde Peygamber Efendimize komsu oluruz.

sunu da hic unutma!

sen benim CANIM`sin!!!!!!!!

kalbimin bir parcasisin.

ve hep oyle kalacaksin.

seni coook seviyorum canim kardesim

aşık aşık aşık aşık aşık

alkıs alkıs Allah Razı Olsunağlarağlarağlar
Gönderen: 11.02.2006 - 00:57
Bu Mesaji Bildir   kardeslik_18 üyenin diger mesajlarini ara kardeslik_18 üyenin Profiline bak kardeslik_18 üyeye özel mesaj gönder kardeslik_18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
AMIN AMIN AMIN
Ravda netimizi nekadar sevdigini biliyorum,Allah (cc) cumlemizi sevilen kullarindan eylesin,
gül CAN gül

"Ýman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe iman etmiþ olmazsýnýz" (Hadis-i Serif)
Gönderen: 11.02.2006 - 13:06
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
agla agla agla Nekadar güzel yazmissiniz.. ALLAHim hepinizden razi olsun Canim Kardeslerim..

RaVZaNuR Ablam AMIN. Güller icinde Tesekkür ederim, cok güzel kokuyorlar.. Sanada bir tane gül..

MeLiSSaNuR, güzel Kardesim tesekkür ederim, InsALLAH hepimiz Birbirimizi severiz, diger Ibadetlerimizide yapariz ve Cenneti kazaniriz. AMIN..

Alıntı
Orijýnalý VuSlaT_ZaMbaK

MEVLAM ZATINA HAS KUL,HABÝBÝNE HAS ÜMMET,SEVDÝKLERÝMÝZEDE HAS KARDEÞ EYLESÝN ÝNÞ.!!!AMÝNNNN........

AMIN VuSlaT_ZaMbaK Kardesim, AMINNNNNNNNN..

kardeslik_18, CANIM KARDESIM BENIM AMIN, SENDE BENIM CANIMSIN.. ALLAH razi olsun.. Kalbimdesin her an, bende SENI COK SEVIYORUM CANIM KARDESIM.. Iyiki Varsin..
aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık

CENNETyolu.. sevinçli Evet bilirsin CAN.. AMIN.. sevinçli
DUA ile..
Sevgiler Saygilar..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ALLAHA kavusmak tarafından, 12.02.2006 - 15:07 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2006 - 15:06
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
RE:
455 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ALLAHA kavusmak

agla agla agla Nekadar güzel yazmissiniz.. ALLAHim hepinizden razi olsun Canim Kardeslerim..

RaVZaNuR Ablam AMIN. Güller icinde Tesekkür ederim, cok güzel kokuyorlar.. Sanada bir tane gül..

MeLiSSaNuR, güzel Kardesim tesekkür ederim, InsALLAH hepimiz Birbirimizi severiz, diger Ibadetlerimizide yapariz ve Cenneti kazaniriz. AMIN..

Alıntı
Orijýnalý VuSlaT_ZaMbaK

AMIN VuSlaT_ZaMbaK Kardesim, AMINNNNNNNNN..

kardeslik_18, CANIM KARDESIM BENIM AMIN, SENDE BENIM CANIMSIN.. ALLAH razi olsun.. Kalbimdesin her an, bende SENI COK SEVIYORUM CANIM KARDESIM.. Iyiki Varsin..
aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık

CENNETyolu.. sevinçli Evet bilirsin CAN.. AMIN.. sevinçli
DUA ile..
Sevgiler Saygilar..

MEVLAM GANÝY GANÝY RAZI OLSUN KARDEÞÝM.ÝNÞ. MUHABBETÝMÝZÝ AYNI YOLLARDA YAPIP DAHA ÇOK GENÝÞLETÝRÝZ...DAHA YAKINDAN TANIÞMAKTA NASÝP OLUR ÝNÞ.

BAKÝ SELAM.....
Gönderen: 12.02.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 484 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sado&#240;lu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HAT&Yacute;CE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58524 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.