budesonide fluvoxamine generique rhinocortgenerique luvox chloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***EKIM AYI HATMI*** Kapali

önceki konu   diğer konu
42 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***EKIM AYI HATMI***
Admin

945 Mesaj -

selamun aleykum

EKIM ayý hatmi baþlamýþtýr..

Dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

Gönderen: 01.10.2005 - 09:46
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
1.cüz gurbet_kusu okunmustur
2.cüz gurbet_kusu okunmustur
3.cüz mucahit
4.cüz mudessir okunmustur
5.cüz mudessir okunmustur
6.cüz NiLüFeR okunmustur
7.cüz ZeYNeB okunmustur
8.cüz mudessir okunmustur
9.cüz MerveSena okunmustur
10.cüz mudessir okunmustur
11.cüz ahmet gunay okunmustur
12.cüz ahmet gunay okunmustur
13.cüz RuMeYSa okunmuþtur
14.cüz RuMeYSa okunmuþtur
15.cüz Gölyakalý okunmustur
16.cüz Gölyakalý okunmustur
17.cüz **IKLIMANUR** okunmustur
18.cüz **IKLIMANUR** okunmustur
19.cüz HaSReT okunmustur
20.cüz HaSReT okunmustur
21.cüz Basörtüm okunmuþtur
22.cüz Basörtüm okunmuþtur
23.cüz mudessir okunmustur
24.cüz mudessir okunmustur
25.cüz seviyyen okunmuþtur
26.cüz akincimetin okunmustur
27.cüz akincimetin okunmustur
28.cüz akincimetin okunmustur
29.cüz ölüm
30.cüz >>Nilüfer<< okunmustur

Mesaj 32 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 30.10.2005 - 19:58 tarihinde.
Gönderen: 01.10.2005 - 09:46
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
Slm
71 Mesaj -
S.A.
Mümkünse bende 30. Cüzü almak istiyorum.
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 01.10.2005 - 11:05
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
KOLAYINA KACIYORSUN NİLÜFER HANIM
2687 Mesaj -
BENDEN HIZLI DAVRANDIN BENDE ONU OKUMAK ÝSTERDÝM ÝSTERSEN 25.CÜZÜ SEN AL ONU ÖNCEKÝ AY BEN OKUDUM NE ZORMUÞ YA...KISMETÝME NE DÜSERSE VERÝN BEN ALAYIM AMA...
Gönderen: 01.10.2005 - 11:09
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Nilüfer kardeþim, 30. cüzü size verdim..

ölüm kardeþ, Nilüfer bacýmýz sizden önce istediði için 30. cüzü kendisine verdim... sizde diðer boþ olan cüzlerimizden alabilirsiniz, istediðinizi belirtin verelim inþaAllah...

dua ile.. gül
Gönderen: 01.10.2005 - 11:25
RE: KOLAYINA KACIYORSUN NİLÜFER HANIM
71 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ölüm
BENDEN HIZLI DAVRANDIN BENDE ONU OKUMAK ÝSTERDÝM

hehe biraz öyle oldu..Nasip degilmis..
Sende bidahaki ay 30. Cüzü alirsin ölüm kardes..

Selam Ve Dua ile.. gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son >>Nilüfer<< tarafından, 01.10.2005 - 11:31 tarihinde.
Gönderen: 01.10.2005 - 11:27
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
ne yapalım takdirmis bende kısmet diyorum neyse vazgectim29 .cüz.alıyorum
2687 Mesaj -
tamam
Gönderen: 01.10.2005 - 11:31
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
Konu icon    7. cüz
132 Mesaj -
Bende 7. cüz'ü okuyacagim in§aAllah..
şaşkın benim de cogunlukta okumak istedigim cüzler aliniyor.. birdahaki hatimde ben daha hizli davranirim derken yine kaciriyorumgöz kırpma
bu sefer Ahmet Gunay abim benden önce davrandiAlkis

Selam, Saygi ve Dua ile...gül
Gönderen: 01.10.2005 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seviyyen su an offline seviyyen  
5 Mesaj
Selamun Aleykum arkadaþlar

yeni üyeyim bana da bir cûz verirseniz benimde çorbada tuzum olur inþaAllah.Allah razý olsun
Gönderen: 01.10.2005 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   seviyyen üyenin diger mesajlarini ara seviyyen üyenin Profiline bak seviyyen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam

bos olan cüzlerimizden istediginizi yazin, verelim size insaAllah.. gül
Gönderen: 01.10.2005 - 20:05
5 Mesaj
25.cuz olsun o zaman.Selam ve dua ile
Gönderen: 01.10.2005 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   seviyyen üyenin diger mesajlarini ara seviyyen üyenin Profiline bak seviyyen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dunya Misafiri su an offline Dunya Misafiri  
BEN YENIYIM
123 Mesaj -
Selamün aleyküm arkadaslar

Bende su cüz isine gönüllüyüm
Birisi bana söyliyebilirmi ne zamana kadar okuyacagiz???
Gönderen: 01.10.2005 - 20:29
Bu Mesaji Bildir   Dunya Misafiri üyenin diger mesajlarini ara Dunya Misafiri üyenin Profiline bak Dunya Misafiri üyeye özel mesaj gönder Dunya Misafiri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dunya Misafiri su an offline Dunya Misafiri  
123 Mesaj -
Seviyyen arkadas demek sende yenisin
Gönderen: 01.10.2005 - 20:31
Bu Mesaji Bildir   Dunya Misafiri üyenin diger mesajlarini ara Dunya Misafiri üyenin Profiline bak Dunya Misafiri üyeye özel mesaj gönder Dunya Misafiri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
A.s
Admin

945 Mesaj -
Seviyyen kardesim, 25. cüzü size verdim..

Dünya Misafiri kardesim, cüzler Ekim ayinin sonuna kadar okunmasi lazim insaAllah.. istediginizi söyleyin verelim sizede...

dua ile gül
Gönderen: 02.10.2005 - 08:42
Gast mucahit  
Misafir
Selamünaleyküm 3. cüzü aldým Ýnþallah.
Gönderen: 02.10.2005 - 10:14
Bu Mesaji Bildir   Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. HASRET Kardesim,

Gördügüm kadar 9. cüz bos. Izninizle almak istityorum Insaallah.

Selam ve Dua ile. gül gül gül
Gönderen: 02.10.2005 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
A.s

istediðiniz cüzler verilmiþtir...

dua ile.. gül
Gönderen: 02.10.2005 - 18:51
mudessir su an offline mudessir  
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

4 ve 5. cüzleri alýyorum.

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 02.10.2005 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
.
7. cüz'ü okudum biiznillah..

gülAllah hatmimizi kabul etsingül

Gönderen: 05.10.2005 - 07:42
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
S.A.
30. Cüz okunmustur..
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 05.10.2005 - 11:16
5 Mesaj
25.cûz okunmustur.Allah kabul etsin inþaAllah
Gönderen: 09.10.2005 - 11:01
Gölyakali su an offline Gölyakali  
Selamualeykum
5 Mesaj
Bende 15 ve 16 ci cüzü aliyorum
Gönderen: 12.10.2005 - 11:18
Bu Mesaji Bildir   Gölyakali üyenin diger mesajlarini ara Gölyakali üyenin Profiline bak Gölyakali üyeye özel mesaj gönder Gölyakali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Bizde 26,27,28 cüzleri alýyoruz.Ekim ayý hatminden.
Gönderen: 12.10.2005 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
S.A. Hasret abla..
Ben mümkünse 6. cüzü de okumak istiyorum..
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 12.10.2005 - 15:01
Basörtüm su an offline Basörtüm  
74 Mesaj -
hasret abla 21. 22. cüz ü ben aliyorum ins.

selametle..
Gönderen: 13.10.2005 - 00:48
Bu Mesaji Bildir   Basörtüm üyenin diger mesajlarini ara Basörtüm üyenin Profiline bak Basörtüm üyeye özel mesaj gönder Basörtüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
es selamun aleykum ben 17. ve 18. cuzleri aliyorum rabbim kabul eder ins.
dogru ve tek olanin yolunda birlikte yurumek icin ins..
selam ve dua ile
Gönderen: 13.10.2005 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

4 e 5. cüzler okunmuþtur

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 13.10.2005 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

23 ve 24. cüzleri alýyorum
Selam ve Dua ile
Gönderen: 13.10.2005 - 22:55
71 Mesaj -
S.A.
6. Cüz okunmustur..
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 14.10.2005 - 11:48
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Bizde 26,27,28 Cüzleri hayýrlýsýyla okumuþ olduk.

Sevgi ve muhabbetlerimle.gül
Gönderen: 14.10.2005 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

8 ve 10. cüzleri kimse almamýþ galiba.ikisinide ben alýyorum hayýrlýsýyla

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 14.10.2005 - 16:43
Basörtüm su an offline Basörtüm  
74 Mesaj -
21.ve 22. cüzler okunmustur.

wesselam
Gönderen: 16.10.2005 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   Basörtüm üyenin diger mesajlarini ara Basörtüm üyenin Profiline bak Basörtüm üyeye özel mesaj gönder Basörtüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selamualeykum
5 Mesaj
15 ci Cüz okunmustur!
Gönderen: 17.10.2005 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   Gölyakali üyenin diger mesajlarini ara Gölyakali üyenin Profiline bak Gölyakali üyeye özel mesaj gönder Gölyakali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selamunaleykum 16.Cüz okunmustur.
5 Mesaj
Selam ve dua ile...
Gönderen: 21.10.2005 - 03:53
Admin

945 Mesaj -
Selamün Aleyküm..

Hatimlerimizin duasý büyük bir ihtimalle Kadir gecesinde canlý yayýnda yapýlacak..

cüz alan kardeþlerimden, aldýklarý cüzlerin okunduklarýna dair haber vermelerini rica ediyorum...

selam ve dua ile...

Gönderen: 22.10.2005 - 17:49
Gast ahmet gunay  
Misafir
11/12. cüzler okunmuþtur.
Gönderen: 22.10.2005 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   Yukari
vuslatyolu su an offline vuslatyolu  
18 Mesaj -
s.a.ben de hatme katýlmak istiyorum.geç kalmamýþýmdýr inþaallah.bana yol gösterir misiniz
allah kabul,makbul ve mubarek etsin inþaallah
Gönderen: 24.10.2005 - 07:28
Bu Mesaji Bildir   vuslatyolu üyenin diger mesajlarini ara vuslatyolu üyenin Profiline bak vuslatyolu üyeye özel mesaj gönder vuslatyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

Ekim ayý hatmimiz dolmuþtur..
ama Ramazan ayý hatmimize katýlabilirsiniz...

RAMAZAN HATMÝ

dua ile...
Gönderen: 24.10.2005 - 14:45
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

8-23 ve 24.cüzler okunmuþtur

Selam veDua ile..
Gönderen: 24.10.2005 - 16:49
vuslatyolu su an offline vuslatyolu  
18 Mesaj -
s.a.ramazan hatmine giriþ yapamýyorum.hatme ben de katýlmak istiyorum.hangi cüzleri okumalýyým?
Allah kabul,makbul,mübarek eder inþaallah.
RABBÝM tüm müslümanlarýn yar ve yardýmcýsý olsun
AMÝN
Gönderen: 24.10.2005 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   vuslatyolu üyenin diger mesajlarini ara vuslatyolu üyenin Profiline bak vuslatyolu üyeye özel mesaj gönder vuslatyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
almis oldugum 17,18.cuzler okunmustur rabbim kabul eder ins..
Gönderen: 27.10.2005 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. Hasret Kardes,

9. Cüz Allah'in izniyle okunmustur. Geciktirdigim icin üzür dilerim.

Mübarek Kadir Gecenizi tebrik ederim.

Selam ve Dua ile. gül
Gönderen: 30.10.2005 - 14:10
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 358 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sado&#240;lu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HAT&Yacute;CE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64069 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.