generique luvox ivermektin colchicine kaletra generique rhinocortapranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » Bir Kalbim var..

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bir Kalbim var..
7 Mesaj
Bunu Ceptelefonunuzda yazdiginizda, aynen anlattigim gibi yapin, yani Enter, sonra daha güzel olur:

SEVGINIZLE
(3 x Enter)
DOLUP TASAN
(3 x Enter)
BIR KALBIM VAR..
(3 x Enter)
DIKKAT EDIN!
(3 x Enter)
PATLAYABILIR
(3 x Enter)
00:03
(3 x Enter)
00:02
(3 x Enter)
00:01
(3 x Enter)
00:00
(3 x Enter)
((((BOOM)))) SIZI SEVIYORUM

- AGLAMA!

Gözlerine yas
degmesin..

- GÜL

Dudaklarindan
Tebessüm eksilmesin..

- SEV

Kalbimden yerim
silinmesin..

Cünkü Sen bu kalbin
BITANESISIN!
Gönderen: 07.09.2005 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
sen cansin dostlugun timsalisin
guzel paylasimin icin tesekkur ederim
sen
B_I_R_T_A_N_E_S_I_N
C_A_N_S_I_N
Gönderen: 07.09.2005 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Bitanem ben tesekkür ederim beyendigine.. Beyenmene Sevindim.. gül

Sende
--*C*A*N*S*I*N*--
--*B*I*T*A*N*E*S*I*N*--
--*D*O*S*T*U*M*S*U*N*--

Gönderen: 07.09.2005 - 12:21
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
gül gül gül
Gönderen: 07.09.2005 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon   
1113 Mesaj -
Canimsin, bidenemsinnn gül
güzel dostlugun icin...
Yazdiklarinda yüregin kadar güzel, canim Arkadasim...

Gönderen: 07.09.2005 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
Konu icon    Nazligülüm benim
7 Mesaj
BITANEM NAZLIGÜL KARDESIM,
SENDE BENIM CANIMSIN VE GÜZEL
CANDOSTUMSUN..

O ikinci mesajim kesin tanidik geldi Sana,
cünkü o mesaji Ceptelime gönderen SENdin..

aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Öptüm güzel yüreklim Altinkalplim..
gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ALLAHA kavusmak tarafından, 07.09.2005 - 13:30 tarihinde.
Gönderen: 07.09.2005 - 13:30
kayrakübra su an offline kayrakübra  
11 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 17.11.2005 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   kayrakübra üyenin diger mesajlarini ara kayrakübra üyenin Profiline bak kayrakübra üyeye özel mesaj gönder kayrakübra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 801 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56335 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.