hydroxychloroquine lopinavir ritonavir generique rhinocortfluvoxamine ivermectine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***AGUSTOS AYI HATMi*** Kapali

önceki konu   diğer konu
72 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***AGUSTOS AYI HATMi***
1227 Mesaj -

selamun aleykum

AðUSTOS ayý hatmi baþlamýþtýr..

Dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

Gönderen: 02.08.2005 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
cüzler...
1227 Mesaj -
1.cüz abdulberr okunmuþtur
2.cüz abdulberr okunmuþtur
3.cüz RaVZaNuR okunmuþtur
4.cüz RaVZaNuR okunmuþtur
5.cüz AkasyaDaphneAcelya
6.cüz AkasyaDaphneAcelya
7.cüz ahmet gunay okunmustur
8.cüz ahmet gunay okunmustur
9.cüzNuRCan okunmuþtur
10.cüzabdullahbiri okunmustu
11.cüzMerveSena
12.cüzMerveSena
13.cüz Antiusa okunmuþtur
14.cüz Antiusa okunmuþtur
15.cüz HaSReT okunmuþtur
16.cüz HaSReT okunmuþtur
17.cüz abdulberr okunmustur
18.cüz mucahit okunmustur
19.cüz xasret okunmustur
20.cüz andelip gul
21.cüz xasret okunmustur
22.cüz Nihal09
23.cüz xasret okunmustur
24.cüz Begüm okunmuþtur
25.cüz Begüm okunmuþtur
26.cüz Nilüfer okunmuþtur
27.cüz begüm11
28.cüz abdulberr okunmustur
29.cüz abdulberr okunmustur
30.cüz abdulberrokunmuþtur

AÐUSTOS + RECEP AYI HATMÝ

1.cüz Manevi
2.cüz Manevi
3.cüz bilalyeter okunmustur
4.cüz bilalyeter okunmustur
5.cüz RaVZaNuR okunmustur
6.cüz RaVZaNuR okunmustur
7.cüz AkasyaDaphneAcelya
8.cüz gülistanokunmustur
9.cüz rascal_62
10.cüz NuRCaN okunmuþtur
11.cüz NuRCaN okunmuþtur
12.cüz NuRCaN okunmuþtur
13.cüz NuRCaN okunmuþtur
14.cüz abdulber okunmustur
15.cüz abdulber okunmustur
16.cüz Begüm okunmustur
17.cüz Begüm okunmustur
18.cüz NuRCaN okunmustur
19.cüz NuRCaN okunmustur
20.cüz SümeyraGibi okunmuþtur
21.cüz SümeyraGibi okunmustur
22.cüz NuRCaN okunmustu
23.cüz Dilara
24.cüz Dilara
25.cüz NuRCaN okunmustur
26.cüz MerveEsma okunmustur
27.cüz >>Nilüfer<< okunmuþtur
28.cüz >>Zeyneb<< okunmuþtur
29.cüz World life okunmustur
30.cüz World life okunmustur

Mesaj 49 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 02.09.2005 - 15:07 tarihinde.
Gönderen: 02.08.2005 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. Yoktan Kardes,

Bende izninizle 11. ve 12. Cüzü almak istiyorum.
Gönderen: 02.08.2005 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuRCaN su an offline NuRCaN  
S.a
154 Mesaj -
ben 9.cuzu okuyabilirim..
Gönderen: 02.08.2005 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   NuRCaN üyenin diger mesajlarini ara NuRCaN üyenin Profiline bak NuRCaN üyeye özel mesaj gönder NuRCaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
10. cüz
Gönderen: 02.08.2005 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
AGUSTOS AYI HATMi
153 Mesaj -
17-28-29 ve 30.cüzleride yazýn
Gönderen: 02.08.2005 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Ankebut~ su an offline ~Ankebut~  
59 Mesaj -
19,21,23.cüzleri alýyorum slav u hurmet..
Gönderen: 02.08.2005 - 16:57
Bu Mesaji Bildir   ~Ankebut~ üyenin diger mesajlarini ara ~Ankebut~ üyenin Profiline bak ~Ankebut~ üyeye özel mesaj gönder ~Ankebut~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nihal09 su an offline Nihal09  
9 Mesaj
22.Cüzü okuyabilirim
Gönderen: 02.08.2005 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   Nihal09 üyenin diger mesajlarini ara Nihal09 üyenin Profiline bak Nihal09 üyeye özel mesaj gönder Nihal09 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Selamun Aleykum; 13 ve 14. cüzleri Allahýn izniyle okuyayým. Dua ile..
Gönderen: 02.08.2005 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
Selamünaleyküm 18. cüzü aldým Ýnþallah...
Gönderen: 02.08.2005 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Begum su an offline Begum  
s.a
621 Mesaj -
S.a

Alinmamis cüzüleri okurum. Adimi yazin görmem icin... 3-4 cüzü olabilir.

Allah razi olsun!
Gönderen: 02.08.2005 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
RE: s.a
Misafir
Alıntı
Orijinali Begüm

S.a

Alinmamis cüzüleri okurum. Adimi yazin görmem icin... 3-4 cüzü olabilir.

Allah razi olsun!

Deðerli Begüm kardeþim.
3-4 cüzler daha önce alýnmýþ.Boþ olan lardan alýrsanýz adýnýzý yanýna yazarýz.

24 ve 25 inci cüzleri size yazýyorum .

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ahmet gunay tarafından, 03.08.2005 - 10:12 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2005 - 09:05
andelip_gul su an offline andelip_gul  
28 Mesaj -
selamünaleyküm
20.cüz
Gönderen: 03.08.2005 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   andelip_gul üyenin diger mesajlarini ara andelip_gul üyenin Profiline bak andelip_gul üyeye özel mesaj gönder andelip_gul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
71 Mesaj -
Selamun aleykum.
Ben 26. Cüzü okumak istiyorum
Selam ve Dua ile.. gül
Gönderen: 03.08.2005 - 16:02
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
begüm11 su an offline begüm11  
ağustos ayı hatmi
4 Mesaj
esselamü aleyküm,
27.cüzü almak istiyorum.
ayrýca eylül ayý hatmi için de 8.ve 9. cüzler okunmuþtur.Rabbim kabul etsin...
Allah hepinizden razý olsun...gül gül gül
Gönderen: 03.08.2005 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   begüm11 üyenin diger mesajlarini ara begüm11 üyenin Profiline bak begüm11 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
Selamun aleyküm.
26. cüz okunmustur..
Selam ve dua ile. gül
Gönderen: 04.08.2005 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGUSTOS AYI HATMi
153 Mesaj -
17-28-29.cüzleri(30.cüzüde bu akþam okuyacaðým inþaallah) okudum.
yarýna üçaylarýn birincisi Receb ayýnýn da ilk günü.Receb ayýný da bir hatim ile deðerlendirmek çok daha güzel olur.ben Receb ayý hatmi için 6 cüz okurum ilk 6 cüz veya ortadan 6 cüz veya sondan 6 cüz olabilir.
Bu vesile ile üç aylarýn islam alemine ve insanlýða hayýrlara vesile olmasýnýda dilerim.
Gönderen: 05.08.2005 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
Gec kaldim...:(
Gönderen: 05.08.2005 - 23:32
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
goncagül su an offline goncagül  
Konu icon    BEN DE GEÇ KALDIM....
44 Mesaj -
Þimdi biz eylülü mü bekleyeceðiz.
Lütfen bi hatim daha açalým.
Arkadasýn dediði gibi bu da Recep ayý hatmi olsun .
Hatta ben þimdiden Ramazan hatmi için ilk cüzü alayým sevinçli
A.E.O.
Gönderen: 06.08.2005 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   goncagül üyenin diger mesajlarini ara goncagül üyenin Profiline bak goncagül üyeye özel mesaj gönder goncagül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
S.a.
13 ve 14. cüzler okundu.
Gönderen: 07.08.2005 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Manevi
Gec kaldim...:(

sen aglami§sin ama beni güldürdünkahkaha
Ben bilgisayar ba§ina gecme imkanini yeni elde ettigim icin gec kalmi§im..
Sen ne yapiyordunda hatime katilma imkanin olmadi?sevinçli
gülAllah ikimizede hayirlisiyla daha bu ay bir hatime katilmayi nasip etsin...

Recep ayi vesilesi ile yeni bir hatim ba§latirsaniz cooook memnun oluruz ve Allah'ta sizlerden razi olur in§aAllah..
Birde diger hatimlerde oldugu gibi bir ki§iden en fazla 2 cüz okumasi rica olunsa Allah'in izni ile daha fazla ki§i hatime katilma sevabina eri§ir gül

Gönderen: 07.08.2005 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
S.a..

Yoðun Ýstek üzerine insaALLAH ikinci,yani Recep ayý dolayýsý ile de bir Hatim baþlatýyoruz.ÝnþaALAH katýlýmlarýnýzý bekliyoruz...Selam ve dua ile en Emin´ e emanetsiniz....
Gönderen: 07.08.2005 - 20:56
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
112 Mesaj -
Ben bilgisayar ba§ina gecme imkanini yeni elde ettigim icin gec kalmi§im..
Sen ne yapiyordunda hatime katilma imkanin olmadi?sevinçli

Nedenini biliyosun simdi...

S.a..

Yoðun Ýstek üzerine insaALLAH ikinci,yani Recep ayý dolayýsý ile de bir Hatim baþlatýyoruz.ÝnþaALAH katýlýmlarýnýzý bekliyoruz...Selam ve dua ile en Emin´ e emanetsiniz....

A.S..

Cok güzel olur...o zaman gec kalmam insallah!
Ben simdiden 1. ve 2. cüzü almak istiyorum.

Selam ve dua ile... gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Manevi tarafından, 08.08.2005 - 13:49 tarihinde.
Gönderen: 07.08.2005 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGUSTOS AYI HATMi
153 Mesaj -
30.cüzde okundu.Recep ayýna ait okunacak hatim ne zaman baþlýyor!okuyacaðým 6 cüzü bana söyleyin bir an önce baþlayalým.
Gönderen: 08.08.2005 - 01:04
112 Mesaj -
Recep ayi hatmi basladi...sevinçli

Selam ve dua ile...sevinçli
Gönderen: 08.08.2005 - 13:54
Konu icon    28. cüz
132 Mesaj -
gülRecep ayi icin yeni bir hatim ba§lattiginiz icin Allah sizlerden razi olsun...

Bende 28. cüzü okuyacagim in§aAllah!

gülBereketli bir ay gecirmemiz dilegi ile..
Gönderen: 08.08.2005 - 14:31
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bilalyeter su an offline bilalyeter  
3 Mesaj
Recap Ayý hatminden iki cüz almak istiyorum.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 08.08.2005 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   bilalyeter üyenin diger mesajlarini ara bilalyeter üyenin Profiline bak bilalyeter üyeye özel mesaj gönder bilalyeter üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
receb ayı hatim
153 Mesaj -
bu agustos ayý kendime ait bütün cüzleri okudum.diðerleride bir an önce bitirsinde hatim duasýný yapalým.
receb ayý son altý cüzü ben okuyacaðým inþallah.
Gönderen: 08.08.2005 - 15:05
S.A
154 Mesaj -
recep ayinin 10.cuzunu alabilirmiyim...
Gönderen: 08.08.2005 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   NuRCaN üyenin diger mesajlarini ara NuRCaN üyenin Profiline bak NuRCaN üyeye özel mesaj gönder NuRCaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: receb ayı hatim
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali abdulberr

bu agustos ayý kendime ait bütün cüzleri okudum.diðerleride bir an önce bitirsinde hatim duasýný yapalým.
receb ayý son altý cüzü ben okuyacaðým inþallah.

Deðerli kardeþim herkezin Hatime katýla bilmesi için 2 þer cüz alýnmasý isteniyor anlayýþýnýzý umurak alacaðýnýz cüzleri bildirmenizi bekliyoruz....
Gönderen: 08.08.2005 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
621 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

25- ve 26. cüzüler okunmustur. Allah (c.c) kabul etsin! cümlemizinkini...

Not: Eger hatim ya da cüzülerini okuyamayanlar olursa ben almaya hazirim...
Gönderen: 08.08.2005 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
154 Mesaj -
9.cuz okunmusturgöz kırpma
Gönderen: 09.08.2005 - 01:22
world_life su an offline world_life  
bende istiyorum ;(
3 Mesaj
selamun aleykum dostlar
bende Kuran-i Kerim hatmine katilmak istiyorum hangi cuzleri okuyabilirim yardimci olursaniz sevinirim
simdiden Allah Razı Olsun dua ile........
Gönderen: 09.08.2005 - 02:39
Bu Mesaji Bildir   world_life üyenin diger mesajlarini ara world_life üyenin Profiline bak world_life üyeye özel mesaj gönder world_life üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: bende istiyorum ;(
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali world_life

selamun aleykum dostlar
bende Kuran-i Kerim hatmine katilmak istiyorum hangi cuzleri okuyabilirim yardimci olursaniz sevinirim
simdiden Allah Razı Olsun dua ile........

Vealeykum selam....
Size 29.30 cu Cüzleri verdim,aslýnda keniniz yazmalýsýnýz hangilerini istediginizi yeni olduðunuz için ben vermiþ olayým..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 09.08.2005 - 02:54 tarihinde.
Gönderen: 09.08.2005 - 02:50
154 Mesaj -
recep ayinin 10.cuzu okunmustursevinçli

recep ayinin 13.cuzunude aliyorum...

selametle kalingöz kırpma
Gönderen: 09.08.2005 - 15:22
71 Mesaj -
Selamun aleykum.
Ben receb ayi hatminin 27. Cüzünu okuyacagim.
Selam ve Dua ile.. gül
Gönderen: 09.08.2005 - 19:58
621 Mesaj -
S.a

Rakam hatasi ben 24-ve 25 okudum..
Hakkinizi helal edin!
Gönderen: 09.08.2005 - 20:21
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
ve aleykum selam
1576 Mesaj -
Biiznillahi Teala nasibim olan
20. ve 21. Cüzleri aliyorum.
...
"Ey Rabbim! Bize Receb'i ve Þa'ban'ý mübarek kýl ve bizi Ramazan'a ulaþdýr."

Selam ve dua ile
Gönderen: 09.08.2005 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Receb ayı hatmi
153 Mesaj -
receb ayý 14 ve 15. cüzleri okuyacaðým.
Gönderen: 10.08.2005 - 01:02
S.a
154 Mesaj -
recep ayinin 13cuzu okunmustur

(ben 11. ve 12cuzu de okudum eger almassa kimse,bilginiz olsun)
Gönderen: 10.08.2005 - 16:53
güllistan su an offline güllistan  
SELAMÜN ALEYKÜM
54 Mesaj -
BENDE CÜZ ALABILIRMIYIM RECEP AYININ LÜTFEN BEN
ZATEN 7.cüzdeyim o zaman 7 -8 cüzü alabirmiyim bana bildirin lütfen allaha emanet olun ins yer vardir banadasevinçli
Gönderen: 11.08.2005 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   güllistan üyenin diger mesajlarini ara güllistan üyenin Profiline bak güllistan üyeye özel mesaj gönder güllistan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
54 Mesaj -
ben ozaman ins 7.cüzü ben zaten okuyorum ..
ozaman 8 cüzü alimm ben burda yeniyim nasil yapiliyor bu simdi bu sene icinmi hatim yoksa nasil ...aciklarsaniz cookk sevinirimsevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 11.08.2005 - 01:25
Bu Mesaji Bildir   güllistan üyenin diger mesajlarini ara güllistan üyenin Profiline bak güllistan üyeye özel mesaj gönder güllistan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali güllistan

ben ozaman ins 7.cüzü ben zaten okuyorum ..
ozaman 8 cüzü alimm ben burda yeniyim nasil yapiliyor bu simdi bu sene icinmi hatim yoksa nasil ...aciklarsaniz cookk sevinirimsevinçli sevinçli sevinçli

Her ay düzenli Hatim yapýlýyor,yanlýz üc aylar münasebeti ile Agustos bir artý recep ayý için özel bir tane daha açtýk.Cüzler okundukdan sonra bir görevli kardeþimiz ayýn sonunda duasýný yapýyor....
Gönderen: 11.08.2005 - 01:47
54 Mesaj -
ben aslinda kendim yapiyordum hatim mi ama ayda bir cüz olarak ve 7.cüzdeyim simdi ama bende katilmak istiyorum bu ayinkisine o zaman ben 8.cüzü alimm ondan sonra ordan devam ederim öyle olurmu.....
Gönderen: 11.08.2005 - 02:02
RE: cevap
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali güllistan

cevap alamadim da .....allaha emanet olunn

8 ci cüzü verdým size bakýn...
Gönderen: 11.08.2005 - 03:09
s.a
621 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

16 ve 17. cüzleri aliyorum ... Bir mahsuru yoksa..

Allah razi olsun..
Gönderen: 11.08.2005 - 11:59
154 Mesaj -
19.cuzu aliyorum..Güle Güle
Gönderen: 11.08.2005 - 14:59
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Almis oldugum 20. ve 21. Cüzler biiznillah okunmustur.
Rabbim kabul etsin...
Esselamu aleykum
Gönderen: 11.08.2005 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    28. cüz okunmu§tur
132 Mesaj -
Esselamu Aleykum ve Rahmetullah!
28. cüzü okudum Elhamdülillah!
Kabul olunur in§aAllah!

gül Regaip kandilimiz hayirlara vesile olur in§aAllah...
Gönderen: 12.08.2005 - 01:14
71 Mesaj -
Selamun aleykum.
27. cüz okunmustur.
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 12.08.2005 - 17:16
154 Mesaj -
19.cuz okunmustur, Allahim insallah kabul eder..(18de okundu, eger kimse almassa ben okudum)

22.cuzu aliyorum

selametle kalin

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NuRCaN tarafından, 13.08.2005 - 03:29 tarihinde.
Gönderen: 13.08.2005 - 03:27
world_life su an offline world_life  
3 Mesaj
selamun aleykum
29. ve 30. cuzler okunmustur
selam ve dua ile
Allaha emanet olun
Gönderen: 13.08.2005 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   world_life üyenin diger mesajlarini ara world_life üyenin Profiline bak world_life üyeye özel mesaj gönder world_life üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selamun aleykum
154 Mesaj -
22.Cuz okunmustur
25.cuzu aliyorum

Kurani kerim hatim edince arapcami okuyosunuz hatim duasini yoksa turkcemi??
Okudugunuz hatim duasini nasil oldugunu bana yazarmisiniz??

Selametle kalin
Gönderen: 15.08.2005 - 02:19
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
Aðustos ayý hatmi

10. cüz okunmuþtur

selam ve dua ile...
Gönderen: 15.08.2005 - 09:35
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merve-Esma su an offline Merve-Esma  
Esselamualeykum
159 Mesaj -
Recep ayi Hatminden 26.cüzüde ben okuyayim insAllah Rabbimin izniyle
Gönderen: 16.08.2005 - 00:27
Bu Mesaji Bildir   Merve-Esma üyenin diger mesajlarini ara Merve-Esma üyenin Profiline bak Merve-Esma üyeye özel mesaj gönder Merve-Esma üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
S.a
154 Mesaj -
25.cuz okunmusturGüle Güle göz kırpma

selametle kalin
Gönderen: 16.08.2005 - 21:58
621 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

16.ve 17. cüzüler okunmustur!

Rabb´im kabul buyursun, Ins-Allah!
Gönderen: 17.08.2005 - 19:22
3 Mesaj
Selamün Aleyküm,

3. cüz okunmuþtur.

Selam ve Dua ile
Gönderen: 18.08.2005 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   bilalyeter üyenin diger mesajlarini ara bilalyeter üyenin Profiline bak bilalyeter üyeye özel mesaj gönder bilalyeter üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
59 Mesaj -
19,21,23.cüzler okunmuþtur!slav u hurmet...
Gönderen: 18.08.2005 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   ~Ankebut~ üyenin diger mesajlarini ara ~Ankebut~ üyenin Profiline bak ~Ankebut~ üyeye özel mesaj gönder ~Ankebut~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali *tugrul*

19,21,23.cüzler okunmuþtur!slav u hurmet...

S.a Kardesim burda adiniz tugrul,cüz listesinde xasret yanlislik nerde bilemedik aciklarsaniz iyi olur...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 19.08.2005 - 02:56 tarihinde.
Gönderen: 19.08.2005 - 02:47
Merve-Esma su an offline Merve-Esma  
S.A
159 Mesaj -
26. cüz okunmustur Rabbim dergâh-ý ilâhîyesinde kabul buyursun insAllah

Rabbim bu mübarek aylarin feyzini alanlardan hakkini verenlerden eylesin cümlemizi

Selam ve Dua ile
Gönderen: 19.08.2005 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   Merve-Esma üyenin diger mesajlarini ara Merve-Esma üyenin Profiline bak Merve-Esma üyeye özel mesaj gönder Merve-Esma üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:))
59 Mesaj -
ALEYKUMSELAM!ismim xasretti ama sonra deðiþtirdim yani eski adýyla xasret yeni adýyla tuðrulgöz kırpma..slav u hurmet...
Gönderen: 20.08.2005 - 18:03
AGUSTOS AYI HATMi
153 Mesaj -
selamu aleykum
agustos ayýnda bana ait bütün cüzleri okudum!receb aynda ki 14 ve 15. cüzleride okudum...
Gönderen: 20.08.2005 - 18:50
Selamunaleyküm
3 Mesaj
4. Cüz de okunmuþtur. Allah kabul etsin.
Gönderen: 26.08.2005 - 14:24
Şaban ayı hatmi
153 Mesaj -
Þaban ayýnda okunacak hatmin birinci ve otuzuncu cüzünü bana yazýn.
Bilgisaryarýma kendim iki üç defa format attým milenyum ve xp olarak olmadý iþi bilen bu iþin kurdu olmuþ bir arkadaþým attý gene olmadý söylediði þey de bilgisayarýn kuvvetli bir virüs yemiþ dedi sorunu bir türlü çözemedim bu yüzdende internete giremiyorum ancak internet cafelereden girebiliyorum.üzüntülü Bu yüzden bilgisayardan da soðudum böyle gidersede camdan fýrlatýp aracaðým en sonunda.
Kardeþlerim önümüzdeki mirac kandilinizi kutluyorum bütün ümmeti Muhammed s.a.v. e hayýrlara vesile olmasýný diliyorum.
Gönderen: 26.08.2005 - 15:09
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Selamün Aleyküm...

Þaban ayýnda yapýlacak olan hatimde 1. ve 30. Cüzler sizindir kardeþim..

Rabbim yardýmcýnýz olsun..

Gönderen: 26.08.2005 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

Hatimlerden Cüz almýþ olan kardeþlerimden, cüzlerini okuduktan sonra, okunduklarýna dair haber vermelerini rica ediyorum..!

selam ve dua ile.. gül

Gönderen: 27.08.2005 - 12:04
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sarac su an offline sarac  
SABAN AYI HATMI
4 Mesaj
s.a.
banada saban ayi hatminden cüz verirseniz sevinirim. Allaha emanet olun.
Gönderen: 28.08.2005 - 23:51
Bu Mesaji Bildir   sarac üyenin diger mesajlarini ara sarac üyenin Profiline bak sarac üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
54 Mesaj -
S:A
Gönderen: 29.08.2005 - 19:22
54 Mesaj -
selamün aleyküm

bende Allaha sükür recep ayi nin 8.cüzünü

OKUDUM ALLAH kabul eylesin aminnnn

SEVGILERIMLE SAYGILARIMLA
Gönderen: 29.08.2005 - 19:25
Gast ahmet gunay  
Misafir
7. ve 8. cüzler okunmuþtur........
Gönderen: 31.08.2005 - 08:58
Gast mucahit  
Misafir
selamünaleyküm
18.cüz okunmuþtur.
Gönderen: 02.09.2005 - 14:20
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 458 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sado&#240;lu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HAT&Yacute;CE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64969 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.