generique luvox kamagra colchicine ivermectin budesonide oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » ATASÖZLERİ » ATASOZU

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ingiltereden68 su an offline ingiltereden68  
ATASOZU
75 Mesaj -
olma bir keser gibi hep bana hep bana, ol bir testere gibi bir sana bir bana''
Gönderen: 02.04.2005 - 06:23
Bu Mesaji Bildir   ingiltereden68 üyenin diger mesajlarini ara ingiltereden68 üyenin Profiline bak ingiltereden68 üyeye özel mesaj gönder ingiltereden68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
düsün düsün
ilginç bir atasözüymüþ
Gönderen: 02.04.2005 - 22:05
Bu Mesaji Bildir   Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
düsün

Atasözü olup olmadigindan emin degilim ama güzel bir söz bence...

GEL BANA GELEYiM SANA gibi düsün

selametle kaliniz
gül
Gönderen: 03.04.2005 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ingiltereden68 su an offline ingiltereden68  
hep bana hep bana
75 Mesaj -
evet bende atasozu oldugun dan gercekten emin degilim ama....

kulagi cinlasin sizden iyi olmasin Kibrisli bir arkadasim soylemisti bunu. bende ilginc bulmustum..
herhalde kibris atasozlerinden biri demistim kendi kendime.telaşlı

ama hep bana hep bana diyenlere karsi guzel bi atasozu diyelim biz genede....selamun alkeykum
Gönderen: 03.04.2005 - 02:43
Bu Mesaji Bildir   ingiltereden68 üyenin diger mesajlarini ara ingiltereden68 üyenin Profiline bak ingiltereden68 üyeye özel mesaj gönder ingiltereden68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
cok güzel gercekten, Allah razi olsun gül
Gönderen: 04.04.2005 - 00:11
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihangir64 su an offline cihangir64  
Konu icon    RE:
6 Mesaj
Alıntı
Orijinali GoLGe

düsün

selametle kaliniz
gül

Bu bir atasözü olamaz cünkü peygamberimiz "sizin en hayirliniz gelmeyene gideniniz vermeyene vereniniz...." buyurmaktedir.bu sadece karsilik bekleyen birinin sözüdür.müminler karsiligi Allahtan bekler. selam ve dua ile...Allah Razı Olsun
Gönderen: 07.08.2005 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   cihangir64 üyenin diger mesajlarini ara cihangir64 üyenin Profiline bak cihangir64 üyeye özel mesaj gönder cihangir64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ermis2006 su an offline Ermis2006  
RE: RE:
20 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cihangir64

Alıntı
Orijinali GoLGe

düsün

selametle kaliniz
gül

Bu bir atasözü olamaz cünkü peygamberimiz "sizin en hayirliniz gelmeyene gideniniz vermeyene vereniniz...." buyurmaktedir.bu

sadece karsilik bekleyen birinin sözüdür.müminler karsiligi

Allahtan bekler. selam ve dua ile...Allah Razı Olsun

Evet haklisin kardesim bende seni gibi dusunuyurum yani karsilik beklemeksizin baskalarina yardim etmek aro Baskalarina yardim ediyimde o da bana yardim etsin dusuncesi yanlistir aro.kahkaha Güle Güle
Gönderen: 19.12.2005 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   Ermis2006 üyenin diger mesajlarini ara Ermis2006 üyenin Profiline bak Ermis2006 üyeye özel mesaj gönder Ermis2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rumuz82 su an offline rumuz82  
1 Mesaj
.... ESSEK HOSAF DAN NE ANLAR?SUYUNU ICER DENESINI BIRAKIR.....Güle Güle
Gönderen: 22.01.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   rumuz82 üyenin diger mesajlarini ara rumuz82 üyenin Profiline bak rumuz82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1831 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 10:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.24449 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.