lopinavir ritonavir generique rhinocortgenerique kaletra ivermectine stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » DOST DEDİĞİN

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DOST DEDİĞİN
Misafir
DOST DEDÝÐÝN SEVDÝMÝ YÜREKTEN SEVER,
SERMAYESÝ SEVÐÝDÝR DOSTLUÐA SARF EDER,
BÖYLE GÜZEL SEVÐÝLER DÜNYALARA DEÐER,
DÜNYALARA DEÐECEK DOSTA SELAM OLSUN...
Gönderen: 30.01.2005 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE: DOST DEDİĞİN
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali mucahit

alkıs
Gönderen: 30.01.2005 - 19:51
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
232 Mesaj -
alkıs
ALLAH RAZI OLSUN
Gönderen: 30.01.2005 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
427 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 30.01.2005 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Busra_ su an offline Busra_  
105 Mesaj -
Sevmek; gülü dikeni ile avuçlamaktýr,
kan içinde kalsada ellerin yüreðinle avuçlamaktýr,
dikeni güle soramazýn,
dikeni var diye gülden kopamazsýn...
Gönderen: 02.02.2005 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   Busra_ üyenin diger mesajlarini ara Busra_ üyenin Profiline bak Busra_ üyeye özel mesaj gönder Busra_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Büþra_

dikeni güle soramazýn,

Allah Razı Olsun
Gönderen: 02.02.2005 - 14:56
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeRVaNuL su an offline MeRVaNuL  
RE: RE: DOST DEDİĞİN
67 Mesaj -
Alıntı
Orijinali zeyneb

Alıntı
Orijinali mucahit

alkıs

BÖYLE BÝR DOST BULMAK DÝLEÐÝYLE
Gönderen: 16.03.2005 - 13:04
Bu Mesaji Bildir   MeRVaNuL üyenin diger mesajlarini ara MeRVaNuL üyenin Profiline bak MeRVaNuL üyeye özel mesaj gönder MeRVaNuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali Büþra_

dikeni güle soramazýn,

Allah Razı Olsun
Gönderen: 16.03.2005 - 15:45
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
o zaman hepinize selam olsun kardeslerim.....aşık
Gönderen: 16.03.2005 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
öLüm_7 su an offline öLüm_7  
860 Mesaj -
evet insallah hepimize dosdogru dost nasip olur...bu zamanda cok zor ama cok az var genede....Allah razi olsun selam ve dua ile...
Gönderen: 16.03.2005 - 18:10
Bu Mesaji Bildir   öLüm_7 üyenin diger mesajlarini ara öLüm_7 üyenin Profiline bak öLüm_7 üyeye özel mesaj gönder öLüm_7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
Selamun aleykum
941 Mesaj -
Cok guzel, paylastigin icin Allah Razı OlsunGüle Güle
Gönderen: 16.03.2005 - 20:50
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Büþra_

dikeni güle soramazýn,

Allah Razı Olsun
Gönderen: 16.12.2006 - 10:47
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
genclik su an offline genclik  
5 Mesaj
ýnsanýn boyle msj gonderecek dostu olmasý ne kadar guzel býsey
Gönderen: 08.03.2007 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   genclik üyenin diger mesajlarini ara genclik üyenin Profiline bak genclik üyeye özel mesaj gönder genclik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halime irva su an offline halime irva  
ASKERİN DERDİ
3 Mesaj
ÇAVUÞA RAHMET
ONBAÞIYA MERHAMET
KIDEMLÝYE HÜRMET
ALT DEVREYE SABIR EYLE YARABBÝ
YILAN GÝBÝ SÜRÜNMEKTEN
ÖRDEK GÝBÝ YÜRÜMEKTEN
HERGÜN ÞAFAK BEKLEMEKTEN
SEN BÝZÝ KURTAR YARABBÝ
ÇARÞINI YOKLUÐUNDAN
MINTIKANIN ÇOKLUÐUNDAN
TABAK KAÞIK YIKAMAKTAN
SEN BÝZÝ ARAZÝ EYLE YARABBÝ
SABAHLARI ERKEN KALKMAKTAN
KIZLAR GÝBÝ YATAK YAPMAKTAN
BÖLÜK ÝÞTÝMA ALMAKTAN
SEN BÝZÝ KURTAR YARABBÝ
...AMÝN.....
Gönderen: 31.08.2007 - 16:26
Bu Mesaji Bildir   halime irva üyenin diger mesajlarini ara halime irva üyenin Profiline bak halime irva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
dost
185 Mesaj -
gerçek dostlar yýldýz gibidir karanlýk çökünce ilk onlar ortaya çýkarlar
Gönderen: 05.05.2008 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zumruduanka su an offline zumruduanka  
Dost istersen ...
Admin

246 Mesaj -
Allah yeter ...
Gönderen: 07.05.2008 - 01:16
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
dostum var benim rabbim ondan razý olsun onun gönlüne göre versin inþ.sehadet arzusu gerceklesir inþ.onu rabbim için çok seviyorum iyiki onun gibi bir dostum var.ondan rabbim onun yar ve yardýmcýsý olsun.benim dostum var birincisi rabbim ikinci caným arkadasým o.onu allah için seviyorum.

gerçek dostlar yýldýz gibidir karanlýk çökünce ilk onlar ortaya çýkarlar.ben bu söze katýlýyorum kardeþimizin sözüne selametle caným kardeþlerim
Gönderen: 04.06.2008 - 00:54
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 806 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.10977 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.