lopinavir ritonavir kaletra generique stromectol kamagra fluvoxamine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Mevlana Muhammed Haznevi (k.s) Almanya'ya Geliyor..

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (fix)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Mevlana Muhammed Haznevi (k.s) Almanya'ya Geliyor..
2338 Mesaj -
Selamün Aleyküm Sayýn üyelerimiz...

Bu ilan, elimize TELMARUFGÜLÜ nickli kardeþimiz tarafýndan ulaþmýþ bulunmaktadýr. Ýlgi ve alaka duyacak ve þu zor zamanlarda, maneviyat çatýsý altýnda buluþmak isteyen her kiþi irtibat numaralarýný arayarak veya mail yazarak katýlým saðlayabilir..

Selam ve dua ile..

RAVDATE@M

Esselâmu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakâtuhû ve Maðfiratuhû ve Muhabbetuhû ve Nuruh; ey dostlar!!!

Kardeþin kardeþi kandýrdýðý, müslümanýn müslümaný katlettiði; kan sellerinin akýtýlýp küfür fýrtýnasý estirildiði ve insanlýðýn ayaklar altýna alýndýðý; maddiyata ve nefsâni - þeytâni heveslere bilinçsizce ve delice baðlanýp beraberinde gaflet, cehalet, huzursuzluk gibi helak edici manevi hastalýklarla kývranýldýðý ve inim inim inlendiði þu asrýmýzda, göznuru ve baþtacý Hazreti Rasûlullah (S.A.V.) Efendimiz'in aþk, muhabbet, hizmet, tevazu, adalet, huzur, baþarý, dirlik ve birlik kaynaðý olan þeriatýný ve sünnetini günümüz insanýna büyük bir sadakat, gayret ve samimiyetle öðretip; hiçbir zaman, hiçbir þekilde hiçbir kimseden dünyamalý kabul etmeyip, teklifleri dâhi reddetme hassasiyetiyle sadece ve sadece Allah (C.C.) rýzasý için, þu an sayýlmasý mümkün olmayacak kadar büyük hizmetler veren; günümüzün büyük þahsiyetlerinden binlerce büyük Âlimlerin, Üstadlarýn, Velîlerin, Profesörlerin ve Seydalarýn eðiticisi ve mürþidi: canýmýzýn Câný ve kalbimizin Kýblesi Hazreti Muhammed Emîn (S.A.V.) Efendimiz'in varisi, vekili, evladý ve hayraný olan: Evliyalarýn büyüklerinden Mevlâna Muhammed Haznevi (K.S.) Hazretleri'nin çok kýsa zamanda Almanya'ya gelme durumu var!

Rabbâni melhem olan sohbetlerinden nasiplenip feyzlenme arzusunda olanlara önemle duyrulur!

iRTiBAT:
+49 - (0)170 - 44 84 421
+49 - (0)174 - 25 35 535
haznevim@web.de

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuMeYSa tarafından, 04.12.2004 - 00:26 tarihinde.
Gönderen: 04.12.2004 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TELMARUFGÜLÜ su an offline TELMARUFGÜLÜ  
Mevlan Onlarin kiymetini bilmeyi nasip eylesin cümlemize!
21 Mesaj -
..Kendinizi iyi ve salih insanlara benzetin. Muhakkak ki salih insanlara benzemek kurtulustur.

Adabi tatmayan ve yasamayan, bu insanlarla beraber olmayan bu yolu anlayamaz. Bu adabi yasayan ve tatbik eden, ruhu pahasina dahi olsa bu yolu tercih eder.

Bizlere ikramda bulunmak, saygi göstermek ve bizlerden istifade etmek istiyorsaniz, Allah’a yöneliniz. Allah’in ipine sarilip yasaklarindan kaçininiz. Sizlerin bize ikraminiz budur.

Kendinizi islah etmenizi, kardeslerinize, komsularriniza, millet ve devletlerinize yararli olmanizi istiyoruz. Bana ikramda bulunmak isterseniz, iste böyle ikram ediniz.

Ey Allah’im! Beni affetmezsen ben insanlarýn en kötüsüyüm. Tüm ayiplarimi onlarin gözlerinde örttün, bana temiz ve güzel bir elbise giydirdin. Beni sevmeye basladilar, halbuki ben sevilecek olanlardan degilim, ama beni baskalarina benzettiler.

Günah islemek ve hata yapmak suretiyle önümüzde hasta bir insan varsa, sefkat, merhamet, hikmet, güzel vaaz ve nasihat ilaçlariyla onu tedavi edelim. Yani hikmetle, güzel bir sekilde birbirimizi uyaralim, ikaz edelim. Islam dini, ürkeklik, korkaklik, çekingenlik, dini degildir. Birbirimizi Allah için ikaz edelim.

Allah, Müslümanlara oluk oluk akan kanlarindan dolayi imanlarindan kaynaklanan bir güç, bir takat, bir nur nasip eylesin. Allah bütün Müslümanlara kendi nefislerinde ve içlerinde Islam’in dirilmesini, yeniden canlanmasini ve yeniden sahlanmasini nasip eylesin.

Ey Müslümanlar, size açik bir sekilde söylüyorum. Bizden bir mürit, bir talebe, bizim akrabalardan biri, kim olursa olsun, eger sizden mal mülk istiyor, siyaset adina size geliyorsa biz ondan uzagiz, o da bizden uzaktir. Birakin talebeyi, akrabayi, ben dahi sizden mal mülk, para, makam mevki istesem, siyaset adina size gelsem bana, yanimizdan git; çünkü biz sadat-i Kiramdan böyle duymadik ve görmedik, deyin.

Iyi bir Müslüman oldugumuzu, insanlarin elimizden ve dilimizden selamette olmalariyla ispat etmemiz lazim. Imanimizin varligina, kalplerin safiyeti ile, nefislerin temizligi, söz ve islerimizin güzelliði ile delil getirmemiz gerekir.

Kim Sah-i Naksibend (K.S)’nun amelini yaparsa, onun mertebesine yükselir. Kim Seyh Abdulkadir-i Geylani (K.S)’nun amelini yaparsa onun mertebesine varir. Ancak amel etmeden, çalismadan, gayret göstermeden bu makamlara varmak mümkün degildir.

“Ey Nefs ! Sen degerli esyalari ucuza almak istiyorsun. Maalesef çalismadan ve amelsiz o degerli esyalara sahip olman mümkün degildir. Insan bal yemeyi istiyorsa, bal almaya gittigi zaman arilarn sokmasina tahammül etmesi gerekir. Maksuda ve matluba varabilmesi için mutlaka mesakkatlere, eziyetlere ve sikintilara tahammül etmesi gerekir...

ALLAH DOSTLARININ BÜYÜKLERINDEN:
MEVLANA MUHAMMED HAZNEVi (K.S.)HAZRETLERi

Gönderen: 06.12.2004 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   TELMARUFGÜLÜ üyenin diger mesajlarini ara TELMARUFGÜLÜ üyenin Profiline bak TELMARUFGÜLÜ üyeye özel mesaj gönder TELMARUFGÜLÜ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Mevlan Onlarin kiymetini bilmeyi nasip eylesin cümlemize!
21 Mesaj -
Ümmetin dirligi ve birligi icin gereken tüm hizmetler icin canini ve malini sirf Allah icin feda eden büyük Evliya Mevlana Muhammed Haznevi (k.S.) Hazretlerinin gelisi kesinlesmistir ve nasip olursa önümüzdeki Cumartesinden itibarek Almanyada olacaktir insallah!
Gönderen: 09.12.2004 - 23:51
Bu Mesaji Bildir   TELMARUFGÜLÜ üyenin diger mesajlarini ara TELMARUFGÜLÜ üyenin Profiline bak TELMARUFGÜLÜ üyeye özel mesaj gönder TELMARUFGÜLÜ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*irem* su an offline *irem*  
esselamun aleykum
15 Mesaj -
biraz tanitirmisiniz mubaregi tanimak istiyorum.
Gönderen: 23.02.2005 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   *irem* üyenin diger mesajlarini ara *irem* üyenin Profiline bak *irem* üyeye özel mesaj gönder *irem* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: esselamun aleykum
21 Mesaj -
Esselâmu Aleykum ve Rahmetullah

<biraz tanitirmisiniz mubaregi tanimak istiyorum.>

Efendim, arzunuzu yerine getirme konusunda biraz geciktigimiz icin özür dileriz! Zira mümkün olmadi. Insallah affola!

Efendim, söyle düsündümki, sizin Mevlana Muhammed HAznevi Kuddise Sirruhu Efendi Hz.'leri tanimaniz söyle olabilirki, size biz tarafindan bazi CD'ler hediye edelim insallah!

Hediyemizi kabul buyurduysaniz, 571-632@web.de adresine Posta adresinizi gönderiniz ins.!

Hizmet edebilmemize vesile oldugunuz icin Allah razi olsun! Cok tesekkürler...

Selâmun Aleykum
Gönderen: 13.03.2005 - 11:13
*irem* su an offline *irem*  
Konu icon   
15 Mesaj -
esselamun aleykum we rahmetullahi we berakatuh,

bu gun gondermis oldugunuz CD leri aldim ve cok sevindim hemen ailece seyretttik.

Allah razi olsun, mekaniniz cennet olsun...
Gönderen: 01.04.2005 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   *irem* üyenin diger mesajlarini ara *irem* üyenin Profiline bak *irem* üyeye özel mesaj gönder *irem* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
21 Mesaj -
Elhamdulillah. Efendim, acep hangi CD'leri izlediniz?

Alıntı
Orijinali *irem*

esselamun aleykum we rahmetullahi we berakatuh,

bu gun gondermis oldugunuz CD leri aldim ve cok sevindim hemen ailece seyretttik.

Allah razi olsun, mekaniniz cennet olsun...

Gönderen: 02.04.2005 - 12:06
hz.ömer su an offline hz.ömer  
allahın rahmeti üzerine olsun
60 Mesaj -
selamün aleyküm ben yeni üyeyim bana allah rýzsý için dini hikayeler yazýsý yollarmýsýn_kahkaha sıkıntılı sevinçliağlar
Gönderen: 10.05.2005 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   hz.ömer üyenin diger mesajlarini ara hz.ömer üyenin Profiline bak hz.ömer üyeye özel mesaj gönder hz.ömer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
Hz.Ömer Nickini Deðiþtirirseniz Ýyi Olur Bu Yüzden Tartýþma Çýkmýþtý

Gönderen: 19.11.2006 - 13:04
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 453 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAH&Yacute;R (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanl&yacute; (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56227 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.