ivermectin stromectol generique kaletra stromectol ivermectine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ENGLISH / DEUTSCH / OTHER » D E U T S C H » die meist gestellten fragen brauch ich... (bis morgen)

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
die meist gestellten fragen brauch ich... (bis morgen)
Misafir
esselam...

kardeslerim pazar günü camimizde acik kapi günü var, banada almanlarin sorularini cevaplama görevi verildi.
bana en cok sorulan sorulari söyleyebilirmisin??
yardimci olursaniz cok sevinirim, bu arada dualarinizi eksik etmeyin. ALLAH razi olsun.

Stuttgarta kalan var ise buyursun gelsinsevinçli

ALLAHA EMANET OLUN...
Gönderen: 01.10.2004 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
S.aleyküm
302 Mesaj -
bu konu hakkinda gecenlerde Köln bölgesinde bir toplantiya katilmistim, ordaki görevli hocalardan duydum encok sorulan sorularin basinda neden bas ortusu takiyorsunuz sorusu geliyormus...

ordaki görevli hocalardan da ögrenebilirsiniz

Allah c.c yardimciniz olsun basarilar diliyorum Sizlere Güle Güle
Gönderen: 01.10.2004 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
59 Mesaj -
Esselamü Aleyküm,

Bizimde yarin ve Pazar günü Camimizin Acik Kapi Günü var, Nord Rhein Westfalen Lippe Bölgesinde oturanlari bekleriz Güle Güle Biz en cok sorulan sorulari ve cevaplarini not aldik, zorluk cekmememiz icin, ben sana suan aklimda olanlardan birkac tane söyleyim, Enes Kardesimizin dededigi gibi,

-Bas örtüsü, Warum tragen die Frauen ein Kopftuch?
- Meinen Sie nicht das es eine unterdrückung der Frauen ist?
- Ramadan, Fasten???
- Warum Beten die Frauen das Freitagsgebet nicht?
- Warum darf ein Muslimischer Mann mit einer nicht Muslimin Heiraten? Und Warum darf es die Frau nicht?

Gectigimiz Hafta bir Acik kapi günü seminerine katildim bizim burda, Alman ama Müslüman olmus bir Kardesimiz cok güzel anlatti. Ve sunnun cok önemli oldugunu söyledi, bilmedigimiz bir soruya, tut mir leid das wieß ich nicht, dememizi söyledi. Also wir sollen nicht so tun als ob...

Dua edin insallah, yarin önemli bir Gün kendimizi tanitacagiz bizler birer türk yada arap olarak degil birer Müslüman olarak en iyi sekilde Camimizi ve inancimizi onlara anlatmaliyiz...

Sümeyye Nur Kardesim Allah cümlemizin yardimcisi olsun...

VESSELAM
Gönderen: 01.10.2004 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diger mesajlarini ara gurbetten_silaya42 üyenin Profiline bak gurbetten_silaya42 üyeye özel mesaj gönder gurbetten_silaya42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Sümeyye Nur  
Misafir
ALLAH hepinizden razi olsun, sizede ALLAH kolaylik versin insallah görevimizi ALLAH icin en iyi bi sekilde yerine getiririz.

simdi bende size söyleyim
- tesbih nedemek, nicin kullanilir?
- minber nedir?

özellikle böyle sorulari soruyorlar ve teferuata inmemiz gerek.

INSALLAH güzel olur...
Gönderen: 01.10.2004 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
Konu icon    S.a.
302 Mesaj -
nasil gecti Tag der offenen Tür görevli kardesler?

neler sordular?

zorlandinizmi sorduklari sorularda?
Gönderen: 03.10.2004 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 546 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56994 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.