ivermectine ivermectine dexamethasone budesonide hydroxychloroquine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » ATASÖZLERİ » DIKKAT-7

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DIKKAT-7
Misafir
VADÝYÝ BOÞ GÖREN TÝLKÝ
VALÝLÝÐÝNÝ ÝLÂN EDERMÝÞ !

şaşkın

Böyle yapmayalým.

göz kırpma
Gönderen: 08.08.2004 - 21:46
Bu Mesaji Bildir   Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -

Vadiyi bos birakmazsak
tilkiler vali olamaz !

sıkıntılı
Gönderen: 15.09.2004 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir ?  
Hoş geldiniz .
Misafir
yaw GoLGe KARDEÞ,

Öncelikle size hoþgeldiniz diyorum.Diyorum demesine ama,þu avatarýn çok korkutucu istersen daha güzel bir avatarla deðiþtirelim ne dersin ?
Gönderen: 18.09.2004 - 19:37
Bu Mesaji Bildir   Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -

hos bulduk...

gölgeyi daha iyi resmedemedim yavv düsün

Gönderen: 19.09.2004 - 03:58
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
251 Mesaj -
Gölge kardes ben sana göre bir avatar buldum eger begenirsen kullana bilirsin eger onay verirsen ben kendi avatarimi degistirip onu yüklerim sende benim avatardan kopyalayip kendine yüklersin eger onay verirsen bana özelden mesaj ata bilirsin ne dersin...
Gönderen: 30.09.2004 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 793 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58481 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.