YARDIM - Çok Sorulan Sorular  
D O W N L O A D
DOWNLOAD'a TIKLADIĞIMDA NİÇİN MEDİA PLAYER AÇILIYOR ?
Siteden download yaptıklarımı silmelimiyim, silmesem ne olur?
Siteden niçin download edemiyorum?
DOWNLOAD'a TIKLADIĞIMDA NİÇİN MEDİA PLAYER AÇILIYOR ? Sayfanin Basina
DOWNLOAD'a TIKLADIĞIMDA NİÇİN MEDİA PLAYER AÇILIYOR ?

Bazılarında, sitede download etmek istediklerinde download açılması gereken yerde, Media Player açılmaktadır. Bu sorun sitemizden değil, Media Playerden yapılan ayarlardan kaynaklanmaktadır.

Media Playerinizin;

"Araçlar > Seçenekler"
bölümündeki Dosya Formatlarından "MP3" formatını aktifletirmeyiniz. Yani MP3 formatının karesinden işareti kaldırınız.
Bu takdirde MP3 formatında olan sitemizdeki MP3 leri Media Playeriniz tanımayacağından, otomatik olarak download penceresi açılacaktır.

Selam ve dua ile
 
Siteden download yaptıklarımı silmelimiyim, silmesem ne olur? Sayfanin Basina
Sitemiz ticari bir site değildir ve tüm eserleri dinlemek vede download ücretsizdir. Download için üyelik gerekmektedir.

Sitemizdeki parçalar sadece tanıtım amaçlıdır. Sanki bir arkadaşınızın evinde bir kaset dinleyerek o kasetin kime ait olduğunu ve nereden satın alabileceğinizi sormanız gibi..
Nasılki o kaseti satın alarak kopya edip, çoğaltıp çevrenize dağıtmanız kul hakkına tecavüz ise, sitemizdeki herhangi bir eseri download ederek sürekli bilgisayarınızda bulundurarak dinlemenizde kul hakına tecavüzdür. Ancak o albümü satın aldıktan sonra bu haktan muaf olabilirsiniz...

Bizim gayemiz sadece eserleri tanıtmak ve o albümlerin kasetçilerden satın alınarak daha güzel albümlerin hazırlanmasına katkıda bulunmaktır.

KUL HAKKI BİZİM AÇIMIZDAN DEĞİL, ALBÜM SAHİPLERİ VE COPYRIGHT HAKKI OLANLARLAR AÇISINDANDIR.

Siteyi hazırladığımız ve hizmete sunduğumuz için bize karşı bir kul hakkınız yoktur.

Kur'an-ı Kerim ve ezanları silmeyebilirsiniz. Onları hazırlayan kardeşlerimizinde buna rıza göstereceklerini ümid ediyoruz.

Sitemize ait olan eserleri (zumruduanka, Abdulaziz, Rumeysa ve Fatih) download ettikten sonra silmeyebilirsiniz. Bu eserlerin copyright hakları sitemize aittir.
 
Siteden niçin download edemiyorum? Sayfanin Basina
Sitemizdeki;

Download

yazan eserleri download'a tıklayarak indirebilirsiniz. Download yazmayanlar downloada kapalıdırlar ve download edilmeyebilirler. Diğer eserler, serverlerimizde bir hata yok ve güncelleme söz konusu değil ise download edilebilmetedir.